logo

Mercat Primera Catalana 2020-2021

Publicat per: Lluís Payarols Caro 28 de maig de 2020


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

NOTA: Pendent de divisió en grups

PRIMERA CATALANA 2020-2021

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 9 juliol 2020

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN
ALCARRÀS José Manuel Tomás 'Josete'

(sense equip, ex Almudévar)

Port.:

Def.: -

Mig.: Joel Ribes (Tamarite), Joan Ruiz 'Tato' (Tèrmens)

Dav.: Aleix Altisent (Torrefarrera)

Joan Vice (Mollerussa), Edu Raya, Jordi Clivillé, Mané i Pere Galcerán (Balaguer), Adri Rodríguez (Palau d'Anglesola), Joel Mur (retirat), Jaume Viñes, Aleix Llobet

Port.: Auger Siso

Def.: Xavier Casals, Lluís Roqué, Joanen Segura, Yousef, Moussaoui

Mig.: Edu Estany, Jaume Miret

Dav.: Ivan Lorenzo, Marc Pasanau, Yeray Cantos

ASCÓ Germán Inglés

(Tortosa)

Port.:

Def.: Facu García (Tortosa)

Mig.: Ivan Martínez (Cambrils Unió), Aniceto i Humbert (Riudoms)

Dav.: Pol Benito (Tortosa), Jani Roca (Olímpic Móra d'Ebre), Xavi Jaime (Perelló)

Aitor Serrano (Castelldefels), Pachu (Rapitenca), Xavi Marqués (Tortosa), Àlex Fernández (Pobla Mafumet B), Marcel Messeguer

Port.: Gerard Domenech

Def.: Eric Roca, Jorge Granado, Arnau Cervelló, Ñoño

Mig.: Nico Díaz, Ferran Messeguer, Hugo Sánchez

Dav.: Quim Cardona, Ricky Nogueira

AT. SANT JUST Joan Suriol

Port.: Alberto Arnalot (Sant Ildefons), Nacho Berché (sense equip, ex Sants)

Def.: Fran Barreda (At. Sant Just B), Lucas Gafarot (sense equip, ex Cornellà)

Mig.: -

Dav.: -

Marc Garcia (Montcada), Sergio Morgado (Santfeliuenc), Jesús Unzué

Port.: -

Def.: Álex Palacios 'Palaus', Nacho Palacios, David Picón, Albert Montes, Fidi Bernabéu, Sergio Martínez, Raúl Ferrer

Mig.: Álex Cebrián, Gerard Pedrol, Pau Mateo, Edu Alliaume, Aleix Massegú, Pep Lacima, Iñaki Villalba, Dufi Ortego

Dav.: Jan

BESCANÓ

Bruno Milanesio

(Bescanó B)

Port.:

Def.: Titi Bagué (Banyoles)

Mig.: Uri Sala (L'Escala)

Dav.: Brice Keumanga (Guíxols)

Jandro Luján (Farners), Bruno Milanesio (retirat, entrenador), Sergi Vilaró (Cassà)

Port.: Jota Masallé

Def.: Sergi González 'Zema', Roger Comas, Andreu Paneque, Aleix Velasco, Sergi Pérez

Mig.: Marc Feixas, Tarifa, Álex Quiñones, Fran Pérez, Pau Casassa, Robert Negre, Ferran Nierga, Gerard Mas

Dav.: Gerard Vega, Gerard Muñoz, Pep Roca, Litus Sala

BORGES BLANQUES

Manel Cazorla

Port.:

Def.: Gerard Domingo 'Domi' (Monzón)

Mig.: Marc Enríquez (Tàrrega)

Dav.: Marc Viladegut (EFAC Almacelles), Iker Cid (Tortosa)

Genís Vidal (Pobla Mafumet B), Adrià Sales (El Catllar), Abel Sedeño (At. Alpicat), Agustín Barberán, Jordi Pons

Port.: Adrià Xammar, Roger Monseny

Def.: Roger Pelegrí, Nasser, Carles Barco, Llorenç Sobrepere, Simo, Eloi Gras, Èric Tió

Mig.: Marc Valero, Ramonet Nicolau, Patrick Roquet, Roi Ezquer, Sergi Quintillà

Dav.: Joel Guitart, Xavi Sánchez, David Montoy

CAN VIDALET Pedro Milla

Port.:

Def.: -

Mig.: -

Dav.: Raúl Capitán (Santfeliuenc)

