Mercat Primera Catalana 2 21-22

PRIMERA CATALANA GRUP 2 2021-2022

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 2 agost 2021

La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

ATENCIÓ Agrupació provisional, pendent de possibles canvis de grup.

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
AT. SANT JUST
23
Pedro Milla
(Can Vidalet)
Port.: –

Def.: Mougtar Sow (Juvenil)

Mig.: Pep Llorens (Juvenil), Tai (procedència d’equip desconeguda, Japó)

Dav.: Sergio Morgado (Santfeliuenc), Eloi Pozuelo (Sabadell Juv.)
Sergi Monsó (Horta), Aleix Massegú (Lloret)Port.: Nacho Berché, Jaime Maíllo

Def.: Picón, Álex Palacios, Montes, Palomeque, Nacho Palacios, Fidi Bernabéu

Mig.: Dufi, Pau Mateo, Roger Valdés, Lucas Gafarot, Gerard Pedrol, Álex Cebrián

Dav.: Jan González, Jacob, Pep Lacima, Arnau
CAN VIDALET
23
César del Pozo
(Juvenil)
Port.: Manel (Juvenil)

Def.: Marc Sabaté (sense equip, exViladecans), Ferran i Albert (Juvenil), Michel Owono (Coria CF), Adrián Guillén (Europa)

Mig.: Carlos González (Santboià), Pol Reñé (La Salle Soccer)

Dav.: Alex Makaay (Guineueta), Marcus (Sants)
Miguel Marín (torna Castelldefels), Samu Homedes (Horta), Juan Carlos Rivera i Shota Takemoto (Sants), Iker Almena (Académica Coimbra), Max Espígol, Aleix Soler, Jan Sevilla, YaroslavPort.: Iván Casado, Khalid

Def.: Víctor Rodríguez, Henry, Abel Óscar Castro

Mig.: Aidan, Sardor, Marc Bru, Oriol Fabregat, Dani Ramírez

Dav.: Raúl Capitán, Xavi Mallol, Javi Pérez
HORTA
21
Adam Fontes
(sense equip, ex Banyoles)
Port.: Masibo Ndow (Palamós), Pablo Romero (Europa Juv.)

Def.: Adrià Bassols (Parets), Samu Homedes (Can Vidalet)

Mig.: Andrés Varese i Edu Domingo (Vilassar Mar), Pau Casassa (Bescanó), Álex Lobo (Lloret), Aarón García (Cerdanyola Juv.), Éric Bezis (Juvenil), Albert Corzo (Júpiter), Joan Vives i Guillem Josa (Castelldefels)

Dav.: Paco Owono (Juvenil), Gerard Beltrán (Santboià), Sergi Monsó (At. Sant Just), Arnau Fortuny (Mollet), Jordi López ‘Brown’ (Sants)
Jandro (torna Girona B), Víctor Cócera i Juanlu (Santfeliuenc), Miki Puerto i Genís Blasco (Prat), Mario Reyes (Vista Alegre), Aumatell (Montañesa), Éric Ruiz i Aleix Arenas (Vilassar Mar), Joel Méndez (Igualada), Ren Suzuki, Xavi Manrique, Luisma Tovar, Adilson Fernandes, Cristian del Pozo, Guille Amor, Alfi ContehPort.: –

Def.: Lucas Palma, Germán Collado

Mig.: Carles Güell

Dav.: –
JÚPITER
14
Juan Carlos TorresPort.: Pol Cordero (Badalona Juv.)

Def.: Gerard Rovira (Santboià), Joan Raventós (Rubí)

Mig.: Àlex Prat (Cerdanyola), Héctor Alcañiz (Masnou), Édgar Tejada (sense equip, exHorta), Dani Santiago (Vista Alegre)

Dav.: Ferran Tacón (UDA Gramenet)
Velillas (torna Montañesa), Javi Santolalla (Viladecans), Carles Caballería, Ross Cameron i Marc Carbonell (Martorell), Éric Ruiz (Montañesa), Marcelo i Sergi Duarte (Unif. Llefià), Albert Corzo (Horta), Jaime Hernández, Izan Espinosa i Marc Ahufinger (Martinenc), Iván Ariel Paredes (Mataró, pretemporada), Adrià Felius (Santboià), Pau Ruiz, JuanínPort.: Rafa Leva

Def.: Joan Bergé

Mig.: Patrick Chico, Dani Ortega

Dav.: Alpha Brahim, Lluri Genesca
MANLLEU
23
Manel SalaPort.: Charly Zorrilla (Vic Riuprimer)

Def.: Jordi Costa i Pol Pous (Juvenil), Marc Torres (Solsona)

Mig.: Marc Llobet i Pius Quer (Juvenil), Joel Fernández ‘Jowi’ (Solsona), Joel Solà (Vic)

Dav.: Marc Roquet (Juvenil), Rafel Roger (Martinenc), Gerard Coronado (Seva)
Carles Miró (retirat), Arnau Trulls (Gurb), Raúl Campayo (Vic), Dídac Serra (Tona), Dani Erencia (Martinenc), Oualid Aarab (Cantonigrós), David Llorens, Jaume Ginesta, Abel Caralt, Joaquín BautaPort.: Iván González

Def.: Joel Puntí, Isaac Aguilar, Aitor Cárdenas, Mixi Vilasís, Pau Franquesa

Mig.: Martí Soler, Marc Grifell, Pol Coll, Kako

Dav.: Albert Julià, Marc Pagès
RUBÍ
19
Joan RomeroPort.: Aleix Ruiz (Europa Juv.), Gerard Guitart (Guineueta/Terrassa)

Def.: Maikel Stalin (Martorell), Hicham Eladel (Can Buxeres)

Mig.: Juanjo Navarro (Sant Ildefons), Roger Gorrea (Martorell), Moha Miraash (Parets)

Dav.: Édgar Álvaro (Sabadell Nord), Ruy Gama (Vilassar Mar)
Anthoni Hernández (Sabadell Nord), Álex Ortiz (San Juan At. Montcada), Raúl Pérez (L’Hospitalet), Gerard Silvestre (Les Franqueses), Iván Fuentes (Martinenc), Joan Raventós (Júpìter), Joel Sánchez Brey (Vic), Adrià López Burgos (Gavà), Younes Vieux, Jacobo Fernández, Anuar, Héctor GarcíaPort.: –

Def.: Gerard Morell, Iván Caballero, Iván Rodríguez, Álex Ruiz, Aitor Torres

Mig.: Àlex Ortega, Jordi Masip, Albert Villegas

Dav.: Iván Méndez, Joan Poch
SABADELL NORD
23
Pablo BecerrilPort.: Joan Fernández (Sant Quirze), Iván Fajardo (Les Franqueses)

Def.: –

Mig.: Genís (Olímpic Can Fatjó), Marc Pluvins (Parets)

Dav.: Juanma (Gimn. Manresa), Anthoni Hernández (Rubí), Pau Gené (Sabadell B), Enric Vega (Parets)
Édgar Álvaro (Rubí), Omar Qanni (Les Franqueses), Marc Martí i Sergi Martí (Sant Quirze), Carlos Nadal (Unif. Llefià)Port.: –

Def.: Andrés Montero, Arnau Rubió, Raúl Martín, Albert Luque, Àlex Rubió, Óscar Jaén

Mig.: Álex Sánchez, Isaac Serna, Jordi Pérez, Carlos Silva, Pep Puig

Dav.: Pedro Pérez, Ken Murayama, Jonay Moreno, Marc Pilar
SANT CUGAT
1
Oriol Alcázar
-carnet reglamentari, David Català-
Port.: –

Def.: –

Mig.: Martí Garcia (Mollet)

Dav.: –
Manel Montoya i Manel Delgado (Vilassar Mar), Sergi Vicente (Espluguenc), Sergi Jiménez i Ferran Vera (Sant Cugat B)Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
SANT ILDEFONS
20
Ivo Rodríguez Port.: Uri Llavería (Parets)

Def.: Álex Bernal (Juvenil), Chechu Santesteban (Vista Alegre)

Mig.: Marc Gris (Juvenil)

Dav.: Sergio Bellido (Cornellà Juv.)
Jarabo i Raúl García (retirats), Juanjo Navarro (Rubí), Javi Núñez (Unif. Bellvitge), Rubén García (Gavà), Miguel Gabaldón, Marc Pulido, Marc GibernauPort.: Arnau García

Def.: Víctor Fernández, Yeray, Karim Moya, Toni Maestre, Álvaro Tejeda

Mig.: Aniol Rabanal, Jona Sánchez, Lluís Gosa, Joan Valls

Dav.: Alejandro Avilés, Álvaro García, Giancarlo Vásquez, Naoufal El Ghrim, Luis Pozzo
SANTBOIÀ
18
José Alcaraz
(sense equip)
Port.: Pedro Casado (Vilafranca)

Def.: Álex Cifu (Juvenil), David Adán (Unif. Bellvitge Juv.), Álex Peñas (Vista Alegre), Adrià Martínez (EF Gavà Juv.), Joan Álvarez (Unif. Bellvitge), Marcos Guerrero (Cornellà Juv.), Karim Al Qarut (Martinenc)

Mig.: Marc Gabaldón (cedit Sants), Robert Ferrer (Gavà), Galderic Hugué (Unif. Bellvitge Juv.), Biel Blanco (Europa Juv.)

Dav.: Adrián Toro (Santfeliuenc), Ferri Vega (Vista Alegre), Álex Peláez (Sant Lluís), Adrià Felius (Júpiter), Kevin Díaz (Castelldefels)
Gerard Beltrán (Horta), Erik Pérez (Viladecans), Luis Gaudioso (Castelldefels), Gerard Rovira (Júpiter), Miguel Sanvidal (Montañesa), Carlos González (Can Vidalet), Carlos Martínez (Santfeliuenc), Christian Alarcón (Martorell), Álex Túnez (FE Grama), Sito Medina (Mollet), Roger PeñaPort.: –

Def.: Dani Martínez

Mig.: –

Dav.: –
SANTFELIUENC
19
Andrés GonzálezPort.: Víctor Cócera (Horta), Raúl Pérez (Santfeliuenc B)

Def.: –

Mig.: Carlos Martínez (Santboià), Joan Inés (Gavà)

Dav.: Juanlu (Horta), Joan Gibert (University Virginia), Juan Quiles (Gavà), Edu Naranjo (Santfeliuenc B), Kilian Honorato (Martorell), Aitor Sánchez (Llagostera B)
Sergi Boira (Varea), Oriol Martí (torna Cornellà), Romo (Vilafranca), Guillem Naranjo (Prat), David Toro (San Cristóbal), Adrián Toro (Santboià), Álex Torres (Montañesa), Dani Peña (Vilassar Mar), Sani Bello (Vista Alegre), Carlos García (Figueres), Àlex Baño (Granollers), Sergio Morgado (At. Sant Just), César ValeroPort.: –

Def.: Mario Victorio, Jaume Duran, Joserra, Albert Alegre, Joan Rubio

Mig.: Kevin Sánchez, Alfonso Castellano

Dav.: Pedro Bravo, Dani Maldonado
TONA
23
Ricard FarrésPort.: Marc Quer (Olot Juv.)

Def.: Jordi Vallcorba (Mollet), Toni Rosell (Palamós)

Mig.: Roger Curós (Vic Riuprimer)

Dav.: Dídac Serra (Manlleu)
Moussa Touray (Banyoles), Guillem Font i Aitor Reinon (Vic Riuprimer), Arlan Kadima, Bru Ortega, Pol SerraPort.: Carles Blanquera

Def.: Sebas Giménez, Lluc Banús, Òscar Parcet, Ot Bofill

Mig.: Veli Noguera, Nil Salarich, Maik Molist, Arnau Bayés, Arnau Tortosa, Abde, Enric Casanovas, Jordi Guàrdia, Pol Vallès

Dav.: Ale Gaitán, David Castro, Ivan Garcia, Eloi Sánchez
VIC
19
Albert CámaraPort.: –

Def.: Ferran Giménez (Parets)

Mig.: Gerard Enrich (San Cristóbal), Juli Berenguer (Sants), Joel Sánchez Brey (Rubí)

Dav.: Raúl Campayo (Manlleu), Sergi Estrada (Viladecans)
Aleix Feixas (Banyoles), Joel Solà (Manlleu), Albert Orriols i José Alberto Germán (Figueres), Hicham Karrouch (Vilassar Mar), Marc Vilajosana, Sergio González, Albert Genís, Bruno MullerPort.: Sergi Solanich, Aleix Manzano

Def.: David Busquets, Gil Bertrana, Raül Garcia, Flavio André, Ferran Generó

Mig.: Carles Roca, Marc Bellalta, Adrià Caballé, Gerard Verdaguer ‘Peke’

Dav.: Ignasi Armengou, Adrià Balagué
VIC RIUPRIMER
23
Lluís Padrós
(CF Sant Julià)
Port.: Iker Camacho (Martorell)

Def.: Àlex Valls (Gurb), Guillem Font i Aitor Reinon (Tona), Bernat Casadevall (Cerdanyola Juv.)

Mig.: Iván Fernández (sense equip, ex Tona), Gil Serra (OAR Vic)

Dav.: Marc Rosell (Sant Andreu Juv.)
Xevi Soler (retirat), Roger Curós (Tona), Charly Zorrilla (Manlleu)Port.: Arnau Soria

Def.: Oriol Espina, Ferran Alemany, Marc Puigdesens, Marc Bassas, Quim Vila

Mig.: Arnau Aliberch, Jordi Orra, Jordi Puigdollers, Marc Colell

Dav.: Ferran Sadurní, Sergi Puig, Jordi Isern, Marc Pujol, Aleix Puigdesens