Mercat 3a RFEF 2021-2022

3a RFEF GRUP 5 2021-2022

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 2 agost 2021

La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
ASCÓ
20
Germán InglésPort.: –

Def.: Genís Arrastaria (Benicarló), Sergio Cáliz (Pobla Mafumet)

Mig.: Marc Blanch (Gandesa), Rafa Llop (PE San José), Ion Perelló (Höttur/Huggin), Albert Miravent (Pobla Mafumet)

Dav.: Gerard Badia (Piast Gliwice), Hamir (El Catllar), Carlos Gilabert (La Cava), Imad El Kabbou (Palencia)
Xavi Jaime (Rapitenca), Quim Cardona (Amposta), Sergi Fuertes (Ats. Móra la Nova), Joel Marigot (Tortosa), Hugo Sánchez (Gavà), Carles Kader (Ampolla), Iván Martínez (Pobla Mafumet B), Albert Roca i Humbert Mallafré (El Catllar), Éric Fornos (Ebre EE), Aniceto Bibang (Borges Blanques), Jani RocaPort.: Verdejo

Def.: Jorge Granado, Aleix Cuenca, Éric Roda, José Antonio Vélez ‘Ñoño’

Mig.: Nico Díaz, Marcel Messeguer, Ferran Messeguer

Dav.: Adrià Fernández, Pol Benito
CASTELLDEFELS
21
Miki CarrilloPort.: David Moreno (Juvenil)

Def.: Joan Cervós (Prat), Carles Gallardo ‘Gallo’ (Figueres)

Mig.: Miguel Marín (torna Can Vidalet), Bernat Benito i Genís Cargol (Igualada), Javi Eslava (Vilassar Mar), Luis Gaudioso (Santboià)

Dav.: Josep Ramon Sardà (Lebrijana)
Jaume Aparicio (Vista Alegre), Pedro Bilbao (Montañesa), Ramon Marimon (Terrassa), Joan Vives i Guillem Josa (Horta), Alan (FE Grama), Kevin Díaz (Santboià)Port.: Adri Valle, Álex Romero

Def.:
Juanito, Blasco, Cristian Fabregat

Mig.:
Joel Coch, Guille Hernández, Jonathan Ferreira

Dav.:
Kike Ramírez, Guille Marín, Sergi Moreno, Aitor Serrano
FE GRAMA
21
Juanma Pons Port.: Marcos Olmo (Juvenil), Álex Túnez (Santboià)

Def.: Rubi (Sants), Diego Cabezola (Plasencia), Alan (Castelldefels)

Mig.: Oriol Molins (Granollers)

Dav.: Fran Hernández (Real Jaén), Adri Recort (Prat), Diego Gómez-Pantoja (Lusitano)
Omar Monterde i Yeray Sabariego (Prat), Juan Carlos Oliver (Cerdanyola), Machuca (Martinenc), Erik Sarmiento (Igualada), Óscar Muñoz (Guineueta), Adil, Iu Ranera, Iker Santaren, Sergio Campos, Arnau SerraPort.: Dani Guiseris, Éric Fernández

Def.: Víctor Díaz, Jonathan Linares, Lucas Álvarez

Mig.: Guillem Escarrabill, Roger Garcia, Lucas Antonicelli, Ángel González, Roger Peris

Dav.: Álex Montalbán, Aleix Díaz
FIGUERES
18
Moisés HurtadoPort.: Jaime González (Girona B)

Def.: Alejandro Montoro (Juvenil), Nil Congost (Banyoles), Carlos García (Santfeliuenc), José Alberto Germán (Vic)

Mig.: Iván Pérez (Juvenil), Albert Orriols (Vic), Adrià Ramírez (Espanyol Juv.), Pere Espuña (Palamós)

Dav.: Adri Expósito (Lloret), Suaibo Sanneh (Granollers), Joel Arimany (Zaragoza B)
Ivan Vidal (Rapitenca), Oriol Ayala (Olot), Gabri Vidal (Vilafranca), Pol Gómez i Marc Medina (Peralada), Pepu Soler (cedit Banyoles), Andrés Díez (Vilassar Mar), Víctor Valverde (Pobla Mafumet), Pau Baró (Banyoles), Ángel Blanco (Palamós), Carles Gallardo ‘Gallo’ (Castelldefels), Carles Coto, Marc Granero, Ousman Touray, Carlos Treviño, MauretaPort.: Mario Mendoza

Def.: Pol Tarrenchs, Pol Bastidas

Mig.: Dani Gómez, Jorge Torres, Marc Bech

Dav.: –
GIRONA B
23
Àxel Vizuete
Port.: –

Def.: Marc Faja (Villarreal B), Biel Farré (Damm), Comas, Jordi Palacios i Loic (Juvenil)

Mig.: Arnau Ortiz (Peralada), Ricard Artero, Nil Sauret, Adrià Méndez, Richmond i Suly (Juvenil)

Dav.: Jonathan Dubasin (torna Llagostera), Álex Castro (torna Manchego)
Pau Resta (Albacete), Toni Gamell (Llagostera), Joel Priego (Terrassa), Ferran Brugué (Badalona), Ivan Amoedo (Pobla Mafumet), Guillem Jiménez (Peralada), Jandro Sánchez (Granollers), Álex Gonpi (Cornellà), Ferri López (Olot), Dan Coll (L’Hospitalet), Jaime González (Figueres)Port.: Jonathan Morilla, Lluc Matas

Def.: Éric Monjonell, Sergi Benítez

Mig.: Àlex Sala

Dav.: Gabri Martínez, Pau Víctor, Dawda, Iván Zamorano, Adrià Gené
GRANOLLERS
16
Javi Pérez
(director esportiu Nama Sports)
Port.: Álex Baño (Santfeliuenc), Juanma Santaella (cedit Cornellà)

Def.:
Martí Serra (Vilassar Mar), Joel Luna i Marc Muñoz (cedits Terrassa), Marc Fuentes (Damm/cedit Girona), Marc Rayo (Cornellà Juv.), Arnau Cuadras (Granollers)

Mig.:
Jandro Sánchez (Horta/Girona B), Nacho Bonet (Damm), Zaid Saban (Cornellà Juv.), Pepo Ulldemolins (Juvenil)

Dav.:
José Enrique Carrasco (cedit Terrassa) , Roger Escamilla (San Cristóbal), Hamza Bakali (Cerdanyola), Timbiri Fofana (Juvenil)
Sergi Altimira (Igualada), Albert Ruiz (Cerdanyola), Pau Darbra (Manresa), Oriol Molins (FE Grama), Adri Prado (Sants), Ñito i Marc Río (Vilassar Mar), Álvaro García (Llagostera), Guillem Pujol (L’Hospitalet), Suaibo Sanneh (Figueres), Víctor Morales (Terrassa), Eloi Zamorano i Marc Gelmà (Peralada), Dani Muela (Guineueta), Max Llovera (San Cristóbal), Arnau Campeny (Europa), Marc Priego (Martinenc)Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
GUINEUETA
25 + 3
Luis GallegoPort.: Xavi Betran (Terrassa)

Def.:
Joshua Ortiz (cedit Montañesa), Cristian Gómez (San Cristóbal), Fran Fuentes (Vilassar Mar)

Mig.:
Omar Balde (Montañesa), Abde Afazaz (Gavà), Marc Jiménez (Cerdanyola)

Dav.:
Damián Obispo (San Cristóbal), Dani Muela (Granollers), Iker (Juvenil), Óscar Muñoz (FE Grama)

PRETEMPORADA: Arnau Faus (Llagostera B), Jordi Casta (Vilassar Mar), Víctor Lamela (Sabadell B)
Gerard Guitart (torna Terrassa/Rubí), Alex Makaay (Can Vidalet), Cristóbal León (Martinenc), Heras (Unif. Llefià), Manu Vílchez (Parets), Jacobo Munárriz i Marc Fernández (Mollet), Edu, PompidoPort.: Yan Carlos

Def.:
Ayllón, Byeong Ju Park, Arnau Pou, Carmona, Paratore

Mig.:
Javi Aldana, Ferran Sánchez, Pepe Ollé, Nil Puigmacià, Eric Simó

Dav.:
Godbless, Marc Anguera, Ao Kishimoto
L’HOSPITALET
23
Cristian García
(Sant Andreu)
Port.: Nil Torreguitart (torna Montañesa)

Def.: Abdul (Sants), Iván Torreblanca (Banyoles), Guillem Pujol (Granollers), Sergi Valls (Racing Murcia), Pedro Jiménez (Juvenil), Dan Coll (Girona B)

Mig.: Ton Alcover i Juanan Gallego (Sant Andreu), Jair (torna Vilanova), Kilian Cabrero (Vilassar Mar), Hugo del Chicca (juv.), Joan Verdú (Montañesa)

Dav.: Raúl Pérez (Rubí), Carlos Cano (Vilassar Mar), Vitali (Juvenil)
Álex Felip (El Ejido), Alex Ruiz (torna Barcelona B), Joel Jorquera (torna Cádiz), Jordi Cano (Europa), Eudald Vergés (Andorra), Salinas (Eldense), Martí Soler (Terrassa), Marcos de la Espada (Andratx), Joan Salvà, Pablo Aguilera, Diego Martínez, Aldo One, Adrià Carmona, Dani ReainaPort.: Aliaga

Def.: Sergio Juste

Mig.: Cristian Gómez, Christian Alfonso, Méndez Canario

Dav.: Sehou Sarr, Miquel Ripoll
MANRESA
22
Ferran CostaPort.: Madou (Juvenil)

Def.: –

Mig.: Gerard Putxi (Prat), Pau Darbra (Granollers), Nil Garrido (Betis Deportivo B)

Dav.: Javi López (Cerdanyola), Biel Rodríguez, Ramon Artigas i Ivan Mellado (Juvenil)
Sergi Solernou i Franco Nántez (Igualada), Marc Vito, Erik Rafael, Jordi Garcia, Izan ChecaPort.: Òscar Pulido

Def.: Nil Pradas, Álex Iglesias, Joan Castanyer, Amantini, Toni Sureda, De Sande, Moha Djitte

Mig.: Juli Serrano, Marc Cuello, Álex Sánchez, Aleix Díaz, Uri Pérez

Dav.: Noah Baffoe
OLOT
16
Albert Carbó
(Peralada)
Port.: Albert Torra (Llagostera)

Def.: Bigas (Llagostera), Gerard Batalla (Sants), Oriol Ayala (Figueres), Ferri López (Girona B), Éric Callís (Girona Juv.)

Mig.: Éric Vilanova (Peralada), Ot Serrano (Sants)

Dav.: Moha Abouhafs (Banyoles), Xavi Ferron (Sant Andreu), Kilian Villaverde (Arosa), Sergi Arranz (Terrassa)
Pol Prats (torna Nàstic), Pol Ballesté (Melilla), Samu Pinto, Roger Barnils, José Antonio Soler i Juan Delgado (CD Ibiza IP), Pedro del Campo (Nàstic), Joel Arumí (At. Madrid B), Roger Escoruela (Prat), Vivancos (Real Unión), Jordi Masó (Banyoles), Alan Baró (Peralada), Héctor Simón (retirat, entrenador Peralada), Kilian Grant (Avilés), Xumetra (Llagostera), Álvaro Salinas (Teruel), Genís MontolioPort.: Albert Batalla

Def.: Blázquez, Carles Mas

Mig.: Eloi Amagat

Dav.: –
PERALADA
18
Héctor Simón
(exjugador Olot)
Port.: –

Def.: Eloi Zamorano (Granollers), Alan Baró (Olot), Guillem Jiménez (Girona B)

Mig.: Marc Gelmà (Granollers), Pol Gómez (Figueres), Raúl Martínez (Europa Juv.)

Dav.: Marc Medina (Figueres). Llorenç Busquets (Lllagostera B)
Simón Colina (Vikingur Olafsvik), Éric Vilanova (Olot), Guillem Corominas (Europa), Roger Cunill i Carles Puig (Banyoles), Gerard Asparó (La Jonquera), Arnau Ortiz (Girona B)Port.: David Aroca, Ian Dore

Def.: Sergi Romero, Josu Currais, Aleix Caball, Lluís Micaló, Albert Dalmau

Mig.: Ritxi Mercader, Biel Font

Dav.: Adrià Casanova
POBLA DE MAFUMET
22
Adolfo Baines
(auxiliar Paradou)
Port.: César Pirot (Espanyol Juv.)

Def.: Álvaro Caro (Antoniano), David Grifell (Calahorra), Boaz Hallebeek (Nàstic Juv.)

Mig.: Ivan Amoedo (Girona B), Montalvo i Kim Lorca (Nàstic Juv.)

Dav.: Víctor Valverde (Figueres), Òscar Romero, Santi Guzmán i Albert Querol (Nàstic Juv.)
Óscar Sanz i Karim L’Koucha (Nàstic), Guillem Martínez (Valls), Carlos Martínez (Terrassa), Dani Argilaga (Sant Andreu), Mario Méndez (Vilanova), Gabri Cardozo (Montijo), Sergio Cáliz (Ascó), Bernat Guiu, Christian Arco, Adrià Molluna, Enric Cubells, Víctor Bastardo, Albert Miravent, Jordi Oribe, ZakaPort.: Dani Parra, Guillem Castelló

Def.: Iván de la Peña, Albert Alavedra, Sergi Caballero, Bruno

Mig.: Jordi Avilés, Dani Molina, Robledo

Dav.: Marc Álvarez, Óscar Gómez
SAN CRISTÓBAL
20
Oliver BallabrigaPort.: Marc Briones (Europa)

Def.: David López (sense equip, ex Igualada), Óscar Carrasco (Jàbac), Max Llovera (Granollers), Jairo Bueno (Sariñena)

Mig.: Ion Vázquez (Montañesa)

Dav.: David Toro (Santfeliuenc), Àlex Poves (Sant Andreu), Janneh Susso (sense equip, ex Sevilla C), Aarón Bocardo (Damm)
Adrien (Cerdanyola), Adri Rivas (Prat), Óscar Oliver (Igualada), Cristian Gómez i Damián Obispo (Guineueta), Gerard Enrich (Vic), Roger Escamilla (Granollers), Zapico, Juanpi Sepúlveda, Martí ManchadoPort.: Carlos Segura

Def.: Óscar Sierra, Ricki Calamardo, Mario Domingo, Chechu Besonías

Mig.: Sergi Martínez, Tino Mendoza

Dav.: Mario Cantí, Tom Diawara, Abde el Ouliad
SANT ANDREU
21
David Pirri
(sense equip)
Port.: Miguel Ramos (UE Santa Coloma), Mauro Rabelo (cedit Badalona Juv.), Arnau Torra (Juvenil)

Def.: Sergi Vives (Juvenil), Dani Argilaga (Pobla Mafumet), Xavi Aparicio (Lloret), Ramiro Ferreira (Gandia), Marc Garcia (Montañesa), Santino Recine (Almagro CF)

Mig.: Pau Morer (Lloret), Gastón Priore (Sud América), Adri Gimeno (Igualada), Marc Domènech (Damm)

Dav.: Èric López (Europa), Aritz Hernández (Mons Calpe)

PRETEMPORADA: Ashot i Àlex Pauner (Damm), Sergio Mulero (Estradense), Diego Pérez, Yassim, Guillem Trilla, Marc Garolera i Ericsson (Juvenil)
Roger Garcia i Enric Baquero (tornen Espanyol B), Kuku i Yaya Sidibé (Prat), Ton Alcover i Juanan Gallego (L’Hospitalet), Marcel Serramitja (Cerdanyola), Xavi Ferron (Olot), Álex Poves (San Cristóbal), David Aragón (Vista Alegre), Víctor Alonso, Kilian Duran, Oumar Bah, Arnau Riera, David Múrias, Alberto CarrozaPort.: –

Def.: Joan Noguera, José Antonio Llamas

Mig.: Lawson-Sunderland, Jorge Carreón, Alberto García

Dav.: Franco Ezequiel
SANTS
22
Tito LossioPort.: Pau Llasera (Juvenil)

Def.: Adri Prado (Granollers), Shota Takemoto (Can Vidalet), Iván Julián (Damm), Víctor Rodríguez (Mirandés B), Toni Badia (At. Astorga)

Mig.: Juan Carlos Rivera (Can Vidalet), Alberto Salamanca (cedit Sabadell Juv.), Carlos Portero (Mollet/Lleida Esportiu), Carlos Sancho (Juvenil), Raúl Martínez (Damm)

Dav.: Xavi Laborde (Vista Alegre), Àxel Subias i Jordi Sancho (Juvenil)
Abdul (L’Hospitalet), Miguel Martínez (Badalona), Rubi (FE Grama), Àlex Calatrava (Llagostera), Thommy Bejarano (Montañesa), Juli Berenguer (Vic), Gerard Batalla i Ot Serrano (Olot), Marc Gabaldón (cedit Santboià), Marcus (Can Vidalet), Jordi López ‘Brown’ (Horta), Torrentbó, Éric Ruiz, Domi GarcíaPort.: Uri Antonell

Def.: David Cura, Sergio Paz

Mig.: Cristian Mulero, Iván García

Dav.: Guillermo Torres, Favio Osorio, Pau Celma ‘Michu’
VILAFRANCA
19
Iván MorenoPort.: Xavi Mañes (Manchego)

Def.: Antonio Bioque (Llagostera B), Carlos Barrios (At. Vilafranca), Isaac Puig (Silla)

Mig.: Romo (Santfeliuenc), Xavi Pluvins (Vilassar Mar), Gabri Vidal (Figueres), Xavi Arjona (At. Vilafranca)

Dav.: Carlos Cano (Europa)
David López, Joan Rusiñol, Álex Mejía i Sanku Jabbie (tornen Lleida Esportiu), Toni Cunill (Prat), Pedro Casado (Santboià), Gerard Boira (retirat), Álex Segura, Oriol Boada, Kilian Cañabate, LlopPort.: Toni Casamayor

Def.: Éric Via, Max Bernard, Dani Sánchez, David Fontanils, Fran Illescas

Mig.: Pol Via, Víctor Oribe

Dav.: Sergi Escofet, Anselm Pasquina
VILASSAR MAR
23
Alberto Aybar ‘Peque’Port.: Andrés Díez (Figueres)

Def.: Alberto García (Cerdanyola), Biel Pla (Palamós), Éric Ruiz i Aleix Arenas (Horta), Álex Alba (Montañesa), Hicham Karrouch (Vic)

Mig.: Ñito (Granollers), Áxel Pandiani (Gavà), Manel Montoya i Manel Delgado (Sant Cugat), Galeano (Terrassa)

Dav.: Marc Río (Granollers), Sergio Álvarez (Igualada), Dani Peña (Santfeliuenc), Éric Pimentel (Banyoles), Óscar Gonpi (Mataró)
Andrés Varese i Edu Domingo (Horta), Javi Eslava (Castelldefels), Ruy Gama (Rubí), Pau Rosales (Prat), Santi Varese (Cerdanyola), Iván Romano (Montañesa), Xavi Pluvins (Vilafranca), Kilian Cabrero i Carlos Cano (L’Hospitalet), Fran Fuentes (Guineueta), Marc Pascual (Mataró), Martí Serra (Granollers), Jordi Casta (Guineueta, pretemporada)Port.: Alberto Román

Def.: Pep Mateu

Mig.: Víctor Granero

Dav.: Sofian, Ángel de la Torre, Ali el Harrak

Mostra la pàgina