Mercat Primera Catalana 1 20-21

PRIMIERA CATALANA GRUP 1 2020-2021

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 5 maig 2021


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

NEGRETA Moviments durant l’inici de temporada TARONJA Moviments des del mercat d’hivern

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
BESCANÓBruno Milanesio
(Bescanó B)
Port.: Jordi Duran (Llagostera Juv.)
Def.: Titi Bagué (Banyoles)
Mig.: Uri Sala (L’Escala), Anass Sakkaki (Sant Gregori Juv.), Pep Piany (Peralada)
Dav.: Brice Keumanga (Guíxols), Esiaka Touray (Bescanó B)
Jandro Luján (Farners), Bruno Milanesio (retirat, entrenador), Sergi Vilaró (Cassà), Tarifa, Sergi PérezPort.: Jota Masallé
Def.: Sergi González ‘Zema’, Roger Comas, Andreu Paneque, Aleix Velasco, Joan Pujol, Sergi Pérez*
Mig.: Marc Feixas, Álex Quiñones, Fran Pérez, Pau Casassa, Robert Negre, Ferran Nierga, Gerard Mas
Dav.: Gerard Vega, Gerard Muñoz, Pep Roca, Litus Sala
GUINEUETALuis GallegoPort.: Yancarlo (San Juan At. Montcada), Gerard Guitart (Montcada / cedit Terrassa)
Def.: Byeongju Park (sense equip), Stiven* (Montcada), Manu Vílchez (Rubí), David Heras (Racing Vallbona), Eric Paratore (Molletense)
Mig.: Marc Fernández (EEUU), Josué (Molletense), Pepe Ollé (Palamós), Jomi Nazarov (sense equip, ex Sant Andreu Juv.)
Dav.: Eric Simó (Martinenc), Cristóbal León (FE Grama), Pozzo* i Ao (Sant Ildefons), Lamin Samateh* (sense equip, exMontañesa), Edu (Crevillente)
Pumuki, Bernat Mesa i Dani Pérez (Parets), Alex Pacheco (Gavà), Bernat Gargallo (San Mauro), Andy Gorfinkel (San Cristóbal), Rokeni (Turó Peira), Maxi (Gramenet), Eric Fernández (FE Grama), Lamin Samateh (Martorell), Stiven (At. Lleida), Pozzo (Sant Ildefons), Omar RuizPort.: Eric Fernández*
Def.: Marc Fernández, Sergi Ayllón, Carmona, Arnau Pou
Mig.: Javi Aldana, Ferran Sánchez, Nil Puigmacià, Jacobo
Dav.: Àlex Makaay, Froy, Pompido, Marc Anguera, Godbless Igbinigie
JÚPITERJuan Carlos Torres
(Masnou)
Port.: Pau Ruiz (Missouri State University), Álex Luque* (FE Grama), Rafa Leva (Santboià)
Def.: Marc Ahufinger (Martinenc), Joan Bergé (Can Vidalet), Izan Espinosa (Sant Andreu), Martí Alba* (Damm), Flavio Ruggeri (sense equip, exDamm), Jaime Hernández (Montañesa), Carles Caballería (Acero)
Mig.: Albert Corzo, Héctor Miguel i Àlex Gil (Vic), Sergi Duarte (Masnou)
Dav.: Iván Ariel Paredes (Europa B), Martí Torrodà ‘Turru’ (Europa Juv.), Juanín (Tineo), Velillas (cedit Montañesa), Alpha Brahim Barry ‘Enrique’ (Masnou)
Ivan Fuentes (Rubí), Alex Prat (Cerdanyola), Gurrea (Viladecans), Alvaro Arché (Montcada), Albert Duran (cedit Parc), Oriol Solina (torna Sant Andreu), Peque (retirat, preparador físic), Martí Alba (Europa), Jonny Mirabal, Lluís Bassas, Olid, Álex Luque

Javi Cuesta (entrenador, marxa després del la jornada 7)
Port.:
Def.: David Escudero, Javi Santolalla, Julen Axpe, Dani Ortega
Mig.: Eric Ruiz, Patrick Chico, Ricard López, Marcelo Saliou
Dav.: Javi Ruiz, Olid*, Llorenç Genesca, Adrià Felius
LA JONQUERAPort.: Francesc Gurt (Guíxols), Dani Muñoz (Marca de L’Ham), Éric Muñoz (L’Escala Juv.)