Joan Compte (Sants), Aniol (Sant Ildefons), Gabi León (Almeda)

Port.:

Def.: Samu Homedes, Henry, Max Espígol, Joan Bergé

Mig.: Aleix Soler, Jan Sevilla, Dani, Aidan, Sardor Yusupov, Marc Bru

Dav.: Shota Takemoto, Marc Marbà

EFAC ALMACELLES Ismael Mariani

Port.:

Def.: -

Mig.: -

Dav.: -

Xavi Toldrà (Manresa), Jordi Chiné (retirat), Marc Viladegut (Borges Blanques), Pau Mora i Joel Guillén (At. Alpicat)

Port.:

Def.: -

Mig.: -

Dav.: -

EL CATLLAR Isaac Fernández

(sense equip)

Port.: Adrián Martínez (Vila-seca Juv.), Édgar Lozano (Ampolla)

Def.: Álvaro Ortal (Vila.seca Juv.), Iker Gascón (La Riera), Sebas Valenzuela (Pobla Mafumet B), Ian Arqués (Badalona Juv.)

Mig.: Carles Palau (Altafulla), Ángel Menacho (Amposta)

Dav.: Geri Infante (Jesús i Maria), Adrià Sales (Borges Blanques), Álex López (Pobla Mafumet B), Roberto Bueno (La Floresta Juv.), Amir Gonzalez (Escairón)

Raúl González, Jhon Manrique i Jordi Prades (Pobla Mafumet B), José Luis Ruiz (Rapitenca), Vivi (Morell), Cesc Armengol (retirat, nou president), Aleix Céspedes (L'Ametlla de Mar)

Port.:

Def.: Ignasi Abelló, Edu Escoté, Marc Tarragon

Mig.: Juan Vizcaíno

Dav.: -

GANDESA

Javi García

(sense equip, ex Ascó)

Port.: Òscar Nogales (Olímpic Móra d'Ebre)

Def.: Brian Piñeiro (Pobla Mafumet B)

Mig.: -

Dav.: -

Joan Aubanell

Port.: David Rojas

Def.: Aleix Cuenca, Oriol Vallespí, Josep Ramon, Xavi Revuelta

Mig.: Marc Blanch, Josep Domenech, David Domenech, Genís Navarro, Carles Llarch, Albert Castell

Dav.: Javier Dilla, Raúl Saumell, Marc Blasi

GAVÀ Jorge Sánchez

(Castelldefels B)

Port.: Alex Pacheco (Guineueta), Pau López (At. Villacarlos)

Def.: Éric Moré (Castelldefels Juv.), Alejandro Ballesteros (Prat Juv.)

Mig.: Xavi Grau (Prat B), Dominik Gabor (Castelldefels B)

Dav.: Bertus Sánchez (Castelldefels B), Younes Saban (Sant Ildefons)

Guille Marín (Castelldefels), Dowi (Montañesa), Raúl Anthony (Begues), Espi (Viladecans), Albert Sancho, Christian Pastor, David Gallardo, Álex Vázquez, Óscar Jiménez

Port.:

Def.: Víctor Márquez, Víctor Lebrero

Mig.: Robert Ferrer, Áxel Pandiani

Dav.: Juan Quiles, Ferran Esteve, Joan Vázquez

GUINEUETA

Luis Gallego

Port.: Yancarlo (San Juan At. Montcada)

Def.: Byeongju Park (sense equip), Stiven Serra (Montcada), Manu Vílchez (Rubí), David Heras (Racing Vallbona)

Mig.: Marc Fernández (EEUU), Josué (Molletense)

Dav.: Eric Simó (Martinenc), Lamine Cissé (Granollers Juv.)

Pumuki, Bernat Mesa i Dani Pérez (Parets), Alex Pacheco (Gavà), Bernat Gargallo (San Mauro), Andy Gorfinkel (San Cristóbal), Rokeni (Turó Peira), Omar Ruiz

Port.: Eric Fernández

Def.: Marc Fernández, Sergi Ayllón, Carmona, Arnau Pou

Mig.: Javi Aldana, Ferran Sánchez, Nil Puigmacià, Jacobo

Dav.: Àlex Makaay, Maxi, Froy, Pompido, Marc Anguera

JÚPITER

Javi Cuesta

Port.: Pau Ruiz (Missouri State University), Álex Luque (FE Grama)

