AMISTOSOS AGOST 2021

FutbolCatalunya us ofereix l’agenda de partits de futbol de pretemporada, ja sigui amistosos o corresponents a tornejos. Per evitar una massificació de partits, es contemplen només aquells en què hi intervinguin clubs catalans de 1aRFEF, 2aRFEF i 3a RFEF, a més de Primera Catalana. Si ens voleu ajudar en la confecció d’aquesta secció (esmenant errades, donant resultats, informant de golejadors…), ens podeu enviar un correu electrònic a redaccio@futbolcatalunya.com i ho farem constar quan ens arribi.

Moltes gràcies per la vostra col·laboració!

Data - Hora
Partit
Res.
Gols / Incidències
01/08/2021 19:00h.
Prat - FE Grama
0-0
01/08/2021 19:00h.
San Cristóbal - Jàbac i Terrassa
4-0
Abde 16', Janneh 45', 80' i 86'
01/08/2021 20:15h.
Llagostera - Girona
0-2
Nahuel Bustos 65' i Stuani 75'
02/08/2021 18:00h.
Vilassar Mar - Martinenc
1-0
Grup A - Històrics - Pime 5'
02/08/2021 19:00h.
Vilassar Mar - Terrassa
1-2
Grup A - Històrics - Gerard del Río 43'/ Sergi Serrano 33' i 38'
02/08/2021 20:00h.
Martinenc - Terrassa
Grup A - Històrics -
03/08/2021 18:00h.
Sants - Horta
Grup B - Torneig d’Històrics (45')
03/08/2021 18:30h.
Olot - Barcelona B
Les Brides
03/08/2021 19:00h.
Perdedor - Badalona
Grup B - Torneig d’Històrics (45')
03/08/2021 20:00h.
Guanyador - Badalona
Grup B - Torneig d’Històrics (45')
04/08/2021 18:00h.
Sant Andreu - Júpiter
Grup C - Torneig d’Històrics (45')
04/08/2021 19:00h.
Cornellà - Villarreal B
04/08/2021 19:00h.
Perdedor - Vilafranca
Grup C - Torneig d’Històrics (45')
04/08/2021 20:00h.
Guanyador - Vilafranca
Grup C - Torneig d’Històrics (45')
04/08/2021 20:00h.
Nàstic - At. Levante
04/08/2021 00:00h.
Villarreal B - Cornellà
04/08/2021 10:00h.
Sabadell - Europa
Sant Oleguer
04/08/2021 00:00h.
Espanyol B - Prat
04/08/2021 00:00h.
Guineueta - Unif. Bellvitge Juv.
05/08/2021 18:00h.
Manresa - Figueres
Grup D - Torneig d’Històrics (45')
05/08/2021 19:00h.
Perdedor - Cerdanyola
Grup D - Torneig d’Històrics (45')
05/08/2021 20:00h.
Guanyador - Cerdanyola
Grup D - Torneig d’Històrics (45')
05/08/2021 00:00h.
Barcelona Juv. A - FE Grama
06/08/2021 19:00h.
Granollers - San Cristóbal
06/08/2021 19:30h.
L'Hospitalet - Andorra
07/08/2021 17:00h.
Guanyador A - Guanyador B
Semifinal A - Torneig d’Històrics
07/08/2021 19:00h.
FE Grama - Sants
Condicionat a l'Històrics
07/08/2021 19:00h.
Guanyador C - Guanyador D
Semifinal B - Torneig d’Històrics
07/08/2021 19:00h.
Sabadell - Villarreal B
07/08/2021 19:00h.
Llagostera - Europa
07/08/2021 20:00h.
Nàstic - Girona
12è Trofeu Ciutat de Tarragona
07/08/2021 20:00h.
Espanyol B - Andorra
07/08/2021 20:00h.
Unif. Bellvitge Juv. - Castelldefels
07/08/2021 00:00h.
Olot - Cornellà
Municipal
07/08/2021 00:00h.
Girona B - Guineueta
08/08/2021 18:00h.
Guanyador A - Guanyador B
FINAL - Torneig d’Històrics
08/08/2021 18:30h.
Girona - Barcelona B
La Vinya (Caldes de Malavella)
08/08/2021 19:00h.
Prat - Manresa
Condicionat a l'Històrics
08/08/2021 00:00h.
Peralada - Llagostera
11/08/2021 19:00h.
Sant Andreu - FE Grama
11/08/2021 20:00h.