Def.: Marcos Foraster (Marca de l’Ham), Hugo Tignel (La Jonquera B), Joan Tubert (Figueres Juv.), Pau Téllez (Peralada Juv.), Fernando Matute (EF Gironès Sàbat), Miquel Juan* (Cadaqués), Éric Pagès (Amer), Benaissa Zoubai (sense equip, exBanyoles)
Mig.: Raúl Blanco (Marca de l’Ham), Arnau Fusté (Figueres Juv.), Bernat Batlle (Empuriabrava), Gerard Schwirley (La Jonquera B), Lluc Coll (Sant Jaume Llierca), Morazán (EF Gironès Sàbat), Ousuman Sillah (Tossa)
Dav.: Boiro (Marca de l’Ham), Reda, Gianfranco i Ayoub (La Jonquera B), Isayas Fernández (Figueres Juv.)
Lolo Monti, Rafa Monti i Maru (Llagostera B), Bruno Muller (Vic), Zou Moustakim i Álex Alaminos (L’Escala), Abde Haidouk (Farners), Carlos Salva (Can Gibert), Àlex Campos (Real Burgos), Alejandro Pajurek (At. Lleida), Miquel Juan (Llançà), Sandy Mballo, Ivan Medinilla

Enzo Galli (entrenador, marxa després de la jornada 12)
Port.:
Def.: Ivan Medinilla*, Diego Martín
Mig.: Adrià Comaleras, Sergi Pascual, Marc Darné, Aleix Oliva
Dav.: Arnau Garcia, Lluis Santamaria
L’ESCALASergi Luis ‘Sepu’Port.: Isaac Lucas (Albons), Bayona (Guíxols)
Def.: Sergi Resta, Joel Vilalta i Gerard Davesa (Llagostera B), Zou Moustakim (La Jonquera), Moha Belghazi (Palafrugell), Alhagi Cetea (Torroella)
Mig.: Dani Resta (Llagostera B), Emilio Román (Aro), Álex Alaminos (La Jonquera), Marçal Saenz (Banyoles)
Dav.: Denilson Rivas (Guíxols), Ibrahim Ahiayouch (Sant Jaume Llierca), Llorenç Busquets (Llagostera B), Jam Baldeh (Banyoles)
Jam Baldeh*, Marçal Saenz*, Pau Ribas i Botxi Minic (Banyoles), Ivan Toribio (Llagostera B), Alexandre Company (Cassà), Musa Fatty (Palamós), Uri Sala (Bescanó), Sergi Ramírez, ArgiPort.: Joan Ureña
Def.: Argi*, Pau Castell, Pol Muniesa
Mig.: Ayoub Haiba, Lluís Baldeh, Joel Casado, Roger Puig
Dav.: Ignasi Massó, Gerard Mercader
LES FRANQUESESManolo Parralo -carnet reglamentari, Jordi Jornet-Port.: Iván Fajardo (sense equip, exParets)
Def.: Oriol Bordas (Tona), Armando Irigoyen (Molletense), Adrián Vico (Sant Andreu Juv.)
Mig.: Omar Diao (Granollers Juv.), Diego Carrillo i Roger Castellvell (Cardedeu), Maha Tunkara (Parets)
Dav.: Éric Llanes (Tarancón), Óscar Mejías (Unificació Santa Perpètua), Marc Montejo (Ripollet)
Roger Bellavista (retirat), David Morales (Mollet), Sehou Sarr (L’Hospitalet), Álex Rodríguez, Eric PiePort.: Xavi Gilabert, Jahir Gómez
Def.: Sergi Gómez, Sergio Aparicio, Agustí Planas, Guillem Resina, Marc Blanch, Joan Sánchez
Mig.: Younoussa Kamassokho, Lars Carrillo, Toni Atanasio, Ramón Manzanera, Alkaba Diallo, Ilias Karach
Dav.: Aleix Vilà, Maude Balde, Julián Adarve, Riky Castrillo, Víctor García
LLAGOSTERA BMario Fernández
(La Jonquera)
