logo
Fiatc BarnaPorters Campus GoalKeepers


Jornada 1 - 08-09-2019

07-09-2019 16:00 At. Alpicat L'Albi
08-09-2019 16:00 Solsona Borges Blanques
08-09-2019 16:00 Cervera Palau d'Anglesola
08-09-2019 16:30 Angulària d'Anglesola Termens
08-09-2019 17:00 At Castellserà Torrefarrera
08-09-2019 17:00 Sudanell Lleida Esportiu B
08-09-2019 18:00 Balaguer Linyola
08-09-2019 18:00 Balàfia Juneda
08-09-2019 18:25 Guissona Artesa de Segre

Jornada 2 - 15-09-2019

14-09-2019 15:30 Lleida Esportiu B At Castellserà
14-09-2019 18:00 Torrefarrera Balaguer
15-09-2019 16:00 Juneda Sudanell
15-09-2019 16:00 Termens Solsona
15-09-2019 16:30 Palau d'Anglesola Angulària d'Anglesola
15-09-2019 17:00 Borges Blanques Balàfia
15-09-2019 17:00 L'Albi Guissona
15-09-2019 17:30 Linyola At. Alpicat
15-09-2019 18:00 Artesa de Segre Cervera

Jornada 3 - 22-09-2019

21-09-2019 16:00 At. Alpicat Torrefarrera
22-09-2019 16:00 Cervera L'Albi
22-09-2019 16:00 Juneda Borges Blanques
22-09-2019 16:00 Solsona Palau d'Anglesola
22-09-2019 16:30 Angulària d'Anglesola Artesa de Segre
22-09-2019 17:00 Sudanell At Castellserà
22-09-2019 18:00 Balàfia Termens
22-09-2019 18:00 Balaguer Lleida Esportiu B
22-09-2019 18:25 Guissona Linyola

Jornada 4 - 29-09-2019

28-09-2019 15:30 Lleida Esportiu B At. Alpicat
28-09-2019 18:00 Torrefarrera Guissona
29-09-2019 16:00 Termens Juneda
29-09-2019 16:30 Palau d'Anglesola Balàfia
29-09-2019 17:00 L'Albi Angulària d'Anglesola
29-09-2019 17:00 Borges Blanques Sudanell
29-09-2019 17:00 At Castellserà Balaguer
29-09-2019 17:30 Linyola Cervera
29-09-2019 18:00 Artesa de Segre Solsona

Jornada 5 - 06-10-2019

05-10-2019 16:00 At. Alpicat At Castellserà
06-10-2019 16:00 Cervera Torrefarrera
06-10-2019 16:00 Juneda Palau d'Anglesola
06-10-2019 16:00 Solsona L'Albi
06-10-2019 16:30 Angulària d'Anglesola Linyola
06-10-2019 17:00 Sudanell Balaguer
06-10-2019 17:00 Borges Blanques Termens
06-10-2019 18:00 Balàfia Artesa de Segre
06-10-2019 18:25 Guissona Lleida Esportiu B

Jornada 6 - 13-10-2019

12-10-2019 15:30 Lleida Esportiu B Cervera
12-10-2019 18:00 Torrefarrera Angulària d'Anglesola
13-10-2019 16:00 Termens Sudanell
13-10-2019 16:30 Palau d'Anglesola Borges Blanques
13-10-2019 17:00 L'Albi Balàfia
13-10-2019 17:00 At Castellserà Guissona
13-10-2019 17:30 Linyola Solsona
13-10-2019 18:00 Artesa de Segre Juneda
13-10-2019 18:00 Balaguer At. Alpicat

Jornada 7 - 20-10-2019

20-10-2019 16:00 Termens Palau d'Anglesola
20-10-2019 16:00 Juneda L'Albi
20-10-2019 16:00 Solsona Torrefarrera
20-10-2019 16:00 Cervera At Castellserà
20-10-2019 16:30 Angulària d'Anglesola Lleida Esportiu B
20-10-2019 17:00 Borges Blanques Artesa de Segre
20-10-2019 17:00 Sudanell At. Alpicat
20-10-2019 18:00 Balàfia Linyola
20-10-2019 18:25 Guissona Balaguer