Castelldefels - Guineueta
11/08/2021 00:00h.
Cornellà - Cerdanyola
11/08/2021 00:00h.
Llagostera - Andorra
Estadi Palamós Costa Brava
12/08/2021 00:00h.
Andorra - Al Rayyan
Camp a determinar
14/08/2021 18:00h.
Cornellà Juv. - Granollers
14/08/2021 19:00h.
Badalona - Cornellà
14/08/2021 19:00h.
Barcelona B - Nàstic
14/08/2021 20:00h.
L'Hospitalet - Prat
14/08/2021 19:00h.
Europa - Espanyol B
Vila de Gràcia
14/08/2021 00:00h.
Guineueta - Espanyol Juv.
14/08/2021 00:00h.
Reddis - Sants
14/08/2021 00:00h.
Llagostera - Terrassa
14/08/2021 00:00h.
Manresa - FE Grama
14/08/2021 00:00h.
Olot - L'Escala
15/08/2021 19:00h.
Granollers - Girona
15/08/2021 19:00h.
Castelldefels - Vista Alegre
Trofeu Festa Major
15/08/2021 19:00h.
Prat - Vilafranca
15/08/2021 00:00h.
Espanyol juv. - Sants
15/08/2021 00:00h.
Vilassar Mar - Europa
15/08/2021 00:00h.
Cerdanyola - San Cristóbal
15/08/2021 00:00h.
Andorra - At. Escaldes
Estadi Nacional Andorra La Vella
15/08/2021 00:00h.
Manlleu -Llagostera
18/08/2021 18:00h.
Llagostera - Sabadell
18/08/2021 19:00h.
Badalona - Manresa
18/08/2021 19:00h.
FE Grama - San Cristóbal
18/08/2021 20:30h.
Tossa - Sant Andreu
XXXVIIIè Trofeu Vila de Tossa
18/08/2021 00:00h.
Vilassar - Terrassa
18/08/2021 00:00h.
Castelldefels - Prat
20/08/2021 00:00h.
Lleida Esportiu - Andorra
21/08/2021 19:00h.
FE Grama - Badalona
21/08/2021 19:00h.
Sants - L'Hospitalet
21/08/2021 19:00h.
Vilafranca - Europa
21/08/2021 19:00h.
Granollers - Terrassa
21/08/2021 19:00h.
Llagostera - Barcelona B
Estadi Palamós Costa Brava
21/08/2021 19:00h.
Sabadell - Andorra
21/08/2021 00:00h.
Olot - Nàstic
21/08/2021 00:00h.
Vilassar Mar - Guineueta
22/08/2021 18:30h.
Prat - Cornellà
Presentació AE Prat
22/08/2021 19:00h.
Sant Andreu - San Cristóbal
22/08/2021 20:00h.
Horta - Castelldefels
22/08/2021 00:00h.
Damm - Europa
22/08/2021 00:00h.
Cornellà juv. - Santboià
22/08/2021 00:00h.
Cornellà juv. - Sants
22/08/2021 00:00h.
Torroella - Llagostera - ??????
3 x 1 a Torroella de Montgrí (45')
22/08/2021 00:00h.
Cerdanyola - Espanyol B
23/08/2021 00:00h.
Manresa - Igualada
25/08/2021 19:00h.
Santboià - Castelldefels
25/08/2021 20:00h.
Sant Andreu - Tordera
25/08/2021 00:00h.
Olot - Figueres - Banyoles
Torneig de l'Estany (3 x 1)
26/08/2021 19:00h.
Girona - Badalona
26/08/2021 00:00h.
Cerdanyola - Vilafranca
Per confirmar lloc
28/08/2021 18:30h.
Manlleu - Granollers
28/08/2021 19:00h.
Moja - Vilafranca
28/08/2021 19:00h.
Cerdanyola - Castelldefels
28/08/2021 20:00h.
Santfeliuenc - L'Hospitalet
28/08/2021 00:00h.
Terrassa - Manresa
Camp sense determinar
28/08/2021 00:00h.
Damm - Santboià
28/08/2021 00:00h.
Lloret - Blanes - Tossa
Torneig Selva Marítima (3 x 1)
28/08/2021 00:00h.
Europa - Olot
28/08/2021 00:00h.
At. Sant Pol - Unif. Llefià
29/08/2021 19:00h.
Santboià - Prat
29/08/2021 20:00h.
Sants - Guineueta
29/08/2021 20:00h.
Sant Andreu - Rubí
29/08/2021 00:00h.
Manresa - Europa
29/08/2021 00:00h.
Ripollet - Cerdanyola
29/08/2021 00:00h.
San Cristóbal - Terrassa
29/08/2021 00:00h.
Espanyol B - FE Grama
29/08/2021 00:00h.
Cerdanyola - Mataró