Mercat Tercera 2020-2021

TERCERA DIVISIÓ GRUP 5 2020-2021

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 11 abril 2021

La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

NEGRETA Moviments durant l’inici de temporada TARONJA Moviments des del mercat d’hivern

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
BANYOLES Kiku Parcerisas
(futbol base Girona)
Port.: Hassan Laari (Gimn. Manresa Juv.)
Def.: Marc Roura (Girona B), Pau Ribas i Botxi Minic (L’Escala), Ignasi Gómez (Girona Juv.)
Mig.: Eric Torres i Monchi Blanco (Llagostera B), Marçal Saenz* (L’Escala), Cristian Venzal (Girona B), Abel Fàbregas (Figueres), Ivan Torreblanca (Mataró)
Dav.: Jam Baldeh* (L’Escala), Sanku Jabbie* (Guíxols), Alpha Diallo* (Girona Juv.), Éric Pimentel (Peralada), Mamadou Salien ‘Momo’ (Horta), Dembo Batchilly (cedit Palamós), Lluís Bargalló (cedit Mataró)
Marc Bech i Pol Bastidas (Figueres), Adri Prado (Granollers), Adrià Casanova i Cristian del Pozo (Peralada), Bru Ortega (Tona), Albert Genís (Vic), Titi Bagué (Bescanó), Marc Viadé (Palamós), Sanku Jabbie (Lleida Esportiu/ Vilafranca), Jam Baldeh i Marçal Saenz (L’Escala), Alpha Diallo (Llagostera B), Josep Maria Majó, Henry Gilham

Pitu Batlle (entrenador, destituït després del partit ajornat contra el Vilassar)
Port.: Martí Bartrina
Def.: Nil Congost, Quimo Rodríguez, Jordi Sala, Sergi Ferrusola
Mig.: Eric Gispert, Andreu Moreno, Jordi Turón, Toni Güell
Dav.: Moha Abouhafs, Henry Gilham*
CASTELLDEFELS Miki CarrilloPort.: Adri Valle (Castelldefels B), Yamandú (Can Vidalet)
Def.: Cristian Fabregat (Sants), Guillem Josa (Europa), Joel Cañaveras (Terrassa)
Mig.: Guille (Sants), Vives (Horta), Paulin Puel (Avranches)
Dav.: Sergio Navarro* (Sants), Guille Marín (Gavà), Aitor Serrano (Ascó), Fran Orellana (Manresa), Sergi Moreno (Horta)
Aumatell (Vilassar Mar), Albert Alegre (Santfeliuenc), Miravent (Pobla Mafumet), Isaac Padilla (Al Diwaniya), Sergi Gestí (Valls), David Silva ‘Peke’ (Acero), Víctor Miranda (Vilanova), Miguel Marín (Can Vidalet), Sergio NavarroPort.: Álex Romero
Def.: Ramon Marimon, Juanito, Blasco, Alan
Mig.: Joel Coch, Miguel Marín*, Jaume Aparicio, Jonathan Ferreira
Dav.: Kike Ramírez, Pedro Bilbao, Kevin Díaz (fitxat L’Hospitalet)
CERDANYOLA Toni CarrilloPort.: Álex Lázaro (Jabac)
Def.: Jonny Vinasco (Manresa), Edwin* (Juvenil)
Mig.: Alex Prat (Júpiter), Javi López-Pinto (Cornellà Juv.), Mario Manso (Juvenil), Kevin Alarcón (Terrassa)
Dav.: Marc Jiménez (Juvenil), Elhadji (Sant Andreu), Víctor Aliaga (FE Grama)
Marc Hervías (Sants), Roger Colomina (Badalona), Álex Torres (Santfeliuenc), Marc Briones, Pau López i Carlos Cano (Europa), Edwin (Igualada), Wilber (Sant Cugat)Port.: Manu Martín
Def.: Alberto García, Dani Martí, Uri Escabrós, Raúl Manso, Pitu Plazuelo
Mig.: Rubén Giménez, Juan Sosa, Hamza Bakali
Dav.: Javi López, Nils Puchades, Pablo Servetti, Wilber*, Carlos Cano*
EUROPA David Vilajoana
(presenta carnet d’entrenador titulat Carles Raventós)
Port.: Sergio Fernández (Granollers), Marc Briones (Cerdanyola), Dani Pérez (San Cristóbal)
Def.: Alon Firdman* (Sabadell Nord), Joan Marc (Juvenil), Martí Alba (Júpiter)
Mig.: Pau López (Cerdanyola), Gerard Nolla (Horta), Arnau Vilamitjana (Juvenil)
Dav.: Miki Poveda (Girona B), Fode (Mallorca B), Carlos Cano (Cerdanyola)
Jordi Cano (Badalona), Miki Puerto (Mataró), Guillem Josa (Castelldefels), Joel Jorquera (Cádiz B), Kilian Vicente (Martinenc), Uri Vives (Sabadell Nord), Marc Priego (Gramenet), Jordi Martínez, Alon Firdman Port.: –
Def.: Álex Cano, Alberto, Castell, Guti, Pastells, Adri Guillén
Mig.: Ignasi Varona, Uri González, Alfons Serra, Javi Prats
Dav.: Éric López, Albert Martí, David Jiménez
FE GRAMA Juanma Pons Port.: Dani Guiseris (Jabac), Éric Fernández (Guineueta)
Def.: Víctor Díaz (Granollers), Aleix Hernando (Juvenil), Richard Martinho* (Extremadura), Erik Sarmiento (Prat), Albert Vega ‘Peque’ (Gavà)
Mig.: Yeray Sabariego (Llagostera), Lucas Antonicelli (ASD Imperia), Guillem Escarrabill (cedit Manlleu), Iu Ranera (Gefle IF)
Dav.: Aleix Díaz i Àlex Montalban (Juvenil), Franco Gauna (Formentera), Adil Azarkan (Teruel), Víctor Aliaga* (NK Trigav Klanj), Omar Monterde (Zamora)
Roberto Morales (retirat, segon entrenador), Édgar Velasco (Mollet), Álex Luque (Júpiter), Damián Obispo (San Cristóbal), Caleb (Sabadell B), Cristóbal León (Guineueta), Buba (Horta), Edu Soler (Sant Ignasi), Michel Owono (Coria), Víctor Aliaga (Cerdanyola), Richard Martinho i Roger Peña (Santboià), Bruno Villagrasa (cedit Mataró), Jorge Rojas, Xavi LiébanasPort.: Víctor Colchero
Def.: Machuca, Lucas Álvarez, Michel Owono*, Roger Peña*, Juan Carlos Oliver
Mig.: Bruno Villagrasa*, Jonathan Linares, Roger Peris, Roger García
Dav.: Ángel González, Óscar Muñoz
FIGUERESMoisés Hurtado
(ex Espanyol Juvenil B)
Port.: Andrés Díez (Prat), Mario Mendoza (Olot Juv.)
Def.: Enric Maureta (Mulhouse), Pol Bastidas (Banyoles), Pau Baró i Àngel Blanco (Juvenil), Marc Granero (cedit Girona)
Mig.: Marc Bech (Banyoles), Pol Gómez i Jorge Torres (Peralada), Víctor Valverde (cedit Girona), Dani Gómez (Lloret)
Dav.: Marc Medina (Peralada)
Marc Gelmà (Granollers), Joel Arumí i Oriol Pujadas (tornen Olot), Romans Carrillo (Igualada), Bora Barry (La Nucía), Pol Blay (Robres), Jonathan Duba (torna Girona B), Mario Jiménez (Sant Rafel), Modest Notario (Lleida Esportiu), Aitor Embela (At. Saguntino), Genís Balaguer (Plasencia), Abel Fàbregas (Banyoles), Enzo Sarmiento

Javi Salamero (entrenador, dimiteix després de la jornada 18)

Albert Parés (entrenador, destituït després de la jornada 22)
Port.: Adrià Serra
Def.: Gallo, Uri Ayala, Pol Tarrenchs
Mig.: Gabri Vidal, Abel Fàbregas*, Carlos Treviño, Carles Coto
Dav.: Pepu Soler, Ivan Vidal, Ousman Touray
GIRONA BÀxel Vizuete
Port.: Jaime González (Santfeliuenc), Lluc Matas (Juvenil)
Def.: Dani Benítez (Espanyol Juv.), Guillem Jiménez (Peralada), Manel Martínez i Éric Monjonell (Juvenil)
Mig.: Álex Gonpi (Vilassar Mar), Ramon Terrats (Sant Andreu), Guillem Naranjo* (torna Horta), Jandro* i Suly (Juvenil), Àlex Sala (Barça B), Ivan Amoedo (Peralada)
Dav.: Álex Pachón (torna Prat), Pau Víctor i Adrià Turmo (Juvenil), Ferran Brugué (Espanyol B)
Lluc Banús i Maik Molist (Tona), Marc Roura i Cristian Venzal (Banyoles), Noah (torna Manresa), Miki Poveda (Europa), Muritala Quadri (Peralada), Aleja Mejía (Lleida Esportiu), Víctor Rodríguez (Can Vidalet), Jonathan Dubasin (Llagostera), Carlos Martínez (Pobla Mafumet), Eppy Magalhaes (Igualada), Guillem Naranjo (Santfeliuenc), Jandro (cedit Horta)Port.: Jonathan Morillas
Def.: Eppy Magalhaes*, Dan Coll, Pau Resta, Toni Gamell, Ferran López
Mig.: Ibrahima Kebe, Joel Priego, Jofre Cherta
Dav.: Adrià Gené
GRANOLLERS José SolivellesPort.: Álex Túñez* (Damm), Marc Priego (Gramenet)
Def.: Arnau Arruebo (Mollet), Adri Prado (Banyoles), Iker Hernández (cedit Sabadell Juv.), Arnau Campeny (Horta)
Mig.: Sergi Altimira (cedit Sabadell Juv.), Erbol* (Juvenil), Marc Gelmà (Figueres)
Dav.: Marc Río (Horta), Dani Muela (Palamós), Suaibo (Damm)
Marc Garcia (Montañesa), Martí Serra (Vilassar Mar), Joan Gual (Mataró), Arnau Fortuny (Mollet), Víctor Díaz (FE Grama), Chechu Besonías (San Cristóbal), Diego Garzón (Prat), Sergio Fernández (Europa), Erbol (cedit Santboià), Álex Túñez (cedit Santboià)Port.: Alvaro García
Def.: Max Llovera, Guillem Pujol, Eloi Zamorano
Mig.: Riki Alcántara, Víctor Morales, Oriol Molins, Ñito
Dav.: Alex Castillo, Pau Darbra, Albert Ruiz, Alejandro Muñoz ‘Muñi’
HORTA Jesús Mariano Angoy
(La Palma de Cervelló)
Port.: Diego García* (Alcobendas), Luisma Tovar (Olímpic Xàtiva), Ezequiel Muth* (Mons Calpe), Unai Marino* (Lugo B Polvorín), Víctor Cócera (Martinenc)
Def.: Xavi Manrique (Alcúdia), Capa* (Prat), Iván de Nova* i Lucas Palma (Igualada), Genís Blasco i Éric Ruiz (Terrassa), Bruno Perone* (Extremadura), Albert Dalmau* (Llagostera), Germán Collado (sense equip, exSantfeliuenc)
Mig.: Adri Gimeno* (Formentera), Adilson Fernandes (Reisdorf), David Múrias* (Oriental), Víctor Bertomeu* i Cristian del Pozo (Peralada), Pedro Astray* (Gimn. Segoviana), Miki Puerto (Mataró), Carles Güell (Martorell), Mario Reyes (La Palma de Cervelló), Guille Amor (Vilafranca), Jandro (cedit Girona B)
Dav.: Joel Méndez (Manresa), Buba* (FE Grama), Edipo* (Almazán), Sergi Moreno* (Sant Andreu), Mamadou Salien ‘Momo’*(Zejtun), David Coro* (Terrassa), Alfi Conteh (Louisiana Krewe), Ren Suzuki (Moratalaz), Juanlu (Santboià), Aumatell (Vilassar Mar)
Rubi (Sants), Arnau Campeny i Marc Río (Granollers), Jofre Cherta (torna Girona), Aokai Zhang i Guillem Corominas (tornen Espanyol B), Adrià Recort i Víctor Bertomeu (Prat), Gerard Nolla (Europa), Yamandú (Can Vidalet), Peque i Joan Inés (Gavà), Sergio Castillo (Terrassa), Bermúdez (Cacereño), Vives i Sergi Moreno (Castelldefels), Mateo Stamatov (Levski Sofia), Guillem Naranjo (torna Girona B), David López (Vilafranca), Adri Gimeno (Igualada), Ezequiel Muth (Al Hilal United), Bruno Perone (Prat), Mamadou Salien ‘Momo’ (Banyoles), Albert Dalmau i Buba (Peralada), Capa (Ceuta), David Múrias (Sant Andreu), Pedro Astray (Zamora), Unai Marino (Amorebieta), Luis Gaudioso (Santboià), David Coro (UE Santa Coloma), Ivan de Nova (Inter Escaldes), Édgar Tejada, Rubén Sánchez, Diego García, Edipo

Víctor Valdés (entrenador, dimiteix després de la jornada 11)
Port.: –
Def.: –
Mig.: Aleix Arenas
Dav.: –
IGUALADACarlos López
(Rubí)
(presenta carnet d’entrenador titulat Adrián Jorge)
Port.: Bruno Moral (Manresa Juv.), Romans Carrillo (Figueres), José Domingo (Crusaders), David Oliveros (cedit At. Lleida)
Def.: Arnau Cuadras (Damm), Sergi Casals (Sants), Hamza Bella (Gimn. Manresa Juv.), Lucas Palma* (Palamós), David López* (Sant Julià), Dani Casado (At. Mancha Real), Dani Sánchez* (Santboià), Eppy Magalhaes (Girona B), Edwin (Cerdanyola), Dani Ortiz (Vista Alegre)
Mig.: Bernat Benito i Miguel Ángel Luque (Manresa), Genís Cargol (Damm), Joel Huertas (Wigry Suwalki), Adrià Cosialls* (Lleida Esportiu Juv.), Adri Gimeno (Horta)
Dav.: Favio Osorio* (Viladecans), Sergio Álvarez (Peralada), Carlos Contreras (Vilanova), Josep Maria Marcé*(Tàrrega)
Marc Vicente (torna Cornellà, Barco), Cucu Fernández (torna Andorra), Joel Solà (Vic), Nil Pradas i Franco Nántez (Manresa), Albert Alfonso, Marc Guliàs, Hichem i Josep Maria Marcé (Tàrrega), Santi Triguero (retirat, segon entrenador Igualada), David Grifell (Pobla Mafumet), Iván de Nova i Lucas Palma (Horta), Favio Osorio (Sants), Pau Bosch (Mollerussa), David López (Rubí), Eric González (Vilanova), Óscar García, Adrià Cosialls, Dani Sánchez

Marc Cabestany (entrenador, destituit després de la jornada 11)
Port.: Pau Bosch*
Def.: Bernat Sansano, David Baraldés
Mig.: Pedro Calvo, Eric González*, Óscar García*
Dav.: Goran Ehsan, Martí Just
MANRESA Ferran Costa
(segon ent. Terrassa)
Port.: Marc Vito (Olot)
Def.: Nil Pradas (Igualada), De Sande (Martorell), Álex Iglesias (Juvenil), Joan Castanyer (sense equip), Amantini (Vilafranca), Toni Sureda (Vic), Ferran Generó* (Europa Juv.)
Mig.: Aleix Díaz (Manlleu), Álex Sánchez (Viladecans/Cornellà), Juli Serrano (Vilafranca), Uri Pérez (Cornellà Juv,)
Dav.: Xavi Toldrà* (EFAC Almacelles), Franco Nántez (Igualada), Noah (torna Girona B), Jaume Batista* (sense equip, exCornellà) , Erik Rafael (Mallorca B), Jordi Garcia (Gimn. Manresa)
Jonny Vinasco (Cerdanyola), Bernat Benito i Miguel Ángel Luque (Igualada), David Sánchez Arbós (Mollet), Horty (Llagostera B), Fran Orellana (Castelldefels), Erik Sarmiento (Prat), Biel Rodríguez (Huesca B), Joel Méndez (Horta), Walter Fernández (Caldes), Ferran Generó (cedit Vic), Xavi Toldrà (Borges Blanques), Pol Busquets, Florent Reverdy, Albert Alavedra, David Sánchez Ruano, Jaume BatistaPort.: Òscar Pulido
Def.: Moha Djitte, Solernou
Mig.: Marc Cuello, Izan Checa
Dav.: –
MONTAÑESARamon Maria Calderé
(Santboià)
Port.: Nil Torreguitart (cedit L’Hospitalet), Luis Pérez (Juvenil)
Def.: Marc Garcia (Granollers), Serrán (Bengaluru FC), Adri Montoro (sense equip, ex Cornellà), Omar Khali i Manel Martín (Juvenil), Bidari García (sense equip, exPuerto Monti)
Mig.: Isaac Maldonado* (torna a jugar), Joaquín García* (Lorca), Joan Verdú (sense equip, ex Qindiao), Aleix Lage (Martinenc), Oriol Solina (Sant Andreu)
Dav.: Ruy Gama* (San Cristóbal), Adri Balboa* (Lorca), Niko Kata* (Delfín SC), Sergio García (sense equip, exEspanyol), Lele (sense equip, ex Iberia), Dani Ruiz (Stal Krasnik), Omar Hayek (UDA Gramenet)
Javi Sánchez (retirat), Alan Lugo (Unif. Llefià), Junior (cedit Sant Julià), Charly Ruiz (Gramenet), Khalid (San Juan At. Montcada), Moha Touray (Premià), Miguel (Santboià), Ruy Gama (VIlassar Mar), Velillas (cedit Júpiter), Jaime Hernández (Júpiter), Niko Kata (Real Estelí), Erik Pérez (cedit Sants), Kuele (Mataró), Agus Fernández, Joaquín García, Isaac Maldonado, Adri Balboa

Dani Andreu (entrenador, destituit després de la jornada 2)

José Alcaraz (entrenador, dimiteix després de la jornada 16)
Port.: José Segovia
Def.: Joshua, José Santos, Alex Alba, Jaime Hernández*, Sori, Pau Fernández
Mig.: Omar Balde, Ion Vázquez, Badri, Miguel*
Dav.: Erik Pérez*, Pedro García, Velillas*, Brian, Kuele*
PERALADA Albert CarbóPort.:
Def.: Roger Cunill (Vic), Lluís Micaló (Amorebieta), Guillem Corominas (Horta/Espanyol B), Papa Dionkou (Alcúdia), Maxi Rosales (Teruel), Aleix Caball (Juvenil), Albert Dalmau (Horta)
Mig.: Muritala Quadri (Girona B), Salim Dyabi (cedit Espanyol Juv.), Seomgyu Hwang (Extremadura B), Cristian del Pozo* (Banyoles)
Dav.: Adrià Casanova (Banyoles), Buba (Horta)
Pol Gómez, Marc Medina i Jorge Torres (Figueres), Sergio Alvarez (Igualada), Toni Cunill (Vilafranca), Xavi Ferron (Sant Andreu), Guillem Jiménez i Ivan Amoedo (Girona B), Víctor Bertomeu i Cristian del Pozo (Horta), Pep Piany (Bescanó), Éric Pimentel (Banyoles)Port.: David Aroca, Gerard Asparó
Def.: Josu Currais, Sergi Romero, Carles Puig
Mig.: Ritxi Mercader, Éric Vilanova, Ivan Amoedo*
Dav.: Arnau Ortiz, Éric Pimentel*
POBLA DE MAFUMETDani Vidal
(Nàstic Juv. A)
Port.: Guillem Castelló (Nàstic Juv.), Adrià Molluna (Calahorra), Christian Arco (El Ejido 2012), Mario Méndez (Vilanova, amb fitxa del B)
Def.: Víctor Bastardo i Sergio Cáliz (Nàstic Juv., amb fitxa del B), David Grifell* (Igualada), Bruno Lorente (Vilassar Mar), Dani Argilaga (Prat), Iván de la Peña (Damm), Gabri Cardozo (Extremadura B), Albert Alavedra (Calahorra B)
Mig.: Ricard Robledo (Nàstic Juv., amb fitxa del B), Miravent (Castelldefels), Jordi Oribe (Vilafranca), Jordi Avilés (Oviedo Vetusta, amb fitxa del B), Feras Al Ghamdi (Al-Ahli sub 23)
Dav.: Marc Álvarez (Nàstic Juv.), Zaka el Idrissi (Nàstic Juv., amb fitxa del B), Carlos Vicente* (Zaragoza B), Carlos Martínez (Girona B), Oscar Gómez (Espanyol B)
Álex Bañó (Santfeliuenc), Sergio Montero i Roger Figueras (Prat), Pol Prats (Nàstic), Arnau Riera, Alberto García i Jorge Carreón (Sant Andreu), Eric Coulibaly (Santboià), Aleix Ruiz (Valls), Tomàs Teruel (Vilanova), Joan Domingo (Borges Blanques), Carlos Vicente (Ejea), David Grifell (cedit Calahorra B), Ferran Giménez (Parets), Sergi Cardona

Albert Company (entrenador, destituït després de la jornada 9)
Port.: Dani Parra
Def.: Sergi Caballero, Pol Domingo (primer equip)
Mig.: Dani Molina, Ivan Ribeiro, Óscar Sanz (primer equip)
Dav.: Karim, Guillem Martínez, Bernat Guiu (primer equip)
SAN CRISTÓBAL Oliver BallabrigaPort.: Zapico (Terrassa), Carles Segura (Cornellà Juv.)
Def.: Chechu Besonías (Granollers), Andy Gorfinkel (Guineueta), Adrien Charles Awana (Reading United)
Mig.: Gerard Enrich (Vic)
Dav.: Abdelsam Elouliad (San Cristóbal B), Roger Escamilla (Tàrrega), Damián Obispo (FE Grama), Martí Manchado (Jabac), Adri Rivas (Sant Andreu)
Ruy Gama (Montañesa), Ramon Suárez (Mollet), Jordi López (torna Terrassa/Sants), Carlos García (Santfeliuenc), Éric Zárate (Martinenc), Xavi Murcia (cedit Mollet), Dani Pérez (Europa), Andrés Heredia, Júnior Cunha, Adri Menárguez, Dani Lledó Port.: –
Def.: Cristian Gómez, Óscar Sierra, Ricki Calamardo, Óscar Oliver
Mig.: Mario Domingo, Sergi Martínez, Tino Mendoza, Joan Muntada (sense fitxa)
Dav.: Mario Cantí, Juanpi Sepúlveda, Tom Diawara
SANT ANDREU Cristian García
(sense equip)
Port.: Arnau Riera (Pobla Mafumet)
Def.: Yaya Sidibe (Terrassa), Kilian Duran (Badalona)
Mig.: Lawson-Sunderland (Juvenil), Oriol Solina* (torna Júpiter), Alberto García (Pobla Mafumet), David Múrias (Horta), Roger García (cedit Espanyol B)
Dav.: Manu Lanzarote* (Sabadell), Jorge Carreón (Pobla Mafumet), Álex Poves (Terrassa), Franco Ezequiel (Juvenil), Xavi Ferron (Peralada), Enric Baquero (Espanyol Juv.), Kuku (Llagostera)
Roger Escoruela (Olot), Ramon Terrats (Girona B), Laro Setién (Formentera), Craviotto (Prat), Jaume Villar i David Serrano (CD Ibiza), Sergi Serrano (Andorra), Josu (Terrassa), Izan Espinosa (Júpiter), Elhadji (Cerdanyola), Sergi Moreno (Horta), Adri Rivas (San Cristóbal), Ferran Brugué (torna Espanyol B), Manu Lanzarote (Chennaiyin), Oriol Solina (Montañesa)

Mikel Azparren (entrenador, destituït després de la jornada 13)

Miguel Ángel Samprón (entrenador, dimiteix desprfés de la jornada 15)
Port.: David Aragón
Def.: Llamas, Noguera, Oumar Bah, Alberto Carroza
Mig.: Ton Alcover, Víctor Alonso, Juanan
Dav.: Marcel Serramitja
SANTFELIUENC Andrés GonzálezPort.: Álex Bañó (Pobla Mafumet), Oriol Martí* (Cornellà), Éric Alcaraz (sense equip), Toni Lechuga (Inter de Madrid)
Def.: Guille Ramon* (Vista Alegre), Joan Rubio (FE Grama Juv.), Carlos García (San Cristóbal), Álex Torres (Cerdanyola), Albert Alegre (Castelldefels), Mario Victorio (Santboià), Guille Cordón (Badalona Juv., sense fitxa)
Mig.: César Valero (Damm), Guillem Naranjo (Girona B)
Dav.: Adrián Toro (Ciudad Cooperativa Juv.), Sergio Morgado* (At. Sant Just), Dani Peña (Damm), Pedro Bravo (Santboià)
Raúl Capitán (Can Vidalet), Gerard Rovira, Ricard Cabrera i Jota (Santboià), Jaime González (Girona B), Raúl Pérez (Molins de Rei), Pedro Casado (Vilafranca), Germán Collado (Horta), Guille Ramon (Vista Alegre), Albert Porqueras, Joan Gibert, Juanjo Prior, Dani Hernández, Roger Valdés, Oriol Martí, Sergio MorgadoPort.: –
Def.: Joserra, Jaume Duran, Sergi Boira
Mig.: Romo, Kevin Sánchez, Castellano, Jonathan Collado, Otger Vendrell
Dav.: David Toro, Dani Maldonado, Sani Bello
SANTS Tito LossioPort.: Joan Compte (Can Vidalet)*, Pablo Martín (Juvenil)
Def.: Rubi (Horta), Domingo García i Sergio Paz (Cornellà Juv.), Gerard Batalla (Europa juv.), Christian Alarcón* (Sant Quirze), Marc Gabaldón (Juvenil), Abdul Bandeh (cedit Badalona Juv.)
Mig.: Ivan Garcia (Martinenc), Marçal Vila (Pubilla Casas), Marc Hervías* (Cerdanyola), Ot Serrano (Cornellà Juv.)
Dav.: Álex Calatrava (Parets), Jordi López (San Cristóbal/ Terrassa), Marcus* i Michu (Juvenil), Telmo Lertxundi* (USAO Drovers), Tommy Bejarano (Santboià), Favio Osorio (Igualada), Erik Pérez* (cedit Montañesa)
Sergio Navarro, Guille i Cristian Fabregat (Castelldefels), Sergi Casals (Igualada), Aleix Lage (Martinenc), Sergi Vicente (Sant Cugat), Picolo, Alberto, Josele, Christian Alarcón i Erik Pérez (Santboià), Sergio Rodríguez (Terlenka), Djibi Mballo (Unif. Llefià), Sumarroca (retirat), Joan Compte (Palamós), Javi Delgado, Telmo Lertxundi, Marc Hervías, MarcusPort.: Uri Antonell
Def.: David Cura, Eric Ruiz
Mig.: Cristian Mulero, Juli Berenguer, Miguel Martínez
Dav.: Guillermo Torres, Carlos Torrentbó
TERRASSA Juanjo García
(sense equip)
Port.: Xavi Betrán (Rubí)
Def.: Salva Torreño (Prat), Sergio Castillo (Horta), Marc Muñoz (Damm), Joel Luna (Girona Juv.), Antonio Mico (Panionios)
Mig.: Josu (Sant Andreu), Pau Morer* (Zalgiris Vilnius), Adri Lledó (Andorra)
Dav.: José Enrique Carrasco (Damm), ‘Akis’ Katsavakis* (Olympiacos), Iván Agudo (Izarra)
Domi Berlanga (Prat), Zapico (San Cristóbal), Kevin Alarcón (Cerdanyola), Yaya Sidibe i Álex Poves (Sant Andreu), Joel Cañaveras (Castelldefels), Carlos García-Die (torna Cornellà), Genís Blasco, Éric Ruiz i Coro (Horta), Kilian Villaverde (Arosa), David Virgili, Agus de Giovanni, Pau Morer, ‘Akis’ Katsavakis