Def.: Marc Ahufinger (Martinenc)

Mig.: Albert Corzo, Héctor Miguel i Àlex Gil (Vic)

Dav.: Iván Ariel Paredes (Europa B)

Ivan Fuentes (Rubí), Alex Prat (Cerdanyola), Gurrea (Viladecans), Alvaro Arché (Montcada), Albert Duran (cedit Parc), Jonny Mirabal

Port.:

Def.: David Escudero, Javi Santolalla, Lluís Bassas, Julen Axpe, Dani Ortega

Mig.: Eric Ruiz, Patrick Chico, Ricard López, Marcelo Saliou

Dav.: Javi Ruiz, Olid, Llorenç Genesca, Adrià Felius

LA JONQUERA

Enzo Galli

(La Jonquera B)

Port.:

Def.: Marcos Foraster (Marca de l'Ham)

Mig.: Boiro i Raúl Blanco (Marca de l'Ham), Arnau Fusté (Figueres Juv.)

Dav.: Aleix Oliva (Llançà), Mohamed Reda i Gianfranco (La Jonquera B)

Rafael Montero, Pablo Pajurek, Lolo Monti i Rafa Monti (Llagostera B), Bruno Muller (Vic), Zou Moustakim i Álex Alaminos (L'Escala), Abde Haidouk (Farners), Carlos Salva (Can Gibert)

Port.:

Def.: Ivan Medinilla

Mig.: Adrià Comaleras, Sergi Pascual, Lluis Santamaria

Dav.: Sandy Mballo

L'ESCALA

Sergi Luis 'Sepu'

Port.: Isaac Lucas (Albons)

Def.: Sergi Resta i Joel Vilalta (Llagostera B), Zou Moustakim (La Jonquera)

Mig.: Dani Resta (Llagostera B), Emilio Román (Aro), Álex Alaminos (La Jonquera)

Dav.: Denilson Rivas (Guíxols), Ibrahim Ahiayouch (Sant Jaume Llierca)

Jam Baldeh, Marçal Saenz i Pau Ribas (Banyoles), Ivan Toribio (Llagostera B), Alexandre Company (Cassà), Musa Fatty (Palamós), Uri Sala (Bescanó)

Port.: Joan Ureña

Def.: Ram, Argi, Pau Castell, Pol Muniesa

Mig.: Ayoub Haiba, Lluís Baldeh, Joel Casado, Roger Puig

Dav.: Ignasi Massó, Gerard Mercader

LES FRANQUESES

Manolo Parralo i Jordi Jornet

Port.:

Def.: Oriol Bordas (Tona), Armando Irigoyen (Molletense)

Mig.: Omar Diao (Granollers Juv.), Diego Carrillo i Roger Castellvell (Cardedeu), Maha Tunkara (Parets)

Dav.: Éric Llanes (Tarancón)

Roger Bellavista (retirat), David Morales (Mollet), Álex Rodríguez, Eric Pie

Port.: Xavi Gilabert, Jahir Gómez

Def.: Sergi Gómez, Joan Sánchez, Sergio Aparicio, Agustí Planas, Guillem Resina, Marc Blanch

Mig.: Younoussa Kamassokho, Víctor García, Lars Carrillo, Toni Atanasio, Ramón Manzanera, Alkaba Diallo, Ilias Karach

Dav.: Aleix Vilà, Maude Balde, Julián Adarve, Riky Castrillo

LLAGOSTERA B

Mario Fernández

(La Jonquera)

Port.: ÉricZalaya (Cornllà Juv.)

Def.: Lolo Monti, Pablo Pajurek i Rafael Montero (La Jonquera), Joel Bañuls (Cornellà Juv.), Dídac Gordils i Pau Llastarry (Juvenil), Johan Otín (Sant Andreu Atlètic)

Mig.: Ivan Toribio (L'Escala)

Dav.: Rafa Monti (La Jonquera), Boris Conde (Lloret), Horty (Manresa), Álex Sánchez i Joan Arxer (Juvenil)

Eric Torres (Banyoles), José Alberto (Vic), Sergi Resta, Dani Resta i Joel Vilalta (L'Escala)

Port.:

Def.: -

Mig.: David López

Dav.: -

LLORET

Albert Batllosera

Port.: Nordine (Turó Peira)

Def.:

Mig.: Amós Gasca i Toumani Sangaré (Guíxols)