Jornada 8 - 27-10-2019

26-10-2019 15:30 Lleida Esportiu B Solsona
26-10-2019 16:00 At. Alpicat Guissona
26-10-2019 18:00 Torrefarrera Balàfia
27-10-2019 16:30 Palau d'Anglesola Sudanell
27-10-2019 17:00 L'Albi Borges Blanques
27-10-2019 17:00 At Castellserà Angulària d'Anglesola
27-10-2019 17:30 Linyola Juneda
27-10-2019 18:00 Artesa de Segre Termens
27-10-2019 18:00 Balaguer Cervera

Jornada 9 - 03-11-2019

03-11-2019 16:00 Termens L'Albi
03-11-2019 16:00 Juneda Torrefarrera
03-11-2019 16:00 Solsona At Castellserà
03-11-2019 16:00 Cervera At. Alpicat
03-11-2019 16:30 Angulària d'Anglesola Balaguer
03-11-2019 16:30 Palau d'Anglesola Artesa de Segre
03-11-2019 17:00 Sudanell Guissona
03-11-2019 17:00 Borges Blanques Linyola
03-11-2019 18:00 Balàfia Lleida Esportiu B

Jornada 10 - 10-11-2019

09-11-2019 15:30 Lleida Esportiu B Juneda
09-11-2019 16:00 At. Alpicat Angulària d'Anglesola
09-11-2019 18:00 Torrefarrera Borges Blanques
10-11-2019 17:00 L'Albi Palau d'Anglesola
10-11-2019 17:00 At Castellserà Balàfia
10-11-2019 17:30 Linyola Termens
10-11-2019 18:00 Artesa de Segre Sudanell
10-11-2019 18:00 Balaguer Solsona
10-11-2019 18:25 Guissona Cervera

Jornada 11 - 17-11-2019

17-11-2019 16:00 Termens Torrefarrera
17-11-2019 16:00 Juneda At Castellserà
17-11-2019 16:00 Solsona At. Alpicat
17-11-2019 16:30 Angulària d'Anglesola Guissona
17-11-2019 16:30 Palau d'Anglesola Linyola
17-11-2019 17:00 Borges Blanques Lleida Esportiu B
17-11-2019 17:00 Sudanell Cervera
17-11-2019 18:00 Balàfia Balaguer
17-11-2019 18:00 Artesa de Segre L'Albi

Jornada 12 - 24-11-2019

23-11-2019 15:30 Lleida Esportiu B Termens
23-11-2019 16:00 At. Alpicat Balàfia
23-11-2019 18:00 Torrefarrera Palau d'Anglesola
24-11-2019 16:00 Cervera Angulària d'Anglesola
24-11-2019 17:00 At Castellserà Borges Blanques
24-11-2019 17:00 L'Albi Sudanell
24-11-2019 17:30 Linyola Artesa de Segre
24-11-2019 18:00 Balaguer Juneda
24-11-2019 18:25 Guissona Solsona

Jornada 13 - 01-12-2019

01-12-2019 16:00 Termens At Castellserà
01-12-2019 16:00 Juneda At. Alpicat
01-12-2019 16:00 Solsona Cervera
01-12-2019 16:30 Palau d'Anglesola Lleida Esportiu B
01-12-2019 17:00 Sudanell Angulària d'Anglesola
01-12-2019 17:00 Borges Blanques Balaguer
01-12-2019 17:00 L'Albi Linyola
01-12-2019 18:00 Artesa de Segre Torrefarrera
01-12-2019 18:00 Balàfia Guissona

Jornada 14 - 15-12-2019

14-12-2019 15:30 Lleida Esportiu B Artesa de Segre
14-12-2019 16:00 At. Alpicat Borges Blanques
14-12-2019 18:00 Torrefarrera L'Albi
15-12-2019 16:00 Cervera Balàfia
15-12-2019 16:30 Angulària d'Anglesola Solsona
15-12-2019 17:00 At Castellserà Palau d'Anglesola
15-12-2019 17:30 Linyola Sudanell
15-12-2019 18:00 Balaguer Termens
15-12-2019 18:25 Guissona Juneda

