Mercat Lliga Elit 24-25

LLIGA ELIT 2024-2025

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 22 juny 2024


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
AT. SANT JUST
0
Marc CabestanyPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
CAN VIDALET
16
Fran Rubio i Albert PérezPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: Serigne Saliou (Sitges)
Marc Sabaté
Port.: Iván Casado

Def.: Adri Guillén, Domingo García ‘Domi’, Albert Vázquez, Marc Fernández, Iker Mier

Mig.: Marc Bru, Aidan García, Pol Reñé, Carles Güell, Pau Escobar, Carlos González

Dav.: Roger Valenzuela, Raúl Capi, Marc Anguera
CASTELLDEFELS
8
Marc Nomen
(sense equip, ex Sabadell Juv.)
Port.: –

Def.: Hugo del Chicca (Viladecans)

Mig.: –

Dav.: José Enrique Carrasco (Sabadell B)
Dani Sánchez (Viladecans), Jonathan Ferreira (Santboià), Uri Antonell (Rubí), Ramon Marimon, Kilian Villaverde, David AcedoPort.: David Moreno

Def.: Juanito, Alejandro Blasco

Mig.: Pablo Franco, Rubén Giménez

Dav.: Carlos Cano
FIGUERES
0
Hèctor Simón
(Girona Juv. B)
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –

Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
HORTA
13
Juan Camilo VázquezPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Iker Vaquera (Júpiter), Dani Ramírez, David Garcia, Aleix RuizPort.: León Rodríguez

Def.: Gerard Clarà

Mig.: Joan Vives, Kevin Sánchez, Joan Gibert, Guillem Josa, David Nogales, Bruno Villagrasa, Rubén Cifuentes, Víctor Vilajosana

Dav.: Ricky Vidal, Víctor Fabián, Jordi López Brown
LLORET
21
Albert BatlloseraPort.: –

Def.: Miki Flores i Álex Lobo (Tossa), Jan Rodríguez (Sant Andreu Juv.)

Mig.: Álex Cobos (Malgrat), Joan Evia (Lloret B), Rubén Barroso (Blanes)

Dav.: Alejandro Fernández Mañas (Tossa), Maicohol Evia ‘Nico’ (Lloret B)
Aleix Velasco i Joel Salas (Bescanó)Port.: Masibo, Andrés Díez

Def.: Albert Massegú ‘Massa’, Gerard Carrillo

Mig.: Monchi Blanco, Gabri Font, Josep Velis, Marti Carreras, Álex Bautista

Dav.: Marc Vilà, Isiaka Sumareh, Amadou Diao, Adri Expósito
MANLLEU
11
Manel SalaPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: Adrià Casanova (Tona)
Veli Noguera, Àlex Darnés, Adam Rovira, Aitor Cárdenas, Martí BarniolPort.: Iván González, Charly Zorrilla

Def.: Jordi Costa, Martí Soler, Joel Puntí, Isaac Aguilar

Mig.: Toni Rossell, Rafel Roger, Nil Monje

Dav.: Muritala Quadri
PALAMÓS
14
Amós Gasca
(Lloret Juv.)
Port.: Oriol Roura (Mataró)

Def.: –

Mig.: Iker Vázquez (Peralada)

Dav.: Abdoul Sangare (Begur), Roger Fortuny (L’Escala)
Robert Lungu (Peralada)Port.: Marwane El Haouzi

Def.: Marc Faja, Marc Lloret, Sergio García, Gerard Davesa, Raúl Gómez

Mig.: Álex Ortega

Dav.: Gerard Mercader, Kevin Vilavella, Adrià Antequera
RAPITENCA
13
Alfons Royo
(segon)
Port.: Alfonso García ‘Gonzo’ (El Catllar)

Def.: Luis Rovira (Rapitenca B), Arnau Beltrán (Tortosa Ebre), Maxi Rosales (Reus FC Reddis)

Mig.: Édgar Losada (Rapitenca B), Temur Nasryan (Benicarló)

Dav.: Uri Gatell i Aleix Alumbreros ‘Peke’ (Tortosa Ebre)
Manel Subirats (retirat, segon entrenador), Marc Barragán (Tortosa Ebre), Airam Benito, Titi Belmonte, Dan Reverté, David Escudero, Mousa Bandeh, Adam Hafidi, José Carlos Diaz, Mario Hernández, Àlex ForésPort.: –

Def.: Carlos Scheckerman

Mig.: Fernando Damián ‘Pachu’, Àlex Samper, Gerard Vergé

Dav.: Bryan Hurtado
RUBÍ
14
José Solivelles (sense equip, ex Fund. Grama)Port.: Uri Antonell (Castelldefels)

Def.: Nil Lapido (Europa B), Víctor García (Viladecans), Adri Prado (Sants)

Mig.: Víctor Barrionuevo (Rubí Athletic), Alejandro García (Castellar)

Dav.: –
Mario Hervías i Marc Río (San Cristóbal), Rafa Leva (Turó Peira), Cristian Mulero (Igualada), Iván Capurro (Granollers), Eloi Moral, Abde, Xavi Cencillo, David Picón, Marc Cintas, Dani MuelaPort.: –

Def.: Aitor Torres, Álex Ruiz, Marc Juncà

Mig.: Jordi Masip, Pau Albelda

Dav.: Alejandro Muñoz ‘Muñi’, Adri Recort, Marc Rodríguez
SAN MAURO
4
Jesús MilánPort.: –

Def.: –

Mig.: Isaac Olmo (Vilafranca)

Dav.: –
Marc Vilajosana (retirat)Port.: Caleb Martínez

Def.: –

Mig.: Bernat Benito

Dav.: Èric Compte ‘Copo’
SANTBOIÀ *
6
Juan Romero
(Santfeliuenc)
Port.: –

Def.: –

Mig.: Jonathan Ferreira (Castelldefels)

Dav.: Jordi Gala (Juvenil), Ángel Ramos ‘Lillo’ (Santboià B)
Sergio Herrero (Sitges)Port.: David Aragón

Def.: Álex Peñas

Mig.: Óscar Manchado

Dav.: –
VALLS
0
Álex González (El Catllar)Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Pol Fernández (Reus FC Reddis), Sergi Folch (Pobla Mafumet), Xavi Toldrà, Xavi Fabra, Dídac BecerraPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
VIC
0
Ramon CarrascalPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Flavio André Ribeiro (Tona)Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
VILAFRANCA
0
David VilajoanaPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Damià Ferrando i Dani Rubio (tornen Cornellà), Éric Ruiz (San Cristóbal), Sergi Cadena (Montañesa), Stéphane Favret (Vilanova), Arnau Cuadras (Igualada), Isaac Olmo (San Mauro), Pedro Bilbao, Carlos García, Jordi AumatellPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
VILANOVA
14
Lluís Macià
(segon Terrassa)
Port.: –

Def.: Pol Gimeno (Cubelles)

Mig.: Sergi Melero (EF Gavà Juv.)

Dav.: Stéphane Favret (Vilafranca), Sol Aguado (Cubelles)
Omar Bouzzi i Carlos Barrios (Sitges), Ian Álvarez (Martorell), Bilal el Bakkali ‘Bily’ (UE Santa Coloma), Matty Clewley, Naoufal TalkamPort.: Albert Alfonso

Def.:
Dai Sasahara, Aleix Semur, Òscar Morell, Sebas Echavarría, Roger Peña

Mig.:
Marc López ‘Pulga’, Oriol Codina, Valentín Volpi

Dav.:
David López