Port.: Arnau Faus (Junior), Adri Muñoz (Lorca Deportiva)
Def.: Lolo Monty (La Jonquera), Joel Bañuls (Cornellà Juv.), Dídac Gordils i Pau Llastarry (Juvenil), Johan Otín (Sant Andreu Atlètic), Nfamoussa (Can Gibert), Jerry Merveille (Alcorcón), Iker Santaren (FE Grama Juv.), Antonio Bioque (Vilafranca)
Mig.: Ivan Toribio (L’Escala), Maru (La Jonquera), Roger Fernández (Palamós), Peter Valencia (Mont-ràs)
Dav.: Rafa Monty (La Jonquera), Boris Conde (Lloret), Horty (Manresa), Álex Sánchez i Joan Arxer (Juvenil), Aitor Sánchez (Damm), Karl Andy Bell (Alcorcón), Alpha Diallo (Banyoles), Adri Casanovas (Gimn. Manresa)
Eric Torres i Monchi Blanco (Banyoles), José Alberto (Vic), Sergi Resta, Dani Resta, Joel Vilalta, Gerard Davesa i Llorenç Busquets (L’Escala), Albert Torra i Pau Juvanteny ‘Juvi’ (Llagostera), Sergi Bas (Palamós), Marc Crespo, Ayoub Borbata, Youssef Zayzoun, Monsif Khttar, Berna Baldeh, Àlex BautistaPort.:
Def.: Pau Fortuny
Mig.: David López, Gerard Pouget, Pol Llubera
Dav.: –
LLORETAlbert BatlloseraPort.: Nordine (Turó Peira), Albert Sánchez (Lloret B)
Def.: Hugo Márquez i Adrián Guerrero (Llagostera Juv.), John Lerik Díaz (Lloret B)
Mig.: Amós Gasca i Toumani Sangaré (Guíxols), Xavi González (Tossa), Pau Morer (sense equip, ex Terrassa)
Dav.: Erik Mahíllo (Farners), Arnau Terradas (Ca l’Aguido)
Rubén Martínez ‘Peke’ (Tossa), Bukary Marena i Marc Ávila (Blanes), Mahamadou Sumaray (At. Sant Pol), Boris Conde (Llagostera B), Dídac Filigrana (Malgrat), Dani Gómez (Figueres), Dani Castilla, Marco Madelaine, Nil PamiesPort.: Jordi Tuscà
Def.: Massa, Alex Lobo, Pol Ros, Edu Poderoso, Xavi Aparicio
Mig.: Fajardo, Fran Chamizo, Dani Gómez*, Moha
Dav.: Marc Vilà, Adrián Expósito, Bader
MANLLEUManel SalaPort.: Joaquín Bauta (Juvenil)
Def.: Jaume Ginesta (Sant Andreu Juv.), Arnau Trulls (Berga), Abel Caralt (Juvenil), Aitor Càrdenas (Damm)
Mig.: Marc Grifell (Eastern Florida Titans), Carles Miró i Alexis Vallejo (Manlleu B), Pol Coll (Tona), David Llorens (EF Bosc de Tosca)
Dav.: Dídac Serra (Torelló), Nil Puntí (Manlleu B), Marc Pagès i Albert Julià (Sant Jaume Llierca), Òscar Uroz (Rubí), Martí Soler (torna Vilassar Mar)
Aleix Díaz (Manresa), Bernat Torres i Adam Ferrer (Torelló), Abde (Tona), Agustín Mora (Joanenc), Cristian Carbó (Cantonigrós), Marcel Bellido i Roger Alsina (Solsona), Guillem Escarrabill (cedit FE Grama), Martí Soler *(Vilassar Mar)Port.: Ivan González
Def.: Pau Franquesa, Isaac Aguilar, Joel Puntí, Mixi Vilasís, Dani Erencia
Mig.: Guillem Escarrabill*, Kako
Dav.: Raúl Campayo, Martí Soler*, Joan Serrallonga
MATARÓRaúl MonroyPort.: Joan Guillamat (Argentona)
Def.: Jordi Mola (Winthrop University), Iván Torreblanca* (Cornellà Juv.)
