16 nov. 2018

logo

Mercat Primera Catalana 2

Publicat per: Admin FBC 23 de juny de 2018


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

 

PRIMERA CATALANA 2 2018-2019

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 31 octubre 2018

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

ANDORRA

23

Richard Imbernon

(Vall Banc FC Santa Coloma)

Albert Reyes (UE Sant Julià), Victor Silverio i Rui Beja (Lusitans), Eric de Pablos, Miquel del Castillo, Cristian Garcia, Josep Balletbó 'Hans', Roberto Gomes i Pelfort (Juvenil)

Joan Cervós (Santboià), Robert Font (Balaguer), Ferran Pol (UE Sant Julià), Nourddin (UE Santa Coloma), Carlos Acosta, Txus Rubio, Álex Villagrasa, Viladot

Xisco; Emili Garcia, Álex Sánchez; Marc Ferré, Roger Nazzaro, Marc Pujol, Ludo; Betriu, Joel Martínez, Jordi Aláez, Cucu Fernández, Álex Martínez, Cristian Martínez, Aarón

BALAGUER

26

Jordi Belló

(segon)

Gabernet (La Jonquera), Rubén Egea, Xavi Gomà i Vendrell (At. Alpicat), Marc Aceituno (At. Segre Juv.), Lluís Roqué (Fraga), Robert Font (Andorra), Aleix Llusà (Mollerussa), Tudor Tacaks, Albert Castillo i Miquel Pons (Vallfogona), Marcel Ormo (ex Lleida Esportiu B)

Jordi Padrós i Putxi (Mollerussa), Gerard Angerri (Lleida Esp. B), Genís Soldevila (Inter Escaldes)

Toni Menchón (entrenador, destituit a la jornada 6)

Alfred Peguero; Marc Sánchez, Joan Martínez, Jordi Jordana, Víctor Darías, Pau Solanes, Hichem Boumedol, Isaac Solanes, Miquel del Águila, Éric Trota, Carlos Martínez; Sergi Galcerán 'Peke', Adrià Fernández, Henard Mestres

BORGES BLANQUES

21

Manel Cazorla

(Nàstic Juv. A)

Aleix Llobet (Amposta), Ramon Nicolau i Miki Torondel (Pobla Mafumet B), Sergey Dmitriev (Reus B), Édgar Doblas* (Igualada), Ñoño (L'Hospitalet), Joel Gomis (At. Segre), Ricky Nogueira (Vilafranca)

David Montoy (EFAC Almacelles), Mane Contreras (Alcarràs), Marc Álvarez 'Quini' (Mollerussa), Ander Cayola (Tàrrega), Arnau Setó (retirat), Édgar Doblas

Adrià Xammar, Roger Monseny; Eric Tió, Roger Pelegrí, Gerard Tió, Llorenç Sobrepere, Nasser; Marc Valero, Edu Vives, Joan Torné; Joel Guitart, Eudald Recasens, Aitor Serrano, Joan Pijuan

CAMBRILS UNIÓ

23

Edu Franco

(exVila-seca)

-posa el carnet reglamentari Juan Carlos Caballero-

Sergi Fuertes i Marc Benito (Reddis), Òscar Torre (Reus B), Ivan i Álex Fernández (Vila-seca), Maty (Valls), Joel Quero (Nàstic Juv.), Perroni (At. Campclar), Jordi Estivill i Adri Jiménez (Reus Juv.), Arnau Cardona, Òscar Morell, i Enric Salas (Juvenil)

David Llobet (Gramenet), Dani Sáez (Camarles), Jusi, Cristian i Samu (Perelló), Gito (Vila-seca), Batista (Valls), Héctor Torres, Miki, Tini, Robert, Fran

Gabriel Amores (entrenador, dimiteix després de la jornada 2)

Uri, Jorge Granado, Sori, Josu, Cholo; Nico, Iván, Joan Canaldas, Franco; Erik

EFAC ALMACELLES

24

Radosav Radulovic

(Mequinenza)

Laghrissi (Mequinenza), Carlos Lozano (Torrefarrera), Patrick Roquet (At. Alpicat), David Montoy (Borges Blanques), Enric Bosch (Puigvertenc), César Minuesa (Lleida Esp. Juv.), Dani Plana i Sebas Hincapie (Juvenil), Sasha Litwin (UMF Víkingur Ólafsvík)

Ciru (Binéfar), Marc Hortal, Iván Romero i Héctor Badia (Balàfia), Rafa Sánchez, Eric Gracia, Jordi Martí

Pau Mora, Jordi Chiné; Adri Monfort, Joel Uriach, Joel Chiné, Carles Barco, Edu Cons; Berbegal, Rubén Brezmes, Juclà; Marc Viladegut, Albert Simó, Òscar Canadell, Roger Canadell, Pol Arnan

GAVÀ

23

José Manuel Serrano

(Begues)

Kilian Cañabate (Reus B), Juan Quiles (Júpiter), Adri Pérez (Sant Cugat), Pau Punzano, Adrià Moreno, Joan Vázquez, Eugenio* i Ricard Morata (Begues), Barroso (At. Sant Just), Sergio López (sense equip, ex Sant Cugat), Marc González (Sant Ildefons), Miqui Sadurní (Sector Montserratina), Espi (Marianao Poblet), Rubén Castro (Alcudia), Albert Sancho (sense equip, ex Vista Alegre), Marc Martínez (Pallejà), Musa Coulibaly (EF Gavà), Pau Mañé (Espluguenc), Robert Ferrer (Vista Alegre), Matías Rubio (Sant Joan Despí), Adri Ruiz (San Cristóbal), Odilo (Estidantes de Caracas)

Eric Pujol (Granollers), Juanjo Carricondo (Horta), Xavi Liébanas (Europa), Ao, Víctor Márquez i Pol Ros (Santboià), Pol Busquets (Manresa), Carlos García (Prat), Dani Muela (Sabadell Nord), Mario Cardete (Martinenc), Dowi, Eugenio

Marcos López, Junior

IGUALADA

22

Moha El Yaagoubi

(segon ent. Santfeliuenc)

Víctor Cegarra* (Gimnàstic Manresa), Nil Pradas i Alejandro Delgado (Sabadell B), Pedro Calvo i Carlos Simón (San Mauro), Javi Aroca (Blanca Subur), Albert Alfonso (Lleida Esportiu B), Martí Lliró, Bacho i Iñaki Baz (Tàrrega), Gerard Llobet (Unif. Bellvitge), Franco Nántez (Sant Andreu Juv.), Antonio Prieto, Sergi Domènech, Javir i Omar Sabouni (Juvenil), Albert Ribera (exVilassar Mar)

Éric González (Castelldefels), Aleix Semur i Javi Martínez (Vilanova), Salinas (Tàrrega), Dani Lledó (San Cristóbal), Édgar Doblas (Borges Blanques), Cristian Barrera, Juan Cano, Eloi, Carles Güell, Víctor Cegarra

Bernat Sansano, Baraldés; Goran Ehsan, Joel Solà; Martí Just, Fran Arévalo

JÚPITER

22

Rubén García

(sense equip, ex Cornellà Juv.)

Álex Prat (Europa), Josevi i Lluís Bassas (San Juan At. Montcada), Poncela* i Albert Jorba* (Viladecans), Éric Ruiz (Sant Andreu At.), Albert Corzo (Mollet), Víctor Cócera i Manu Vílchez (Montañesa), Carles Mur (Granollers), Arnau Pou* i Gerard Beltran (Cardedeu), Javi Guerrero (Juvenil), Tamba Kanteh (sense equip), Dani Ortega (Rydalmere Lions),

Marc Esteve

(sense equip, exMartinenc), Bellido (Santboià), Ferran Roca (Santfeliuenc)

David Rodri (Masnou), Juan Quiles (Gavà), Ferran Tacon (Horta), Aleix Lage (Sants), Marc Montejo (Sant Andreu At.), Roger Peña i Lobo (Vilassar Mar), Diego (San Juan At. Montcada), Àlex Espinet (Santboià), Arnau Pou (Sant Cugat), Gueri, Pere, Arturo, Óscar Castellano, Oriol Sans, Albert Jorba, Poncela

Álex Martínez (entrenador, dimiteix després de la jornada 8)

Uri Llaveria; Marc Ahufinger, Carmona; Lluís Tejero, Oscar Castellano*, Marc Franco 'Peke', Oriol Sans*; Roger Peris, Joan Corominas

LLEIDA ESPORTIU B

22

Jordi López 'Mena'

(ex At. Alpicat)

Xavi Beamud (Torrefarrera), Gerard Castelló (At. Alpicat), Gerard Angerri (Balaguer), Auger (Betis Juv.), Acosta , Víctor Vidal, Pau Sánchez, Ramon Verdés, Joan López 'Joanet', Pau Font, Toni Vicente, Adrià Gené, Soldevila, Alpha i Iker Cortés (Juvenil)

Jordi Martínez (Europa), Albert Alfonso (Igualada), Manu (Gramenet), Joan Marc Balagué (Mollerussa), Marcel Ormo (Balaguer)

Raúl Feher, Pol Cervera; Tatis, Cheng, Pau García, Jose; Cissé Basirou

MANRESA

22

Piti Belmonte

(Santboià)

Pol Busquets (Gavà), Álvaro Herzog (San Cristóbal), Iván Romano i Mario (Santboià), Mouha Diallo (Sabadell B), David Sánchez 'Ruano' (Unif. Bellvitge Juv.), Marcel Bellido i Roger Alsina (Juvenil), Montoro (Cerdanyola)

Javi López (Cerdanyola), Roger Herms i Darío Jiménez (Joanenc), Adrián Arenas (Sant Cugat), Diego Carrillo (Cardedeu), Marçal Lladó (Martinenc), Roger Escamilla (Vilafranca), Ramon Blanco (Llagostera B), Moha (Sant Julià), Dani Erencia (Tàrrega), Álex Luque i Agus (Montañesa), Mariano Rando (Sallent)

Solernou, Florent; Sergi Soler, Brian, Biel Rodríguez, Marc Cuello, Marc Serra, Álvaro Correa, Miki Dalmases, Bernat Benito, Leandro; Manel Sala, Noah

MOLLERUSSA

24

Josep Maria Turull

Jaume Viñes (Fraga), Carlos Pla i Edgar Olaya (Tamarite), Genís Morera i David Traguany (At. Alpicat), Álvaro Muñoz (Unif. Bellvitge), Sergi Surroca (At. Segre), Jordi Padrós i Putxi (Balaguer), Marc Álvarez 'Quini' (Borges Blanques), Joan Marc Balagué (Lleida Esp. B), Joan Martí (Juvenil)

Aleix Llusà (Balaguer), Ignacio Falces (Alcarràs), Xavi Serret, Sergi Prats, Dani Rodriguez, Pau Claret, Jordi Ballester

Adrià Rodríguez, Caba; Marc Grau, Salvador Tàpies, Edgar Pocurull; Ricard Cervelló, Erik Ruiz, Eduard Baron, Oriol Esteve; Edu Raya, Albert Delgado, Jordi Clivillé

MONTAÑESA

24

Dani Andreu

(ex Manresa)

Rafa Murillo, Jaime Fuentes, Ion Vázquez i Charly Ruiz (Santfeliuenc), Víctor Colchero (Granollers), Manu Vílchez* (Mollet), Badre* (Sant Cugat), Omar Balde i Ricki* (Viladecans), Isaac Maldonado (Horta), Arnau Fortuny* (Cardedeu), Lamin (Fund. Grama), Álex Luque i Agus (Manresa), Samu Chito, Marcos Caballero, Aleix Segura, Albert Porqueras i David Rodri (Juvenil), Dani Erencia (Tàrrega)

Cazorla (Fund. Grama), Christian (Mollet), Víctor Cócera i Manu Vílchez (Júpiter), Juanpi (San Cristóbal), Eitan (Marianao Poblet), Alex Gil (Vilassar Mar), Óscar Sierra (Vilafranca -abans Hospi-), Francis Infante (Sant Andreu de la Barca), Badre (Sant Cugat), Ricki (Viladecans), Manolo Bueno (Marianao Poblet), Arnau Fortuny (Cardedeu), Xavi Sánchez 'Pumuki', Baruc, Demba Traoré

Toni Pérez i Tato Burgada (entrenadors, destituits després de la jornada 4)

Santos, Álvaro Tejeda; Erik, Joshuá; Óscar, Patxi, Pedro García, Bauli

RAPITENCA

23

Guillermo Camarero

(Gandesa)

Dilla (Gandesa), Àlex Forés (Onda), Johnny Tomàs i Felipe Guapachá (Amposta), Nacho Nuez (Ulldecona), Xavi Anell (Jesús Catalònia), Xavi Cardona (Reus Juv.), José Luis Ruiz (Pobla Mafumet), Iker Anso (Nàstic Juv.), Villa (Tortosa), Mata, Ferran Buera, Víctor Paulino, Carles Tornel i Aleix Alumbreros 'Peque' (Rapitenca B)

Víctor Garrido, Saddik i Miki Queral (Riudoms), Cristian Díaz i Uri Benito (Tortosa)

Josué; Raúl Istoc; Iván Gasparín, Xavi Marqués, Joan Sabaté, Pachu; Brian, Marc Blasi

SANT ILDEFONS

22

Javi Gómez

Arnalot i Iker Latre (Vilanova), Sergi Santesteban 'Chechu' i Ferran Alabau (Martinenc), Roger Nolla (Sant Cugat), Adri Ruiz (Sporting Mahón), Karim Moya (torna Sant Joan Despí), Andrés Varese (sense equip, exMartinenc), Carlos Sola (Mirasol Baco), Ricardo Tinoco (Juvenil)

Alan (Castelldefels), Adri Pulido i Guille Torres (Santboià), Ivan Garcia (Viladecans), Adri García (Santfeliuenc), Marc González (Gavà), Marc Guillén, Yeray Torres

José Muñoz; Marc Casares, Christian Fabra, Roger Aleu; David Cepeda, Rafel Roger, Cristian Mulero, Joan Moreno, Roger Gorrea; Víctor García, Younes Saban, Over Ramos

TÀRREGA

21

Edu Berrocal

(sense equip)

 

David Oliveros (Lleida Esportiu), Salinas (Igualada), Jofre Graells (Guissona), Lluís Clop (Rubí), Sergi Solé (San Mauro), Álex Cañero (Trujillo), Madio Hans (Nike Academy), Dani Erencia* (Manresa), Diego Martín (Casalecchio), Ander Cayola (Borges Blanques), Arnau Calderó (At. Segre), Jordi Fabregat (At. Alpicat), Dídac Castelló (Juvenil)

Martí Lliró, Bachana i Iñaki Baz (Igualada), Dani Erencia (Montañesa), Gerard Jorba i Sergi Sans (Mequinenza), Ferran Rius (Tornabous)

Víctor Vera (entrenador, destituit després de la jornada 4)

Albert Pont; Alberto Bañuelos, Sergi Sans*; Édgar Gallart, Edu Robinat, Maikel Molina, Marc Enríquez, Gerard Jorba*; Dani Vargas, Sylla, Ferran Rius*, Jony Fernández

VILADECANS

22

Raúl Paje

Iván Peralta (Vista Alegre), Jaime González (Montcada), Ivan Garcia (Sant Ildefons), Robert Ochoa i Leo Cangiotti (Unif. Bellvitge), Dani Ortiz (Santfeliuenc), Eloi Ramírez (Viladecans B), Dani Matallín (Churriana), Ricki (Montañesa)

Omar Balde i Ricki (Montañesa), Mario Canti (Sants), Poncela i Albert Jorba (Júpiter), Iván Enríquez (Marianao Poblet), Mario Saborido (Can Vidalet), Illan Rodríguez, David Rosa

Santi Pérez; Mario Saborido*, Xavi Arias, Lara, Borja Esteve, Javi Gallardo; Cunillera, Roger, Triguero, Martí Ramos, Miguel, Ferri Vega, Erik Pérez; Josep Maria Marcé

VILANOVA

22

Agus Isabel

Óscar Hernando (Vilafranca), Aleix Semur i Javi Martínez (Igualada), Nito (Suburense), Antolínez (Martinenc), Carlos Molina (Cubelles), Gerard Fernández i Gerard Ortiz (Olivella), Agus Sarrias* (Blanca Subur)

Arnalot i Iker Latre (Sant Ildefons), Lucas Cajes i Martí Ferret (Joventut Ribetana), Agus Sarrias (Sitges)

Rubén Cuadra, Víctor Lebrero, Aleix Vall, Ivan Torres, David Gómez, Álex Iloie; Iker Pujol, Oriol Codina, Toni Pinilla, Óscar Barragán; Marcel Álvaro, Ignasi Valldosera, Víctor Morillas, Pascua

VISTA ALEGRE

20

Eloy Martínez

Miki Gustà (Castelldefels), Julián Muñoz (Unif. Bellvitge), Adri López (Sector Montserratina), Pol Casellas (Sants Juv.), Víctor Jiménez, Sergi Sánchez i Naoufal (Juvenil)

Iván Peralta (Viladecans), Joni Izquierdo (Marianao Poblet), Robert Ferrer (Gavà), Germán Santana

Tomás Egea, David Gallardo; Cifu, Christian Faura, Álex Peñas, Marc Pulido, Rubén García; Jarabo, Víctor Muñoz, Manel, Cane; Fran Orellana, Víctor Hidalgo

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com