Mercat Primera Catalana 2 20-21

PRIMERA CATALANA GRUP 2 2020-2021

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 26 octubre 2020

La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
ALCARRÀSJosé Manuel Tomás ‘Josete’
(sense equip, ex Almudévar)
Port.: Xavier Ricart (At. Alpicat)
Def.: Pau Sanchez (Lleida Esportiu Juv.), Gerard González (Alcarràs B)
Mig.: Joel Ribes (Tamarite), Joan Ruiz ‘Tato’ (Tèrmens), Toni Martí ‘Totti’ (Lleida Esportiu B), Gauso (At. Lleida)
Dav.: Aleix Altisent (Torrefarrera), Iván Martínez (sense equip, ex Balàfia), Pascaru (Alcarràs B)
Joan Vice (Mollerussa), Edu Raya, Jordi Clivillé, Mané i Pere Galcerán (Balaguer), Adri Rodríguez (Palau d’Anglesola), Joel Mur (retirat), Joel Jané (Balàfia), Jaume Viñes, Aleix Llobet Port.: Auger Siso
Def.: Xavier Casals, Lluís Roqué, Joanen Segura, Yousef, Moussaoui
Mig.: Edu Estany, Jaume Miret
Dav.: Ivan Lorenzo, Marc Pasanau, Yeray Cantos
ASCÓGermán Inglés
(Tortosa)
Port.: Verdejo (Alzira)
Def.: Facu García (Tortosa), Albert Roca (Lleida Esportiu Juv.)
Mig.: Ivan Martínez (Cambrils Unió), Aniceto i Humbert (Riudoms), Ion Perelló (Pedroñeras), Ramiro de Lillo (Höttur/Huginn)
Dav.: Pol Benito (Tortosa), Jani Roca (Olímpic Móra d’Ebre), Xavi Jaime (Perelló), Cheikh (Tamarite)
Aitor Serrano (Castelldefels), Pachu (Rapitenca), Xavi Marqués (Tortosa), Àlex Fernández (Pobla Mafumet B), Òscar Torre i Marcel Messeguer (Valls), Cristian Santiago (At. Espeleño)Port.: Sergi Fuertes, Gerard Domenech
Def.: Eric Roca, Jorge Granado, Arnau Cervelló, Ñoño
Mig.: Nico Díaz, Ferran Messeguer, Hugo Sánchez, Cholo
Dav.: Quim Cardona, Ricky Nogueira
AT. LLEIDA (ex EFAC) Ismael MarianiPort.: David Oliveros (Tàrrega), Mario Figueras (AEM), Sergi Crisos (At. Alpicat)
Def.: Dani Pujol (Fraga), Marc Grau (Mollerussa), Pablo Pajurek (La Jonquera), Ramon Garcia (At. Monzón), Pere Ripoll (AEM), Iker Cuéllar (Lleida Esportiu B)
Mig.: Roger Canadell (Mollerussa), Nicolás Magno (At. Acassuso), Gerard Angerri (Kendal Town), Guillem Porta (Binéfar), Pol Moragues (Lleida Esportiu B)
Dav.: Arturo Gándara (Artesa de Segre), Oriol Masbernat ‘Tuto’ (Juneda)
Xavi Toldrà (Manresa), Jordi Chiné (retirat), Marc Viladegut (Borges Blanques), Pau Mora i Joel Guillén (At. Alpicat), Gauso (Alcarràs)Port.: –
Def.: Pau Bosch, Joel Chiné, Albert Juclà
Mig.: Óscar Imaz, Toni Ciru, Franky Purti
Dav.: Adrià Fernández, Albert Simó ‘Chipi’
AT. SANT JUST Joan SuriolPort.: Nacho Berché (sense equip, ex Sants), Jaime Maíllo (Prat)
