Mercat 3a RFEF 2021-2022

3a RFEF GRUP 5 2021-2022

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 14 gener 2022

La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que es publiquen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

EN NEGRETA, moviments un cop iniciat el campionat. EN TARONJA, moviments a partir del mercat d’hivern

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
ASCÓ
22
Germán InglésPort.: Enric Puiggrós (Lleida Esportiu B)

Def.: Genís Arrastaria (Benicarló), Sergio Cáliz (Pobla Mafumet), Maxi Rosales (Peralada), Xavi Samper (Nàstic Juv.), Nil Coch (Eibar B)

Mig.: Marc Blanch (Gandesa), Rafa Llop (PE San José), Ion Perelló (Höttur/Huggin), Albert Miravent (Pobla Mafumet)

Dav.: Gerard Badia (Piast Gliwice), Hamir* (El Catllar), Carlos Gilabert* (La Cava), Imad El Kabbou (Palencia), Adrián Espinar (Agoncillo), Alberto Rabassó (Ampolla), Josep Ramon Sardà (Castelldefels)
Xavi Jaime (Rapitenca), Quim Cardona (Amposta), Sergi Fuertes (Ats. Móra la Nova), Joel Marigot (Tortosa), Hugo Sánchez (Gavà), Carles Kader (Ampolla), Iván Martínez (Pobla Mafumet B), Albert Roca i Humbert Mallafré (El Catllar), Éric Fornos (Ebre EE), Aniceto Bibang (Borges Blanques), Joan Montserrat (Júpiter), Adri Fernández (Mollerussa), Nico Díaz i Jorge Granado (Reddis), Hamir (Vilanova), Jani Roca, Carlos GilabertPort.: Verdejo

Def.: Jorge Granado*, Aleix Cuenca, Éric Roda, José Antonio Vélez ‘Ñoño’

Mig.: Nico Díaz*, Marcel Messeguer, Ferran Messeguer

Dav.: Adrià Fernández*, Pol Benito
CASTELLDEFELS
24
Miki CarrilloPort.: David Moreno (Juvenil)

Def.: Joan Cervós (Prat), Carles Gallardo ‘Gallo’ (Figueres), David Soriano (Montañesa), Fran Fuentes (Guineueta)

Mig.: Miguel Marín (torna Can Vidalet), Bernat Benito i Genís Cargol (Igualada), Javi Eslava (Vilassar Mar), Luis Gaudioso (Santboià), Manu González (cedit Terrassa)

Dav.: Josep Ramon Sardà* (Lebrijana), Kevin Díaz (Santboià)
Jaume Aparicio (Vista Alegre), Pedro Bilbao (Montañesa), Ramon Marimon (Terrassa), Joan Vives i Guillem Josa (Horta), Alan (FE Grama), Kevin Díaz* i Guille Marín (Santboià), Paulin Puel (Racing Grasse), Josep Ramon Sardà (Ascó)Port.: Adri Valle, Álex Romero

Def.:
Juanito, Blasco, Cristian Fabregat, Joel Cañaneras

Mig.:
Joel Coch, Guille Hernández, Jonathan Ferreira

Dav.:
Kike Ramírez, Guille Marín*, Sergi Moreno, Aitor Serrano
FE GRAMA
21
Juanma Pons Port.: Álex Túñez* (Santboià), Dani Pérez (sense equip, exEuropa)

Def.: Rubi (Sants), Diego Cabezola (Plasencia), Alan (Castelldefels), Jacob Akrong (Zacatepec, amb fitxa juvenil), Adrien (San Cristóbal)

Mig.: Oriol Molins (Granollers)

Dav.: Fran Hernández (Real Jaén), Adri Recort (Prat), Diego Gómez-Pantoja* (Lusitano), Hicham Benafia* (Nàstic Juv.), Uri Gómez (Juvenil), José Enrique Carrasco (Granollers, cedit Terrassa)
Omar Monterde i Yeray Sabariego (Prat), Juan Carlos Oliver (Cerdanyola), Machuca (Martinenc), Erik Sarmiento (Igualada), Óscar Muñoz (Guineueta), Jonathan Linares (cedit Santfeliuenc), Iu Ranera (FC Trollhättan), Adil (Coria), Éric Fernández (Unif. Llefià), Víctor Díaz (Granollers), Hicham Benafia (Santboià), Sergio Campos, Arnau Serra, Álex Túñez, Diego Gómez-PantojaPort.: Dani Guiseris