Jornada 15 - 22-12-2019

22-12-2019 16:00 Termens At. Alpicat
22-12-2019 16:00 Juneda Cervera
22-12-2019 16:30 Palau d'Anglesola Balaguer
22-12-2019 17:00 L'Albi Lleida Esportiu B
22-12-2019 17:00 Borges Blanques Guissona
22-12-2019 17:00 Sudanell Solsona
22-12-2019 17:30 Linyola Torrefarrera
22-12-2019 18:00 Artesa de Segre At Castellserà
22-12-2019 18:00 Balàfia Angulària d'Anglesola

Jornada 16 - 12-01-2020

11-01-2020 15:30 Lleida Esportiu B Linyola
11-01-2020 16:00 At. Alpicat Palau d'Anglesola
12-01-2020 16:00 Cervera Borges Blanques
12-01-2020 16:00 Solsona Balàfia
12-01-2020 16:30 Angulària d'Anglesola Juneda
12-01-2020 17:00 Sudanell Torrefarrera
12-01-2020 17:00 At Castellserà L'Albi
12-01-2020 18:00 Balaguer Artesa de Segre
12-01-2020 18:25 Guissona Termens

Jornada 17 - 19-01-2020

18-01-2020 18:00 Torrefarrera Lleida Esportiu B
19-01-2020 16:00 Termens Cervera
19-01-2020 16:00 Juneda Solsona
19-01-2020 16:30 Palau d'Anglesola Guissona
19-01-2020 17:00 Borges Blanques Angulària d'Anglesola
19-01-2020 17:00 L'Albi Balaguer
19-01-2020 17:30 Linyola At Castellserà
19-01-2020 18:00 Artesa de Segre At. Alpicat
19-01-2020 18:00 Balàfia Sudanell

Jornada 18 - 26-01-2020

25-01-2020 15:30 Lleida Esportiu B Sudanell
25-01-2020 18:00 Torrefarrera At Castellserà
26-01-2020 16:00 Juneda Balàfia
26-01-2020 16:00 Termens Angulària d'Anglesola
26-01-2020 16:30 Palau d'Anglesola Cervera
26-01-2020 17:00 Borges Blanques Solsona
26-01-2020 17:00 L'Albi At. Alpicat
26-01-2020 17:30 Linyola Balaguer
26-01-2020 18:00 Artesa de Segre Guissona

Jornada 19 - 02-02-2020

01-02-2020 16:00 At. Alpicat Linyola
02-02-2020 16:00 Cervera Artesa de Segre
02-02-2020 16:00 Solsona Termens
02-02-2020 16:30 Angulària d'Anglesola Palau d'Anglesola
02-02-2020 17:00 Sudanell Juneda
02-02-2020 17:00 At Castellserà Lleida Esportiu B
02-02-2020 18:00 Balàfia Borges Blanques
02-02-2020 18:00 Balaguer Torrefarrera
02-02-2020 18:25 Guissona L'Albi

Jornada 20 - 09-02-2020

08-02-2020 15:30 Lleida Esportiu B Balaguer
08-02-2020 18:00 Torrefarrera At. Alpicat
09-02-2020 16:00 Termens Balàfia
09-02-2020 16:30 Palau d'Anglesola Solsona
09-02-2020 17:00 L'Albi Cervera
09-02-2020 17:00 Borges Blanques Juneda
09-02-2020 17:00 At Castellserà Sudanell
09-02-2020 17:30 Linyola Guissona
09-02-2020 18:00 Artesa de Segre Angulària d'Anglesola