Dav.: Erik Mahíllo (Farners), Arnau Terradas (Ca l'Aguido)

Rubén Martínez 'Peke' (Tossa), Bukary Marena i Marc Ávila (Blanes), Mahamadou Sumaray (At. Sant Pol), Boris Conde (Llagostera B), Dídac Filigrana (Malgrat), Dani Castilla, Marco Madelaine

Port.: Jordi Tuscà

Def.: Massa, Alex Lobo, Pol Ros, Edu Poderoso, Xavi Aparicio

Mig.: Fajardo, Fran Chamizo, Dani Gómez

Dav.: Marc Vilà, Adrián Expósito, Bader

MANLLEU

Manel Sala

Port.: Joaquín Bauta (Juvenil)

Def.: Jaume Ginesta (Sant Andreu Juv.), Arnau Trulls (Berga), Abel Caralt (Juvenil)

Mig.: Marc Grifell (Eastern Florida Titans), Carles Miró (Manlleu B), Pol Coll (Tona)

Dav.: Dídac Serra (Torelló), Nil Puntí (Manlleu B), Marc Pagès (Sant Jaume Llierca)

Aleix Díaz (Manresa), Bernat Torres (Torelló), Adam Ferrer (Torelló), Abde (Tona), Agustín Mora (Joanenc), Cristian Carbó (Cantonigrós), Marcel Bellido i Roger Alsina (Solsona), Aitor Càrdenas

Port.: Ivan González

Def.: Pau Franquesa, Isaac Aguilar, Joel Puntí, Mixi Vilasís, Dani Erencia

Mig.: Guillem Escarrabill, Kako

Dav.: Raúl Campayo, Martí Soler

MARTINENC

Javi Gómez

Port.: Roy Zambrano (Martinenc B)

Def.: Martí Tapia (Vilafranca)

Mig.: Aleix Lage (Sants), Víctor Muñoz (Vista Alegre), Gueri Tejedor (sense equip)

Dav.: Gerard del Río (Rubí), Eric Zárate (San Cristóbal)

Eric Simó (Guineueta), Marc Ahufinger (Júpiter), Carles Güell (Martorell), Ivan Garcia (Sants), Joan Vendrell, Jan Lladó, Gabri Padrós, Javi Iglesias

Port.: Víctor Cócera

Def.: Adri Pulido, Karim, Adri Garcia, Edu García

Mig.: Tinoco, Marçal Lladó, Rafel Roger

Dav.: Adri Canelada, Joel Martínez, Josevi

MARTORELL

Albert Nualart

Port.: Dani Baquero (Joanenc), Souleiman Touray (Unif. Bellvitge Juv.)

Def.: Martí Rafanell (Sabadell Juv.), Marc Saldaña (Juvenil)

Mig.: Martí Ramos (Viladecans), Carles Güell (Martinenc), Marc Serra (Berga), Gorrea (Sant Ildefons), Yeray García (Juvenil)

Dav.: Kilian Honorato (Santboià), Mykola Lavryk (Juvenil)

De Sande (Manresa), Edgar Alvaro (Sabadell Nord), Toni Domínguez (Viladecans), Guillem Anglada (Farners), Abde (Sant Ildefons), Marc Ollé (Castellar), Albert Serrats

Port.:

Def.: Michael Stalin, Isaac Santaulària, Xavi Sansegundo, Enric Soriano, Marc Colell, Sergi Fernández

Mig.: Adrià Aguilera, Jordi Pérez, Xavi Marco, Pau Nández, Éric Arévalo, Xavi Torres, Guille Gámez

Dav.: Balada, Víctor Marco

MATARÓ

Raúl Monroy

Port.: Joan Guillamat (Argentona)

Def.: Jordi Mola (Winthrop University)

Mig.: Joan Gual (Granollers)

Dav.: Óscar Gonpi (Europa Juv.)

Adri Simón (Montcada), Marc Pascual (Vilassar Mar), Aitor González (Cardedeu), Pol Andiñach, Pedrito Pareja

Port.: Toni Jiménez

Def.: Teje, Carles Torrents, Dani Prieto, Isma Aguilar, Joel Marín, Andoni Sesma, Víctor Yustos

Mig.: Pol Almellones, Sergi Sánchez, Parri, Fran Ochoa, Fiti

Dav.: Aleix Cirera, Samu Bayón, Uri Martínez, Lluís Bargalló, Toni Paredes, Kike Amador

MOLLERUSSA

Josep Maria Turull

Port.:

Def.:

Mig.: Joan Vice (Alcarràs), Marc Garcia Caño (Nàstic Juv.)

