logo

Futbol de pretemporada 2020

Publicat per: redaccio 14 d'agost de 2020


FutbolCatalunya us ofereix l’agenda de partits de futbol de pretemporada, ja sigui amistosos o corresponents a tornejos.

Per evitar una massificació de partits, es contemplen només aquells en què hi intervinguin clubs de Segona B (catalans), Tercera Divisió i Primera Catalana.

Si ens voleu ajudar en la confecció d’aquesta secció (esmenant errades, donant resultats, informant de golejadors...), ens podeu enviar un correu electrònic a redaccio@futbolcatalunya.com i ho farem constar quan ens arribi. Moltes gràcies per la vostra col·laboració! 

NOTA: Fem constar, sempre que sigui possible, la informació sobre presència de públic o no, entenent que els partits a Porta Tancada signifiquen que no es pot accedir a l'interior del recinte. És cert que en alguns camps es pot seguir el partit des de fora del recinte, però això dependrà de cada instal·lació esportiva.

PRÒXIMS PARTITS
Data - Hora Partit Res. Gols / Incidencies
20 (12.00) Girona B - Olot 1-0 Pachón (4')
20 (12.00) Martinenc - Rubí 2-2 Roland (21') i Adri Pulido (26') / Joan Poch (48') i Oscar Uroz (51')
20 (12.00) EE Guineueta - Santboià 1-1 Cristóbal (12') / ?? (43')
20 (12.00) Barcelona Juv. A - At. Sant Just 3-0 Ilias (4'), Luzzi (42'), Alarcón (83')
20 (17.00) Tona - Barcelona B - Amb públic
20 (17.00) Begur - Palamós - -
20 (17.00) Asscó - Canonja - -
20 (17.00) Amposta - Gandesa - -
20 (17.00) Les Franqueses - Blanes - Porta tancada
20 (17.45) Damm - Santfeliuenc - Porta tancada
20 Castelldefels- Vista Alegre  - PARTIT SUSPÈS
20 (18.00) Molletense - Mollet - -
20 (18.00) Fornells - Figueres - -
20 (18.00) Balaguer - At. Lleida - -
20 (18.00) Viladecans - Vic Riuprimer - Porta tancada
20 (18.00) Vista Alegre - Tàrrega - -
20 (18.00) Can Vidalet - Cornellà Juv. - -
20 (19.00) Granollers - Cerdanyola - Porta tancada
20 (19.00) Sabadell Nord - Europa B - Amb públic
20 (19.00) Gavà - Prat - Ciutat de Gavà, a porta tancada
20 Montañesa - Europa - AJORNAT A DIJOUS
20 (19.00) Vilassar Mar - Júpiter - -
20 (19.00) Porqueres - Banyoles - -
20 (19.00) Armentera - La Jonquera - -
20 (19.30) San Cristóbal - Manresa  - Porta tancada
20 (21.00) Gramenet - Mataró - Porta tancada
23 Prat - Castelldefels  - -
23 Sant Julià de Vilatorta - Vic Riuprimer - -
23 (19.30) Peralada - Barcelona B - -
23 (20.00) Terrassa - Castellar - Porta tancada
23 (20.30) Cornellà - Sants - -
23 (20.30) Sant Andreu- At Lleida  - Amb públic
23 (20.45) Vilanova - Penya Jove Roquetes - Porta tancada
24 Mataró - Pastrana - -
24 Espluguenc - Viladecans - -
24 Sant Andreu de la Barca - Martinenc . .
24 Montañesa - Europa - Amb públic
25 Manresa - Olot - -
26 (11.00) Cornellà - Sant Andreu  - -
26 (17.30) Mataró - Vilanova - -
26 (18.00) L'Escala - Barcelona B - Amb públic
26 (19.30) Horta - San Cristóbal  - Porta tancada
26 Sants - Espanyol Juv. A  - -
26 Vilassar Mar - Santfeliuenc - -
26 Vic Riuprimer - Torelló - -
26 Manlleu - EF Bosc de Tosca
27 Almeda - Pastrana - Martinenc - 3 x 1
27 (12.00) Sant Jaume Llierca - Banyoles - Amb públic
27 (19.00) Unif. Llefià - Gavà - -
27 (19.30) San Cristóbal- FE Grama  - Porta tancada
27 Sants - Cornellà Juv. A - -
27 At. Sant Pol - Llagostera B - -
27 Júpiter - Castelldefels  - -
27 Tona - Viladecans - -
27 Prat - Pobla Mafumet - -
27 Igualada - Terrassa - -
27 Unif. Bellvitge - Santfeliuenc - -
30 Olot - Figueres - Es juga a Les Brides (Royalverd), a porta tancada
3 OCTUBRE Sant Andreu - Manresa - Amb públic
3 Andorra - Terrassa - -
3 (18.00) Barcelona B - Badalona - Porta tancada
3 (19.00) Valls - Europa - -
3 (19.30) San Cristóbal - (sense definir)  - -
3 Cerdanyola - Santfeliuenc - -
3 Horta - Girona B - Porta tancada
4 (12.00) Castelldefels - Vilassar Mar - -
4 Igualada - Prat - -
4 Santfeliuenc - L'Hospitalet - -
10 Sants - Vilassar Mar - -
10 (12.00) Olot - Terrassa - Porta tancada
10 (20.00) Sant Andreu - Sant Cristóbal - Amb públic
10 Manresa - Santfeliuenc - -
11 Vilassar Mar - Montañesa - -
11 Europa - Banyoles - -
11 (12.00) Cerdanyola - Castelldefels - -
11 (18.00) FE Grama - Prat - -
PARTITS ANTERIORS
Data - Hora Partit Res. Gols / Incidencies
23 AGOST (19.00) El Catllar - Morell 1-0 Àlex López (58')
29 (11.00) Damm B - Manlleu 1-4 / Candelo (14’), Campasol (18’), Alan Parra (27’) i Pius (70’, p.).
29 (17.30) Andorra - Martorell  2-1 Ballarín (32' i Carlitos (76') /Güell (6')
29 (19.00) Roda de Barà - Vilanova 0-7 Miranda (16'), Marcel (18') Contreras (39'), Codina (44'), Rafa (51'), Valldosera (71') i Perea (77')
29 (19.00) Lloret - At.Sant Pol 1-3 (39') / Planas (73'), Feliu (80') i Carreras 90'
29 (19.00) EF Barberà Andalucía - At Sant Just 0-8 Jan González (12'),  Palacios (32' p.), Alliaume (44'), Raúl (63'), Iñaki (71'), Pedrol (76'), Fidi (80') i Pep Lacima (87')
29 (19.00) Vic - EE Guineueta 0-0 -
29 (19.00) Mollet - Girona B 0-1 Dan Coll (51')
29 (19.00) Figueres juv.- La Jonquera 3-2 Arnau /17', 52' i Ivan (65) / Pascu (2') i  Gianfranco (67')
29 (19.30) Manresa - Terrassa 2-2 Izan Checa (19') i Jordi García (49') / Alex Fernández (8') i Josu (35')
29 (19.30) Granollers - Rubí 4-0 Suaibo (28', 32' i 43') iAlbert Ruiz (37')
29 (19.30) Tortosa - Ascó  - PARTIT SUSPÈS
29 (19.30) Mollerussa - Bordeta Lleida 5-0 Putxi (2' i 46'), Soldevila (24'), Delgado (42') i Pedrós (59')
29 (20.00) Mataró - Sabadell Nord 1-0 Bargalló (44')-
29 (20.00) At. Lleida - Balaguer 2-0 Albert Simó (25') i Adrián Fernández (30')
 30 (19.00) Castellar - Cerdanyola 1-2 Sergio (26') / Éric Fedda (67' i 74')
 30 (19.00) Lloret - Coma Cros 2-2 Marc Vilà (14') i Amine (57')/ Edu Poderoso (17', p.p.) i Keita (27')
 30 (19.00) Viladecans - At Prat Delta 1-1 Gerard Llobet (47') / Adrián (85' p.)
 30 (19.00) Castelldefels - Montañesa 1-0 Kevin Díaz (76')
 30 (19.00) Montblanc - At Valls 2-1 Soriano (28') i Manel Peña (88') / Albert Salido (82')
2 SETEMBRE (20.00) Ampolla - Rapitenca 0-2 Pere Estellé (70') i Cristian Valcárcel (89')
2 (20.30) Mollerussa- Gimnàstic Manresa 3-0 Graells (35'),Barón (44') i Puigrós (8')
2 (20.30) Viladecans - Guineueta 1-0 Gerard Llobet (p. 4')
2 (20.30) Sabadell Nord - Molins de Rei 3-1 Serna (35'), Oscar Jaén (80') i Marc Martí (89') / Cabrero 49'
2 (20.30) Mataró Juv. - Júpiter 0-1 Corzo (48')
2 (21.00) Mollerussa - Gimnàstic Manresa 3-0 Jofre Graells (35'), Edu Barón (44') i Putxi (8')
2 (21.00) Mollet - Argentona 6-1 Martí García (38'), Morales (41'), David Sánchez (47' i 51'), Fortuny (81' i 89') / Lobato (83')
3 (20.00) Terrassa - Granollers 1-2 Pau Morer (39') / Dani Muela (16') i Marc Río (47')
3 (20.30) Unificació Llefià - Marianao Poblet 1-2 Toni Casulleras (42') / Georgy (35') i Marc Mata (61')
3 (21.00) L'Escala - Figueres Juv. 5-1 Lluís Baldeh (14' i 41'), Emilio (66'), Gerard Mercader (67') i Dani Resta (73') / Àlex (72')
4 (19.30) Balaguer- Solsona 1-2 Edu Raya (89')/ Rafa Pérez (59' i 87')
4 (20.00) Borges Blanques - Valls 0-2 Riki (68') i Gesti (79')
5 (16.30) Girona B - Lloret 2-0 Gonpi (11') i Adri Gené (80')
5 (17.00) EF Bosc de Tosca - Tona 1-2 Uri Santos (10') / Sebas i Pol Vallès
5 (17.00) Blanes - La Jonquera 2-0 3 x 1 de Figueres (45') - Marc Ávila i Xavi Benito
5 (17.50) Figueres - Blanes 1-1 3 x 1 de Figueres (45') - Roger Mora
5 (18.00) Vic - Manresa 2-4 Aleix Feixas i Adrià Balagué / Casta, Toni Sureda, Jordi i Izan Checa
5 (18.00) Vic Riuprimer - Unif. Bellvitge 0-2 Antonio García (89' i 90')
5 (18.00) Vilanova - Espanyol Juv. A 1-2 Contreras (72') / Mateo (27') i Adri Salguero (29')
5 (18.00) Júpiter - Can Buxeres 1-1 Ahufinger (34') / Fernando (69')
5 (18.30) Mataró - Martorell - PARTIT SUSPÈS
 5 (18.30) Torroella - Palamós 0-2 Toni Rossell (5') i David Cano (90')
5 (18.40) La Jonquera - Figueres 1-1 3 x 1 de Figueres (45') - Gianfranco / Monsif
 5 (19.00) Montañesa - Andorra  0-5 / Sergi Serrano (25'), Carlitos (65'), David Martín (75') i Iker Goujon (80')
 5 (19.00) Espanyol B - Peralada 4-1 Ivan Gil (10'), Genar (54'), Óscar Gómez (69') Padi (73') // Cristian (87')
 5 (19.00) Bescanó - Farners  3-1 Feixas (44'), Titi (82') i Fran Pérez (88') / Guillem Anglada (8')
 5 (19.00) Girona juv.- Banyoles 0-2 Sanku (49') i Jordi Sala (90')
5 (19.00) Sants - Europa 2-3 Ivan García (11') i Marcus (47') / Uri Arnau (78'), Miki Poveda (81') i Albert Martí (86')
5 (19.00) San Cristóbal - Mollet 1-1 Gerard (9') / Sergio Novo (83')
5 (19.00) UCF S. Perpétua - Les Franqueses 0-1 Lars Carrillo (89')
5 (19.00) Manlleu - Gavà 0-2 Pérez (81' i Axel (83')
5 (19.00) Parets - Torelló 1-2 Manel Molina (12') / Aleix Sancho (77' i 86')
5 (19.30) Horta - Viladecans 0-2 Bilal (46') i Marc (75')
5 (19.45) EF Barberà Andalucía - Rubí 0-0 -
6 (12.00) CE Carroi - At. Sant Just 1-10 Sergi Monsó (3), Álex Cebrián (2), Pau Mateo, Palaus, Dufi, Edu Alliaume i Aleix Massegú
6 (12.15) At. Lleida - Pardinyes 5-0 Chipi (30'), Roger Canadell (67'), Uri Masbernat (71', p.), Pajurek (78')  i Dani Pujol (91')
6 (17.30) Tona - Espanyol Juv. A 2-4 Ale Gaitán (57') i Arnau Bayés (82') / Ferran Giner (11'), Mateo (88' i 94' p.) i Gerard Gómez (91')
6 (18.00) Can Vidalet - Rubí 1-1 Marc Bru (92', p.) / Joan Poch (67')
6 (18.00) Sant Cugat - Montcada 6-0 Ferran Roca (2'), Adri Simón (PP, 22'), Jordi Ranera (40'), Alejandro (46'), Joel Mateos (72') i Ernest (81')
6 (18.00) La Sénia - Rapitenca 1-5 Sergi Cid (89') / Valcárcel (25', 36' i 55'), Marc Lleixà (76') i Lladó (92')
6 (18.00) Vilanova - Sants 4-1 Marcel (5'), Luca (20'), Edgar (46'), Rafa (79') / Marçal (15')
6 (18.00) Tàrrega - Agramunt - PARTIT SUSPÈS
6 (18.00) Caldes Montbui - Unif. Llefià 5-2 Marc Angelet (30' i 40'), Adam (43') i Albert Camí (75' i 83') / Carlos Naya (2') i Jairo (11')
6 (18.30) Granollers - Prat 2-2 Albert (11') i Darbra (43') / Ufano (51' i 57')
6 (18.30) Palafrugell - Llagostera B 2-2 Guillem (65') i Badre (87') / Lolo Monti (60') i Eloy (PP, 91')
6 (19.00) L'Hospitalet - Andorra  1-1 Miquel Ripoll (46') / David Martín (17')
6 (19.30) Cerdanyola - Júpiter 3-3 Nils Puchades (13'), Servetti (17') i Hamza (76') / Llorenç Genesca (44') i Santolalla (55') i Felius (75')
6 (19.00) Lloret - Figueres 3-0 Adri Expósito (24' i 86') i Bilal (81')
6 (19.00) Sant Ildefons - Santfeliuenc 3-1 Naoufal (52', 63' i 83') / Cristian (90')
6 (19.00) Castelldefels - Santboià 2-1 Vives (15'), Pedro Bilbao (78') / Juanlu (5', p.)
6 (19.00) Montañesa - Racing Vallbona 3-1 Ruy Gama (38'), Pau Fernández (59') i Miguel Sanvidal (76') / Joel Jurado (74')
6 (19.00) Guineueta - Vista Alegre 0-0 -
6 (19.30) Manresa - Badalona 3-1 Noah Baffoe (23'), Moha Djitte (37') i Erik Rafael (49') / Airam Benito (62')
6 (19.45) EF Barberà And. - Les Franqueses 1-3 Hamza (37') / Oriol Bordas (26'), Lars Carrillo (76') i Ramon Manzanera (85')
8 (19.50) Súria - Solsona 0-5 Xavi (8'), Parcerisa (25'), Marcel Bellido (52' i 64') i Aitor (75')
8 (20.00) Palamós - Peralada 2-2 Guillem Cornellà (1') i Pere Espuña (37') // Mercader (48') i Cristian Del Pozo (70')
8 (20.30) Tibidabo Torre Romeu - Rubí 2-2 Espinosa (35') i Mesa (87') / Roger (5') i Sergi Jurado (84')
8 (20.30) Cassà - Llagostera B 1-1 Oscar (25')/ Dídac Gordils (7')
9 (10.00) Sabadell - Badalona 1-0 Antonio Romero (34')
9 (10.30) Espanyol B - Pobla Mafumet 2-1 Roger (38') i Baquero (39') / Karim (56', p.)
9 (18.00) Nàstic - Horta 0-0 -
9 (19.00) Martorell - Santfeliuenc 0-1 David Toro (76')
9 (20.00) Roda de Ter - Manlleu 0-4 Dani Erencia (44'), Kako (p. 47'), Serrallonga (55') i Dídac (58')
9 (20.30) Martinenc - Jàbac 1-3 Joel Martínez (50') / Albert Garrido (3'), Monchu (36') i  Maxi (87')
9 (20.30) Viladecans - Castelldefels 3-0 Gurrea (11'), Chechi (25') i Bili (83')
9 (20.30) Tàrrega - Calaf 1-2 Hichem (10') / Lautaro (82') i Pallarés (87')
9 (20.30) Torelló - Tona 0-2 Ale Gaitán (46') i Nil Salarich (66')
9 (20.45) Vic - Parets 3-0 Gerard (13'), Aleix Feixas (29') i Bruno Müller (66')
9 (20.45) At. Lleida - Ascó 2-1 Adrián Fernández (14') i Pau Bosch (67') / Aniceto (65')
9 (20.45) At. Bisbalenc - L'Escala 1-3 Brasas (65') / Emilio Román (70', 74' i 86')
9 (21.00) Terlenka - Gavà 2-3 Buza (67') i Mansilla (70') / Pandiani (39'), Quiles (52') i Ballesteros (81')
9 (21.00) Can Vidalet - Guineueta 2-0 Juan Carlos Rivera (40') i Xavier Mallol (78')
9 (21.00) Atlètic Junior - Júpiter 1-3 Carlos Esteban (25') / Marcelo (74'), Corzo (83') i Julen Axpe (p. 89')
9 (21.00) At. Alpicat - Alcarràs 4-0 Xevi (20'), Carlitos (56'), Sidi (58') i Vendrell (76')
9 (21.00) Terlenka B - Gavà 2-3 Buza (73') i Mansilla (76') / Pandiani (39'), Quiles (52') i  Ballesteros (81')
9 (21.00) Sabadell Nord - Cerdanyola Juv. A 1-3 Álex Alegria (79') / Bilal (16' i 20') i Marc Marruecos (67')
9 (21.15) Castellar - Les Franqueses 2-1 Álex Moreno (33') i Marc Estrada (60') / Adarve (12', p.)
10 (20.00) Rapitenca - Amposta 1-1 Becerra (46') / Nuez (14')
10 (20.30) Puig-reig - Vic Riuprimer 0-1 Moha Amine (44')
10 (20.30) Llançà - La Jonquera 2-2 Sergi (37') i Kike García (88') / Santamaría (40') i Adrià (50')
10 (20.30) Mollerussa - Igualada 0-0 -
10 (20.30) Empuriabrava - Figueres 1-4 Pol Compte (48') / Ivan Vidal (2' i 83'), Gabi Vidal (11'), Soler (22')
10 (20.45) Molletense - Parets 0-1 Pol Collado (14')
10 (21.00) Can Vidalet - Prat 1-5 Xavi Mallol (21') / Garzón (16'), Padilla (26'), Domi Berlanga (30'), Sergio Montero (36') i Carracedo (76')
11 (10.00) Olot - Peralada 1-1 Xumetra  (36') / Carles Puig (16')
11 (11.00) Júpiter - Europa Juv. A 0-1 Elhadji (17')
11 (11.15) Tona - Girona Juv. 2-3 Nil Salarich (51') i Òscar Parcet (68') / Marc Cintas (52') i Gabri Martínez (75' i 77')
11 (12.00) San Cristóbal - At. Sant Just  1-1 Óscar Oliver (22') / Iñaki Villalba (56', p.)
11 (18.00) Moja - Vilafranca 0-1 Anselm Pasquina (91')
11 (19.00) Unif. Llefià - Vista Alegre 2-1 Alexis Monterde (72') i Alan Lugo (79') / Ferri (9')
11 (20.00) Terrassa - Sabadell Nord 3-1 Sergi Arranz (3'), Akito (32') i Antonio Mico (53') / Omar Qanii (39')
12 (11.45) Barcelona Juv. A - Badalona 2-1 Alarcón (37') i Luzzi (52') / Robert Simon (60')
12 (12.00) Sabadell - Andorra 3-1 Víctor García (13'), Guruzeta (85' i 88') / Iker Goujón (45')
12 (17.00) Abadessenc - Banyoles 2-1 Sanku (55' i 65') / Bouchta (89')
12 (18.00) Vic Riuprimer - Manlleu Juv. 4-1  Viver (28’ i 90’),  Valls (51') i Puig (87') /
12 (18.00) Ascó - Cambrils 3-2 Hugo Sánchez (4') , Xavi Jaume (38') i De Lillo (55') / Bruno (13'), Xavi Jaime (53', p.p.)
12 (18.00) Bellcaire - L'Escala 2-4 Mustapha (2') i Bah (51')/ Casado (1'), David Resta (24'), Mercader (' i ')
12 (18.00) Sant Cugat - Caldes Montbui 1-1 Marc Rodríguez (47') / Josep Alsina (69')
12 (18.00)  Berga - Vic 0-1 Lluís Domenech (25')
12 (18.30) Espanyol B - Sant Andreu 4-1 Raigal (4'), Ferran Jutglà (46'), Max  Svensson (50') i Baquero (83') / Lanzarote (14')
12 (18,30) Mollet - Viladecans 1-2 David (16') / Gallardo (64') i  Robert )72')
12 (18.45) Mataró - Cornellà Juv. A 1-1 Juan C. Pérez (83') / Walter Pereira (89')
12 (18.45) At. Sant Just - Guineueta 1-0 Jan (87')
12 (19.00) Vic - Pradenc 2-3 / Jordi Pont, Bartrons i Ramiro
12 (19.00) Barcelona - Nàstic 3-1 Dembelé (5'), Griezmann (17', p.) i Coutinho (51' p.)/ Bonilla (30')
12 (19.00) Gavà - FE Grama 0-1 Adil (10')
12 (19.00) Manlleu - Figueres 0-1 Khalid (80')
12 (19.00) Martinenc - Parets 1-0 Josevi (84')
12 (19.00) Castellar - Rubí 2-1 Sergio Rodríguez (7') i Jairo Díaz (39') / Ivan Rodríguez (52')
12 (19.30) Vilassar Mar - Europa 0-2 / Riki Vidal (21' i 24')
12 (19.30) L'Hospitalet - Sants 2-0 De la Espada (6') i Eudald Vergés (73') /
12 (19.30) Malgrat - Llagostera B 0-0 -
12 (19.30) Manresa - Cerdanyola 0-0 -
12 (20.00) Pradenc - Berga 1-1 Jordi Pont (25') / Joan Fígols (35')
12 (20.00) Balàfia - Alcarràs 1-2 Héctor Badía (45') / Arqué (33') i Lluís (47')
12 (20.30) Tossa - La Jonquera 4-0 Narcís Caballero (21'), Gerard Carrillo (47', p.) i Ivan Molina (49', p. i 80')
13 (11.30) Andorra - Inter Escaldes 2-0 Casadesús (32') i Iker Goujón (89')
13 (11.30) Bescanó - Banyoles 1-4 Aleix (87') / Sanku (32', p.), Moha (58') i Alpha (69' i 90')
13 (12.00) Sabadell Nord - Canyelles 1-1 Eric Martínez (92') / Ndane (80')
13 (12.00) Júpiter - Solsona 0-1 Roger Alsina (30')
13 (17.45) Damm - Sants 2-2 Alsina (49') i Bou (90') / Ivan (41') i Telmo (69')
13 (18.00) El Catllar - Riudoms 2-1 González (2') i Chakir (10') / Pol Roman (77')
13 (18.00) Tàrrega - Terrassa 3-4 Marc Gulias (18'), Marcé (24') i Andrei Florica (87') / Arranz (26' i 32') i Pau Morer (37' i 44')
13 (18.00) Prat - Vilafranca 1-0 Montero (45')
13 (18.00) Santfeliuenc - Santboià - PARTIT SUSPÈS
13 (18.30) Granollers - Europa 1-1 Albert Ruiz (36') /   Arnau (70')
13 (18.30) Palamós - Porqueres 2-2 Callicó (69') i Toni Rossell (85') / (25') i (55')
13 (18.30) Borges Blanques - Cervera 4-1 Patrick, Xavi, Figo (47') i Domi (86') / Cesc Vila (4')
13 (18.45) Mataró - Montañesa 2-2 Toni Paredes (54' i 67') / Jaime Hdez. (75') i Moha Touray (85')
13 (19.00) Castelldefels - Manresa  - PARTIT SUSPÈS
13 (19.00) Europa B - Can Vidalet 1-1 Pol Aldabo (65') / Javi Pérez (85')
13 (19.00) Ripollet - Sant Cugat 2-0 Roger (') i Osuna (')
13 (19.00) Cerdanyola - Jàbac 4-0 Javi López (50'), Dani Martí (56'), Marc (57') i Nils Puchades (86')
13 (19.00) Sant Ildefons - Fontsanta Fatjó 2-0 Jonathan (21') i Abde (88'),
13 (19.00) Lloret - Martorell 3-4 Marc Vilà (16'), Erik (48') i Chamizo (72') / Honorato (10'), Aguilera (25' i 28') i Xav i Torres (89')
13 (19.30) San Cristóbal - Rubí 0-1 Sergi Estrada (86')
13 (19.30) Les Franqueses - Vic 1-1 Eric Llanes (88') / Aleix Feixas (45')
15 (19.30) FIGUERES - Llagostera 1-1 Gabri 46' / Sascha (83') / (5-3 p.p.) - 51è Torneig de l'Estany
15 (21.00) Alcarràs - Palau d'Anglesola 5-0 Yeray (17', 20' i 48'), Ramon Pau (44') i Ivan Martínez (46')
15 (21.30) Banyoles - OLOT 1-1 Moha (88') / Blázquez (81') / (2-3 p.p.) - 51è Torneig de l'Estany
16 (12.30) Pobla Mafumet - Zaragoza B 0-1 Marín (61')
16 (18.30) Nàstic - Zaragoza 1-0 Pedro Martín (47')
16 (19.00) Espanyol B - Badalona 3-0 Max (21' i 36') i Recasens (46')
16 (19.30) Llagostera - Banyoles 1-1 Ignasi (82') / Sascha (10'); (4-1 p.p.) - Consolació 51è Torneig de l'Estany
16 Gavà - Igualada - PARTIT SUSPÈS
16 (20.00) San Cristóbal - Jàbac 3-0 Mario Cantí (2' i 22') i Adri Rivas (8')
16 (20.00) Rapitenca - Ulldecona 5-0 Ricardo (5'), Valcárcel (6' i 22'), Àlex Fores (68') i Aleix Alumbreros (69')
16 (20.00) Palamós - Quart 5-2 Rossell (22'), Adri Salas (39' i 57'), Pep Vergara (76') i Pajares (79') /  Nil Rafel (11') i (12')
16 (20.00) Borges Blanques - At. Alpicat 2-3 Simó (36') Xavi (68') / Eric (5'), Vendrell (30') i Espejo (81')
16 (20.00) Vilafranca - Nàstic Juv. 0-1 Cristian (88')
16 Castelldefels - Martinenc  - PARTIT SUSPÈS
16 (20.30) Viladecans - Sant Cugat 1-1 Gurrea (15') / Sergi Giménez (69')
16 (20.30) Balàfia - At. Lleida 1-2 Lozano (7') / Roger Canadell (16' i 26')
16 (20.45) Manlleu - Joanenc 2-2 Marc (75') i Campayo (87')/  Àlex Aguilar (27') i Roger (66')
16 Mollerussa - Torrefarrera - PARTIT SUSPÈS
16 (21.00) Masnou - Guineueta 3-2 -
16 (21.00) Atlètic Junior - Granollers 1-4 Carlos Riera (33') / Ñito (40'), Dani Muela (43'),  Marc Río (87') i  Victor Morales (88')
16 (21.00) Mollet - Castellar 3-2 Suspès 55' per robatori al vestuari
16 (21.00) Can Vidalet - Sants 2-0 Xavi (18') i Bru (61')
16 (21.30) Figueres - Olot 1-0 Víctor Valverde (88') - CAMPIÓ UE FIGUERES - Final 51è Torneig de l'Estany
17 (20.00) L'Hospitalet - Santboià 3-1 Salinas (19'), Sehou (56') i Pablo Aguilera / Carlos Martínez (40')
17 (20.00) Ascó - Perelló 5-0 Xavi Jaime (36', p.), Pol Benito (39', 46' i 80') i Ion Perelló (49')
17 (20.30) Calaf - Solsona 1-2 Alfred (78') / Aitor Montaña (5') i Arnau Murcia (69')
17 (20.30) Cerdanyola - Ripollet 3-0 Carlos Cano (17') i Pablo Servetti (52' i 55')
17 (20.30) Tossa - Llagostera B 2-2 Gerard Carrillo (1', p.) i Miki Flores (76') / Aitor Sánchez (37') i Nfamoussa (88') / Trofeu Vila de Tossa, guanya Tossa als penaltis
17 (20.30) Igualada - Montserrat Igualaga 3-2 Álex Campuzano (10'), Martí Just (30') i Óscar García (34') / Ariza (9') i Guillem (88')
17 (21,00) Les Franqueses - Girona B 1-2 Manzanera (77') / Suli Camara (14', p.) i Álex Pachón (24')
17 (21,00) Lloret - Cassà 0-2 Biel Gasca (37') i Marc Restrudis (47')
17 (21.00) Mataró - Cirera 5-0 Toni Paredes (2), Óscar Gonpi, Barga i gol en pp
17 (21.00) Gurb - Vic Riuprimer 1-0 Bernat Pérez (15')
17 (21.00) Sabadell Nord - Molletense 1-1 Aranda (67') / Jalal (33')
17 (21.15) Sant Vicenç dels Horts - Sant Ildefons 2-3 Mateo (50') i Edu (63') / Marc Gibernau (26'), Javi Núñez (31') i Rafa Murillo (77')
18 (20.00) Sitges - Martinenc 3-2 Didac (5'), Martí (8') i Sacris (65') / Roland Garros (54' i 55')
19 (12.00) Rubí - Terrassa 0-1 Àlex Fernández (18')
19 (17.00) Les Franqueses - Martorell 1-0 Adrián Vico (77')
19 (17.00) Bescanó - Llagostera Juv. 1-2 Eric Massó (65') / Àlex Estrella (') i Enric Trafach (')
19 (17.00) Pobla Mafumet - Igualada 2-2 Karim (46') i Alvarez 48', p. / Sergio (52') (66')
19 Vilanova - Manlleu - PARTIT SUSPÈS
19 (17.30) Valls - At. Sant Just 3-1 Sergi Gómez (4' i 17') i Cesc (55') / Jan González (81')
19 (17.30) Ulldecona - Rapitenca 0-2 Xavi Tena (11') i Gorka Piñol (37')
19 (18.00) El Catllar - La Floresta 2-2 Toni Escribano (87'), Sergio Ismael (37') / Jorge Hdez (54') i Albert (57')
19 (18.00) Júpiter - Sant Andreu 2-3 Èric (34') i Gil (62')/ Ferrón (6'), Baquero (22') i Juanan (66')
19 (18.00) Valencia Mestalla - Nàstic 0-2 Roger Brugué (5') i Joel Lasso (65')
19 (18.00) Europa - Manresa 1-2 Cano (17') / Èric Rafael (15' i 90')
19 (18.00) Parets - Solsona 1-3 Oscar Reche (82') / Marcel (52'), Parcerisa (86') i Roger Sala (89')
19 (18.00) Cornellà Juv. - Vista Alegre 1-1 Schalew (83’) / ??
19 (18.00) Mollet - Can Trias 3-0 David, Arnau i Alexis
19 (18.00) Peralada - Llagostera 2-0 Josu Currais (19') i Muritala (30')
19 (18.00) Sant Jaume Llierca - Tona 1-2 Rigau (58')/ Kadima (11') i Arnau (55')
19 (18.15) La Jonquera - Empuriabrava 1-4 José Luis (78') / Pol Compte (36', 60' i 80') i Aythami (66')
19 (18.30) Tàrrega - Guissona 6-4 Pau Vuiladrich (72'), Bachana (37'), Marcé (47' i 87'), Houssam (67') / Joel (26'), Moussa (29'),  Kevin (60'), Roger (68')
19 (18.30) Espluguenc - Can Vidalet 1-1 Eder Ruiz (15')  / Xavi Mallol (49')
19 (18.30) Borges Blanques - Artesa Segre 0-1 Oriol Valls (70')
19 (18.30) Unif. Llefià - At. Sant Pol 1-1 Alex Saumell (13') / Ferinu (68')
19 (18.30) Mataró - FE Grama 3-2 (s/t) Dani (21'), Yustos (32') i Barga (50') / Roger García (42') i Roger Peris (74')
19 (18.30) Gandesa - Nàstic Juv. 1-2 Jaime (51') / Samuel (20') i Roman (78')
19 (19.00) Badalona - Espanyol B 2-0 Airam (') i Chema Moreno (')
19 (19.00) Tossa - Lloret 2-2 Narcís (16' i 89' p.), / (26') i (83')
19 (19.00) Gornal - Sants 1-3 Luiggi (18') / Calatrava (51'), Juli (55'), Eric (79')
19 (19.00) Vic - Vilassar Mar 2-2 Aleix Feixas (') i Hicham (') / (') i (')
19 (19.00) Sabadell Nord - Joanenc 1-1 Carles Fernández (1') / Marc Martí (44')
19 Jàbac - Sant Ildefons - PARTIT SUSPÈS
19 (19.30) Horta -Vilafranca 1-1 Sergi Moreno (8') / Cunill (63')
19 (19.30) L'Hospitalet - Prat 1-2 Carmona (54') / Guzmán (43') i Montero (67')

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies