Mercat Primera Catalana 2 21-22

PRIMERA CATALANA GRUP 2 2021-2022

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 22 octubre 2021

La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que es publiquen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
AT. SANT JUST
24
Pedro Milla
(Can Vidalet)
Port.: –

Def.: Mougtar Sow (Juvenil), Cardelús (Badalona Juv.)

Mig.: Pep Llorens (Juvenil), Tai (sense equip, exBlaublitz Akita)

Dav.: Sergio Morgado (Santfeliuenc), Eloi Pozuelo (Sabadell Juv.)
Sergi Monsó (Horta), Aleix Massegú (Lloret), Raúl Ferrer (Sabadell B), Iñaki Villalba (Sant Cugat), Edu Alliaume (Levante las Planas), Guillermo Chinchilla, Sergio Martínez, Jose ManePort.: Nacho Berché, Jaime Maíllo

Def.: Picón, Álex Palacios, Montes, Palomeque, Nacho Palacios, Fidi Bernabéu

Mig.: Dufi, Pau Mateo, Roger Valdés, Lucas Gafarot, Gerard Pedrol, Álex Cebrián

Dav.: Jan González, Jacob, Pep Lacima, Arnau
CAN VIDALET
22
César del Pozo
(Juvenil)
Port.: Manel Cerezo (Juvenil)

Def.: Marc Sabaté (sense equip, exViladecans), Ferran i Albert (Juvenil), Crisantos Michel Owono (Coria CF), Adri Guillén (Europa), Domi García (Sants)

Mig.: Carlos González (Santboià), Pol Reñé (La Salle Soccer)

Dav.: Alex Makaay (Guineueta)
Miguel Marín (torna Castelldefels), Samu Homedes i Sardor Yusupov (Horta), Shota Takemoto (Sants), Iker Almena (Académica Coimbra), Max Espígol (Guineueta), Xavi Mallol (Santfeliuenc B), Yaroslav (Prat B), Joel Agraz (Marianao Poblet), Abel Óscar Castro (Legends LH), Aleix Soler, Jan Sevilla, Marc MarbàPort.: Iván Casado, Khalid

Def.: Víctor Rodríguez, Henry

Mig.: Aidan, Marc Bru, Oriol Fàbregas, Dani Ramírez

Dav.: Raúl Capitán, Javi Pérez, Juan Carlos Rivera, Rodri
HORTA
23
Adam Fontes
(sense equip, ex Banyoles)
Port.: Masibo Ndow (Palamós), Pablo Romero (Europa Juv.)

Def.: Adrià Bassols (Parets), Samu Homedes (Can Vidalet), Aarón García (Cerdanyola Juv.), Álex Lobo (Lloret)

Mig.: Andrés Varese i Edu Domingo (Vilassar Mar), Pau Casassa (Bescanó), Albert Corzo (Júpiter), Joan Vives i Guillem Josa (Castelldefels), Éric Bezis (Juvenil), Sardor Yusupov (Can Vidalet)

Dav.: Gerard Beltrán (Santboià), Sergi Monsó (At. Sant Just), Arnau Fortuny (Mollet), Jordi López ‘Brown’ (Sants), Ao Kishimoto (Guineueta), Arnau Marlí (Martinenc B)
Jandro (torna Girona B), Víctor Cócera i Juanlu (Santfeliuenc), Miki Puerto i Genís Blasco (Prat), Mario Reyes (Vista Alegre), Aumatell (Montañesa), Éric Ruiz i Aleix Arenas (Vilassar Mar), Joel Méndez (Igualada), Paco Owono (Canyelles), Ren Suzuki, Xavi Manrique, Luisma Tovar, Adilson Fernandes, Cristian del Pozo, Guille Amor, Alfi ContehPort.: –

Def.: Lucas Palma, Germán Collado

Mig.: Carles Güell

Dav.: –
JÚPITER
22
Juan Carlos TorresPort.: Pol Cordero (Badalona Juv.)

Def.: Gerard Rovira (Santboià), Joan Raventós (Rubí), Joan Montserrat (Ascó), Nacho Langarita (Masnou), Ichiro Hamada (L’Hospitalet Juv.)

Mig.: Àlex Prat (Cerdanyola), Héctor Alcañiz (Masnou), Édgar Tejada (sense equip, exHorta), Dani Santiago (Vista Alegre), Óscar Vacas (Santboià)

Dav.: Ferran Tacón (UDA Gramenet), Jota Fernández (Santboià), Roger de la Villa (PE Sant Jordi)
Velillas (torna Montañesa), Javi Santolalla (Viladecans), Carles Caballería, Ross Cameron, Marc Carbonell i David Olid (Martorell), Éric Ruiz (Montañesa), Marcelo i Sergi Duarte (Unif. Llefià), Albert Corzo (Horta), Jaime Hernández, Izan Espinosa i Marc Ahufinger (Martinenc), Adrià Felius (Santboià), Álex Gil (Les Franqueses), Héctor Miguel (San Juan At. Montcada), Pau Ruiz, Juanín, Iván Ariel Paredes, Javi RuizPort.: Rafa Leva

Def.: Joan Bergé, Julen Axpe

Mig.: Patrick Chico, Dani Ortega, Ricard López

Dav.: Enrike Alpha Brahim, Lluri Genesca, Javi Ruiz*
MANLLEU
23
Manel SalaPort.: Charly Zorrilla (Vic Riuprimer)

Def.: Jordi Costa i Pol Pous (Juvenil)

Mig.: Marc Llobet, Oriol Puig i Pius Quer (Juvenil), Joel Solà (Vic), Marc Torres (Solsona), Rafel Roger (Martinenc)

Dav.: Marc Roquet (Juvenil), Joel Fernández ‘Jowi’ (Solsona)
Carles Miró (retirat), Arnau Trulls i Jaume Ginesta (Gurb), Raúl Campayo (Vic), Dídac Serra (Tona), Dani Erencia (Martinenc), Oualid Aarab (Cantonigrós), Òscar Uroz (Mollet), David Garcia (Torelló), David Llorens (EF Bosc de Tosca), Abel Caralt, Joaquín Bauta, Joan SerrallongaPort.: Iván González

Def.: Joel Puntí, Isaac Aguilar, Aitor Cárdenas, Mixi Vilasís, Pau Franquesa

Mig.: Albert Julià, Marc Grifell, Kako

Dav.: Martí Soler, Marc Pagès, Pol Coll
RUBÍ
22
Joan RomeroPort.: Aleix Ruiz (Europa Juv.), Gerard Guitart (Guineueta/Terrassa)

Def.: Maikel Stalin (Martorell), Hicham Eladel (Can Buxeres), Joel Luna (Granollers)

Mig.: Juanjo Navarro (Sant Quirze), Roger Gorrea (Martorell), Moha Miraash (Parets)

Dav.: Édgar Álvaro (Sabadell Nord), Ruy Gama (Vilassar Mar), Álex Berlanga (Mercantil)
Anthoni Hernández (Sabadell Nord), Álex Ortiz (San Juan At. Montcada), Raúl Pérez (L’Hospitalet), Gerard Silvestre (Les Franqueses), Iván Fuentes (Martinenc), Joan Raventós (Júpìter), Joel Sánchez Brey (Vic), Anouar (Cerdanyola B), Adrià López Burgos, Younes Vieux, Jacobo Fernández, Héctor García, Carles MontoroPort.: –

Def.: Gerard Morell, Iván Caballero, Iván Rodríguez, Álex Ruiz, Aitor Torres

Mig.: Àlex Ortega, Jordi Masip, Albert Villegas

Dav.: Iván Méndez, Joan Poch, Adrià López Padillo
SABADELL NORD
26
Pablo BecerrilPort.: Joan Fernández (Sant Quirze), Iván Fajardo (Les Franqueses)

Def.: Izán (Matadepera)

Mig.: Genís (Olímpic Can Fatjó), Marc Pluvins (Parets), Iker Vaquera (Cornellà Juv.), Miguel Navarro (Naise Barcelona)

Dav.: Juanma (Gimn. Manresa), Anthoni Hernández (Rubí), Pau Gené (Sabadell B), Enric Vega (Parets), Moussa Keita (Mercantil)
Édgar Álvaro (Rubí), Omar Qanni (Les Franqueses), Marc Martí i Sergi Martí (Sant Quirze), Carlos Nadal (Unif. Llefià), Isaac Serna (Granollers), Alcayde (San Cristóbal), Miguel Lozano, Uri Vives, Alex Alegría, Arnau Guitart, Adri Peña, Éric Martínez, Nico ArandaPort.: –

Def.: Andrés Montero, Arnau Rubió, Raúl Martín, Albert Luque, Àlex Rubió, Óscar Jaén

Mig.: Álex Sánchez, Jordi Pérez, Carlos Silva, Pep Puig

Dav.: Pedro Pérez, Ken Murayama, Jonay Moreno, Marc Pilar
SANT CUGAT
24
Oriol AlcázarPort.: –

Def.: Raúl Manso (Cerdanyola)

Mig.: Martí Garcia (Mollet), Juanma Novo (cedit Sabadell Juv.), Pau Nández (Martorell), Iñaki Villalba (At. Sant Just)

Dav.: Alejandro Muñoz ‘Muñi’ (Granollers), José Balada (Martorell), Oriol Pons (Juvenil)
Manel Montoya (Vilassar Mar), Sergi Vicente (Espluguenc), Sergi Jiménez i Ferran Vera (Sant Cugat B), Marc González, Ernest López, Simón Basanta, Uri Peix, Wilber HurtadoPort.: Guillem Nadal, Manel Martí

Def.: Arnau Benet, Marc Arnau, Marc Capel, Jordi Rodríguez, Dani Almazán, Arturo Rodríguez

Mig.: Sergi Mas, Marc Rodríguez, Álex Carazo, Iván Sánchez, Joel Mateos

Dav.: Guillem Benet, Jordi Ranera, Ferran Roca
SANT ILDEFONS
21
Ivo Rodríguez Port.: Uri Llavería (Parets)

Def.: Álex Bernal (Juvenil), Chechu Santesteban (Vista Alegre), Adri Ortega (Cornellà Juv.)

Mig.: Marc Gris (Juvenil)

Dav.: Sergio Bellido (Cornellà Juv.)
Jarabo i Raúl García (retirats), Javi Núñez (Unif. Bellvitge), Rubén García (Gavà), Marc Gibernau (Vista Alegre), Miguel Gabaldón (Can Buxeres), Marc PulidoPort.: Arnau García

Def.: Víctor Fernández, Yeray, Karim Moya, Toni Maestre, Álvaro Tejeda

Mig.: Aniol Rabanal, Jona Sánchez, Lluís Gosa, Joan Valls

Dav.: Alejandro Avilés, Álvaro García, Giancarlo Vásquez, Naoufal El Ghrim, Luis Pozzo
SANTBOIÀ
22
José Alcaraz
(sense equip)
Port.: Pedro Casado (Vilafranca), Diego Pérez (Sant Andreu Juv.)

Def.: Álex Cifu (Juvenil), David Adán (Unif. Bellvitge Juv.), Álex Peñas (Vista Alegre), Adrià Martínez (EF Gavà Juv.), Joan Álvarez (Unif. Bellvitge), Marcos Guerrero (Cornellà Juv.), Karim Al Qarut (Martinenc)

Mig.: Marc Gabaldón (cedit Sants), Robert Ferrer (Gavà), Galderic Hugué (Unif. Bellvitge Juv.), Biel Blanco (Europa Juv.), Rubén Gutiérrez (Castelldefels Juv.), Serigne Saliou Ngom (Parc B)

Dav.: Adrián Toro (Santfeliuenc), Ferri Vega (Vista Alegre), Álex Peláez (Sant Lluís), Adrià Felius (Júpiter), Kevin Díaz (Castelldefels), Over Ramos (Gavà)
Gerard Beltrán (Horta), Erik Pérez (Viladecans), Luis Gaudioso (Castelldefels), Gerard Rovira, Óscar Vacas i Jota Fernández (Júpiter), Miguel Sanvidal (Montañesa), Carlos González (Can Vidalet), Carlos Martínez (Santfeliuenc), Christian Alarcón (Martorell), Álex Túnez (FE Grama), Sito Medina (Mollet), Roger Peña (Vilanova), Josele (Molins de Rei), Álex Sosa (Cristinenc Costa Brava), Rubén Saldaña (Gavà), Alberto Gómez, Adrián Navarro ‘Picolo’, Richard Martinho, Javi Lara, Omar Kanteh DambaPort.: –

Def.: Dani Martínez

Mig.: –

Dav.: –
SANTFELIUENC
23
Andrés GonzálezPort.: Víctor Cócera (Horta), Raúl Pérez (Santfeliuenc B), Marcos Olmo (FE Grama Juv.)

Def.: Christian Fabra (Gavà), Jonathan Linares (cedit FE Grama)

Mig.: Carlos Martínez (Santboià), Joan Inés (Gavà)

Dav.: Juanlu (Horta), Joan Gibert (University Virginia), Juan Quiles (Gavà), Edu Naranjo (Santfeliuenc B), Kilian Honorato (Martorell), Aitor Sánchez (Llagostera B), Vitalie Pentelei (cedit L’Hospitalet Juv.), Eric Iglesias (Levante Juv.)
Sergi Boira (Varea), Oriol Martí (torna Cornellà), Romo i Jonathan Collado (Vilafranca), Guillem Naranjo (Prat), David Toro (San Cristóbal), Adrián Toro (Santboià), Álex Torres (Montañesa), Dani Peña (Vilassar Mar), Sani Bello (Vista Alegre), Carlos García (Figueres), Àlex Baño (Granollers), Sergio Morgado (At. Sant Just), César Valero, Toni Lechuga, Eric Alcaraz, Alfonso CastellanoPort.: –

Def.: Mario Victorio, Jaume Duran, Joserra, Albert Alegre, Joan Rubio

Mig.: Kevin Sánchez

Dav.: Pedro Bravo, Dani Maldonado
TONA
25
Ricard FarrésPort.: Marc Quer (Olot Juv.)

Def.: Jordi Vallcorba (Mollet), Sergi Grimau (PE Sant Jordi)

Mig.: Roger Curós (Vic Riuprimer)

Dav.: Dídac Serra (Manlleu), Toni Rosell (Palamós)
Moussa Touray (Banyoles), Guillem Font i Aitor Reinon (Vic Riuprimer), Bru Ortega (Cristinenc Costa Brava), Joan Noguera (Gurb), Pol Serra (EF Bosc de Tosca), Arlan KadimaPort.: Carles Blanquera

Def.: Sebas Giménez, Lluc Banús, Òscar Parcet, Ot Bofill

Mig.: Veli Noguera, Nil Salarich, Maik Molist, Arnau Bayés, Arnau Tortosa, Enric Casanovas, Jordi Guàrdia, Ivan Garcia

Dav.: Ale Gaitán, David Castro, Eloi Sánchez, Pol Vallès, Abde Rezzouk, Valentín Rizzo
VIC
24
Albert CámaraPort.: –

Def.:Juli Berenguer (Sants), David Cruz (Camprodon)

Mig.: Ferran Giménez (Parets), Gerard Enrich (San Cristóbal), Joel Sánchez Brey (Rubí), Nouamane Nouary (Juvenil)

Dav.: Raúl Campayo (Manlleu), Sergi Estrada (Viladecans), Alexis Gutiérrez (Europa Juv.), Jordi Díaz (Cardona)
Aleix Feixas (Banyoles), Joel Solà (Manlleu), Albert Orriols i José Alberto Germán (Figueres), Hicham Karrouch (Vilassar Mar), Albert Genís (L’Escala), Marc Vilajosana (Solsona), Bruno Muller (Palamós), Sergio González, Albert Reig, Fortià Munts, Marc CalahorroPort.: Sergi Solanich, Aleix Manzano

Def.: David Busquets, Gil Bertrana, Raül Garcia, Ferran Generó, Marc Bellalta

Mig.: Adrià Caballé, Gerard Verdaguer ‘Peke’, Flavio André Ribeiro, Aarón Reinón

Dav.: Carles Roca, Ignasi Armengou, Adrià Balagué
VIC RIUPRIMER
24
Lluís Padrós
(CF Sant Julià)
Port.: Iker Camacho (Martorell)

Def.: Guillem Font i Aitor Reinon (Tona), Bernat Casadevall (Cerdanyola Juv.), Jaume Vallcorba (Sant Feliu Codines)

Mig.: Àlex Valls (Gurb), Iván Fernández (Sant Hilari), Gil Serra (OAR Vic)

Dav.: Marc Rosell (Sant Andreu Juv.)
Xevi Soler (retirat), Roger Curós (Tona), Charly Zorrilla (Manlleu), Marc Gorgals (Torelló), Aleix Pla (Sant Julià Vilatorta), Sergi Abad, Marc Viver, Joan Farrés, Edu SaboritPort.: Arnau Soria

Def.: Oriol Espina, Marc Puigdesens, Marc Bassas, Quim Vila, Jordi Isern

Mig.: Arnau Aliberch, Jordi Orra, Jordi Puigdollers, Marc Colell

Dav.: Ferran Sadurní, Sergi Puig, Marc Pujol, Aleix Puigdesens, Ferran Alemany