Dav.:

-

Port.: Joan Marc, Marc Aceituno

Def.: Kiko Tàpies, Niso, Jordi Pedrós, Joan Martí, Roger Aleu, Marcel Ormo

Mig.: Pocu, Putxi, Quini, Edu Barón

Dav.: Jofre Graells, Álvaro Muñoz, Óscar Canadell, Marc Soldevila, Albert Delgado, Mateu Bibiloni

MOLLET

David Parra
(sense equip, ex Parets)

Port.: Víctor Vilarrasa (Parets)

Def.: Jordi Vallcorba i Sergio Jiménez 'Jota' (Parets), Ramon Suárez (San Cristóbal), David Morales (Les Franqueses), David Sánchez Ruano (Manresa), Xavi Murcia (cedit San Cristóbal)

Mig.: Sergio Sánchez (Parets), Bilal Azejel (Ripollet), Édgar Velasco (FE Grama)

Dav.: Alexis Garcia (Parets), Walter Fernández (Manresa), Arnau Fortuny (Granollers)

Arnau Arruebo (Granollers), Alejandro Varón 'Pesky' i Joel Brey (Rubí), Miraash (Parets), Miguel López (Vilassar Mar), Pedro Lino (Molletense), Víctor Rodríguez (Sant Cugat), Cadmo (Montcada), Brian, Chipi, Paitu, Jordi Sola

Port.: Pol Flores, Guillem Ruiz

Def.: Adrià Bassols, Sergio Llavaneras 'Llava'

Mig.: Martí Garcia, Joshua Romero, Negro

Dav.: David Castro, José González

PALAMÓS Joan Mármol

Port.:

Def.: -

Mig.: Marc Viadé (Banyoles)

Dav.: Víctor Pajares (Calonge), Musa Fatty (L'Escala)

Alejandro Delgado (Viladecans), Charles Spragg (torna Nova Zelanda), Sergio González (Vic), Dani Muela (Granollers)

Port.: Quinti, Mamadou Ndow

Def.: David Cano, Sergi García, Pere Espuña, Ayoub Jaaidi, Joel Salas, Biel Pla

Mig.: Guillem Cornellà, Alexis Sánchez, Adri Salas, Pep Vergara

Dav.: Toni Rossell, Xevi German, Dembo Batchilly

PARETS

Miquel Muñoz

Port.: Pumuki (Guineueta), Gerard Muñoz (Parets B)

Def.: Aitor Angulo (Camprodon), Ramon Miro (Europa B)

Mig.: Àlex Soler (sense equip, exManlleu), Sergi Salvador (Cerdanyola Juv.), Álex Martín (Parets B), Álex Cañadilla (Caldes), Dani Pérez (Guineueta)

Dav.: Bernat Mesa (Guineueta), Miraash (Mollet), Enric Vega (Sant Quirze), Manel Molina (Cerdanyola Juv.)

Víctor Vilarrasa, Sergio Sánchez, Jordi Vallcorba, Sergio Jiménez 'Jota' i Alexis García (Mollet), Adrià Labiano (At. Sant Pol), Maha Tunkara (Les Franqueses), Torrecilla (Molletense), Álex Calatrava (Sants), Iván Fajardo, Arnau

Port.:

Def.: Marc Gràcia, Pol Collado, Óscar Reche

Mig.: Denys Baturo, Alex Escobar, Litus Ferrés, Pol Montpart, Marc Pluvins

Dav.: Moussa Diallo, Rubén López

RAPITENCA

Ramon Sancho

Port.: José Luis Ruiz (El Catllar), Dan Reverté (Nàstic Juv.)