Def.: Fran Barreda (At. Sant Just B), Lucas Gafarot (sense equip, ex Cornellà)
Mig.: Arnau Ruiz (At. Sant Just B), Faustino Jorge (Academia Futebol Angola)
Dav.: Sergi Monsó (Viladecans), Rosario Georgi i Jacobo André (Academia Futebol Angola)
Marc Garcia (Montcada), Sergio Morgado (Santfeliuenc), Álvaro Figueroa (Sant Quirze), Jesús Unzué Port.: –
Def.: Álex Palacios ‘Palaus’, Nacho Palacios, David Picón, Albert Montes, Fidi Bernabéu, Sergio Martínez, Raúl Ferrer
Mig.: Álex Cebrián, Gerard Pedrol, Pau Mateo, Edu Alliaume, Aleix Massegú, Pep Lacima, Iñaki Villalba, Dufi Ortego
Dav.: Jan
BORGES BLANQUES Manel Cazorla Port.: –
Def.: Gerard Domingo ‘Domi’ (Monzón), Joan Domingo (Pobla Mafumet)
Mig.: Marc Enríquez (Guissona)
Dav.: Marc Viladegut (EFAC Almacelles), Raúl López ‘Figo’ (Canonja), Oriol Valls (Lleida Esportiu Juv./Girona)
Genís Vidal (Pobla Mafumet B), Adrià Sales (El Catllar), Abel Sedeño (At. Alpicat), Agustín Barberán, Jordi PonsPort.: Adrià Xammar, Roger Monseny
Def.: Roger Pelegrí ‘Pele’, Nasser, Carles Barco, Llorenç Sobrepere, Simo, Eloi Gras, Èric Tió
Mig.: Marc Valero, Ramonet Nicolau, Patrick Roquet, Roi Ezquer, Sergi Quintillà ‘Quinti’
Dav.: Joel Guitart, Xavi Sánchez, David Montoy
CAN VIDALET Pedro Milla Port.: Yamandú (Horta), Yaroslav Toporkou (Juvenil)
Def.: Abel Óscar Castro (Juvenil)
Mig.: Juan Carlos Rivera i Oriol Fàbregas (Juvenil)
Dav.: Raúl Capitán (Santfeliuenc), Víctor Rodríguez (Girona B), Xavi Mallol i Javi Pérez (Juvenil)
Joan Compte (Sants), Aniol (Sant Ildefons), Gabi León (Almeda), Tommy Bejarano (Santboià), Joan Bergé (Júpiter) Port.: Iván Casado
Def.: Samu Homedes, Henry, Max Espígol, Shota Takemoto,
Mig.: Aleix Soler, Jan Sevilla, Dani Ramírez, Aidan García, Sardor Yusupov, Marc Bru, Joel Agraz
Dav.: Marc Marbà
EL CATLLAR Isaac Fernández
(sense equip)
Port.: Adrián Martínez (Vila-seca Juv.), Édgar Lozano (Ampolla)
Def.: Álvaro Ortal (Vila.seca Juv.), Iker Gascón (La Riera), Sebas Valenzuela (Pobla Mafumet B), Ian Arqués (Badalona Juv.), Toni Escribano (Prat Juv.), Xavi Sandoica (sense equip, ex Tusculum University)
Mig.: Carles Palau (Altafulla), Ángel Menacho (Amposta), Marcelo David (sense equip, ex Vila-seca), Pau Alberich (sense equip, ex La Floresta Juv.), Elu Rodríguez (Pozoblanco), Manu Sosa (sense equip)
Dav.: Geri Infante (Jesús i Maria), Adrià Sales (Borges Blanques), Álex López (Pobla Mafumet B), Roberto Bueno (La Floresta Juv.), Hamir Gonzalez (Escairón), Sergio Ismael (Camarles), Chakir (Les Borges del Camp), Sergio Rodríguez i Guillem Ximénez (Nàstic Juv.)