Xavi Molist (entrenador, destituit després de la jornada 9)
Port.: Ortega
Def.: Lucas Viña, Pelegrín
Mig.: Galeano, Albert López, Jaume Pascual, Manu González, Álex Fernández
Dav.: Kilian Villaverde*, Akito, Sergi Arranz
VALLSJoan Antoni Pallarés Port.: Gonzo (At. Monzón)
Def.: Òscar Torre (Ascó), Jordi Estivill (Riudoms), Àlex Fernández (Ampolla), Aleix Ruiz (Pobla Mafumet)
Mig.: Marcel Messeguer* (Ascó), Jordi Prades (Pobla Mafumet B), Gerard Moya ‘Chiri’ (Vilafranca)
Dav.: Sergi Gestí (Castelldefels), Sergi Masqué (Vilafranca), Cheikh (Ascó)
Òscar Pan (Albi), Edu Vives (Borges Blanques), Joel Marigot i Marcel Messeguer (Ascó), Juan Maza, Joan Torné, Enric Socias, Arnau Cucurull ‘Kuku’Port.: Alejo Agüera
Def.: Éric Martí, Arnau Miró, Gerard Batista, Riki de Antonio, Ramon Miranda
Mig.: Arnau Cucurull ‘Kuku’*, Marc Guasch, Sergi Gómez, Sergio Giralte, Albert Plana
Dav.: Xavi Fabra, Joel Marigot*, Cesc Martínez, Óscar Pérez
VILAFRANCA Iván MorenoPort.: Pedro Casado (Santfeliuenc), Kilian Cañabate (UDA Gramenet)
Def.: Toni Cunill (Peralada), Llop (Almassora), Nico van Rijn i Adrià Pladevall (Damm/Lleida Esportiu), Antonio Bioque* (Praviano)
Mig.: Guille Amor* (Getafe B), Rusiñol (Binéfar/Lleida Esportiu), David López (Horta), Aleja Mejía (Girona B/Lleida Esportiu)
Dav.: Anselm Pasquina ‘Pasqui (Llagostera), Gerard Moya ‘Chiri’* (Nàstic Juv.), Sanku Jabbie (Banyoles/Lleida Esportiu)
Martí Tapia (Martinenc), Amantini i Juli Serrano (Manresa), Xavi Civil (Prat), Luca Tremiño i Lucas Ribeiro (Vilanova), Sergi Masqué i Gerard Moya ‘Chiri’ (Valls), Jordi Oribe (Pobla Mafumet), Ángel de la Torre (Vilassar Mar), Aday Benítez (retirat, segon entrenador), Iván León (Cambrils Unió), Pep Mateu (Omaha), Guille Amor (Horta), Joan Montserrat (Ascó), Antonio BioquePort.: Toni Casamajor
Def.: Éric Via, Fran Illescas, Fontanils, Max Bernard
Mig.: Gerard Boira, Víctor Oribe,Álex Segura
Dav.: Pol Via, Oriol Boada, Sergi Escofet
VILASSAR MAR Alberto Aybar ‘Peque’Port.:
Def.: Martí Serra (Granollers), Miguel López (Mollet), Jordi Casta (Girona Juv.), Andrés Varese (Vilassar Mar B), Franc Gámiz (La Salle University), Iván Romano (Santboià), Pep Mateu (Omaha)
Mig.: Marc Pascual (Mataró)
Dav.: Aumatell* (Castelldefels), Ángel de la Torre (Vilafranca), Xavi Torrent (Villaverde), Ruy Gama (Montañesa), Martí Soler (Manlleu)
Roger Matamala (Cardedeu), Bruno Lorente (Pobla Mafumet), Álex Gonpi (Girona B), Bakari (futbol andorrà), Aumatell (Horta), Mendo Port.: Montiel, Alberto Román
Def.: Fran Fuentes, Santi Varese, Granero, Pau Rosales, Borges, Rubén Canelada
Mig.: Edu Domingo, Javi Eslava, Xavi Pluvins
Dav.: Soufiane, Carlos Cano