Mercat Primera Catalana 1 24-25

PRIMERA CATALANA 1 2024-2025

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 13 juliol 2024


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
ARGENTONA
22
Rafa GarroPort.: –

Def.: Gerard León (Montcada), Luis Morenilla (Argentona B), Pau Expósito (Sant Andreu Juv.)

Mig.: Roger Pascual (Argentona B)

Dav.: Omaru Dambelleh (Cirera), Mady Traoré (CF Ametlla del Vallès)
Héctor Marín, Andrés González, Adrià PachecoPort.: Pol Rabassa, Joan Guillamat

Def.: Daniel Olmeda ‘Peque’, Víctor Yustos, Guillem Conesa, Dani Prieto

Mig.: Aitor Hernández, Francesc Fortí ‘Kuki’, Albert Groult ‘Cachorro’, Sergi Sánchez, Saiku Badjie, Édgar Velasco

Dav.: Badre Dahbi, David Yustos, Álvaro Yustos, Kevin Velázquez
BANYOLES
18
Adam Fontes
(sense equip, ex Tordera)
Port.: –

Def.: Nil Congost (L’Escala), Èric Palacios (Begur), Ferran Lupiáñez (Peralada Juv.)

Mig.: Pau Soler (Figueres)

Dav.: Hossni Jelleun El Machichti (Base Roses)
David Pedrosa (Manlleu), Ferran Nierga i Anouar Ezzaouia (Porqueres), Ignasi Massó, Pep Roca, Iburahima Ceesay, Quimo RodríguezPort.: Martí Bartrina, Martí Vila

Def.: Arnau Congost, Gabriel Rusu, Sergi Ferrusola ‘Ferru’, Quim Rigau

Mig.: Joel Cat, Jordi Sala, Mateu Graboleda, Andreu Moreno ‘More’, Denis Cufi

Dav.: Dembo Batchilly, Baba Kanuteh
BESCANÓ
19
Vicenç Fernández Port.: Narcís Genoher (Juvenil)

Def.: Joel Salas i Toumani Sangare (Lloret)

Mig.: Aleix Velasco (Lloret)

Dav.: Édgar Almendros (La Jonquera), Ansu Sanneh Camara (Vilablareix)
Pau Castell (Torroella), Lluc Guiteras, Zakaria el Idrissi, Andreu Paneque, Toni GamellPort.: Mario Mendoza

Def.: Sergi González ‘Zema’, Carles Puig

Mig.: Esiaka Touray, Biel Gasca, Gaby Artero, Jordi Turón, Iván Pérez, Jordi Pàmies, Alexis Sánchez, Pep Piany

Dav.: Aleix Feixas, Musa Camara
CALDES MONTBUI
17
Joan Garcia
(Puig-reig)
Port.: –

Def.: Aleix Monleón (Juvenil)

Mig.: Yarech Leiva (Sabadell Juv.)

Dav.: Eric Ambrosio (Caldes B)
Edu Tapias (Guineueta), Mario Torres (Gimn. Manresa)Port.: Oriol Ciurans

Def.: Guillem González, Ferran Roca, Guillem Cabot, Marc Pujol, Guille Resina

Mig.: Carles Valls, Marc Angelet, Aarón Parra, Marco Rubio, Albert Guiteras

Dav.: Albert Camí, Marc Estrada, Jaume Ramoneda
CAN GIBERT
20
Gerard LechugaPort.: Guillem Costa (Palafrugell)

Def.: Eppy Magalhaes (EF Gironès Sàbat), Bilal Hamzaoui (Calonge), David Giró (L’Escala Juv.)

Mig.: Xavier Gabasa (Calonge), Guillem Coto (La Jonquera), Martí Barniol (Manlleu)

Dav.: Xavi Camacho (Calonge)
José Flores (retirat), Pau Diouf i Jon Arrieta (Tossa), Mahamadou Sawaneh (Juventus Lloret)Port.: Pau Valeros

Def.: Arnau Gallardo, Pau Salvà, Simó Ribas, Xavier Francés ‘Patxi’

Mig.: Roger Coris, Joanto Socías, Albert Julià, Gabri Díaz

Dav.: Raúl Arjona, Nil Moyano, Lamin Nyabally
CASTELLAR
22
Juan Antonio Roldán
Port
.: Chema Queró (Unif. Llefià)

Def.: Aitor Deza (Mercantil)

Mig.: Fran Borrego (Mercantil), Édgar García (Can Rull)

Dav.: Pau Fernández (Mercantil), Kilian Merino (Sant Cugat)
Víctor Moreno (Martorell), Alejandro García (Rubí)Port.: Pablo Martín

Def.: Gerard Silvestre, Joel Castilla, Íker Álvarez, Íker Roldán, David Ibáñez

Mig.: Marc Sánchez, Víctor Léon, Jan Marc Roldán, Alejandro Luque, Iván Sánchez

Dav.: Carlos Saavedra, Martín Cabrero, Marc Ruano, Xavi Moreno, Óscar Arias
GRANOLLERS
19
Albert Cámara
(sense equip, ex Mollet)
Port.: Iván Capurro (Rubí), Raúl López (Guineueta)

Def.: Pol Moya (Vilassar Mar Juv.), David García, Ferran Giménez i Roger Castellvell (Mollet)

Mig.: Maha Tunkara (EE Guineueta), Guillem Bonet (Santfeliuenc), Sergi Duarte (Unif. Llefià)

Dav.: Ale Gaitán (EF Bosc de Tosca), Adrià Balagué (Mollet)
Martí Alba (Rubí), Carlos Portas (Fund. Grama), Master Omar Kanteh (Cornellà), Alfons Senyé ‘Sete’ (Vic)Port.: –

Def.: Joel Luna, Oriol Bordas

Mig.: Joel Brey, Roger García, César Paredes

Dav.: David Reyes. Miki Poveda, Pol Vallès
JUVENTUS LLORET
15
Skender SheshiPort.: –

Def.: Marc Muntal (Figueres Juv.)

Mig.: Valentín Caminos (UD San Pedro)

Dav.: Mahamadou Sawaneh (Can Gibert)
Port.: Sergio David Charrupi, Enok Tabala

Def.: Maycol Lisboa, Francesco Cristiano, Iver Elian Valencia

Mig.: Dylan Traoré, Juan Cruz Kulak, Lucas di Fortuna, Guilherme Pessoa, Kevin Arroyo

Dav.: Luciano Uran, Ilir Gjuzi
MOLLET
17
Juanjo CarricondoPort.:-

Def.: Uri Mestres (Martorelles), Éric Paratore (Montcada), Niko Krasic (Juvenil), Álex caro (Tibidabo TR)

Mig.: Cristian Poyatos (Sants), Víctor Grande (Juvenil), Álex Sánchez (Guineueta)

Dav.: Yeray Jodar i Aimar Martín (Juvenil), Albert Jiménez (San Juan At. Montcada)
David García, Ferran Giménez, Adrià Balagué i Roger Castellvell (Granollers), Andrés Varese (Rubí)Port.: Sito Medina

Def.: Marc Rodríguez

Mig.: Eder Santiago, Abel Fàbregas, Andoni Molina

Dav.: Christian Rueda, Gonzalo Carmona
MONTCADA
18
Miki CorominasPort.: Marc Ballart (Badalona Juv.)

Def.: Gerard Torra (Vilassar Dalt)

Mig.: –

Dav.: David Ollero (Turó Peira), Max Camuñas (Sant Joan Vilassar Dalt FS)
Éric Paratore (Mollet)Port.: Darwin Nuez

Def.: Pau Sánchez, Ricard Planella, Gonzalo Muñoz ‘Gonza’, Marcel Gavarró, Franco Martín

Mig.: Éric Gari, Ángel Muñoz, Ayoub Boutahar, Roger Liso, Dani Peinado, Mikel Corominas, Marcos

Dav.: Jaime Nuez
PARETS
22
Viri Álvarez
(posa carnet Alejandro Cano)

Port
.: –

Def.: Moussa Danfakha (Parets B)

Mig.: Marc Grau (Parets B)

Dav.: Carles Fofana (Martorelles), Óscar Nieto (Juvenil), Adrián Amaro i Jordi Sánchez (Parets B), Joaquim Fornell (L’Ametlla del Vallès)

José González (Ripollet), Sergio Jiménez ‘Jota’, Pol Esteban, Adri Biboum, Moha Lamine

Port
.: Víctor Vilarrasa

Def.: Marc Arroyo, Sergi Llavaneras ‘Llava’, Amirou Diallo, Héctor Tejero

Mig.: Aleix Colom, Ilyas Karach, Álex Aznar ‘Parri’, Ousmane Doumbia, Manu Vílchez, Víctor Hernández, Raúl Cusidó, Pau Mata

Dav.: Pedro Lino Makuba, Dani Rodríguez
ROSES
21
Ramon Pérez Bernardo
(segon)
Port.: Èric Burgos (Lloret Juv.)

Def.: –

Mig.: Marc Carreras (Empuriabrava), Moha (Juvenil)

Dav.: Doura Balde (Olot Juv.), Toni Rueda (Marca l’Ham)
Ian Doré, Aleix Curiel, Pau Téllez, Sergio Bonillo, Édgar Alejandro González, Alioune Gueye, Luciano ArayaPort.: Pavlo Bylo

Def.: Oriol Martín, Aleix Caball, Guillem Sastre, Sohaib Naciri, Alejandro Montoro

Mig.: Joel Huertas, Moussa Chattouf, Ebrima Jawo, Jorge Torres, Marc Borrás, Cristian Municoy

Dav.: Riduan El Basri, Suli Batis, Adam Oualitti, Neo Requena
SAN JUAN AT. MONTCADA
17
Daniel SánchezPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Cristian Delgado ‘Fini’ (Martinenc), Álex Pérez (Ripollet), Albert Jiménez (Mollet), Brian Canalejo (Juventud 25 Septiembre)Port.: David Pérez, Roger Garcia

Def.: Joshua Ortiz, Dani Hernández, Arnau Pou, Víctor Pérez, Éric Pérez, Juan Pablo Amantini

Mig.: Omar Balde, Hugo Ruiz, Pepe González, Álex Osorio

Dav.: Marc Montejo, Iker Gómez, Galderic Hugué ‘Galde’, Mustaphá Mouhou ‘Musta’, óscar Muñoz
TORELLÓ
19
Miquel MuñozPort.: Gil Bofill (Folgueroles)

Def.: Roger Barcons (Manlleu Juv.), Aitor Cárdenas (Manlleu)

Mig.: Adam Rovira (Manlleu)

Dav.: Eudald Vázquez (Voltregà)
Jaume Francolí (retirat), Yassine Labrhami (Vic Riuprimer), Èric Mateu, Ferran AngladaPort.: Adrià Torrejón ‘Torre’

Def.: Miquel Vilasis ‘Mixi’, Bernat Torres, Pau Franquesa

Mig.: Toni Cao, Roger Curós, Marc Llobet, Álex Cañero, Ernest Roura

Dav.: Yaser Karroch, Roger Casals, Alan Parra, Amine Rammou, Aleix Vilaró
TORROELLA
24
David BonmatíPort.: Toni Pascual (Begur)

Def.: Aleix Barris (Figueres Juv.), Èric Vila (Olot Juv.), Jan Artacho (L’Escala Juv.), Pau Castell (Bescanó)

Mig.: Rubén Acosta i Genís Chávez (Palamós)

Dav.: Kevin Vilavella (Palamós)
Miquel Juan ‘Xampi’, Pau Lloret, Dani PuigPort.: Isac Lucas ‘Isi’

Def.: Albert Sabaté ‘Betu’, Adrià Corredor ‘Adru’, Martí Bagué ‘Titi’, Carlos Saúl

Mig.: Nil Güell, Sergi Resta, Arnau Ferrer, Dani Resta, Robert Alonso ‘Rubi’, Aladi Jallow

Dav.: Joel Giró, Musa Jabbi, Armando Díaz, Leonardo Antonio Montenegro ‘Anto’, Jam Baldeh
TOSSA
21
Edu UrdialesPort.: Roger Vera (Quart), Ousman Ceesay (Blanes)

Def.: Jon Arrieta (Can Gibert)

Mig.: Pau Diouf (Can Gibert), Iker Muñoz (Ca la Guidó), Álex Fajardo (Lloret)

Dav.: Sebas Coris (sense equip), David Bustos ‘Pipa’ (Tordera)
Miki Flores, Álex Lobo i Alejandro Fernández Mañas (Lloret), Lamine Barro, Gerard Asparó, Abde Haidour, Arnau PedemontePort.: –

Def.: Èric Massó, Iván Rodríguez, Iker Santaren, Dídac Gordils, Edu Poderoso

Mig.: José López, Moha Assabri, Juan Romero, Souley Sidibe

Dav.: Narcís Caballero, Joan Moncusí, Marco Gordón, Max Moncusí