Jornada 21 - 16-02-2020

15-02-2020 16:00 At. Alpicat Lleida Esportiu B
16-02-2020 16:00 Cervera Linyola
16-02-2020 16:00 Juneda Termens
16-02-2020 16:00 Solsona Artesa de Segre
16-02-2020 16:30 Angulària d'Anglesola L'Albi
16-02-2020 17:00 Sudanell Borges Blanques
16-02-2020 18:00 Balàfia Palau d'Anglesola
16-02-2020 18:00 Balaguer At Castellserà
16-02-2020 18:25 Guissona Torrefarrera

Jornada 22 - 01-03-2020

29-02-2020 15:30 Lleida Esportiu B Guissona
29-02-2020 18:00 Torrefarrera Cervera
01-03-2020 16:00 Termens Borges Blanques
01-03-2020 16:30 Palau d'Anglesola Juneda
01-03-2020 17:00 L'Albi Solsona
01-03-2020 17:00 At Castellserà At. Alpicat
01-03-2020 17:30 Linyola Angulària d'Anglesola
01-03-2020 18:00 Artesa de Segre Balàfia
01-03-2020 18:00 Balaguer Sudanell

Jornada 23 - 08-03-2020

07-03-2020 16:00 At. Alpicat Balaguer
08-03-2020 16:00 Juneda Artesa de Segre
08-03-2020 16:00 Solsona Linyola
08-03-2020 16:00 Cervera Lleida Esportiu B
08-03-2020 16:30 Angulària d'Anglesola Torrefarrera
08-03-2020 17:00 Sudanell Termens
08-03-2020 17:00 Borges Blanques Palau d'Anglesola
08-03-2020 18:00 Balàfia L'Albi
08-03-2020 18:25 Guissona At Castellserà

Jornada 24 - 15-03-2020

14-03-2020 15:30 Lleida Esportiu B Angulària d'Anglesola
14-03-2020 16:00 At. Alpicat Sudanell
14-03-2020 18:00 Torrefarrera Solsona
15-03-2020 16:30 Palau d'Anglesola Termens
15-03-2020 17:00 L'Albi Juneda
15-03-2020 17:00 At Castellserà Cervera
15-03-2020 17:30 Linyola Balàfia
15-03-2020 18:00 Artesa de Segre Borges Blanques
15-03-2020 18:00 Balaguer Guissona

Jornada 25 - 22-03-2020

22-03-2020 16:00 Termens Artesa de Segre
22-03-2020 16:00 Juneda Linyola
22-03-2020 16:00 Solsona Lleida Esportiu B
22-03-2020 16:00 Cervera Balaguer
22-03-2020 16:30 Angulària d'Anglesola At Castellserà
22-03-2020 17:00 Borges Blanques L'Albi
22-03-2020 17:00 Sudanell Palau d'Anglesola
22-03-2020 18:00 Balàfia Torrefarrera
22-03-2020 18:25 Guissona At. Alpicat

Jornada 26 - 29-03-2020

28-03-2020 15:30 Lleida Esportiu B Balàfia
28-03-2020 16:00 At. Alpicat Cervera
28-03-2020 18:00 Torrefarrera Juneda
29-03-2020 17:00 L'Albi Termens
29-03-2020 17:00 At Castellserà Solsona
29-03-2020 17:30 Linyola Borges Blanques
29-03-2020 18:00 Artesa de Segre Palau d'Anglesola
29-03-2020 18:00 Balaguer Angulària d'Anglesola
29-03-2020 18:25 Guissona Sudanell

Jornada 27 - 05-04-2020

05-04-2020 16:00 Termens Linyola
05-04-2020 16:00 Juneda Lleida Esportiu B
05-04-2020 16:00 Solsona Balaguer
05-04-2020 16:00 Cervera Guissona
05-04-2020 16:30 Angulària d'Anglesola At. Alpicat
05-04-2020 16:30 Palau d'Anglesola L'Albi
05-04-2020 17:00 Sudanell Artesa de Segre
05-04-2020 17:00 Borges Blanques Torrefarrera
05-04-2020 18:00 Balàfia At Castellserà