Raúl González, Jhon Manrique i Jordi Prades (Pobla Mafumet B), José Luis Ruiz (Rapitenca), Vivi (Morell), Cesc Armengol (retirat, nou president), Aleix Céspedes (L’Ametlla de Mar) Port.: –
Def.: Ignasi Abelló, Edu Escoté, Marc Tarragon
Mig.: Juan Vizcaíno
Dav.: –
GANDESAJavi García
(sense equip, ex Ascó)
Port.: Òscar Nogales (Olímpic Móra d’Ebre)
Def.: Brian Piñeiro (Pobla Mafumet B), Roger Cunyat (Nàstic Juv.), Ramon Planas ‘Monxu’ (Gandesa B)
Mig.: –
Dav.: Pau Cardona (Amposta Juv.), Guillem Llarch (Gandesa B)
Marc Blasi (Tortosa), Oriol Vallespí (retirat), Joan Aubanell, Jaume Guerola Port.: David Rojas
Def.: Aleix Cuenca, Josep Ramon, Xavi Revuelta
Mig.: Marc Blanch, Josep Domenech, David Domenech, Genís Navarro, Carles Llarch, Albert Castell, Jaume Gumiel, Enric Ubalde
Dav.: Javier Dilla, Raúl Saumell
GAVÀ Jorge Sánchez
(Castelldefels B)
Port.: Alex Pacheco (Guineueta), Pau López (At. Villacarlos)
Def.: Éric Moré (Castelldefels Juv.), Alejandro Ballesteros (Prat Juv.), Peque (Horta), Christian Fabra (Sant Ildefons), Àlex Campuzano (Pobla Mafumet B)
Mig.: Xavi Grau (Prat B), Dominik Gabor i Riki Junglen (Castelldefels B), Víctor García (cedit Prat), Joan Inés (Horta)
Dav.: Bertus Sánchez (Castelldefels B), Younes Saban (Sant Ildefons), Pablo Navas (UE Sant Julià), Xesc Navalón (Felanitx), Abde Afazaz (Viladecans)
Guille Marín (Castelldefels), Dowi (Montañesa/Gramenet), Raúl Anthony (Begues), Espi, Sergi Cabré i Marc Martínez (Viladecans), Marcos López (Vista Alegre), Albert Sancho, Christian Pastor, David Gallardo, Álex Vázquez, Óscar Jiménez, Marc González, Adri RuizPort.: –
Def.: Víctor Márquez, Víctor Lebrero, Adrián Pérez
Mig.: Robert Ferrer, Áxel Pandiani
Dav.: Juan Quiles, Ferran Esteve, Joan Vázquez
MARTINENCJavi Gómez Port.: Roy Zambrano (Martinenc B)
Def.: Martí Tapia (Vilafranca), Ignasi Gassol (Martinenc B)
Mig.: Aleix Lage (Sants), Gueri Tejedor (sense equip), Kilian Vicente (Europa), Aleix Plans (Martinenc B)
Dav.: Gerard del Río (Rubí), Eric Zárate (San Cristóbal), Roland Garrós (Santboià), Víctor Muñoz (Vista Alegre), Dani Suárez (Martinenc B)
Eric Simó (Guineueta), Marc Ahufinger (Júpiter), Carles Güell (Martorell), Ivan Garcia (Sants), Jan Lladó (Santboià), Gabri Padrós (Unif. Llefià), Javi Iglesias (retirat, preparador físic Horta) , Joan Vendrell (At. Alpicat) Port.: Víctor Cócera
Def.: Adri Pulido, Karim, Adri Garcia, Edu García, Alberto Sánchez (renova cessió Terrassa)
Mig.: Tinoco, Marçal Lladó, Rafel Roger
Dav.: Adri Canelada, Joel Martínez, Josevi
MARTORELLAlbert Nualart Port.: Dani Baquero (Joanenc), Souleiman Touray ‘Suly’ (Unif. Bellvitge Juv.)
Def.: Martí Rafanell (Sabadell Juv.), Marc Saldaña (Juvenil), Alex Otero (Jabac)
Mig.: Martí Ramos (Viladecans), Carles Güell (Martinenc), Marc Serra (Berga), Gorrea (Sant Ildefons), Yeray García (Juvenil)
Dav.: Kilian Honorato (Santboià), Mykola Lavryk (Juvenil)

SENSE FITXA: Esa Aalto (porter, Cardiff Met)
De Sande (Manresa), Edgar Alvaro i Jordi Pérez (Sabadell Nord), Toni Domínguez (Viladecans), Guillem Anglada (Farners), Abde (Sant Ildefons), Marc Ollé (Castellar), Albert Serrats Port.: –
Def.: Michael Stalin Picó, Isaac Santaulària, Xavi Sansegundo, Enric Soriano, Marc Colell
Mig.: Adrià Aguilera, Xavi Marco, Pau Nández, Éric Arévalo, Xavi Torres, Guille Gámez
Dav.: Balada

SENSE FITXA: Sergi Fernández (defensa) i Víctor Marco (davanter)
MOLLERUSSAJosep Maria Turull Port.: –
Def.: –
Mig.: Joan Vice (Alcarràs), Marc Garcia Caño (Nàstic Juv.)
Dav.: Izán Fernández (Andorra B)
Roger Canadell i Marc Grau (At. Lleida), Artur Godia (retirat, preparador físic At. Lleida) Port.: Joan Marc, Marc Aceituno
Def.: Kiko Tàpies, Niso, Jordi Pedrós, Joan Martí, Roger Aleu, Marcel Ormo
Mig.: Pocu, Putxi, Quini, Edu Barón
Dav.: Jofre Graells, Álvaro Muñoz, Óscar Canadell, Marc Soldevila, Albert Delgado, Mateu Bibiloni
RAPITENCARamon Sancho Port.: José Luis Ruiz (El Catllar), Dan Reverté (Nàstic Juv.)
Def.: Xavi Cotaina i Joan Sancho (Juvenil), Rafa Modu (Catí)
Mig.: Marc Lleixà (La Sénia), Ramon Lladó (Ampolla), Pachu (Ascó), Pere Estellé (Ulldecona)
Dav.: Àlex López (Rapitenca B)
Josep de la Torre i Marcel Espanya (Amposta), Ferran Buera (Escola Ebre), Iván Gasparín i Ferran Roig (Tortosa), Àlex Ródenas (Olímpic Móra d’Ebre), Rafa Llop Port.: –
Def.: Aleix Matamoros ‘Mata’, Èric Alarcón, Abdul Barry, Andy Alarcón, Ricardo Ramírez
Mig.: Aleix Alumbreros ‘Peke’
Dav.: Àlex Forés, Josep Becerra, Cristian Valcárcel
SANT ILDEFONS Ivo Rodríguez Port.: Miguel Gabaldón (Unif. Bellvitge), Arnau Garcia (Juvenil)
Def.: Javier Núñez (Can Buxeres), Marc Pulido i Rubén García (Vista Alegre), Víctor Fernández (Juvenil)
Mig.: Aniol (Can Vidalet), Marc Gibernau (Marianao Poblet), Joan Valls i Raúl García (Juvenil)
Dav.: Abde (Martorell), Naoufal (Sant Cugat), Alejandro Avilés i Álvaro García (Juvenil)
Gorrea (Martorell), Chechu Santesteban (Vista Alegre), Younes Saban i Christian Fabra (Gavà), Pozzo i Ao (Guineueta), Alberto Arnalot (Can Buxeres), Juanjo Navarro, Marc Rojas, Roger Nolla, Adri RuizPort.: Samu Álvarez
Def.: Karim, Yeray, Álvaro Tejeda,Rafa Murillo
Mig.: Lluís Gosa, Jona Sánchez, Javi Jarabo
Dav.: Giancarlo
SANTBOIÀRamon M. Calderé
(sense equip)
Port.: Eric Coulibaly* (Pobla Mafumet)
Def.: Gerard Rovira* (Santfeliuenc), Alberto i Picolo (Sants), Rubén Torralba* (Jabac), Dani Sánchez (Sant Julià)
Mig.: Peláez (Juvenil), Jan Lladó* (Martinenc), Ricard Cabrera* (Santfeliuenc), Javi Lara (Sant Julià), Óscar Vacas (Prat Juv.), Oliver Cemeli (At. Vilafranca), Rubén Saldaña (Cornellà Juv.)
Dav.: Tommy Bejarano (Can Vidalet), Josele (Sants), Arnau Teixidor (Bande), Jota (Santfeliuenc)
Kilian Honorato (Martorell), Ferri Vega i Dani Ortiz (Vista Alegre), Manel Montoya i Ferran Roca (Sant Cugat), Gerard Llobet (Viladecans), Mario Victorio (Santfeliuenc), Alex Ruiz (Rubí), Roland Garrós (Martinenc), Jaime Fuentes (At. Prat Delta), Eric Coulibaly (Olivella), Libo, Bellido, Rubén Torralba, Jan Lladó, Ricard Cabrera, Gerard Rovira Port.: Rafa Leva, Sito Medina
Def.: Dani Martínez, Iván Romano
Mig.: Carlos Martínez, Carles González
Dav.: Pedro Bravo, Juanlu
SOLSONAJoan Corominas Port.: –
Def.: Marc Guijarro ‘Giggi’ (Vic), Pol Pujol (Solsona B)
Mig.: Marcel Bellido (Manlleu), Marc Díez (Sallent), Aitor Montaña (Manresa Juv.)
Dav.: Max Morell (Vic), Roger Alsina (Manlleu)
Joan Parcerisa, Robert Tripiana i Jordi Esteve (retirats) Port.: Gerard Barcons, Dani Soria
Def.: Arnau Murcia, Guiu Montaner, Aitor Lorca, Toni Roldán, Ángel García
Mig.: Xavi Ratera, Roger Ribera, Carlos Malpica, Adrià Barniol, Andrei Deac, Albert Parcerisa
Dav.: Rafel Pérez, Roger Sala, Arnau Valero

SENSE FITXA: David Alconchel (defensa) i Nourddin el Morabiti (davanter)
TÀRREGAEdu Berrocal Port.: Albert Alfonso (Igualada)
Def.: Roger Botet (Torrefarrera), Cristian Castaño i Bachana Lominadze (San Mauro), Éric Miret (Juvenil)
Mig.: Hichem (Igualada), Sylla Aboubacar ‘Abu’ (Agramunt), Pau Viladrich (sense equip)
Dav.: Iulian Florica (Guissona), Houssam Jbilou (EF Tàrrega Juv.), Marc Guliàs (Igualada), Josep Maria Marcé (Vista Alegre)
Alberto Bañuelos (retirat), Lluís Clop (Joanenc), Iñaki Baz i Omar (San Mauro), Roger Escamilla (San Cristóbal), David Oliveros (At. Lleida), Sergi Solé, Pau VidalPort.: Albert Pont
Def.: Silviu, Joan Salinas
Mig.: Maikel Molina, Dídac Castelló, Ramon Verdés, Albert Farré, Sergi Castelló
Dav.: Adrià Martínez, Dani Vargas, Joni
VILADECANSRaúl Paje Port.: Toni Domínguez (Martorell)
Def.: Espi i Marc Martínez (Gavà), Marwan (Viladecans B)
Mig.: Alex Castilla (At. Sant Just Juv.), Alejandro Delgado (Palamós), Gurrea (Júpiter), Sergi Cabré (Gavà)
Dav.: Bilal Lamsaif (Unif. Bellvitge Juv.), Joel Paredes (Unif. Bellvitge), Isma Cabello i Sergio Preciado (At. Prat Delta), Gerard Llobet (Santboià), Bili El Bakkali (Cubelles)
Álex Sánchez (torna Cornellà/Manresa), Martí Ramos (Martorell), Benjamín Sierra (Espluguenc), Favio Osorio (Igualada), Eric García (Unif. Bellvitge), Sergi Serés (Marianao Poblet), Kevin Rodríguez (Ripollet), Sergi Monsó (At. Sant Just), Abde Afazaz (Gavà), Mario Saborido, Pol Arnaldos, Joan Castells, Tommy EncinasPort.: Santi Pérez
Def.: Albert Lara, Javi Gallardo, Juanma Ruiz, Marc Casares
Mig.: Alberto Triguero, Robert Ochoa, David Cepeda, Víctor García
Dav.: Matallín
VILANOVAAgus Isabel Port.: Mario Méndez (Paiosaco)
Def.: Luca Tremiño (Vilafranca), Víctor Miranda (Castelldefels)
Mig.: Tomàs Teruel (Pobla Mafumet), Jair (L’Hospitalet Juv.)
Dav.: Valldosera (At. Vilanova), Édgar Doblas (Sitges), Lucas Ribeiro (Vilafranca)
Carlos Molina (Cubelles), Adri Alonso (At. Vilanova), Nito i Víctor Morillas (Sitges), Sebas (Olivella), Aleix Vall (retirat), David Gómez, Marc PérezPort.: Javi Martínez
Def.: Ivan Torres, Aleix Semur, Alex Iloie, Àlex Saldaña, Raúl Perea
Mig.: Oriol Codina, Alejandro Pascua, Totti Ortiz, Dani Antolínez, Roberto Angulo
Dav.: Carlos Contreras, Marcel Álvaro, Rafa Ribeiro
VISTA ALEGRE Eloy Martínez Port.: –
Def.: Chechu Santesteban (Sant Ildefons), Dani Ortiz (Santboià)
Mig.: Daniel Santiago (Sant Andreu Juv.), Arnau Maldonado (Gimn. Manresa Juv.), Marcos López (Gavà)
Dav.: Joel Ruiz (Cerdanyola Juv.), Ferri Vega (Santboià), Xavi Laborde (Sabadell Juv.)
Guille Ramon (Santfeliuenc), Marc Pulido i Rubén García (Sant Ildefons), Víctor Muñoz (Martinenc), Josep Maria Marcé (Tàrrega) Port.: Tomás Egea, Sergio de León
Def.: Cazorla, Sergi Grimau, Àlex Peñas, Cristian Faura, Sergi Sánchez
Mig.: Sergio Campos, Marc Muñoz
Dav.: Iván Peralta, Xavi Galan, Joel Sánchez