Def.: Víctor Díaz*, Lucas Álvarez, Albert Vega ‘Peque’

Mig.: Guillem Escarrabill, Roger Garcia, Lucas Antonicelli ‘Anto’, Ángel González, Roger Peris

Dav.: Álex Montalbán, Aleix Díaz
FIGUERES
22
Moisés HurtadoPort.: Jaime González (Girona B)

Def.: Ale Montoro* (Juvenil), Nil Congost (Banyoles), Carlos García (Santfeliuenc), José Alberto Germán (Vic), Toni Gamell (cedit Costa Brava), Maynau (sense equip, exLlagostera)

Mig.: Iván Pérez (Juvenil), Albert Orriols (Vic), Adrià Ramírez (Espanyol Juv.), Pere Espuña (Palamós), Gerard Pouget (Llagostera B), Marc Reñé (Oviedo Juv.), Pol Blay (Robres)

Dav.: Adri Expósito* (Lloret), Suaibo Sanneh (Granollers), Joel Arimany (Zaragoza B), Timo Neshtukov* (cedit Badalona Juv.), Zaka el Idrissi (Olot)
Ivan Vidal (Rapitenca), Oriol Ayala (Olot), Gabri Vidal (Vilafranca), Pol Gómez i Marc Medina (Peralada), Pepu Soler (cedit Banyoles), Andrés Díez (Vilassar Mar), Víctor Valverde (Pobla Mafumet), Pau Baró (Banyoles), Ángel Blanco (Palamós), Carles Gallardo ‘Gallo’ (Castelldefels), Carles Coto (FC Santa Coloma), Ousman Touray (San Cristóbal), Ale Montoro (cedit Palamós), Maureta (Roses), Adri Expósito (Sant Andreu) , Timo Neshtukov (torna Badalona Juv.) , Marc Granero, Carlos Treviño, Adrià SerraPort.: Mario Mendoza

Def.: Pol Tarrenchs, Pol Bastidas

Mig.: Dani Gómez, Jorge Torres, Marc Bech

Dav.: –
GIRONA B
23
Àxel Vizuete
Port.: –

Def.: Marc Faja i Maxi Villa* (Villarreal B), Biel Farrés (Damm), Comas, Jordi Palacios i Loic (Juvenil), Marc Fuentes (torna Granollers)

Mig.: Arnau Ortiz (Peralada), Ricard Artero, Nil Sauret, Adrià Méndez, Richmond i Suly (Juvenil), Mateo Enríquez (Sant Rafel)

Dav.: Álex Castro* (torna Manchego), Richmon (Juvenil)
Pau Resta (Albacete), Toni Gamell (Llagostera), Joel Priego (Terrassa), Ferran Brugué (Badalona), Ivan Amoedo (Pobla Mafumet), Guillem Jiménez (Peralada), Jandro Sánchez (Granollers), Álex Gonpi (Cornellà), Ferri López (Olot), Dan Coll (L’Hospitalet), Jaime González (Figueres), Álex Pachón (Las Palmas At.), Jofre Cherta (Mirandés B), Jonathan Dubasin (UD Logroñés), Iván Zamorano (Constancia), Adrià Turmo (Don Benito), Álex Castro, Maxi VillaPort.: Jonathan Morilla, Lluc Matas

Def.: Éric Monjonell, Sergi Benítez

Mig.: Àlex Sala

Dav.: Gabri Martínez, Pau Víctor, Dawda, Adrià Gené
GRANOLLERS
22
José Solivelles
(ex Granollers 2020-2021)
Port.: Álex Baño (Santfeliuenc), Oriol Martí (cedit Cornellà), Manu Martín (sense equip, exCerdanyola)

Def.:
Martí Serra* (Vilassar Mar), Joel Luna* i Marc Muñoz (cedits Terrassa), Marc Fuentes* (Damm/cedit Girona), Marc Rayo* i Gerard Urbina (cedits Cornellà Juv.), Nacho Bonet* (Damm), Arnau Cuadras* (Igualada), Adrián Vico* (Les Franqueses), Adri Montoro (sense equip, ex Montañesa), Víctor Díaz (FE Grama), Oumar Bah (sense equip, exSant Andreu)

Mig.:
Jandro Sánchez (Horta/Girona B), Zaid Saban (Cornellà Juv.), Roger Garcia (Sant Andreu/Espanyol B), Gerard Marquillas (UD Logroñés), Isaac Serna* (Sabadell Nord), Rubén Quintanilla (Mallorca Juv.), Óscar Castellano (sense equip, ex Petrzalka), Ayub el Harrak (Barco), Juli Serrano (Manresa), Aitor García (Sant Quirze)

Dav.:
José Enrique Carrasco* (cedit Terrassa), Roger Escamilla (San Cristóbal), Hamza Bakali (Cerdanyola), Timbiri Fofana (Juvenil), Bilal Nfinaf* (Cerdanyola Juv.), Albert Morral* (cedit Sabadell B), Dani Ruiz* (Montañesa), Jordán Gutiérrez (Leganés B), Juanpi Sepúlveda (Igualada), Isaac Padilla (Guineueta)
Sergi Altimira (torna Sabadell B), Albert Ruiz (Cerdanyola), Pau Darbra (Manresa), Oriol Molins i José Enrique Carrasco (FE Grama), Adri Prado i Marc Rayo (Sants), Ñito, Marc Río i Dani Ruiz (Vilassar Mar), Álvaro García (Llagostera), Guillem Pujol (L’Hospitalet), Suaibo Sanneh (Figueres), Víctor Morales (Terrassa), Eloi Zamorano i Marc Gelmà (Peralada), Dani Muela (Guineueta), Max Llovera (San Cristóbal), Arnau Campeny (Europa), Marc Priego (Martinenc), Alejandro Muñoz ‘Muñi’ (Sant Cugat), Alieu Baldeh (Mollet), Joel Luna (Rubí), Albert Morral (torna Sabadell B), Adrián Vico (Les Franqueses), Arnau Cuadras (torna Igualada), Nacho Bonet (Horta), Marc Fuentes (torna Girona B), Riki Alcántara, Isaac Serna, Bilal Nfinaf, Martí Serra

Javi Pérez (entrenador, dimiteix després e la jornada 3)
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
GUINEUETA
28
Luis GallegoPort.: Xavi Betran (Terrassa), Arnau Faus (Llagostera B, fitxa filial), David Aragón (Vista Alegre)

Def.:
Joshua Ortiz (cedit Montañesa, sense fitxa per lesió), Cristian Gómez (San Cristóbal), Fran Fuentes* i Jordi Casta* (Vilassar Mar), Max Espígol (Can Vidalet), Sergi Grimau (Tona), Sergi González (Penya Deportiva B), Omar Ruiz (Sporting Gavà)

Mig.:
Omar Balde* (Montañesa), Abde Afazaz (Gavà), Marc Jiménez* (Cerdanyola), Manel Montoya (Vilassar Mar)

Dav.:
Damián Obispo (San Cristóbal), Dani Muela (Granollers), Iker (Juvenil), Óscar Muñoz (FE Grama), Víctor Lamela (cedit Sabadell B), Isaac Padilla* (Al Diwaniya), Buba Jallow (sense equip, ex Peralada)
Gerard Guitart (torna Terrassa/Rubí), Alex Makaay (Can Vidalet), Cristóbal León i Omar Balde (Martinenc), Heras (Unif. Llefià), Manu Vílchez (Parets), Jacobo Munárriz i Marc Fernández (Mollet), Álex Pompido, Andy Gorfinkel i Marc Anguera (Montañesa), Byeong Ju Park (Guineueta B), Ao Kishimoto (Horta), Fran Fuentes (Castelldefels), Edu Julián (Can Vidalet), Isaac Padilla (Granollers), Jordi Casta, Marc JiménezPort.: Yan Carlos

Def.:
Ayllón, Arnau Pou, Carmona, Paratore

Mig.:
Javi Aldana, Ferran Sánchez, Pepe Ollé, Nil Puigmacià, Eric Simó

Dav.:
Godbless, Marc Anguera*
L’HOSPITALET
21
Cristian García
(Sant Andreu)
Port.: Nil Torreguitart (torna Montañesa)

Def.: Abdul (Sants), Iván Torreblanca (Banyoles), Guillem Pujol (Granollers), Sergi Valls (Racing Murcia), Dan Coll* (Girona B), Diego Martínez (Coruxo)

Mig.: Ton Alcover i Juanan Gallego (Sant Andreu), Hugo del Chicca (juv.), Joan Verdú (Montañesa)

Dav.: Raúl Pérez (Rubí), Carlos Cano* (Vilassar Mar), Cristian Lobato (Cornellà), Joel Lasso (Nàstic)
Álex Felip (El Ejido), Alex Ruiz (torna Barcelona B), Joel Jorquera (torna Cádiz), Jordi Cano (Europa), Eudald Vergés (Andorra), Salinas (Eldense), Martí Soler (Terrassa), Marcos de la Espada (Andratx), Pablo Aguilera (Pulpileño), Diego Martínez* (Coruxo), Dani Reina (La Nucía), Dan Coll i Carlos Cano (Cerdanyola), Joan Salvà, Aldo One, Adrià CarmonaPort.: Aliaga

Def.: Sergio Juste, Adrià Parera

Mig.: Cristian Gómez, Christian Alfonso, Méndez Canario

Dav.: Sehou Sarr, Miquel Ripoll
MANRESA
23
Ferran CostaPort.: Charly Boucherat (Montpellier II)

Def.: Salva i Pelegrín (Terrassa), Víctor Rodríguez (Sants)

Mig.: Gerard Putxi (Prat), Pau Darbra (Granollers), Nil Garrido (Betis Deportivo B), Marc Martínez (Lleida Esportiu), David Batanero* (sense equip, ex UD Ibiza)

Dav.: Javi López (Cerdanyola), Biel Rodríguez Arnaus i Ivan Mellado* (Juvenil), Biel Rodríguez Pérez (Igualada)
Sergi Solernou i Franco Nántez (Igualada), Ramon Artigas (Berga), Marc Vito (Xerez), Izan Checa (Sant Julià), Erik Rafael (Mirandés B), Jordi Garcia (PE Sant Jordi/Tàrrega), Amantini (San Cristóbal), Juli Serrano (Granollers), Ivan Mellado (cedit Avià), David BataneroPort.: Òscar Pulido

Def.: Nil Pradas, Álex Iglesias, Joan Castanyer, Amantini*, Toni Sureda, De Sande, Moha Djitte

Mig.: Juli Serrano*, Marc Cuello, Álex Sánchez, Aleix Díaz, Uri Pérez

Dav.: Noah Baffoe
OLOT
18
Albert Carbó
(Peralada)
Port.: Albert Torra (Llagostera)

Def.: Bigas (Llagostera), Gerard Batalla (Sants), Oriol Ayala (Figueres), Ferri López (Girona B), Éric Callís (Girona Juv.)

Mig.: Éric Vilanova (Peralada), Ot Serrano (Sants), Enric Vallès (Sandefjord)

Dav.: Moha Abouhafs (Banyoles), Xavi Ferron (Sant Andreu), Kilian Villaverde (Arosa), Sergi Arranz (Terrassa), Zaka el Idrissi* (Pobla Mafumet), Xumetra (Costa Brava)
Pol Prats (torna Nàstic), Pol Ballesté (Melilla), Samu Pinto, Roger Barnils, José Antonio Soler i Juan Delgado (CD Ibiza IP), Pedro del Campo (Nàstic), Joel Arumí (At. Madrid B), Roger Escoruela (Prat), Vivancos (Real Unión), Jordi Masó (Banyoles), Alan Baró (Peralada), Héctor Simón (retirat, entrenador Peralada), Kilian Grant (Avilés), Xumetra* (Llagostera), Álvaro Salinas (Teruel), Zaka el Idrissi (Figueres), Genís MontolioPort.: Albert Batalla

Def.: Blázquez, Carles Mas

Mig.: Eloi Amagat

Dav.: –
PERALADA
22
Héctor Simón
(exjugador Olot)
Port.: Aitor Mujica (Pescara)

Def.: Eloi Zamorano (Granollers), Alan Baró (Olot), Guillem Jiménez (Girona B), Sergi Caballero (Pobla Mafumet)

Mig.: Marc Gelmà (Granollers), Pol Gómez (Figueres), Raúl Martínez (Europa Juv.), Pau Juvanteny (Costa Brava)

Dav.: Marc Medina (Figueres). Llorenç Busquets (Llagostera B), Joan Tomàs (ASIL Lysi), Youssef Zayzoun (Costa Brava)
Simón Colina (Vikingur Olafsvik), Éric Vilanova (Olot), Guillem Corominas (Europa), Roger Cunill i Carles Puig (Banyoles), Gerard Asparó i Ian Doré (La Jonquera), Papa Dionkou (Fjardabyggb), Arnau Ortiz (Girona B), Maxi Rosales (Ascó), Salim Diaby (torna Espanyol Juv.), Buba Jallow (Guineueta), Muritala Quadri, Hwang Seom-GyuPort.: David Aroca, Ian Doré*

Def.: Sergi Romero, Josu Currais, Aleix Caball, Lluís Micaló, Albert Dalmau

Mig.: Ritxi Mercader, Biel Font

Dav.: Adrià Casanova
POBLA DE MAFUMET
23
Adolfo Baines
(auxiliar Paradou)
Port.: César Pirot (Espanyol Juv.)

Def.: Álvaro Caro (Antoniano), David Grifell (Calahorra), Boaz Hallebeek (Nàstic Juv.), Cesc Martínez* (Valls), Fidel Rey (Levante Juv.), Fernando Torre (Gimn. Torrelavega)

Mig.: Ivan Amoedo (Girona B), Montalvo i Kim Lorca (Nàstic Juv.)

Dav.: Víctor Valverde (Figueres), Òscar Romero, Santi Guzmán i Albert Querol (Nàstic Juv.)
Karim L’Koucha i Óscar Sanz (Nàstic), Guillem Martínez i Cesc Martínez (Valls), Carlos Martínez i Bruno (Terrassa), Dani Argilaga (Sant Andreu), Mario Méndez (Vilanova), Gabri Cardozo (Montijo), Sergio Cáliz i Albert Miravent (Ascó), Zaka el Idrissi (Olot), Jordi Oribe (Rapitenca), Bernat Guiu (Pergolettese), Enric Cubells (Reddis), Sergi Caballero (Peralada), Christian Arco, Adrià Molluna, Víctor BastardoPort.: Dani Parra, Guillem Castelló

Def.: Iván de la Peña, Albert Alavedra, Sergi Caballero*

Mig.: Jordi Avilés, Dani Molina, Robledo

Dav.: Marc Álvarez, Óscar Gómez
SAN CRISTÓBAL
23
Oliver BallabrigaPort.: Marc Briones (Europa), Arnau Riera (Sant Andreu)

Def.: David López (sense equip, ex Igualada), Óscar Carrasco (Jàbac), Max Llovera (Granollers), Jairo Bueno* (Sariñena), Alcayde (Sabadell Nord), Amantini (Manresa)

Mig.: Ion Vázquez (Montañesa)

Dav.: David Toro (Santfeliuenc), Àlex Poves (Sant Andreu), Aarón Bocardo i Ashot Kerobyan (Damm), Ousman Touray (Figueres)
Adri Rivas (Prat), Óscar Oliver i Juanpi Sepúlveda (Igualada), Cristian Gómez i Damián Obispo (Guineueta), Gerard Enrich (Vic), Roger Escamilla (Granollers), Zapico (SV 1910 Neuhof), Martí Manchado (Gavà), Adrien (FE Grama), Joan Muntada, Jairo BuenoPort.: Carlos Segura

Def.: Óscar Sierra, Ricki Calamardo, Mario Domingo, Chechu Besonías

Mig.: Sergi Martínez, Tino Mendoza

Dav.: Mario Cantí, Tom Diawara, Abde el Ouliad
SANT ANDREU
21
David Pirri
(sense equip)
Port.: Miguel Ramos (UE Santa Coloma), Mauro Rabelo (cedit Badalona Juv.), Arnau Torra (Juvenil)

Def.: Sergi Vives (Juvenil), Dani Argilaga (Pobla Mafumet), Xavi Aparicio (Lloret), Ramiro Ferreira* (Gandia), Marc Garcia (Montañesa), Santino Recine (Almagro CF)

Mig.: Pau Morer (Lloret), Gastón Priore (Sud América), Adri Gimeno (Igualada), Marc Domènech (Damm)

Dav.: Èric López (Europa), Aritz Hernández* (Mons Calpe), Sergio Mulero (Estradense), Germán Fassani (Cacereño), Adri Expósito (Figueres)
Roger Garcia i Enric Baquero (tornen Espanyol B), Kuku i Yaya Sidibé (Prat), Ton Alcover i Juanan Gallego (L’Hospitalet), Marcel Serramitja i Kilian Duran (Cerdanyola), Xavi Ferron (Olot), Arnau Riera i Álex Poves (San Cristóbal), David Aragón (Vista Alegre), Víctor Alonso (FC Santa Coloma), Ramiro Ferreira (Montañesa), Oumar Bah (Granollers), David Múrias, Alberto Carroza, Aritz Hernández, Lawson-SunderlandPort.: –

Def.: Joan Noguera, José Antonio Llamas

Mig.: Lawson-Sunderland*, Jorge Carreón, Albertito García

Dav.: Franco Ezequiel
SANTS
22
Tito LossioPort.: Pau Llasera (Juvenil)

Def.: Adri Prado (Granollers), Shota Takemoto (Can Vidalet), Iván Julián (Damm), Víctor Rodríguez* (Mirandés B), Toni Badia (At. Astorga), Marc Rayo (Granollers, cedit Cornellà)

Mig.: Alberto Salamanca (cedit Sabadell Juv.), Carlos Portero (Mollet/Lleida Esportiu), Carlos Sancho (Juvenil), Raúl Martínez (Damm)

Dav.: Xavi Laborde (Vista Alegre), Àxel Subias i Jordi Sancho (Juvenil), Nico Martínez (Terlenka), Gonzalo Carmona (Cerdanyola, cedit Cornellà)
Abdul (L’Hospitalet), Miguel Martínez (Badalona), Rubi (FE Grama), Àlex Calatrava (Llagostera), Thommy Bejarano (Montañesa), Juli Berenguer (Vic), Gerard Batalla i Ot Serrano (Olot), Marc Gabaldón (cedit Santboià), Domi García (Can Vidalet), Jordi López ‘Brown’ (Horta), Éric Ruiz (FC Santa Coloma), Cristian Mulero (Igualada), Torrentbó (Valldoreix), Víctor Rodríguez (Manresa), MarcusPort.: Uri Antonell

Def.: David Cura, Sergio Paz

Mig.: Cristian Mulero*, Iván García

Dav.: Guillermo Torres, Favio Osorio, Pau Celma ‘Michu’
VILAFRANCA
22
Iván MorenoPort.: Xavi Mañes (Manchego)

Def.: Antonio Bioque (Llagostera B), Isaac Puig (Silla), Carlos Barrios (At. Vilafranca)

Mig.: Romo (Santfeliuenc), Xavi Pluvins (Vilassar Mar), Gabri Vidal (Figueres), David Acedo (Mirandés), Jonathan Collado (Santfeliuenc), Xavi Arjona (At. Vilafranca), Abel Cortina (Badalona Juv.)

Dav.: Carlos Cano (Europa)
David López, Joan Rusiñol, Álex Mejía i Sanku Jabbie (tornen Lleida Esportiu), Toni Cunill (Prat), Pedro Casado (Santboià), Gerard Boira (retirat), Álex Segura, Oriol Boada, Kilian Cañabate, LlopPort.: Toni Casamayor

Def.: Éric Via, Max Bernard, Dani Sánchez, David Fontanils, Fran Illescas

Mig.: Víctor Oribe

Dav.: Pol Via, Sergi Escofet, Anselm Pasquina
VILASSAR MAR
22
Alberto Aybar ‘Peque’Port.: Andrés Díez (Figueres), Éric Zalaya (Banyoles)

Def.: Alberto García (Cerdanyola), Biel Pla (Palamós), Éric Ruiz i Aleix Arenas (Horta), Álex Alba (Montañesa), Hicham Karrouch (Vic), Joel Bona (Girona Juv.)

Mig.: Ñito (Granollers), Áxel Pandiani (Gavà), Manel Montoya* (Sant Cugat), Galeano (Terrassa)

Dav.: Marc Río i Dani Ruiz (Granollers), Sergio Álvarez* (Igualada), Dani Peña (Santfeliuenc), Éric Pimentel (Banyoles), Óscar Gonpi (Mataró)
Andrés Varese i Edu Domingo (Horta), Javi Eslava (Castelldefels), Ruy Gama (Rubí), Pau Rosales (Prat), Santi Varese (Cerdanyola), Iván Romano (Montañesa), Xavi Pluvins (Vilafranca), Kilian Cabrero (L’Hospitalet/cedit Mataró), Carlos Cano (L’Hospitalet), Fran Fuentes i Jordi Casta (Guineueta), Marc Pascual (Mataró), Martí Serra (Granollers), Xavi Torrent (Martinenc), Franc Gámiz (La Salle), Sergio Álvarez (Júpiter), Alberto Román (Les Franqueses), Manel Montoya (Guineueta), Montiel, Andrés Borges, Miguel López, Rubén CaneladaPort.: Alberto Román*

Def.: Pep Mateu

Mig.: Víctor Granero

Dav.: Sofian, Ángel de la Torre, Ali el Harrak

Mostra la pàgina