Jornada 28 - 19-04-2020

18-04-2020 15:30 Lleida Esportiu B Borges Blanques
18-04-2020 16:00 At. Alpicat Solsona
18-04-2020 18:00 Torrefarrera Termens
19-04-2020 16:00 Cervera Sudanell
19-04-2020 17:00 At Castellserà Juneda
19-04-2020 17:00 L'Albi Artesa de Segre
19-04-2020 17:30 Linyola Palau d'Anglesola
19-04-2020 18:00 Balaguer Balàfia
19-04-2020 18:25 Guissona Angulària d'Anglesola

Jornada 29 - 26-04-2020

26-04-2020 16:00 Termens Lleida Esportiu B
26-04-2020 16:00 Juneda Balaguer
26-04-2020 16:00 Solsona Guissona
26-04-2020 16:30 Angulària d'Anglesola Cervera
26-04-2020 16:30 Palau d'Anglesola Torrefarrera
26-04-2020 17:00 Borges Blanques At Castellserà
26-04-2020 17:00 Sudanell L'Albi
26-04-2020 18:00 Artesa de Segre Linyola
26-04-2020 18:00 Balàfia At. Alpicat

Jornada 30 - 03-05-2020

02-05-2020 15:30 Lleida Esportiu B Palau d'Anglesola
02-05-2020 16:00 At. Alpicat Juneda
02-05-2020 18:00 Torrefarrera Artesa de Segre
03-05-2020 16:00 Cervera Solsona
03-05-2020 16:30 Angulària d'Anglesola Sudanell
03-05-2020 17:00 At Castellserà Termens
03-05-2020 17:30 Linyola L'Albi
03-05-2020 18:00 Balaguer Borges Blanques
03-05-2020 18:25 Guissona Balàfia

Jornada 31 - 10-05-2020

10-05-2020 16:00 Termens Balaguer
10-05-2020 16:00 Juneda Guissona
10-05-2020 16:00 Solsona Angulària d'Anglesola
10-05-2020 16:30 Palau d'Anglesola At Castellserà
10-05-2020 17:00 Borges Blanques At. Alpicat
10-05-2020 17:00 Sudanell Linyola
10-05-2020 17:00 L'Albi Torrefarrera
10-05-2020 18:00 Artesa de Segre Lleida Esportiu B
10-05-2020 18:00 Balàfia Cervera

Jornada 32 - 17-05-2020

16-05-2020 15:30 Lleida Esportiu B L'Albi
16-05-2020 16:00 At. Alpicat Termens
16-05-2020 18:00 Torrefarrera Linyola
17-05-2020 16:00 Solsona Sudanell
17-05-2020 16:00 Cervera Juneda
17-05-2020 16:30 Angulària d'Anglesola Balàfia
17-05-2020 17:00 At Castellserà Artesa de Segre
17-05-2020 18:00 Balaguer Palau d'Anglesola
17-05-2020 18:25 Guissona Borges Blanques

Jornada 33 - 24-05-2020

23-05-2020 18:00 Torrefarrera Sudanell
24-05-2020 16:00 Termens Guissona
24-05-2020 16:00 Juneda Angulària d'Anglesola
24-05-2020 16:30 Palau d'Anglesola At. Alpicat
24-05-2020 17:00 Borges Blanques Cervera
24-05-2020 17:00 L'Albi At Castellserà
24-05-2020 17:30 Linyola Lleida Esportiu B
24-05-2020 18:00 Artesa de Segre Balaguer
24-05-2020 18:00 Balàfia Solsona

Jornada 34 - 31-05-2020

30-05-2020 15:30 Lleida Esportiu B Torrefarrera
30-05-2020 16:00 At. Alpicat Artesa de Segre
31-05-2020 16:00 Cervera Termens
31-05-2020 16:00 Solsona Juneda
31-05-2020 16:30 Angulària d'Anglesola Borges Blanques
31-05-2020 17:00 Sudanell Balàfia
31-05-2020 17:00 At Castellserà Linyola
31-05-2020 18:00 Balaguer L'Albi
31-05-2020 18:25 Guissona Palau d'Anglesola

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies