24 juny 2019

logo

Mercat Primera Catalana

Publicat per: Admin FBC 3 de juny de 2019


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

NOTA: Mentre no es decideixi oficialment la composició dels dos grups (divendres 28 de juny), els equips apareixen en una mateixa llista

PRIMERA CATALANA 2019-2020

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 23 juny 2019

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

ALCARRÀS

Josep Maria Espasa

Izan Fenoy i Enric Miret (Alcarràs B), Joel Ribes (AEM), Bilel Rahalí (EF Baix Segrià), Edu Raya (Mollerussa), Yeray (At. Segre)

-

Joel Mur, Auger Sisó; Joan Enric Segura, Jaume Viñes, Aleix Llobet, Agustí Miret, Marc Pasanau, Joel Jané, Alfons Garcia, Ferran Lacruz

ASCÓ

Jordi Font

(Amposta)

Albert Troyano (Ascó Futbol Sala), Arnau Cervelló, Pere Jordà i Ferran Messeguer (Flix), Jorge Granado, Óscar Torre i Nico Díaz (Cambrils Unió), Quim Cardona (Amposta), Ñoño (Borges Blanques), Álex Fernández (Vila-seca), Ram Chellay (ascó B), Eric Roda i Gerard Domènech (Juvenil)

Sergi Masqué (Vilafranca), Artur Godia (Mollerussa), Riki de Antonio (Valls), Josep Ramon

Marcel Messeguer

AT. SANT JUST

Arnau Blanco

Álvaro Figueroa (Perugia Juv.), Aleix Massegú (Unif. Bellvitge), Raúl Pérez (At. Junior), Marc Berlanga (Juv.)

Eric Clua (retirat), Marc Pinyol

Jesús Unzué, Picón, Sergio Morgado, Nacho, Palaus, Jan, Marc Garcia, Montes, Alejandro, Marc Rodon, Moya, Dufi, Sergio, Edu, Fidi Bernabéu, Pau, Cebrián, Yutaro

BANYOLES

Adam Fontes

Marc Bech (La Jonquera)

Carles Gallardo (Figueres), Nil Congost (L'Escala), Mario Coronado, Dani Ruvirola

Bru Ortega, Martí Bartrina, Quimo, Martí Bagué, Pol Bastidas, More, Jordi Sala, Jordi Turón, Sergi Ferrusola, Henry, Éric Gispert, Marc Viadé, Toni Güell, Adrià Casanova

CAN VIDALET

Pedro Milla

-

Khalid (Montañesa), Marc Sabaté i Sergi Serés (Viladecans), Michel Owono (FE Grama), Javi Eslava (Vilassar Mar), Raúl Capitán (Santfeliuenc), Sergi Cabré (Gavà)

Oliver Sánchez; Machuca, Max; Aidán, Dani Ramírez, Marc Pecellín

EFAC ALMACELLES

Joan Velasco

-

David Montoy i Carles Barco (Borges Blanques), Roger Canadell i Òscar Canadell (Mollerussa)

-

EL CATLLAR

Álex González

-

-

-

FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA

Juan Camilo Vázquez

(sense equip, exSantboià)

Marçal Lladó i Édgar Velasco (Martinenc), Roger Peris (Júpiter), Nacho Rosillo (Vilafranca), Roger Garcia (Viladecans), Michel Owono (Can Vidalet), Alex Luque (Montañesa), Roger Peña (Vilassar Mar), Éric López (Europa), Ángel González, Bruno Villagrasa, Jonathan Linares, Ferran Bultà i Lucas Álvarez (Juvenil)

Esteve Monterde (Islàndia), Toni Texeira (Castelldefels), Cazorla (Vista Alegre), Pluvins i Rubén Canelada (Vilassar Mar), Javi Chica (retirat), Ñito, Martí, Joel Marín, Samu Martínez, Isaac Padilla, Omar Hayek

Caleb, Rojas, Juan Carlos, Sergi Duarte, Buba, Cristóbal León

GAVÀ

José Manuel Serrano

Víctor Lebrero (Vilanova), Álex Romero (Castelldefels), Sergi Cabré (Can Vidalet)

Kilian Cañabate (Castelldefels), Álvaro Tejeda, Marc Barroso, Sergio López, Rubén Castro

Albert Sancho; Adrián Pérez, Adri Ruiz, Adrià Espinosa, Marc Martínez, Miki Sadurní, Joan Vázquez. Marc González, Quiiles, Adri Moreno

GIRONA B

Àxel Vizuete

Noah i Joel Priego (Manresa)

Sergi Murga (retirat), Toni Rossell (Palamós)

-

GUINEUETA

Luis Gallego

Arnau Pou (Sant Cugat), Raúl Sintes (Campos), Víctor Baragán i Dani Pérez (UDA Gramenet), Bernat Mesa (San Juan At.), Dani González (Argentona), Eric Fernández (Europa Juv./Horta), Pacheco i Carmona (Vilassar Mar), Eric Rokeni (Turó Peira)

Omar Ruiz (San Juan At.), Aleix Gaseni, Jordi Ros, Joel Puigmacià, Hamza

Xavi Pumuki; Marc Fernández, Aitor, Ayllón, Juanma; Ferran, Javi Aldana, Marc Anguera; Andy, Youssef, Makaay, Dani Pardo, Nil Puigmacià

IGUALADA

Moha El Yaagoubi

Éric González (Castelldefels), Hichem Boumedol (Balaguer), Albert Masegosa (Juvenil)

-

Pedro, Martí Just, Alejandro, Carlos Simón, Martí Lliró, Joel Solà, Iñaki Baz, Albert Ribera, Omar Sabouni, David Baraldés, Gerard Llobet

JÚPITER

Paco Hidalgo

(San Juan At.)

Yamandú i Crivi (Sants), Riki López, Robert Bargués i Javi Ruiz (San Juan At. M.), Patrick Chico (Sant Cugat), Albert Gurrea (Rubí), Kaddur i Montero (Sant Andreu At.), Rafa Murillo (Montañesa), Marc Muñoz (Europa B), Llorenç Genesca (Vic), Kamal (Martinenc)

Ruy Gama (San Cristóbal), Ferran Roca (Santboià), Roger Peris (FE Grama), Carles Mur (Rubí), Víctor Cocera i Marc Ahufinger (Martinenc), Coro

Peque, Lluís Bassas, Albert Duran, Adri Felius, Éric Ruiz, Àlex Prat, Dani Ortega, Marc Esteve, Josevi

L'ESCALA

Sergi Luis 'Sepu'

Marçal Sáenz (Manlleu), Iván Toribio (Guíxols), Nil Congost (Banyoles), Ayoub Doudou, Aleix Parès i Koli (Juvenil)

-

Moha Chaoui, Musa Fatty, Jam Baldeh, Argi, Sergi Ramírez, Denilson Rivas

LLAGOSTERA B

Juan Francisco Gómez 'Pini'

(Cristinenc Juv.)

-

Mario Jiménez (Figueres), Fran Ochoa (Mataró), Mamadu Sumaray (Lloret)

-

LLORET

Albert Batllosera

Dani Gómez i Álex Fajardo (Palamós), Mamadu Sumaray (Llagostera B), Álex Lobo (Vilassar Mar)

Francesc Gurt (Guíxols), Roger Cunill (Vic), Adri Expósito (Vilassar Mar)

Massa, Marc Vilà, Edu Poderoso, Rubén Peke, Xavi Aparicio, Josep Maria Majó, Fran Chamizo

MANLLEU

Manel Sala

(debut d'entrenador)

Joan Serrallonga (Llagostera Juv.), Miquel Vilassis (Manlleu B)

Marçal Sáenz (L'Escala), Fredi Juanes, Payán, Adriel, Criado, Guillem Crivillé, Mia Valls

Cristian Carbó, Isaac Aguilar, Pau Franquesa, Martí Soler, Raúl Campayo, Kako

MARTINENC

Javi Gómez

(Sant Ildefons)

Iván García (Viladecans), Víctor Cocera i Marc Ahufinger (Júpiter), Edu García i Adri Pulido (Sant Ildefons), Carles Güell (Manresa FS), Adri Garcia (Santfeliuenc), Édgar Moragas (San Mauro), Joan Vendrell (Balaguer)

Javi Sánchez (Montañesa), Mario Victorio i Roland Garrós (Santboià), Juan Sosa (Cerdanyola), Marçal Lladó i Édgar Velasco (FE Grama), Uri Vives i Kilian Vicente (Europa), Juanmi Beas (Rubí), Jimmy (Gramenet), Albert Vega 'Peque' (Horta), Ramon Suárez (San Cristóbal), Kamal (Júpiter), Villegas, Sergi Grimau, Éric Ruiz

Javi Iglesias, Joel Martínez

MARTORELL

Albert Nualart

Kevin del Corral (Sabadell Nord), Adri Arenas (Sant Cugat), Édgar Álvaro (Mataró Juv.)

Joan Amador, Totti

-

MATARÓ

Raúl Monroy

Teje (Argentona), Carles Torrents (Cardedeu), Joan Compte (Europa), Fran Ochoa (Llagostera B), Lluís Bargalló (Vilassar Mar), Pol Almellones (At. Sant Pol), Toni Paredes i Alejandro (Juvenil)

Toni Muñoz (Llavaneres), Ricky Castrillo, Ferran Barrera, Mamadou Bah, Peque, David Morán, Aitor Vázquez

Aleix Cirera, Isma Aguilar, Sergi Sánchez, Parri, Aitor González, Andoni Sesma, Uri Martínez, Marc Pascual, Pedrito Pareja, Yustos, Fiti, Pol Andiñach, Adrián Simón, Kique Amdor

MOLLERUSSA

Josep Maria Turull

Marc Aceituno i Marcel Ormo (Balaguer), Roger Aleu (Sant Ildefons), Artur Godia (Ascó), Roger Canadell i Òscar Canadell (EFAC Almacelles)

Edu Raya (Alcarràs), Adrià Rodríguez, Jordi Clivillé

Joan Marc, Jordi Pedrós, Kiku Tàpies, David Traguany, Genís Morera, Joan Martí, Édgar Pocurull, Marc Grau, Edu Barón, Xavi Putxi, Tatis, Ricky Cervelló, Quini, Sergi Surroca, Albert Delgado, Álvaro Muñoz

MOLLET

Jordi López

(Manlleu)

Jordi Sola (Olímpic La Garriga), Arnau Arruebo (Europa Juv.), Paitu (Cardedeu), Iker Ramos i Pedro Lino (Juvenil)

Sergio Montero (Barberà), Nil Sanz, Ramón, Sergi Rueda, Uri Serra

Erik Ayala, Pol Flores; Víctor Rodríguez, Xavi Ferrer; David Castro, Miguel López; Martí Garcia, Joshua, Negro; Brian Quijada, Cadmo, Chipi, Miraash, José González

MONTAÑESA

Dani Andreu

Brian Canalejo i Àlex Alba (San Cristóbal), Javi Sánchez (Martinenc), Erik Pérez i Miguel A. Sanvidal (Viladecans), Khalid (Can Vidalet), Velillas (L'Hospitalet)

Yeka Kashchy (Badalona Juv., pretemporada), Badri (Juvenil, pretemporada)

Jaime Fuentes (Santboià), Rafa Murillo (Júpiter), Alex Luque (FE Grama), Bauli, Erik Louzao, Patxi, Dani Erencia, Oscar Jiménez

Víctor Colchero; José Santos, Jaime, Agus, Aleix, Ion Vázquez, Joshua, Omar Balde, Isaac Maldonado, Charly Ruiz, Sergi Arimany

PALAMÓS

Joan Mármol

(sense equip)

Sanku (Guíxols), Guillem Cornellà (Farners), Pep Vergara (Guadix), Lucas Palma (Sant Cugat), Toni Rossell (Girona B), Pere Espuña (Figueres)

Genís Balaguer i Pepu Soler (Figueres), Dani Gómez i Álex Fajardo (Lloret), Àlex Santoro (Farners), Steven García (La Jonquera), Oscar Fernandez, Nordine Dahmani, Toni Gamell

Quinti, Sergio García, David Cano, Adri Salas, Alexis Sánchez, Xavi Germán, Joel Salas

PARETS

Miquel Muñoz

(sense equip)

Mahamadou Tunkara (Les Franqueses), Reche (Sabadell B), Àlex Calatrava (Sant Andreu Juv.), Adri Labiano (Argentona), Marc Pluvins (Granollers)

-

Víctor Vilarrasa; Albert Aloba, Sergio Jiménez 'Jota', Vallcorba, Collado; Pol Montpart, Alexis García, Alkaba Diallo, Litus, Moussa Diallo; Otman

RUBÍ

Alberto Fernández

Juanmi Beas (Martinenc), Carles Mur (Júpiter), Marc Gracia (San Juan At.), Charly Lumbreras (Besòs BV)

Uri Antonell (Sants), Albert Gurrea (Júpiter), Juli Serrano (Vilafranca), Carlos Silva (Sabadell Nord)

Kiki, Joan Raventós, Aitor Torres, Carles Montoro, Enric Vega, Sergi Estrada, Tino Mendoza, Óscar Uroz

SABADELL NORD

Quico Díaz

Iván Caballero i Álex Sánchez (Mercantil), Fran Vega (Molletense), César Molina (San Lorenzo), Carlos Silva (Rubí)

Pep Piñol (retirat), David López (Cerdanyola), Kevin del Corral (Martorell)

Lluri, Xavi Viso, Albert Quereda, Alegría, Marc Martí, Sergi Martí, Adri Peña, Albert Luque, Isaac Serna, Alan, Omar Qanni, Jairo, Brian, Anzo, Andrés Montero, Vadillo

SANT ILDEFONS

Efrén García

(Fontsanta Fatjó)

Adrià Roca, Lluís Gosa, Dani Carceller i David Díaz (Fontsanta Fatjó), Antonio García, Marc Rojas i Sergio Moyano (San Juan At.), Víctor Hidalgo (Prat B), Yeray Fernández, Jonathan Sánchez i Giancarlo Vásquez (Juvenil)

Roger Aleu (Mollerussa), Marc Casares, David Cepeda i Víctor García (Viladecans), Ao (Santboià), Cristian Mulero (Sants), Edu García i Adri Pulido (Martinenc), Christian Fabra, Ricardo Tinoco, Karim Moya, Rafel Roger

Alberto Arnalot, Luis Berenguer, Luis Pozzo, Chechu Santesteban, Carles Sola, Roger Nolla, Roger Gorrea, Younes Saban

SANTBOIÀ

José Alcaraz

(segon ent. Martinenc)

Mario Victorio i Roland Garrós (Martinenc), Jaime Fuentes (Montañesa), Olid (Sa Juan At. M.), Ferran Roca (Júpiter), Ferri Vega i Dani Ortiz (Viladecans), Ao (Sant Ildefons), Toni Calvo (sense equip, exVilafranca)

Marc Hervías (Cerdanyola), Guillermo Torres (Sants), Jota (Santfeliuenc), Sergio Caballero (Pobla Mafumet)

Rafa Leva, Álex Espinet; Álex Ruiz, Víctor Márquez, Dani Martínez; Libo, Carlos Martínez, Carlos González; Juanlu

TÀRREGA

Edu Berrocal

Albert Farré i Sergi Castelló (EF Tàrrega Juv.)

-

David Oliveros, Alberto Bañuelos, Dídac Castelló, Marc Enríquez, Maikel, Leo, Pau Vidal, Lluís Clop, Dani Vargas, Joni Fernández

TONA

Lluís Padrós

(Farners)

Quim Ruiz (Caldes Montbui), Jordi Orra (Manlleu B)

Ricard Seuma (retirat, segon entrenador Tona), Arnau Trulls (Berga)

Charly Zorrilla, Ot Bofill, Iván Fernández, Iván García, Jordi Guardia, Sergi Abad, Guillem Font, Nil Salarich, Veli Noguera, Javi Revert

VALLS

Joan Antoni Pallarés

Arnau Miró i Edu Vives (Borges Blanques), Riki de Antonio (Ascó), Sergi Gómez (Binéfar)

-

Èric Martí, Enric Socías, Gerard Batista, Cesc Martínez, Albert Plana, Sergio Giralte, Marc Guasch, Arnau Cucurull, Raúl López 'Figo', Òscar Pérez, Ramon Miranda, Joel Marigot, Dennis Belemans, Óscar Pan

VIC

Albert Cámara

Àlex Gil (Vilassar Mar), Roger Cunill (Lloret), Hçector Miguel (San Juan At.)

Òscar Almendros (retirat), Aleix Trulls (Berga), Llorenç Genesca (Júpiter), Oriol Espina (Vic Riuprimer), Isma Taleb

Albert Reig, David Busquets, Ignasi Armengou, Gil Bertrana, Gerard Enrich, Jairo Torné, Toni Sureda, Enric Casanovas, Adrià Caballé, Albert Corzo, Peque, Max Morell

VILADECANS

Raúl Paje

Marc Casares, David Cepeda i Víctor García (Sant Ildefons), Óscar Hernando (Vilanova), Benja (Universitat Indianapolis), Marc Sabaté i Sergi Serés (Can Vidalet), Alfonso Hels (Marianao Poblet), Rubén Pedragosa (Caldes Montbui), Joan Castells (Europa B), Eric García (Juvenil)

Erik Pérez i Miguel A. Sanvidal (Montañesa), Kike Ramírez (Castelldefels), Ferri Vega i Dani Ortiz (Santboià), Iván Peralta (Vista Alegre), Iván García (Martinenc), Roger Garcia (FE Grama), Jaime (Santfeliuenc), Ricki Calamardo (San Cristóbal), Xavi Arias, Borja Esteve, Josep Maria, Cunillera, Leo Cangiotti

Santi Pérez, Javi Gallardo, Albert Lara, Robert Ochoa, Alberto Triguero, Dani Matallín

VILANOVA

Agus Isabel

Adri Alonso (Olivella), Carlos Contreras (At. Vilanova), Roberto Angulo (Joventut Ribetana)

Óscar Hernando (Viladecans), Víctor Lebrero (Gavà), Gerard Fernández (Ribes), Pinilla (retirat), Ignasi Valldosera, Óscar Barragán

Nito, Javi Martínez, Aleix Semur, Àlex Iloie, Alejandro Pascua, Gerard Ortiz 'Toti', Sebas

VISTA ALEGRE

Eloy Martínez

Iván Peralta (Viladecans), Cazorla (FE Grama), Xavi Galán (Europa Juv.), Sergio Campos (Prat B)

Javi Jarabo

Tomás Egea, Cristian Faura, Rubén García, Álex Peñas, Marc Pulido, Víctor Muñoz, Manel Bernáldez, Sergi Sánchez, Fran Orellana, Joel Sánchez, Cristian Cifuentes, Marc Muñoz

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com