Mig.: Joan Gual (Granollers), Miki Puerto* (Europa), Bruno Villagrasa (cedit FE Grama)
Dav.: Óscar Gonpi (Europa Juv.), Omaru (Juvenil), Carlos Gracia ‘Kuele’ (Montañesa), Tamba Kanteh (Malgrat), Sergi Mas (Cerdanyola AEiLL), Moha Touray (Premià)
Adri Simón (Montcada), Marc Pascual (Vilassar Mar), Aitor González (Cardedeu), Miki Puerto (Horta), Lluís Bargalló i Iván Torreblanca (Banyoles), Andoni Sesma, Pol Andiñach, Pedrito Pareja, FitiPort.: Toni Jiménez
Def.: Teje, Carles Torrents, Dani Prieto, Isma Aguilar, Joel Marín, Andoni Sesma*, Víctor Yustos
Mig.: Pol Almellones, Sergi Sánchez, Parri, Fran Ochoa, Fiti*, Kike Amador
Dav.: Aleix Cirera, Samu Bayón, Uri Martínez, Lluís Bargalló*, Toni Paredes
MOLLETDavid Parra
(sense equip, ex Parets)
Port.: Víctor Vilarrasa (Parets)
Def.: Jordi Vallcorba i Sergio Jiménez ‘Jota’ (Parets), Ramon Suárez (San Cristóbal), David Morales (Les Franqueses), Xavi Murcia (cedit San Cristóbal)
Mig.: Sergio Sánchez (Parets), Bilal Azejel (Ripollet), Édgar Velasco (FE Grama), Sergio Novo (sense equip, ex Parets), Carlos Portero (cedit Lleida Esportiu), Alejandro Varón ‘Pesky’ (Caldes), Melendo (Gramenet), Heredia (sense equip, ex San Cristóbal)
Dav.: Alexis Garcia (Parets), David Sánchez Arbós (Manresa), Arnau Fortuny (Granollers), Nabil (La Garriga), Noel López (Cardedeu)
Arnau Arruebo (Granollers), Alejandro Varón ‘Pesky’* i Joel Brey (Rubí), Miraash, David Castro, Adrià Bassols i Negro (Parets), Miguel López (Vilassar Mar), Pedro Lino (Molletense), Víctor Rodríguez (Sant Cugat/Gramenet), Cadmo (Montcada), Chipi (Ripollet), Brian (Ripollet/Gramenet), Paitu, Jordi SolaPort.: Pol Flores, Guillem Ruiz
Def.: Adrià Bassols*, Sergio Llavaneras ‘Llava’
Mig.: Martí Garcia, Joshua Romero, Negro*
Dav.: David Castro*, José González
PALAMÓSEdu Vílchez
(sense equip)
Port.: Joan Compte (Sants), Guillem Costa (Guíxols)
Def.: Sergi Bas (Llagostera B), Joel Salas (torna a l’equip)
Mig.: Marc Viadé (Banyoles), Carles Callicó (Guíxols), Pepe Ollé* (Europa Juv.), Adrià Quintanilla (Calonge), Kabir Nath (Olímpic Xàtiva)
Dav.: Víctor Pajares (Calonge), Musa Fatty (L’Escala), Roger Mora (Blanes)
Alejandro Delgado (Viladecans), Charles Spragg (torna Nova Zelanda), Sergio González (Vic), Dani Muela (Granollers), Lucas Palma (Igualada), Roger Fernández (Llagostera B), Dembo Batchilly (cedit Banyoles), Pepe Ollé (Guineueta), Joel Salas*, José Martínez, Quinti

Joan Mármol (entrenador, destituït després de la jornada 4)
Port.: Quinti*, Mamadou Ndow
Def.: David Cano, Sergi García, Pere Espuña, Ayoub Jaaidi, Biel Pla, José Martínez*
Mig.: Guillem Cornellà, Alexis Sánchez, Adri Salas, Pep Vergara
Dav.: Toni Rossell, Xevi German, Dembo Batchilly*
PARETSPau Trias
(coordinador)
Port.: Pumuki (Guineueta), Uri Llavería (Gramenet), Álvaro Guzmán (Parets B)
Def.: Aitor Angulo (Camprodon), Ramon Miro (Europa B), Pau Sánchez (La Cañada Atlético Juv.), Ferran Giménez (sense equip, exPobla Mafumet), Adrià Bassols (Mollet)
