Mercat Primera Catalana 1 21-22

PRIMIERA CATALANA GRUP 1 2021-2022

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 2 agost 2021


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

ATENCIÓ Agrupació provisional, pendent de possibles canvis de grup.

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
BANYOLES
18
Kiku ParcerisasPort.: –

Def.: Osuman Mballow ‘Osu’ (Cornellà Terri), Pol Llubera (Llagostera B), Roger Cunill i Carles Puig (Peralada), Pau Baró (Figueres)

Mig.: Aleix Feixas (Vic), Jordi Masó (Olot), Guillem Cornellà (Palamós), Gerard Álvarez (FE Grama Juv.)

Dav.: Pep Roca (Farners), Moussa ‘Mois’ Touray (Tona), Pepu Soler (cedit Figueres)
Éric Gispert i Pau Ribas (retirats), Ivan Torreblanca (L’Hospitalet), Moha Abouhafs (Olot), Lluís Bargalló (Mataró), Nil Congost (Figueres), Ramon Blanco ‘Monchi’ (Lloret), Henry Gilham (L’Escala), Éric Pimentel (Vilassar Mar), Momo (Farners), Abel Fàbregas, Hassan Laari, Jordi Turón, Toni Güell, Cristian Venzal, Botxi Minic, Marc Roura, Ignasi GómezPort.: Marti Bartrina

Def.: Quimo

Mig.: Jordi Sala, Andreu Moreno ‘More’

Dav.: Dembo Batchilly, Sergi Ferrusola
BESCANÓ
12
Bruno MilanesioPort.: –

Def.: –

Mig.: Jaume Sole (Farners)

Dav.: –
Pau Casassa (Horta), Robert Negre, Àlex QuiñonesPort.: Jota Masallé

Def.: Joan Pujol, Sergi González ‘Zema’, Andreu Paneque

Mig.: Fran Pérez, Uri Sala, Pep Piany, Ferran Nierga, Aleix Velasco, Marc Feixas

Dav.: Gerard Muñoz
COSTA BRAVA B
(ABANS LLAGOSTERA B)
0
Gabri Maragall
(Camprodon)
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Iker Santaren (torna FE Grama), Dídac Gordils (Tossa), Joel Bañuls (Mataró), Pol Llubera (Banyoles), Peter Valencia, Ivan Toribio i Marc Crespo (Palamós), Antonio Bioque (Vilafranca), Joan Puig i Adri Garcia (Llagostera), Aitor Sánchez (Santfeliuenc), Arnau Faus (Guineueta, pretemporada)Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
LA JONQUERA
15
Arnau Liesa
(director esportiu futbol base Peralada)
Port.: Gerard Asparó (Peralada)

Def.: Edu Pons (Llançà), Dídac Parra (Figueres Juv.), Rubén Caamaño (Negreira)

Mig.: Joel Cat (senseequip, ex Namdong), Àlex Planas (Figueres Juv.), Ridu (Melilla Juv.)

Dav.: Èric Calsina (Llançà), Martí Carreras (Amer), Joel Casado (L’Escala)
Joan Tubert ‘Tubi’ (Palamós), Ousuman Sillah (Tossa), Marcos Foraster, Isayas Fernández, OumarPort.: –

Def.: Éric Pagès, Aleix Oliva, Boiro

Mig.: Adri Comaleras, Bernat Batlle

Dav.: –
L’ESCALA
16
Sergi Luis ‘Sepu’Port.: Quinti (sense equip, ex Palamós)

Def.: –

Mig.: –

Dav.:Henry Gilham (Banyoles), Musa Fatty (Palamós), Maha Konteh (Quart)
Joan Ureña (retirat), Ibra Ahiayouch (Porqueres), Álex Alaminos, Ayoub Haiba i Gerard Mercader (Palamós), Joel Casado (La Jonquera)Port.: Isac Lucas

Def.: Pau Castell, Sergi Resta, Gerard Davesa, Alhagi

Mig.: Marçal Sáenz, Zou Moustakim, Ayoub El Kassoiri

Dav.: Ignasi Massó, Jam Baldeh, Lluís Baldeh
LES FRANQUESES
21
Manolo Parralo -carnet reglamentari, Jordi Jornet-Port.: Ousmane Kande (Sant Andreu Juv.)

Def.: Gerard Silvestre (Rubí), Ramon Suárez (Mollet)

Mig.: Omar Qanni (Sabadell Nord)

Dav.: Rubén López ‘Rubio’ (Parets)
Guille Resina (Caldes), Alkaba ‘Kava’ Diallo (Mollet), Marc Montejo (Unif. Llefià), Diego Carrillo (retirat), Iván Fajardo (Sabadell Nord)Port.: Jahir Gómez

Def.: Sergio Aparicio, Marwan El Hayadi, Roger Castellvell, You Kamassokho, Sergi Gómez

Mig.: Toni Atanasio, Ramon Manzanera, Ilias Karach, Maha Tunkara

Dav.: Víctor García, Lars Carrillo, Óscar Mejías, Maude Balde, Aleix Vilà, Éric Llanes
LLORET
19
Albert BatlloseraPort.: Albert Sánchez (Juvenil)

Def.: Joel Salas (Palamós), Aleix Massegú (At. Sant Just)

Mig.: Ramon Blanco ‘Monchi’ (Banyoles), Carles Callicó (Palamós)

Dav.: –
Álex Lobo (Horta), Adri Expósito (Figueres), Edu Poderoso (Tossa), Pau Morer i Xavi Aparicio (Sant Andreu), Hugo Márquez i Érik Mahillo (Farners)Port.: Jordi Tuscà, Nordine Dahmani

Def.: Pol Ros, Toumani Sangare, Adrián Guerrero, Albert Massegú ‘Massa’, Xavi González, Fran Chamizo

Mig.: Amós Gasca, Àlex Fajardo, Àlex Bautista

Dav.: Marc Vilà, Arnau Terradas, Bilal el Ouasdi
MARTINENC
21
Dani AndreuPort.: Iván Fuentes (Rubí), Marc Priego (Granollers)

Def.: Dani Erencia (Manlleu), Jaime Hernández, Izan Espinosa i Marc Ahufinger (Júpiter), Adrià Saro (Martinenc B)

Mig.: Machuca (FE Grama), Eric Pi i Santi González (Martinenc B), Adrià Aguilera (Martorell)

Dav.: Cristóbal León (Guineueta), Dani Suárez i Aleix Plans (Martinenc B), Brian Canalejo (Montañesa)
Óscar Casado ‘Chipi’ (Ripollet), Alberto Arnalot (Gavà), Rafel Roger (Manlleu), Roland Garrós (Montañesa), Karim Al Qarut (Santboià), Martí Tàpia, Éric Zárate, Adrià Pulido, Edu García, Víctor Mbuku, Pau Otero, Kilian Vicente, Víctor Muñoz, Tinoco, Aleix LagePort.: Roy Zambrano

Def.: Víctor Rodríguez, Alberto Sánchez

Mig.: –

Dav.: Adri Canelada, Joel Martínez, Gerard del Río
MATARÓ
20 + 1
Raúl MonroyPort.: Víctor Rodríguez (Juvenil)

Def.: Albert Viciano (Juvenil), Joel Bañuls (Llagostera B), Sagar Escoto (Cerdanyola Juv.)

Mig.: Marc Pascual (Vilassar Mar)

Dav.: Lluís Bargalló (Banyoles), Buba Juwara (Juvenil), Samuel Bayón (sense equip), Iván Ariel Paredes (Júpiter, pretemporada)
Toni Jiménez i Aleix Cirera (Cardedeu), Carlos Gràcia ‘Kuele’ (Vista Alegre), Álex Aznar ‘Parri’ i Omaru Dambelleh (Parets), Óscar Gonpi (Vilassar Mar), Sergi Mas (Cirera), Isma Aguilar, Kique AmadorPort.: Joan Guillamat

Def.: Dani Prieto, Jordi Mola, Joel Marín, Víctor Yustos, Teje

Mig.: Bruno Villagrasa, Pol Almellones, Joan Gual

Dav.: Toni Paredes, Uri Martínez, Tamba Kanteh
MOLLET
15
David ParraPort.: Álex Luque (sense equip, exJúpiter), Sito Medina (Santboià)

Def.: Marc Fernández (Guineueta)

Mig.: Alkaba ‘Kava’ Diallo (Les Franqueses), Marc García (Castilla Palencia), Jacobo Munárriz (Guineueta)

Dav.: David Reyes (Parets)
Xavi Murcia (Montañesa), Arnau Fortuny (Horta), Jordi Vallcorba (Tona), Carlos Portero (torna Lleida Esportiu/ Sants), Martí Garcia (Sant Cugat), Víctor Vilarrasa (Parets), Ramon Suárez (Les Franqueses), Pol FloresPort.: –

Def.: Sergo Jiménez ‘Jota’

Mig.: Alexis García, Édgar Velasco, Alejandro Varón ‘Pesky’, Sergio Sánchez ‘Pellas’

Dav.: Noel López, José González, Nabil
MONTAÑESA
18
Ramon Maria CalderéPort.: Eric Mourin ‘Mou’ (Cornellà Juv.)

Def.: Iván Romano (Vilassar Mar), Xavi Murcia (Mollet), Moyano (Badalona)

Mig.: Miguel Sanvidal (Santboià), Álex Torres (Santfeliuenc), Marçal Cases (Europa Juv.), Éric Ruiz (Júpiter), Albert Bernabeu (Europa B), Javi López Morales (Arroyo)

Dav.: Velillas (torna Júpiter), Pedro Bilbao (Castelldefels), Junior (torna Sant Julià), Aumatell (Horta), Thommy Bejarano (Sants), Roland Garrós (Martinenc)
Pedro García (retirat), Nil Torreguitart (torna L’Hospitalet), Joshua Ortiz (cedit Guineueta), Omar Balde (Guineueta), Brian Canalejo (Martinenc), Álex Alba (Vilassar Mar), Ion Vázquez (San Cristóbal), Marc Garcia (Sant Andreu), Joan Verdú (L’Hospitalet), Sergio García, David SorianoPort.: –

Def.: José Santos

Mig.: –

Dav.: Omar Hayek
PALAMÓS
14
Mario Fernández
(Llagostera B)
Port.: Àlex Campos (Real Burgos)

Def.: Marc Lloret (Llagostera Juv.), Àngel Blanco (Figueres)

Mig.: Álex Alaminos i Ayoub Haiba (L’Escala), Peter Valencia i Ivan Toribio (Llagostera B), Joan Tubert ‘Tubi’ (La Jonquera)

Dav.: Jairo Torné (Unif. Llefià), Gerard Mercader (L’Escala), Marc Crespo (Llagostera B)
Masibo Ndow (Horta), Guillem Costa (Tossa), Joel Salas i Carles Callicó (Lloret), Guillem Cornellà (Banyoles), Biel Pla (Vilassar Mar), Pere Espuña (Figueres), Toni Rosell (Tona), Musa Fatty (L’Escala)Port.: –

Def.: David Cano, Sergio García, Sergi Bas

Mig.: Adri Salas

Dav.: –
PARETS
18
Álex Rodríguez i Javier López
(Parets B)
Port.: Víctor Vilarrasa (Mollet)

Def.: Manu Vílchez (Guineueta), Pau Ruiz, Pedro José Auñón i Albert Alcoba (Parets B), Sergi Llavaneras ‘Llava’ (Argentona), Armando Irigoyen (Montornés Norte)

Mig.: Guillem Ruiz (Parets B), Álex Aznar ‘Parri’ (Mataró)

Dav.: Marcelo Carreón (Sabadell B), Omaru Dambelleh (Mataró), Oriol Alsina (Damm)
Albert Jiménez (torna San Juan At. Montcada), Dani Pérez i Maxi Pellejero (Espluguenc), Adrià Bassols (Horta), Moha Miraash (Rubí), Uri Llavería (Sant Ildefons), Rubén López ‘Rubio’ (Les Franqueses), Marc Pluvins i Enric Vega (Sabadell Nord), Ferran Giménez (Vic), Pau Sánchez (Ripollet), David Reyes (Mollet)Port.: Álvaro Guzmán

Def.: Marc Gràcia

Mig.: Litus Ferrés, David García ‘Negro’, Pol Montpart

Dav.: Bernat Mesa
UNIFICACIÓ LLEFIÀ
20
Jordi SoutoPort.: Carlos Nadal (Sabadell Nord)

Def.: Heras (Guineueta), Sergi Duarte (Júpiter)

Mig.: Marcelo (Júpiter), Marc Montejo (Les Franqueses)

Dav.: Moha Keita (Damm), Gerard Llobet (Viladecans)
Toni Casulleras (retirat), Sergio Campos (torna FE Grama), Fran Roldán (San Juan At. Montcada), Luis Aguilera (Lloreda), Jairo Torné (Palamós), Éric Hernández (Sant Andreu Juv.), Gabri Padrós, Álex GarcíaPort.: Tomàs Terrats

Def.: Monti, Sergi Lobo, Guerrero, Leo Cobas

Mig.: Cristian Poyatos, Pol Juárez, Carlos Naya, Miquel Porta, Masa

Dav.: Óscar Jiménez, Demba Traore, Álex Saumell