Mercat Primera Catalana 3 24-25

PRIMERA CATALANA 3 2024-2025

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 14 juliol 2024


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
ASCÓ
21
David Giménez
(Tàrrega)
Port.: Amaro Navarrete (Canonja)

Def.: Roger Ribes i Èric Escoda (Juvenil), Marc Rius (Artesa Lleida)

Mig.: Armand Fuster (Juvenil), Albert Miravent (Reus FC Reddis)

Dav.: Javi Dilla (Gandesa), Jordi Aumatell (Vilafranca), Xavi Toldrà (Valls)
Amir González (El Catllar), Guillem Fàbregas (Remolins Bítem), Fran Magno (Igualada), Diego Pérez, Roger Carrió, Yeray FitéPort.: Pol Pros

Def.: Sergio Cáliz, Èric Roda, Albert Roca, Humbert Mallafré, Álex Fernández

Mig.: Marcel Meseguer, Enric Cubells, Marc Blanch, Modest Notario

Dav.: Jani Roca, Raúl López ‘Figo’
CAMARLES
13
Carlos GilabertPort.: –

Def.: Jordi Alfocea (Morell), Joan Salas (L’Ametlla de Mar)

Mig.: –

Dav.: Carlos Gilabert (Tortosa Ebre)
Jordi Pedrola (Alcanar), Xavi Beranuy (Roquetenc), Pau Bertomeu i Arnau Bertomeu (Ampolla)Port.: Josué Andreu

Def.: Jordi Abelló, Roger Escribà

Mig.: Jordi Borràs, Aleix Bertomeu, Johan Andrés Rosero, Piotr Jan ‘Pedro’ Filarowski

Dav.: Joan Comes, Quim Cardona, Pau Cardona
CANONJA
21
Víctor Quiñones (posa carnet Rubén Gómez)Port.: Víctor Barsi (UDE Canonja), Jordi Roca (Borges Blanques)

Def.: Dídac Becerra (Valls), Pau Eguiluz (El Catllar), Aarón Moreno (UDE Canonja), Arnau Ciuró (Nàstic Juv.)

Mig.: Javi Fañanas (El Catllar), Jordi Casadó (Morell), Fortuny (Ampolla), Walid (Cambrils Unió), Unai Borrero (Morell), Hugo Gómez (Tortosa Ebre)

Dav.: Iker Cid (El Catllar), Miki Torondel (Morell), Denis Fopiani (Vila-seca)
Adrià Suárez (Valls), Ferran Calatayud (El Catllar), Amaro Navarrete (Ascó), Álvaro Ortal i Uri Benito (Cambrils Unió)Port.: –

Def.: Antonio Domínguez, Álex Domíngues, Aitor Escuer

Mig.: Cristian González, Kim Lorca

Dav.: Adri Sales
CIUDAD COOPERATIVA
21
Javi Calvo
(posa carnet José Luis Márquez)
Port.: Joan Altés (Prat B)

Def.: Marc Martínez (Sitges), Álex Castilla (Prat B), Santi Díez (Espluguenc), Hicham Zellal (Marianao Poblet)

Mig.: Iván García (Viladecans)

Dav.: Juan Carnicero (Sporting Gavà), Rubén Rodríguez (Santboià)
Eric Moreno, Jorge García, David Romero, Yasin Ourzat, Ismael Casas, Ismael Garnica, Xavi Hernández, Cristian Faura, Aaron Rodríguez, Jofre Ortíz, Taku Fujimura, Marcos Pecero, Adrià Llobet, Nacho JorcanoPort.: Carlos Cabello

Def.: Izan Reloba, Izan Rodríguez ‘Peri’, Kilian García, Gerard Jiménez

Mig.: Daniel Gallego, Toni Colom, Venya Kadochnikov, Martín González

Dav.: Pedro Bravo, Bryan de Sokolow, Luis Serrano, Adri Chicano
EL CATLLAR
17
Raúl Salguero i Marc Vela
(FFB Reus Juv.)
Port.: Aleix Alcañiz (FFB Reus Juv.), Mario Méndez (At. Lleida)

Def.: Magí Solé (Morell), Pol Vericat (cedit Valls B)

Mig.: Lluc Valldepérez (FFB Reus Juv.), Cesc Martínez (Reus FC Reddis), Yago Sánchez (Vila-seca), Ferran Calatayud (Canonja), Dani Rodrigo (Pobla Mafumet B)

Dav.: Carlos Cardaba (Morell), Amir González (Ascó), Matías Savaro (Pobla Mafumet B)
Alfonso García ‘Gonzo’ (Rapitenca), Pau Eguiluz, Javi Fañanas i Iker Cid (Canonja), Juan Vizcaíno (Remolins Bítem), Erik Barroso, Guillem Martínez i Jordi Prades (Valls)Port.: –

Def.: Marc Vadillo, Arnau Ollé

Mig.: Aleix Pérez

Dav.: Albert Rull, Sergio Rodríguez
FE AT. VILAFRANCA
20
Josep Atsarà ‘Parchi’Port.: –

Def.: Max Bernard (Cubelles), Hugo Ortigosa (Marianao Poblet)

Mig.: Gerard Ramon (Vilafranca)

Dav.: Martí de Castro (Vilafranca), Mikael Ferhani ‘Mika’ (APA Poble Sec), Álex Egea (Juvenil)
Nil Castell (Vilafranca), Éric Roca, Fran VilaPort.: Sergi Vives, Pol Soler

Def.: Marc González, Joan Montserrat, Marc Clivillé ‘Clivi’, Nil Torner, Arlés Gordillo

Mig.: Xavi Arjona, Xavi Pujó, Gerard Palau, Gabri Bernard

Dav.: Dani Pérez, Sergio Coso, Joan Mata
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE
19
Jesús Rueda ‘Betis’
(Sabadellenca)
Port.: –

Def.: Bryan Rodríguez (Sabadellenca), Denis González (Tibidabo TR)

Mig.: –

Dav.: Brian Canalejo (San Juan At. Montcada), Ilyas Aaloul (Sabadell Nord)
Joan Muñoz, Marc Ferrer, Raúl Robles, Javilin Calvo, Rolando Ortega ‘Roli’, Izan González, Dani Gorri, Allen Andrade, Saúl CervantesPort.: Marc Arús

Def.: Santi Beltrán, Alieu Sam, Pedro Chacón

Mig.: Izan Quiñonero, Kevin López, Bakary Bodian, Kaitan Arjona ‘Kai’

Dav.: Younes Faye, Sidiky Trawally, Óscar Hidalgo, Ezequiel Nahuel Moreno ‘Zeki’, Hibrajem Tunkara ‘Hibra’, Joel González, Marçal González
LA SÉNIA
17
Albert BelPort.: Martí Garcia (Masdenverge)

Def.: Abdul-Gassim Barry (Aldeana)

Mig.: Marc López (Amposta), Ian Esquerré (Ampolla)

Dav.: –
Iván Gasparín i Sergi Gasparín (Tortosa Ebre)Port.: Àngel Vergé

Def.: Raül Vilaró, Lluís Capitan, Teo Arasa

Mig.: Iván Escala, Joel Pepió, Èric Almuni, Jordi Escubedo

Dav.: David Callarisa, Marc Lleixà, Albert Saragossa, Roberto Márquez, Narcís Gavaldà
MARTORELL
22
Raúl de Amo
(Gornal)
Port.: Marc Priego (San Cristóbal)

Def.: Víctor Moreno (Castellar), Carlos Serrano (Mercantil), Tomás Cobo (US Terre Sainte), Martí Mañé (Sitges), Gerard Nieto (Sant Cugat), Aleix Castillo (Can Vidalet)

Mig.: Ian Álvarez (Vilanova), Albert Garrido (Viladecans), Nil Hervías (Gornal)

Dav.: Martí Naranjo i Lassana Sillah ‘Lass’ (Gornal), Oussama Chiih (EF Gavà Juv.), Haitam Babia (Europa B)
Marc Casares (Santfeliuenc), Pau Otero (Viladecans), Toni Domínguez (At. Sant Just), Kanta Maeda (Santboià), Alejandro García Tautiva (Guineueta), Víctor Edo (Can Vidalet), Carles Serván (Marianao Poblet), Víctor García, Éric García, Unai Fernández, Jaume Aparicio, Xavi TorresPort.: Javi Dueñas

Def.: Carles Caballería

Mig.: Marc Torres, Marcos Ibáñez, Ross Willox, Denis M. González

Dav.: Xavi Marco, Roger Gorrea
SANT CUGAT
0
Joel Bravo
(Juvenil A)
Gerard Nieto (Martorell), Kilian Merino (Castellar)
SANT ILDEFONS
22
Miguel García VillarejoPort.: Pedro Casado (sense equip, ex Ciudad Cooperativa), Hugo Rodilla (Europa Juv.)

Def.: Joaquín Costa (Almeda)

Mig.: David Jiménez (Prat B)

Dav.: Alejandro Avilés (Sants), Luis Pozzo (Vilanova), Emerick Fajardo ‘Eme’ (Gavà)
Juka Danelia (Viladecans), Diego Callizo (Marianao Poblet), Pablo Saborido, Karim Moya, Aleix Díaz, Víctor FernándezPort.: –

Def.: Toni Maestre, Aitor Palomino, Pol Melero, David Monfort, Paco López, Álex Bernal

Mig.: Arnau Alonso, Éric Ceprián, Yeray Fernández, Víctor Serrano, Joan Valls

Dav.: Sergi Cardona, Giancarlo Vásquez, Marc Gris, Sergio Vacas
SANTBOIÀ
15
Juan Romero
(Santfeliuenc)
Port.: Fran Navarro (Sporting Gavà)

Def.: Kanta Maeda (Martorell), Pol Simarro (Masnou)

Mig.: Jonathan Ferreira (sense equip, ex Vilafranca), Adri Nuevo (Unif. Bellvitge), Álex Kyeremeh (Santfeliuenc), Joan Marimon (APA Poble Sec Juv.), Juanma Novo (At. Sant Just)

Dav.: Jordi Gala (Juvenil), Ángel Ramos ‘Lillo’ (Santboià B), Jordi González (Premià)
Sergio Herrero (Sitges), Sergi Gómez (Montañesa), Rubén Rodríguez (Ciudad Cooperativa), Eric Hill i Enric Sáez (Gimn. Manresa), Marc Pueyo (At. Sant Just), Alberto Untoria, Iker Fernández, Ivan Castillejos, Pepe Ollé, Biel Blanco, Iván García, Guille Marín, Ricard CabreraPort.: David Aragón

Def.: Álex Peñas

Mig.: Óscar Manchado

Dav.: Badr El Shater
SANTFELIUENC
23 + 1
David Rebollo
(Juvenil)
Port.: Sergi Félez (Juvenil)

Def.: Xavi Olaechea (Sarrià), Daniel Jiménez (Juvenil), Marc Casares (Martorell)

Mig.: César Valero (sense equip, ex Martinenc), Josep Sadurní (Juvenil), Saúl Guillem (Santfeliuenc B)

Dav.: Pablo Blasco i Saúl Álvarez (Santfeliuenc B), Dominique Colón (CE Espanya), José Javier Fernández ‘Jota’ i Josele Avellaneda (Sitges), Roger Félez (Juvenil, pretemporada)
Guillem Bonet (Granollers), Elhadji Thiam (Montañesa), Adri Carricondo (Singuerlín), Alex Kyeremeh (Santboià), Joan Girbau, Jordi Rodríguez, Sergi Mas, Narcís Costa, Albert GràciaPort.: Marc Vilà

Def.: Albert Villegas, Marki Carbonell, Birahim Fall ‘Bira’

Mig.: Christian Rodríguez, Francisco Pol, Albert Hernández, Robert Ferrer

Dav.: Iván Méndez, Lluís Viñas, Rodri Vranken
SITGES
18
Álex VillaPort.: –

Def.: Ian Mateo (Cubelles), Carlos Barrios (Vilanova), Sergio Herrero (Santboià)

Mig.: Arnau Villanueva (Igualada), Oriol Gutiérrez (Cubelles)

Dav.: Omar Bouzzi (Vilanova), Javi Aroca (Sitges B)
Martí Mañé (Martorell), Serigne Saliou (Can Vidalet), José Javier Fernández ‘Jota’ i Josele Avellaneda (Santfeliuenc), Marc Martínez (Ciudad Cooperativa), Shinn KawaguchiPort.: Lucas Cajes, Miquel Mata

Def.: Álvaro Montesinos, Víctor Lebrero

Mig.: Alefandro Sacristán ‘Sacris’, Manu Ábalos, Alejandro Pascua, Carlos Martínez

Dav.: Joan Serra, Over Ramos, Geri Durany
TORTOSA EBRE
18
Pepe BalartPort.: –

Def.: Iván Gasparín i Sergi Gasparín (La Sénia), Èric Fornós (sense equip, ex Ebre Escola), Marc Villarroya (Remolins Bítem)

Mig.: Roger Solà (Jesus i Maria)

Dav.: Marc Barragán (Rapitenca), Nacho Nuez (Aldeana)
Arnau Beltran, Uri Gatell i Aleix Alumbreros ‘Peke’ (Rapitenca), Marc Bernardo (Aldeana), Carlos Gilabert (Camarles), Hugo Gómez (Canonja), Maxi CastillaPort.: Aleix Reolid, Marco Pino

Def.: Marc Ayuso, Joan Sancho, Roger Armengol, Marc Fabregat, Marc Aspa

Mig.: Domènech Estorach, Ferran Buera

Dav.: Roger Royo, Dani Quesada
VILADECANS
18
Alberto TrigueroPort.: Juka Danelia (Sant Ildefons)

Def.: Dani Sánchez (Castelldefels)

Mig.: Rubén Migueles (Viladecans B), Pau Otero (Martorell), Miguel Sanvidal (Martinenc), Héctor Fernández (At. Sant Just)

Dav.: Álex Cano (Terracina 1925), Dani Maldonado (Martinenc)
Albert Gurrea (Júpiter), Víctor García i Álex Robles (Rubí), Hugo del Chicca (Castelldefels), Albert Garrido (Martorell), Iván García (Ciudad Cooperativa), Pedro Jiménez, Álex SeguraPort.: Adri Sánchez

Def.: Albert Lara, Javi Gallardo ‘Gallo’, Adrià Espinosa ‘Espi’

Mig.: David Cepeda, Biel Fornés, Víctor Rodríguez

Dav.: Joan Vázquez, Xavi Galán, Édgar Parra, Erik Pérez