Def.: Xavi Cotaina i Joan Sancho (Juvenil)

Mig.: Marc Lleixà (La Sénia), Ramon Lladó (Ampolla), Pachu (Ascó), Pere Estellé (Ulldecona)

Dav.: Àlex López (Rapitenca B)

Josep de la Torre i Marcel Espanya (Amposta), Ferran Buera (Escola Ebre), Iván Gasparín i Ferran Roig (Tortosa), Àlex Ródenas, Rafa Llop

Port.:

Def.: Aleix Matamoros 'Mata', Èric Alarcón, Abdul Barry, Andy Alarcón

Mig.: Aleix Alumbreros 'Peke'

Dav.: Àlex Forés, Josep Becerra, Cristian Valcárcel

RUBÍ

Carlos López
(Mercantil)

Port.: Ivan Fuentes (Júpiter), Álex Ortiz (Mercantil)

Def.: Gerard Silvestre (Mercantil), Iván Caballero (Sabadell Nord)

Mig.: Antoni Hernández (Ripollet), Alejandro Varón 'Pesky' i Joel Brey (Mollet)

Dav.: Younes Vieux (Rubí B)

Manu Vílchez (Guineueta), Gerard del Río (Martinenc), Marc González (Sant Cugat), Aleix Segura (Cerdanyola B), Carles Mur, Juanmi Beas, Xavi Betrán

Port.:

Def.: Raventós, Ivan Rodríguez, Aitor Torres, Villegas

Mig.: Jordi Masip, Raúl Pérez, Adrià López Burgos

Dav.: Sergi Estrada, Òscar Uroz, Anouar, Montoro, Héctor García

SABADELL NORD

Pablo Becerril
(sense equip, ex Sabadell B)

Port.: Miguel Lozano (Gramenet)

Def.: Raúl Martín (Sabadell B), Àlex Rubió (Sant Cugat), Dani Alcayde (Sant Cugat/Cedit Terrassa), Arnau Rubió (Sant Quirze)

Mig.:

Dav.: Edgar Alvaro (Martorell), Jonay Moreno (Ripollet), Marc Montes (Juvenil)

Iván Caballero (Rubí), Xavi Viso i David López (Castellar), Vadillo, Jandro Moreno, Carlos Raya, Alon Firdman, Albert Quereda

Port.: Lluri Granado

Def.: Arnau Guitart, Adri Peña, Isaac Serna, Albert Luque, Andrés Montero, Alex Alegría

Mig.: Carlos Silva, Kevin del Corral, Marc Martí, Sergi Martí, Álex Sánchez

Dav.: Omar Qanni, Pedro Pérez, Luis Pajares

SANT CUGAT

Oriol Alcázar

(selecció Tailàndia s14 i s16)

Port.:

Def.: Marc González (Rubí), Víctor Rodríguez (Mollet), Sergi Vicente (Sants)

Mig.: Ernest López (Jabac), Manel Montoya (Santboià)

Dav.: Marc Rodríguez (San Lorenzo), Marc Pilar (Vic), Simón Basanta (CFS Eixample), Uri Peix (Sant Cugat B), Ferran Roca (Santboià)

Naoufal (Sant Ildefons), Nico Porto (San Juan At. Montcada), Kevin Caballero (Caldes Montbui), Gerard Grau (Montcada), Dani Alcayde (torna Terrassa/Sabadell Nord)

Port.: Manel Martí, Guillem Nadal

Def.: Arnau Benet, Marc Capel, Jordi Rodríguez, Xevi Jiménez, Marc Arnau

Mig.: Álex Carazo, Ferran Vera, Xexi Mas

Dav.: Joel Mateos, Guillem Benet, Jordi Ranera

SANT ILDEFONS

Ivo Rodríguez

Port.: Miguel Gabaldón (Unif. Bellvitge)

Def.: Javier Núñez (Can Buxeres), Marc Pulido i Rubén García (Vista Alegre), Víctor Fernández (Juvenil)

Mig.: Aniol (Can Vidalet), Marc Gibernau (Marianao Poblet), Joan Valls (Juvenil)

Dav.: Abde (Martorell), Naoufal (Sant Cugat), Alejandro Avilés i Álvaro García (Juvenil)

Gorrea (Martorell), Alberto Arnalot (At. Sant Just), Chechu Santesteban (Vista Alegre), Younes Saban (Gavà), Juanjo Navarro, Marc Rojas, Roger Nolla, Adri Ruiz, Fabra, Ao, Pozzo

Port.: Samu Álvarez

Def.: Karim, Yeray, Álvaro Tejeda, Lluís Gosa

Mig.: Jona Sánchez, Javi Jarabo

Dav.: Giancarlo

SANTBOIÀ

Ramon M. Calderé

(sense equip)

Port.:

Def.: Gerard Rovira (Santfeliuenc), Burgos (Uruguai)

Mig.: Peláez (Juvenil)

Dav.: Emery (Uruguai)

Kilian Honorato (Martorell), Ferri Vega i Dani Ortiz (Vista Alegre), Manel Montoya i Ferran Roca (Sant Cugat), Gerard Llobet (Viladecans), Mario Victorio (Santfeliuenc), Jaime Fuentes, Alex Ruiz, Libo, Roland Garrós, Bellido

Port.: Rafa Leva

Def.: Dani Martínez

Mig.: Carlos Martínez

Dav.: Pedro Bravo, Juanlu

SOLSONA

Joan Corominas

Port.:

Def.: Marc Guijarro 'Giggi' (Vic)

Mig.: Marcel Bellido (Manlleu), Marc Díez (Sallent)

Dav.: Max Morell (Vic), Roger Alsina (Manlleu)

Joan Parcerisa, Robert Tripiana i Jordi Esteve (retirats)

Port.: Gerard Barcons, David Soria

Def.: Arnau Murcia, Guiu Montaner, Aitor Lorca, Alconchel, Toni Roldán, Ángel García

Mig.: Xavi Ratera, Roger Ribera, Carlos Malpica, Adrià Barniol, Andrei Deac, Albert Parcerisa

Dav.: Nourddin el Morabiti, Rafel Pérez, Roger Sala, Arnau Valero

TÀRREGA

Edu Berrocal

Port.: Albert Alfonso (Igualada)

Def.: Roger Botet (Torrefarrera), Cristian Castaño i Bachana Lominadze (San Mauro)

Mig.: Hichem (Igualada)

Dav.: Iulian Florica (Guissona), Houssam Jbilou (EF Tàrrega Juv.), Marc Guliàs (Igualada), Josep Maria Marcé (Vista Alegre)

Alberto Bañuelos (retirat), Marc Enríquez (Borges Blanques), Lluís Clop (Joanenc) , Iñaki Baz (San Mauro), Roger Escamilla (San Cristóbal), David Oliveros, Sergi Solé, Pau Vidal, Omar

Port.: Albert Pont

Def.: Silviu, Joan Salinas

Mig.: Maikel Molina, Dídac Castelló, Ramon Verdés, Albert Farré, Sergi Castelló

Dav.: Adrià Martínez, Dani Vargas, Joni

TONA

Ricard Farrés, Marcel Martí i Marc Francolí

(Vic Riuprimer)

Port.: Bru Ortega (Banyoles)

Def.: Òscar Parcet (Farners), Aitor Reinon (Gimn. Manresa), Lluc Banús (Girona B), Sebas Giménez (Gran Maestre)

Mig.: Enric Casanovas (Vic), Abde (Manlleu), Maik Molist (Girona B), Pol Vallès (Cardedeu)

Dav.: Ale Gaitán (EF Bosc de Tosca)

Oriol Bordas (Les Franqueses), Uri Santos (retirat, director metodològic EF Bosc de Tosca), Pol Coll (Manlleu), Aleix Feixas (Vic), Sergi Abad i Jordi Orra (Vic Riuprimer) , Aleix Manzano, Iván Fernández, Ramon Masó

Port.: Carles Blanquera

Def.: Ot Bofill, Guillem Font

Mig.: Nil Salarich, Veli Noguera, Jordi Guardia, Arnau Tortosa

Dav.: Ivan Garcia, Eloi Sánchez

UNIFICACIÓ LLEFIÀ

Jordi Souto

Port.: Tomàs Terrats (Europa B)

Def.: -

Mig.: Cristian Poyatos (Racing Vallbona), Miquel Porta (Badalona Juv.)

Dav.: Jairo Torné (Vic), Alan Lugo (Montañesa)

David Cutillas i Pau Llinares (Racing Vallbona), Demba Traore, Carlos Molina

Port.: Cesc de Bode

Def.: Sergi Lobo, Monti, Roldán, Leo, Javi Guerrero, Rodri

Mig.: Toni Parra, Carlos Naya, Álex García, Domínguez, Pol Juárez

Dav.: Alberto, Toni Casulleras 'Casu', Saumell

VIC

Albert Cámara

Port.: Eloi Castro (Juvenil)

Def.: José Alberto (Llagostera B), Albert Genís (Banyoles), Raül Garcia (sense equip, ex Manlleu), Hicham Karrouch (Europa Juv./Sabadell)

Mig.: Joel Solà (Igualada), Albert Orriols (Vic Riuprimer), Sergio González (Palamós), Marc Calahorro (Sabadell Juv.)