Mig.: Àlex Soler* (sense equip, exManlleu), Sergi Salvador (Cerdanyola Juv.), Álex Martín (Parets B), Álex Cañadilla (Caldes), Dani Pérez (Guineueta), Negro (Mollet), Maxi Pellejero (Gramenet), Uri Serra (Sant Andreu de la Barca), Aitor Vives (Olímpic Can Fatjó)
Dav.: Bernat Mesa (Guineueta), Miraash i David Castro* (Mollet), Enric Vega (Sant Quirze), David Reyes (Montmeló), Albert Jiménez (San Juan At. Montcada)
Víctor Vilarrasa, Sergio Sánchez, Jordi Vallcorba, Sergio Jiménez ‘Jota’ i Alexis García (Mollet), Adrià Labiano (Gramenet), Iván Fajardo i Maha Tunkara (Les Franqueses), Torrecilla (Molletense), Álex Calatrava (Sants), Rafa Serrano (Ripollet), David Castro (Tona), Arnau, Pol Collado, Àlex Soler

Miquel Muñoz (entrenador, marxa després de la jornada 5)
Port.: –
Def.: Marc Gràcia, Pol Collado*, Óscar Reche
Mig.: Denys Baturo, Alex Escobar, Litus Ferrés, Pol Montpart, Marc Pluvins
Dav.: Moussa Diallo, Rubén López
RUBÍJoan Romero
(sense equip)
Port.: Ivan Fuentes (Júpiter), Álex Ortiz (Mercantil)
Def.: Gerard Silvestre (Mercantil), Iván Caballero (Sabadell Nord), Alex Ruiz (Santboià), David López* (Igualada)
Mig.: Antoni Hernández (Ripollet), Alejandro Varón ‘Pesky’* i Joel Brey (Mollet), Álex Ortega (Molletense)
Dav.: Younes Vieux (Rubí B), Joan Poch (Mercantil/Damm), Adrià López Padillo (Sant Quirze/ cedit Terrassa), Jacobo Fernández (Valldoreix)
Manu Vílchez (Guineueta), Gerard del Río (Martinenc), Marc González (Sant Cugat), Aleix Segura (Cerdanyola B), Xavi Betrán (Terrassa), Omar Hayek (Gramenet), Alejandro Varón ‘Pesky’ (Caldes), Òscar Uroz (Manlleu), David López (retirat), Sergi Estrada (Viladecans), Carles Mur, Juanmi Beas

Carlos López (entrenador, marxa a l’Igualada al gener 2021)
Port.: –
Def.: Raventós, Ivan Rodríguez, Aitor Torres, Villegas
Mig.: Jordi Masip, Raúl Pérez, Adrià López Burgos
Dav.: Sergi Estrada*, Òscar Uroz*, Anouar, Montoro, Héctor García
SABADELL NORDPablo Becerril
(sense equip, ex Sabadell B)
Port.: Miguel Lozano (Gramenet), Uri Vives (Europa), Carlos Nadal (La Torreta)
Def.: Raúl Martín (Sabadell B), Àlex Rubió (Sant Cugat), Dani Alcayde (Sant Cugat/Cedit Terrassa), Arnau Rubió (Sant Quirze), Pep Puig (sense equip, ex Sabadell B)
Mig.: Éric Martínez (Castellar), Jordi Pérez (Martorell), Óscar Jaén (Sabadellenca), Nico Aranda (sense equip, ex UCAM B)
Dav.: Edgar Alvaro (Martorell), Jonay Moreno (Ripollet), Marc Montes (Juvenil), Hamza Cheikh (La Llàntia), Ken Murayama (At. Sant Just)
Iván Caballero (Rubí), Xavi Viso i David López (Castellar), Vadillo (Ripollet), Alon Firdman (Europa), Luis Pajares (Montcada), Jandro Moreno, Carlos Raya, Albert Quereda, Lluri Granado, Kevin del Corral, Marc Martí, Sergi MartíPort.: –
Def.: Arnau Guitart, Adri Peña, Isaac Serna, Albert Luque, Andrés Montero, Alex Alegría
Mig.: Carlos Silva, Marc Martí*, Sergi Martí*, Álex Sánchez
Dav.: Omar Qanni, Pedro Pérez
SANT CUGATOriol Alcázar
(selecció Tailàndia s14 i s16)
-carnet reglamentari, David Català-
Port.: –
Def.: Marc González (Rubí), Sergi Vicente (Sants)
Mig.: Ernest López (Jabac), Marc Rodríguez (San Lorenzo), Manel Montoya (Santboià), Dani Almazán (Sabadell Juv.)
Dav.: Marc Pilar (Vic), Simón Basanta (CFS Eixample), Uri Peix (Sant Cugat B), Ferran Roca (Santboià), Iván Sánchez (Sabadell Juv.), Wilber (Cerdanyola)
Naoufal (Sant Ildefons), Nico Porto (San Juan At. Montcada), Kevin Caballero (Caldes Montbui), Gerard Grau (Montcada), Dani Alcayde (torna Terrassa/Sabadell Nord), Àlex Rubió (Sabadel Nord), Yele (Molletense), Dani AmantePort.: Manel Martí, Guillem Nadal
Def.: Arnau Benet, Marc Capel, Jordi Rodríguez, Xevi Jiménez, Marc Arnau
Mig.: Álex Carazo, Ferran Vera, Xexi Mas, Joel Mateos, Guillem Benet, Jordi Ranera
Dav.: –
TONARicard Farrés
(Vic Riuprimer)
Port.: Bru Ortega (Banyoles)
Def.: Òscar Parcet (Farners), Aitor Reinon (Gimn. Manresa), Lluc Banús (Girona B), Sebas Giménez (Gran Maestre)
Mig.: Enric Casanovas (Vic), Abde (Manlleu), Maik Molist (Girona B), Pol Vallès (Cardedeu), Arnau Bayés (Tona B), Pol Serra (EF Bosc de Tosca)
Dav.: Ale Gaitán (EF Bosc de Tosca), Arlan (Orvault), Valentín Rizzo* (Montcada), Moussa Touray (Porqueres), David Castro (Parets)
Oriol Bordas (Les Franqueses), Uri Santos i Ramon Masó (EF Bosc de Tosca), Pol Coll (Manlleu), Aleix Manzano i Aleix Feixas (Vic), Sergi Abad i Jordi Orra (Vic Riuprimer), David Payán (Montesquiu), Valentín Rizzo (fitbol andorrà), Iván FernándezPort.: Carles Blanquera, Joan Noguera
Def.: Ot Bofill, Guillem Font
Mig.: Nil Salarich, Veli Noguera, Jordi Guardia, Arnau Tortosa
Dav.: Ivan Garcia, Eloi Sánchez
UNIFICACIÓ LLEFIÀJordi SoutoPort.: Tomàs Terrats (Europa B), Gabri Padrós (Martinenc)
Def.: Djibi Mballo (Sants)
Mig.: Cristian Poyatos (Racing Vallbona), Miquel Porta (Badalona Juv.), Sergio Campos (FE Grama Juv.)
Dav.: Jairo Torné (Vic), Alan Lugo (Montañesa), Luis Aguilera (Badalona Juv.), Óscar Jiménez (sense equip, exGavà)
David Cutillas i Pau Llinares (Racing Vallbona), Toni Parra (retirat), Carlos Molina, Cesc de Bode, Domínguez, Alberto LópezPort.: –
Def.: Sergi Lobo, Monti, Roldán, Leo, Javi Guerrero, Rodri
Mig.: Toni Parra*, Carlos Naya, Álex García, Pol Juárez
Dav.: Toni Casulleras ‘Casu’, Saumell, Demba Traore
VICAlbert CámaraPort.: Eloi Castro (Juvenil), Aleix Manzano (Tona)
Def.: José Alberto (Llagostera B), Albert Genís (Banyoles), Raül Garcia (sense equip, ex Manlleu), Hicham Karrouch (Europa Juv./cedit Sabadell), Marc Bellalta (Sabadell B)
Mig.: Joel Solà (Igualada), Albert Orriols (Vic Riuprimer), Sergio González (Palamós), Marc Calahorro (cedit Sabadell Juv.), Fortià Munts (VCU Virginia Commonwealth University)
Dav.:Bruno Muller (La Jonquera), Aleix Feixas (Tona), Aarón Reinon (Europa Juv.)
Robert Busquets (retirat), Enric Casanovas (Tona), Albert Corzo, Héctor Miguel i Àlex Gil (Júpiter), Roger Cunill (Peralada), Toni Sureda (Manresa), Jairo Torné (Unif. Llefià), Gerard Enrich (San Cristóbal), Max Morell i Marc Guijarro ‘Giggi’ (Solsona), Eloi Blanes (Cardedeu), Marc Pilar (Sant Cugat)Port.: Sergi Solanich, Albert Reig
Def.: David Busquets, Gil Bertrana
Mig.: Adrià Caballé, Gerard Verdaguer ‘Peque’, Guillem Poblet, Carles Roca
Dav.: Ignasi Armengou, Adrià Balagué, Marc Vilajosana
VIC RIUPRIMERDani Juvany (sense equip)Port.: Charly Zorrilla (Oyonesa)
Def.: Sergi Abad (Tona)
Mig.: Jordi Orra (Tona), Aleix Pla (CF Sant Julià de Vilatorta)
Dav.: Marc Colell (Juvenil), Marc Gorgals (Roda de Ter)
Albert Orriols (Vic)Port.: Arnau Soria
Def.: Marc Bassas, Quim Vila, Joan Farrés, Marc Puigdesens, Jordi Isern, Eduard Saborit, Oriol Espina
Mig.: Arnau Aliberch, Jordi Puigdollers, Roger Curós, Xevi Soler, Aleix Puigdesens
Dav.: Ferri Alemany, Marc Pujol, Sergi Puig, Marc Viver, Ferran Sadurní