Mercat 3a RFEF 2022-2023

3a RFEF GRUP 5 2022-2023

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 27 gener 2023

La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que es publiquen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

EN NEGRETA, moviments un cop començada la temporada i EN TARONJA, moviments a partir de mercat d’hivern

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
BADALONA
24
Santi Álvarez (Juvenil)Port.: Marc Arnau (Juvenil), Froilán Leal (Sabadell)

Def.: Arnau Roca, Gerard de Marco i Álex Salcedo (Juvenil), Gerard Batalla (Olot), Albert Alavedra (Pobla Mafumet), Adrià Prado (Sants), Iván Bravo (sense equip, ex Osasuna Promesas)

Mig.: Albert Ruiz, Carlos Martínez i Marc Anglès (Juvenil), Zaid Saban (Sants/ Granollers), Miquel Porta (Unificació Llefià), Álex Cobos (PE Sant Jordi), Abel Cortina (Penya Deportiva)

Dav.: Walid Meddeb i Marc Velasco (Juvenil), Dani Peña (Sant Rafel), Bilal Charreh (Borja), Ibuki Nemoto (Cristinenc Costa Brava), Suzuki (cedit Tokushima Vortis), Khalid Nourreddine (Manresa)
Jaume Pascual i Miguel Martínez (Manresa), Ferran Brugué (Olot), Valentín Merchán, Àlex Pla i Miguel Fernández (Prat), Dorronsoro (Tarazona), Roger Marcé i Sascha (Inter Escaldes), Juan Carlos Fernández ‘Pitu’ (Alzira), Sana Ndiaye (At. Saguntino), Álex Sánchez, Xavi Molina, Cristian Márquez i Toni Larrosa (Badalona Futur), Robusté (Vilassar Mar), Carri (Xerez), Jairo Cárcaba (Marino Luanco), Víctor Algisi (Formentera), Joel Toledo (Mallorca B)Port.: –

Def.: –

Mig.: Miguel Martínez*

Dav.: –
CASTELLDEFELS
21
Miki CarrilloPort.: Uri Antonell (Sants), David Moreno (Juvenil)

Def.: Uri Escabrós i Sergi Barjuan (Cerdanyola), Dani Sánchez (Vilafranca), Alan Liesegang (FE Grama), Álex Alba (Vilassar Mar)

Mig.: Rubén Giménez (Cerdanyola), Gerard Pedrol (At. Sant Just), Pablo Franco (Gavà), Àlex Segura (Vilafranca), Alberto Salamanca (cedit Sabadell B)

Dav.: Carlos Cano i Isaac Padilla (Granollers)
Adrián Valle (Santboià), Joel Coch i Aitor Serrano (Valls), Carles Gallardo ‘Gallo’ (Peralada), Fran Fuentes (Mataró), Joel Cañaveras (Montañesa), Jonathan Ferreira (Vilafranca), Miguel Marín (Vista Alegre), Genís Cargol (Sant Andreu), Guillem Hernández (San Cristóbal), Cristian Fabregat i Luis Gaudioso (Martinenc), Sergi Moreno (Reus FC Reddis), Álex Romero (Santfeliuenc), David SorianoPort.: –

Def.: Blasco, David Soriano*, Juanito

Mig.: Javi Eslava, Manu González

Dav.: Kevin Díaz, Fran Orellana, Kike Ramírez
EUROPA
20
Ignasi Senabre
(Juvenil)

(posa carnet Éric Sánchez)
Port.: Joel Ruiz (Girona Juv.), Marc Vito (Xerez)

Def.: Mario Domingo (San Cristóbal)

Mig.: Oriol Molins (FE Grama), Fernando Galeano (Vilassar Mar), Carlos Portero (Sants)

Dav.: Víctor Aliaga (Cerdanyola), Kilian Villaverde (Olot), Adrià Gené (Girona B), Joel Arimany* (Figueres), Ricki Vidal (tora EE.UU.), Joel Lasso (Ebro)
Álex Guti (retirat), Ricki Vidal* (EE.UU.), David Jiménez (Terrassa), Guillem Corominas, Albert Martí i Uri González (Prat), Sergio Fernández i Dani Reina (Cerdanyola), David Troya (Zamora), Éric Jiménez (torna Intercity/ Tarazona), Alfons Serra (Vilafranca), Ángel Chavarría (Huétor Vega), Marc Esteban (Córdoba B), Diego Vargas, Joel ArimanyPort.: –

Def.: Álex Cano, Sergi Pastells, Guillem Castell, Arnau Campeny, Alberto González

Mig.: Pau López, Javi Prats, Arnau Vilamitjana

Dav.: Gerard Nolla
FE GRAMA
24
José Solivelles
(actual director esportiu Rubí)
Port.: Marcos Olmo* (Santfeliuenc), Manu Martín (Granollers)

Def.: Iván Torreblanca* (sense equip, exHospitalet), Daniel Palomeque (At. Sant Just), Sergio Juste (L’Hospitalet), Víctor Tortajada (Juvenil), Juan Carlos Oliver i Dani Martí (Cerdanyola), Guillem Jiménez (Peralada), Guillem Trilla (Sant Andreu Juv.), David Adán (Santboià), Guillem Pujol (Sant Andreu)

Mig.: Juan Sosa (Cerdanyola), Hamza Bakali* (Granollers), Adri Gimeno (Sant Andreu), Albert Guiteras (Juvenil), David Acedo (Manresa)

Dav.: Joan Gual (Mataró), Mike Cevallos (Sant Rafel), Marc Rodríguez (Sant Cugat)
Adrien Awana (Ciudad de Lucena), Rubén Cruz ‘Rubi’ i Roger Peris (L’Hospitalet), Oriol Molins (Europa), Alan Liesegang (Castelldefels), Aleix Díaz (Prat B), Fran Hernández (Eldense), Dani Pérez (Granollers), Jonathan Linares (Montañesa), Hicham Benamar (Sants), Omar Monterde (Acero), Jacob Akrong (Mosta FC), Javier Solsona (Cieza), Marcos Olmo (Pobla Mafumet), Iván Torreblanca (Mataró), Hamza Bakali

Manu Peláez (entrenador, destituït després de la jornada 17)
Port.: Dani Guiseris

Def.: Adrián Rosa

Mig.: Guillem Escarrabill, Roger Garcia, Lucas Antonicelli

Dav.: Ángel González, Álex Montalbán
GIRONA B
24
Àxel Vizuete
Port.: Iker Piedra (Espanyol B)

Def.: Oussama El Goumiri (La Cruz), Yeray Izquierdo (Damm), Marc Alegre (Oviedo Vetusta), Ayoub el Hammani (Acadèmia Mohammed VI)

Mig.: Álex Almansa (Damm), Marc Domènech (Sant Andreu), Luis Morcillo (La Cruz), Miguel Ángel Sánchez (Real Madrid Juv.), Moha Ajani (Sabadell B), Martí Riera* (Espanyol B), Moussa Kebe (AFPD Academy Bamako), Dani Torices (Alzira)

Dav.: Joel Roca (Juvenil), Karim L’Koucha (Nàstic)
Adrià Méndez i Jordi Palacios (Peralada), Jandro Sánchez (cedit Vilassar Mar), Sergi Benítez (Prat), Arnau Farnós (EE.UU.), Gabri Martínez i Ilyas Chaira (cedits San Fernando), Arnau Ortiz (cedit Real Murcia), Adrià Gené (Europa), Jonathan Dubasin (Albacete), Marc Faja (Palamós), Mate Enríquez (Badalona Futur), Àlex Sala i Pau Víctor (cedits Sabadell), Éric Monjonell (cedit Lommel), Unai Hernández (Barça Juv.), Jona Morillas (Burgos Promesas), Loic Williams (At. Paso), Suly Camara (UD Ibiza), Martí Riera (Sabadell B), Òscar Ureña (cedit Cartagena), Nil SauretPort.: Lluc Matas

Def.: Biel Farrés, Oriol Comas, Marc Fuentes

Mig.: Nil Sauret*, Ricard Artero, Juanfer Arango

Dav.: Shinnosuke Katsushima, Óscar Ureña*, Richmon, Kemo Cissé, Dawda Camara
L’HOSPITALET
22
Héctor Simón
(Peralada)

Port.:

Def.:
Rubén Cruz ‘Rubi’ (FE Grama), Iván Julián Jareño* (Sants), Adrià Parra (Palencia CF), Steve Aldo One (Prat), Kilian Duran (sense equip, ex Cerdanyola), Jesús Pozo (Utrera)

Mig.:
Raúl Martínez (Sants), Roger Peris (FE Grama), Marc Pedraza (Andorra)

Dav.:
Vitalie Pentelei (torna Santfeliuenc), Albert López (Cerdanyola), Carlos Monje ‘Chirri’* (Mérida), Álex García (Mensajero), Óscar Gómez (cedit Pobla Mafumet), Adán Cabrera (Unión Puerto)
Guillem Pujol (Sant Andreu), Juanan Gallego (Cerdanyola), Sergio Juste (FE Grama), Joel Lasso (Ebro), Abdoul Bandeh (Montañesa), Enric Baquero (Sporting B), Joan Verdú (retirat), Hugo del Chicca (cedit Vilanova), Édgar Álvaro (Rubí), Sergi Valls (La Unión At.), Diego Martínez (Torrent), Adrià Parera (Conquense), Iván Julián (Santfeliuenc), Christian Alfonso, Carlos Monje ‘Chirri’Port.: Adrià Aliaga, Nil Torreguitart

Def.: Cristian Lobato

Mig.: Cristian Gómez, Ton Alcover, Raúl Pérez, Méndez Canario

Dav.: Sehou Sarr, Miquel Ripoll
MONTAÑESA
24
Raúl PajePort.: Mauro Rabelo (Granollers), David Aragón (Barbadás)

Def.: Joel Cañaveras (Castelldefels), Sergio Herrero* (Cornellà Juv.), Hugo Ramírez (Cerdanyola), Abdoul Bandeh (L’Hospitalet), Jonathan Linares (Santfeliuenc/ FE Grama), Marc Muñoz (Terrassa)

Mig.: Martí Naranjo (Damm), Iván Castillejo (Juvenil)

Dav.: Nico Junior* (Sants), Favio Osorio (Viladecans), Suaibo Sanneh (Figueres), Izuchi (Gavà), Sergio Mulero* (Sant Andreu), Éric Jiménez (Tarazona), Otman el Cabriti (Mollet)
José Santos (retirat), Hicham Benamar (FE Grama), Aleix Notivoli (cedit Guineueta), Miki Poveda (Tona), Álex Torres i Álex Pompido (Guineueta), Aumatell (Valls), Marc Anguera (Unificació Llefià), Toni Calvo (Parets), Junior (Sarrià), Iván Romano (Martinenc), Nico Junior (Terlenka), Sergio Mulero (Sant Cugat), Sergio Herrero (Santboià), Ramiro Ferreira, Omar HayekPort.: Eric Mourín ‘Mou’

Def.: Moyano, Xavi Murcia, Miguel Sanvidal

Mig.: Éric Ruiz, Marçal Cases, Dimas Delgado

Dav.: Velillas, Pedro Bilbao, Roland Garrós
PERALADA
21
Miquel Àngel Muñoz
(Banyoles)
Port.: Ian Doré (torna La Jonquera)*

Def.: Pere Espunya (Figueres), Carles Gallardo ‘Gallo’ (Castelldefels), Carles Puig* (Banyoles), Santi Varese (Cerdanyola), Jordi Palacios (Girona B)

Mig.: Adrià Méndez (Girona B), Dani Gómez (Figueres)

Dav.: Marc Nierga (Alzira), Moha Abouhafs (Olot), Marc Pijoan (Sant Jaume Llierca), Sergi Solans (cedit Girona Juv.), Diego Montién* (La Jonquera)
Adrià Casanova (Manresa), Sergi Caballero (Sant Andreu), Josu Currais i Ian Doré (Figueres), Eloi Zamorano (Vilassar Mar), Aitor Mujica (Prat), Albert Dalmau (Bescanó), Guillem Jiménez (FE Grama), Pau Juvanteny (Tona), Raúl Martínez i Carles Puig (Banyoles), Ritxi Mercader (Aix FC), Diego Montién (Rapitenca)Port.: David Aroca

Def.: Sergi Romero, Lluís Micaló, Alan Baró

Mig.: Marc Gelmà, Biel Font, Pol Gómez, Llorenç Busquets

Dav.: Marc Medina, Joan Tomàs
POBLA DE MAFUMET
25
Adolfo BainesPort.: Gerard Font (Prat), Marcos Olmo (FE Grama)

Def.: Sergi Quirós (Nàstic Juv.), Sergi García (Almería Juv.), Éric Vega (Damm), Sergio Bono* (Elche Ilicitano), Gerard Urbina (Granollers), Fernando Torre (Gimn. Torrelavega)

Mig.: Kim Lorca, Dani García i Manuel Pavón (Nàstic Juv.), Hamza Bellari (Cerdanyola Juv.), Nil Garrido (Manresa), Aleix Grabulosa (Sporting B)

Dav.: Teo Pozo (Nàstic Juv.), Edu Taboada* (Estradense), Danilo Augusto de Souza (Sporting Lisboa), Joan Torrents (Villarreal Juv.), Gerardo de la Torre (Camp Joliu)
Dani Molina (Prat), Dani Parra i Marc Montalvo (Nàstic), Guillem Castelló (Sants), Albert Alavedra (Badalona), Alejandro de Rueda (Ebro), Óscar Gómez (cedit L’Hospitalet), Lluis Arnau Mirambel (Tarazona), Fidel Rey (Atzeneta), Jordi Aviles (La Nucía B), Sergio Bono (Alzira), Víctor Valverde (cedit Olot), Alex Ligero, Edu TaboadaPort.: César Pirot

Def.: Iván de la Peña, Boaz Hallebeek

Mig.: Riki Robledo, Víctor Valverde*, Iván Amoedo

Dav.: Marc Álvarez, Albert Querol, Santi Guzmán
RAPITENCA
23
Carlos Ríos
(sense equip)
Port.: Sebas Portigliatti* (Benicarló), Josu Andreu (Roquetenc)

Def.: Carlos Panadés* (Castellón B), Guillem Fàbregas* (Amposta), Aleix Cuenca (Ascó), Aleix Ruiz *(Vilafranca), Stefi Luis Bona (Torredonjimeno)

Mig.: Albert Pedra (Castellón B), Dani Ekedo (At. Porcuna), Gerard Vergé (sense equip, ex San Roque de Lepe)

Dav.: Guillem Martínez* (Valls), Keonwoo Kim ‘Konu’* (Tortosa), Agus Ojeda (Formentera), Cesc Martínez (Ascó), Yann Eimar Junior Kore (Cerdanyola, cedit Talavera), Diego Montién (Peralada), Chico Díaz (Lebrijana)
Òscar Nogales (Roda Barà), Francis Infante (Ulldecona), Àngel Rangel (retirat), Ivan Vidal (Jesus i Maria), Sebas Portigliatti (Vinaròs), Keonwoo Kim ‘Konu’ (Ascó), Guillem Martínez (Remolins Bítem), Ferran Roig, José Luis Rosales, Carlos Panadés, Yatma Fall, Manel Subirats, Guillem Fàbregas, Aleix Ruiz

Albert ‘Beto’ Company
(destituït després de la jornada 13)

Guillermo Camarero (interí entre les jornades 14 i 15)
Port.: Dan Reverté

Def.: Èric Alarcón, Joan Sancho, Andy Alarcón, Marc Vadillo, Manel Subirats*

Mig.: Pachu, Àlex Samper Yatma Fall*, David Silva ‘Peke’

Dav.: Àlex Forés, Édgar Samper, Omar Ouhdadi, Jordi Oribe
SAN CRISTÓBAL
21
Dani Andreu
(sense equip)
Port.: Álex Lázaro (Cerdanyola), Varo García (Costa Brava)

Def.: Álex Jiménez (Sant Andreu/Cornellà), Adri Montoro (Granollers/Almería B), Juan Carlos Pérez (Rieti), Jon Lobo (Damm)

Mig.: Guillem Hernández (Castelldefels), Yeray Sabariego (Prat), Kevin Alarcón (Cerdanyola), Éric Cañete (cedit Andorra)

Dav.: Jordi Ranera (Bayamón FC), Ricard ‘Cucu’ Fernández (Formentera), Sanku Jabbie (Terrassa)
Amantini (retirat, nou director esportiu del Vilafranca), Mario Domingo (Europa), Ashot Kerobyan i David Toro (Vilafranca), Àlex Poves (Vilassar Mar), Óscar Carrasco (Vitoria), Sergi Martínez (Sant Cugat), Carles Segura (Sabadell B), Tino Mendoza (UE Santa Coloma), Aarón Bocardo (Barbastro), Ousman Touray (Figueres), Chechu Besonías, Fermín Holgado

Oliver Ballabriga (fitxat pel Cerdanyola després de la jornada 6)
Port.: –

Def.: Ricki Calamardo, Óscar Sierra, David López, Max Llovera

Mig.: Ion Vázquez

Dav.: Mario Cantí, Tom Diawara, Abde El Ouliad, David Toro*
SANT ANDREU
21
Xavi MolistPort.: Jaime González (Figueres), Marc Priego (Naval Reinosa)

Def.: Sergi Caballero (Peralada), Genís Blasco (Prat), Jordi Méndez (Ebro), Castillo (Terrassa), Guillem Pujol* (L’Hospitalet), Joan Maynau (sense equip, ex Figueres)

Mig.: Gerard Pouget ‘Pugi’ (Figueres), Carlos Guzmán (Prat), Josu (Terrassa), Genís Cargol (Castelldefels), Iker García (Juvenil)

Dav.: Sergi Arranz (Olot), Martí Alonso i Pochito (Juvenil)
Llamas (retirat), Alejandro Pereira (torna Lleida Esportiu), Álex Jiménez (torna Cornellà), Manel Busquets (Olot), Adri Gimeno i Guillem Pujol (FE Grama), Dani Argilaga (Reus FC Reddis), Marc Domenech (Girona B), Diego Pérez (Tàrrega), Franco Ezequiel González (Sants), Sergio Mulero (Montañesa), Éric López (Vilassar Mar), Víctor Merchán (Trival Valderas), Marc García (UE Engordany), Pau Morer (L’Escala), Miguel Ramos (Martinenc)Port.: Miguel Ramos*

Def.: Joan Noguera, Sergi Vives

Mig.: Xavi Aparicio, Jorge Carreón, Albertito García, Pau Morer*

Dav.: Germán Fassani
SANTS
20
Borja López (segon)Port.: Guillem Castelló (Pobla Mafumet)

Def.: Álex Ruiz (Terlenka), Joaquín Fedele* (Juvenil), Dani Lucea (Sant Andreu Juv.), Dani Jódar (LKS Lagow), Iker Hernández* i Iván Tébar (cedits Sabadell B), Marc Rayo (torna Vilafranca)

Mig.: Sergi Cadena (Terlenka), Marc Gabaldón (Gornal), Pau Caresia (Espluguenc), Nil Hervías* (Cornellà Juv.), Marc Granero (Guineueta), Pol Cuatrecases (Girona Juv.)

Dav.: Cristian Ubón (Unificació Bellvitge), Franco González (Sant Andreu), Àlex Pauner* (cedit Sabadell B), Hicham Benamar (FE Grama), Zaka el Idrissi* (Figueres), Damián Obispo (Guineueta)
Nico Junior (Montañesa), Uri Antonell (Castelldefels), Iván Julián Jareño i Raúl Martínez (L’Hospitalet), Pau Celma ‘Michu’ (Can Vidalet), Guillermo Torres i Marc Rayo* (Vilafranca), Carlos Portero (Europa), Gonzalo Carmona (torna Cornellà/Vilassar de Mar), Marc Martínez (cedit Sporting Gavà), Alberto Salamanca (torna Sabadell B/ Castelldefels), Adrià Prado (Badalona), Xavi Laborde i Àlex Pauner (Sabadell B), Toni Badia (At. Bembibre), Joan Rovira (Singuerlín), Zaid Saban (torna Granollers/ Badalona), Iker Hernández (torna Sabadell B/Vilafranca), Joaquín Fedele (Legends LH), Zaka el Idrissi (Manlleu), Nil Hervías (Valldoreix), Shota TakemotoPort.: Pau Llasera

Def.: Sergio Paz, David Cura

Mig.: Iván García, Axel Subías

Dav.: –
TONA
20
Ricard FarrésPort.: –

Def.: Ferran Generó (Vic), José Alberto Germán (Figueres), De Sande* i Nil Pradas* (cedits Manresa), Dan Coll (Cerdanyola)

Mig.: Pau Juvanteny (Peralada), Enric Vallès i Ferri López (Olot)

Dav.: Marc Roquet (Manlleu), Miki Poveda* (Montañesa), Adrià Casanova (Manresa)
Arnau Bayés (Taradell), Veli Noguera i Toni Rossell (Manlleu), Jordi Vallcorba (Parets), Aleix Feixas (Bescanó), Ot Bofill (Vic), David Castro, Iván García i Miki Poveda (Granollers), Òscar Parcet (Lloret), De Sande (Tàrrega), Eloi Sánchez i Roger Curós (Torelló), Nil Pradas (Vilafranca), Mario BenítezPort.: Carles Blanquera, Marc Quer

Def.: Lluc Banús, Sebas Giménez

Mig.: Pol Vallès, Nil Salarich, Enric Casanovas, Maik Molist, Arnau Tortosa ‘Torto’, Roger Curós*

Dav.: Ale Gaitán, Dídac Serra, Muritala Quadri, Eloi Sánchez*, Toni Rossell*
VILAFRANCA
23 + 1
Cristian García (sense equip, ex L’Hospitalet)Port.: Pablo Chacón (FE Grama Juv.)

Def.: Marc Rayo* (Sants), Óscar Reche (Mollet), Joel Bona (Vilassar Mar), Víctor Rodríguez* (Manresa), Iker Hernández (Sants/ cedit Sabadell B), Aleix Ruiz* (Casino Arzúa), De Sande (Tàrrega), Nil Pradas (Tona)

Mig.: Jonathan Ferreira (Castelldefels), Miki Puerto (Prat), Alexis García (Mollet), Alfons Serra (Europa), Aleix Díaz (cedit Manresa)

Dav.: Ashot Kerobyan i David Toro (San Cristóbal), Guillermo Torres* (Sants), Izan Maldonado (Europa Juv.), Albert Ruiz (Cerdanyola), Godbless (Guineueta), Lucas Bastié* (Nogueirense Juv.), Biel Rodríguez Pérez (Manresa), Adri Toro (Santboià, amb fitxa del filial)
David Acedo (Manresa), David Fontanils i Pol Via (retirats), Dani Sánchez i Àlex Segura (Castelldefels), Xavi Mañes, Jonathan Collado i David Romo (Santfeliuenc), Anselm Pasquina (Igualada), Antonio Bioque (Cerdanyola), Abel Cortina (Penya Deportiva), Marc Rayo (torna Sants), Max Bernard (Cubelles), Guillermo Torres (Galapagar), Aleix Ruiz (Rapitenca), Víctor Oribe (Reus FC Reddis), Lucas Bastié (Santboià), Víctor Rodríguez

Ivan Moreno (entrenador, dimiteix després de la jornada 6)
Port.: Toni Casamayor

Def.: Toni Cunill, Èric Via

Mig.: Víctor Oribe*, Fran Illescas, Xavi Pluvins

Dav.: Sergi Escofet
VILASSAR MAR
23 + 2
Alberto Aybar ‘Peque’Port.: Carles Santaló (DUX Internacional), Marc Martínez (Cerdanyola Juv.)

Def.:
Eloi Zamorano (Peralada), Carlos García (Figueres), Aleix Roig (Costa Brava), Robusté (Badalona), Roger Peña (Martorell)

Mig.:
Juli Serrano i Roger Garcia -fitxa del B- (Granollers), Jandro Sánchez (Granollers/ cedit Girona B), Pitu Plazuelo (Cerdanyola), Esteve Monterde (sense equip, ex Ejea), Marc Fuster (Badalona Juv., fitxa del B)

Dav.:
Toni Paredes (Mataró), Carlos Cano* i Kuku (Cerdanyola), Àlex Poves (San Cristóbal), Gonzalo Carmona* (cedit Cornellà), Éric López* (Sant Andreu), Francisco Cunha Junior (Alella)
Éric Pimentel (Figueres), Soufiane el Maymouni i Áxel Panidani (Mataró), Álex Alba (Castelldefels), Ángel de la Torre (Inter Escaldes), Fernando Galeano (Europa), Hicham Karrouch (Torelló), Joel Bona (Vilafranca), Dani Ruiz i Òscar Gonpi (Cerdanyola), Pep Mateu i Éric López (Granollers), Adnane Ghalian (Europa B), Gonzalo Carmona (Martinenc), Erik Zalaya, Ali el Harrak, Carlos CanoPort.: Andrés Díez

Def.: Biel Pla, Alberto García, Éric Ruiz, Aleix Arenas

Mig.: Víctor Granero, Ñito Martín

Dav.: Marc Río, Adnane Ghalian*

Mostra la pàgina