Dav.:Bruno Muller (La Jonquera), Aleix Feixas (Tona), Aarón Reinon (Europa Juv.)

Robert Busquets (retirat), Enric Casanovas (Tona), Albert Corzo, Héctor Miguel i Àlex Gil (Júpiter), Roger Cunill (Peralada), Toni Sureda (Manresa), Jairo Torné (Unif. Llefià), Gerard Enrich (San Cristóbal), Max Morell i Marc Guijarro 'Giggi' (Solsona), Eloi Blanes (Cardedeu), Marc Pilar (Sant Cugat)

Port.: Sergi Solanich, Albert Reig

Def.: David Busquets, Gil Bertrana

Mig.: Adrià Caballé, Gerard Verdaguer 'Peque', Guillem Poblet, Carles Roca

Dav.: Ignasi Armengou, Adrià Balagué, Marc Vilajosana

VIC RIUPRIMER

Dani Juvany i Xus Sánchez

(sense equip)

Port.: Charly Zorrilla (Oyonesa)

Def.: Sergi Abad (Tona)

Mig.: Jordi Orra (Tona)

Dav.: -

Albert Orriols (Vic)

Port.: Arnau Soria

Def.: Marc Bassas, Ferran Sadurní, Quim Vila, Joan Farrés, Marc Puigdesens, Jordi Isern

Mig.: Arnau Aliberch, Jordi Puigdollers, Roger Curós, Xevi Soler, Oriol Espina, Aleix Puigdesens, Marc Viver

Dav.: Ferri Alemany, Marc Pujol, Sergi Puig, Eduard Saborit

VILADECANS

Raúl Paje

Port.: Toni Domínguez (Martorell)

Def.: Espi (Gavà)

Mig.: Alex Castilla (At. Sant Just Juv.), Alejandro Delgado (Palamós), Gurrea (Júpiter)

Dav.: Bilal Lamsaif (Unif. Bellvitge Juv.), Joel Paredes (Unif. Bellvitge), Isma Cabello i Sergio Preciado (At. Prat Delta), Gerard Llobet (Santboià)

Álex Sánchez (torna Cornellà/Manresa), Martí Ramos (Martorell), Benjamín Sierra (Espluguenc), Favio Osorio (Igualada), Eric García (Unif. Bellvitge), Sergi Serés (Marianao Poblet), Kevin Rodríguez, Mario Saborido, Pol Arnaldos, Joan Castells, Tommy Encinas, Abde Afazaz

Port.: Santi Pérez

Def.: Albert Lara, Javi Gallardo, Juanma Ruiz, Marc Casares

Mig.: Alberto Triguero, Robert Ochoa, David Cepeda, Víctor García

Dav.: Matallín

VILANOVA

Agus Isabel

Port.:

Def.: Luca Tremiño (Vilafranca)

Mig.: -

Dav.: Valldosera (At. Vilanova), Édgar Doblas (Sitges)

Carlos Molina (Cubelles), Adri Alonso (At. Vilanova), Nito i Víctor Morillas (Sitges), Sebas (Olivella) , David Gómez, Marc Përez

Port.: Javi Martínez

Def.: Ivan Torres, Aleix Semur, Alex Iloie, Àlex Saldaña, Raúl Perea

Mig.: Oriol Codina, Alejandro Pascua, Totti Ortiz, Dani Antolínez, Roberto Angulo

Dav.: Carlos Contreras, Marcel Álvaro, Rafa Ribeiro

VISTA ALEGRE

Eloy Martínez

Port.:

Def.: Chechu Santesteban (Sant Ildefons), Dani Ortiz (Sanyboià)

Mig.: Daniel Santiago (Sant Andreu Juv.), Arnau Maldonado (Gimn. Manresa Juv.)

Dav.: Joel Ruiz (Cerdanyola Juv.), Ferri Vega (Santboià), Xavi Laborde (Sabadell Juv.)

Guille Ramon (Santfeliuenc), Marc Pulido i Rubén García (Sant Ildefons), Víctor Muñoz (Martinenc), Josep Maria Marcé (Tàrrega)

Port.: Tomás Egea, Sergio de León

Def.: Cazorla, Sergi Grimau, Àlex Peñas, Cristian Faura, Sergi Sánchez

Mig.: Sergio Campos, Marc Muñoz

Dav.: Iván Peralta, Xavi Galan, Joel Sánchez

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies