Mercat 3a RFEF 2024-2025

3a RFEF GRUP 5 2024-2025

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 21 juny 2024

La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que es publiquen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
AT. LLEIDA
1
Port.: Pau Torres (torna Europa)

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
BADALONA
0
Gerard AlbadalejoPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
CERDANYOLA
2
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Adam Cherradi (torna Cornellà), Nicolás Olmedo (torna Andorra), Guille Torres i Max Marcet (Sant Andreu)Port.: –

Def.: Jan Pallisé

Mig.: –

Dav.: Joel Castillo
EUROPA B
0
Jonathan RuizPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Nil Lapido (Rubí)Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
FUND. GRAMA
9
Joan EstevaPort.: –

Def.: –

Mig.: David Hurtado (Huétor Vega)

Dav.: –
Pol Sánchez (torna Terrassa), Guillem Pujol i Ángel González (Montañesa), Alberto Padilla (San Cristóbal), Guillem Castelló, Oumar Bah, Aliou Traoré, Fernando GaleanoPort.: Sergio Fernández

Def.: Iván Julián, Pau Rosales

Mig.: Roger García, Ignasi Varona, Álvaro Martí

Dav.: Adrián López Padillo, Roger Peris
GIRONA B
14
Quique Álvarez
(segon entrenador Levante)
Port.: –

Def.: Marco Gil (torna Olot), Jordi Bas (torna L’Escala)

Mig.: Pablo Calvete (torna L’Escala)

Dav.: Luka Managadze (torna Marchamalo), Iker García (torna L’Escala)
Carles Garrido (torna Cornellà), Wadi Suzuki (torna Tokushima Vortis)Port.: –

Def.: Antal Yaakobishvili, Oriol Comas

Mig.: Ricard Artero, Papa Dame Ba, Dmytro Melnichenko

Dav.: Jastin García, Shinn Katsushima, Joel Roca, Iker Almena
L’ESCALA
1
Raúl Paje
(Montañesa)
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Izan González (torna Cornellà), Jordi Bas, Pablo Calvete i Iker García (tornen Girona B), Nil Congost (retirat, entrenador del Besalú), Èric Pimentel ‘Pime’ (Europa), Roger Fortuny (Palamós), David Grifell ‘Grifi’Port.: –

Def.: –

Mig.: Josu Currais

Dav.: –
L’HOSPITALET *
4
Joan SánchezPort.: Nil Torreguitart (torna Sant Andreu)

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Carles Segura (torna Sabadell)Port.: –

Def.: Vitalie Pentelei, Rubén Cruz ‘Rubi’

Mig.: –

Dav.: Albert López
MANRESA
0
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Marc Martínez (retirat), David Pons (torna Cornellà), Iván de la Peña (torna Nàstic), Álex Iglesias i Martí Soler (Terrassa), Yeray Izquierdo (Lleida CF), Álex Pachón (Bergantiños), Pol Ballesteros, Enric Baquero, Carlos Gilbert, César Llopis, Marc Vázquez, Omar Ouhdadi, Dani ReinaPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
MOLLERUSSA
0
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
GenÍs Soldevila (retirat), Matías Sempé (Igualada)Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
MONTAÑESA
16
Antonio Escudero (Juvenil)Port.: –

Def.: Óscar Sierra (San Cristóbal), Guillem Pujol (Fund. Grama), Ibrahim i Xiao (Juvenil)

Mig.: Sergi Cadena (Vilafranca), Guillem Hernández (San Cristóbal)

Dav.: Ángel González (Fund. Grama), Christopher (Juvenil), Anouar Ibrahman (Guineueta), Elhadji Thiam (Santfeliuenc)
Iván Ortega (torna Cornellà), Martí Alonso (torna Sant Andreu), Jonathan Linares, Joaco Peñalver, Xavi Murcia, Pablo Chacón, Adrián Rosa ‘Rolo’, Marc MuñozPort.: Éric Fernández

Def.: Joel Cañaveras, Marc Rayo

Mig.: Marc Gabaldón

Dav.: Kevin Díaz, Álex Amate
PERALADA
2
Àlex MarsalPort.: –

Def.: Robert Lungu (Palamós)

Mig.: –

Dav.: –
Lluís Micaló (retirat), Pol Marí ‘Junior’ (torna Sporting At.), Iker Vázquez (Palamós)Port.: –

Def.: Sergi Romero

Mig.: –

Dav.: –
POBLA DE MAFUMET *
6
Manel Cazorla
(Valls)
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: Sergi Folch (Valls), Hamza Bellari (torna Orihuela)
Joan Torrents (Reus FC Reddis)Port.: –

Def.: Boaz Hallebeek

Mig.: Arnau Sans

Dav.: Albert Querol, Santi Guzmán
PRAT
10
Miguel MotosoPort.: –

Def.: –

Mig.: Gustavo Reinke, Álex Plaza i Alejandro Pino (Prat B)

Dav.: –
Adri Rojas i Valentín Merchán (Igualada), Tomás Peñalba, Izan Maldonado, Álvaro Cordero, Miki Puerto, Isaac PadillaPort.: Pablo Romero

Def.: David Adán, Héctor Rodríguez, Guillem Corominas ‘Coro’

Mig.: Javi García, Dani Molina

Dav.: Martín Lamelas
REUS FC REDDIS
11
Marc CarrascoPort.: –

Def.: Pol Fernández (Valls)

Mig.: –

Dav.: Joan Torrents (Pobla Mafumet)
Albert Miravent (Ascó), Cesc Martínez (El Catllar), Maxi Rosales (Rapitenca), Ian Martínez, Iu PentinatPort.: Alejandro Verdejo

Def.: Alberto Benito

Mig.: Hugo Moreno, Ramon Folch

Dav.: Xavi Jaime, Josep Ramon Sardà, Aitor Serrano, Pol Benito, Ricardo Vaz
SABADELL B
0
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
José Enrique Carrasco (Castelldefels)Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
SAN CRISTÓBAL
18
Cristian GarcíaPort.: –

Def.: Éric Ruiz (Vilafranca), Mario Hervías (Rubí), Héctor Parrado (EF Gavà Juv.), Bruno Perone (Olot)

Mig.: Adrián Cabrerizo ‘Peke’ (San Cristóbal B), Alberto Padilla (Fund. Grama)

Dav.: Marc Río (Rubí), Miguel Expósito (Mercantil)
Federico Piovaccari (retirat), Xiaoke He (torna Andorra B), Óscar Sierra i Guillem Hernández (Montañesa), Marc Priego (Martorell), Iván Cabellud, Guillem Vilà, Oliver Kota Nii, Roger Escamilla, Joao Vítor, Miguel Martínez, Álex OteroPort.: Álex Lázaro

Def.: Ricki Calamardo, Max Llovera, Joan Cervós

Mig.: Mario Cantí, Yeray Sabariego, Carlos Olmo

Dav.: Lamine Diaby, Abde Elouliad, Jordi Ranera
TONA
8
Ricard FarrésPort.: –

Def.: Adrià Pladevall (Águilas)

Mig.: –

Dav.: Flavio André Ribeiro (Vic), Dani Peña (Mercadal)
Adrià Casanova (Manlleu), Arnau Prat (torna Andorra), Raúl Campayo, Pius QuerPort.: David Aroca

Def.: Ferran Generó

Mig.: Èric Vilanova, Guillem Escarrabill

Dav.: Pau Morer
VILASSAR MAR
4
Alberto Aybar ‘Peque’Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Oriol Molins, Sergi CasalsPort.: –

Def.: Alberto García

Mig.: Esteve Monterde, Víctor Granero

Dav.: Álex Montalbán

Mostra la pàgina