logo

Mercat Primera Catalana 1

Publicat per: Admin FBC 3 de juny de 2019


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

PRIMERA CATALANA 1 2019-2020

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 21 novembre 2019

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

FE GRAMA

Juan Camilo Vázquez

(sense equip, exSantboià)

Marçal Lladó i Édgar Velasco (Martinenc), Roger Peris (Júpiter), Nacho Rosillo (Vilafranca), Roger Garcia (Viladecans), Michel Owono (Can Vidalet), Alex Luque (Montañesa), Roger Peña (Vilassar Mar), Éric López i Xavi Liébanas (Europa), Edu Soler (sense equp), Óscar Muñoz (Sant Andreu), Angel Cañabate* (Badalona Juv.), Ángel González, Bruno Villagrasa, Jonathan Linares, Ferran Bultà i Lucas Álvarez (Juvenil)

Esteve Monterde (Islàndia), Toni Texeira i Isaac Padilla (Castelldefels), Cazorla (Vista Alegre), Pluvins i Rubén Canelada (Vilassar Mar), Javi Chica (retirat), Martí Tàpia (Vilafranca), Omar Hayek (Rubí), Ñito (Granollers), Joel Marín (Mataró), Angel Cañabate (Masnou), Samu Martínez, Buba, Lolo, Rachid

Caleb; Rojas, Juan Carlos; Sergi Duarte, Cristóbal León, Roberto Morales

GIRONA B

Àxel Vizuete

Noah i Joel Priego (Manresa), Maik Molist (Llagostera), Carlos Martínez (Sant Andreu), Toni Gamell (Palamós), Jonathan Morilla (Sevilla At.), Guillem Naranjo (Damm), Eppy Magalhaes (Poli Ejido), Dan Coll (Vic), Youssouf Koita (AS Bamako), José Aurelio Suárez i Jofre Cherta (torna Peralada), Joel Garcia (sense equip, ex Prat), Víctor Maffeo (Wigan Athletic), Pau Resta, Víctor i Ibrahima (Juvenil)

Sergi Murga (retirat), Toni Rossell (Palamós), Pau Ribas i Botxi Minic (L'Escala), Aleix Feixas i Uri Santos (Tona), Carles Puig (Peralada), Kike Sánchez (Constancia), Adrià Collet (Sabadell), Diego Garzón (Granollers), Marcel Lizak (Espanyol B), Jaume Duran, Toni Montero, Brolin

Marc Roura, Lluc Banús; Miki Poveda, Cristian Venzal, Alejandro Megía, Ferran López, Muritala; Homet

GUINEUETA

Luis Gallego

Arnau Pou (Sant Cugat), Raúl Sintes (Campos), Víctor Baragán i Dani Pérez (UDA Gramenet), Bernat Mesa (San Juan At.), Dani González (Argentona), Eric Fernández (Europa Juv./Horta), Pacheco i Carmona (Vilassar Mar), Eric Rokeni (Turó Peira)

Joel Puigmacià (San Juan At.), Aleix Gaseni (Racing Vallbona), Jordi Ros (Unif. Llefià), Tommy (Can Vidalet), Damián Obispo (Granollers), Hamza (Lorca FC), Youssef (Oyonesa), Aitor, Juanma, Manel Martín, Monde

Xavi Pumuki; Omar Ruiz, Marc Fernández, Ayllón, Andy; Ferran, Javi Aldana, Marc Anguera, Nil Puigmacià; Youssef*, Makaay, Dani Pardo

JÚPITER

Paco Hidalgo

(San Juan At.)

Crivi (Sants), Riki López, Robert Bargués* i Javi Ruiz (San Juan At. M.), Patrick Chico (Sant Cugat), Albert Gurrea (Rubí), Montero (Sant Andreu At.), Rafa Murillo (Montañesa), Marc Muñoz* (Europa B), Llorenç Genesca (Vic), Kamal* (Martinenc), Felipe Vega* (Unión del Puerto), Iván Fuentes (Sant Andreu), Solina (Sant Andreu Juv.), Julen Axpe (Ariz Navarra), Jonny Mirabal (Abadesenc), Marcelo Saliou (Houston le Roi), Javi Santolalla (sense equip)

Ruy Gama (San Cristóbal), Ferran Roca (Santboià), Roger Peris (FE Grama), Carles Mur i Manu Vílchez (Rubí), Víctor Cocera, Marc Ahufinger i Josevi (Martinenc), Yele (Parets), Juanjo Navarro (Sant Ildefons), Lluís Tejero (Vilassar Mar), Marc Muñoz (Europa B), Kamal (Mataró), Felipe Vega (Ibarra), Coro, Marc Esteve, Bellido, Mamau, Robert Bargués

Albert Duran, Peque, Lluís Bassas; Éric Ruiz, Àlex Prat, Dani Ortega, Josevi*; Adri Felius

LA JONQUERA

Mario Fernández

(Futbol Base Valencia CF)

Sergio Moreno (Roses), Dani Muñoz i Angel Laari (Marca de l'Ham), Abde (Farners), Steven García (Palamós), Carlos Salva (Can Gibert), Steven Gallego, Álex España i Pulgarín (FE Palamós), Marouan (Cassà), Andrés Felipe Riasco (Villacarrillo), Sergio García (Agullana), Denilson Rivas i Zou (L'Escala), Gabriel Nobrega (Porto Alegre), Lucas Ruiz (At. Acassuso), Adri Comaleras (Peralada Juv.), Vini Jaló (Vitalaise), Iván Medinilla i Àlex Campos (Figueres), Daoudi (Vallecas CF), Yakouba Dieme (Gimmo), Ian Vila (Base Roses)

Albert Genís, Marc Bech i Bena (Banyoles), Nil Pamies (Lloret), Aleix Manzano i Ramon Masó (Tona), Joan Pujol (Bescanó), Pol Compte (Empuriabrava), Paneque, Eric Pagès, Ángel Hernández

Miquel Joan, Pere Compte; Bernat Batlle, Álex Alaminos; Arnau Garcia, Bruno Müller

L'ESCALA

Sergi Luis 'Sepu'

Marçal Sáenz (Manlleu), Iván Toribio (Guíxols), Nil Congost* (Banyoles), Arnau Gallardo (Can Gibert), Pau Ribas i Botxi Minic (Girona B), Ayoub Haiba (Porqueres),  Pau Castells i Álex Fortea (Figueres Juv.), Àlex Company (Quart), Ayoub El Kassoiri, Doudou, Aleix Parès i Koli (Juvenil)

Nahum López (Palamós), Denilson Rivas i Zou (La Jonquera), Nil Congost (Banyoles), Ureña (Marca de L'Ham), Álex Fernández, Emilio Román, Óscar Domínguez

Moha Chaoui; David Barceló, Argi, Sergi Ramírez, Juanito Aznar; Uri Sala, Lluís Baldeh; Ignasi Massó, Musa Fatty, Jam Baldeh, Chami

LLAGOSTERA B

Vicenç Fernández

(Juvenil)

José Alberto (Gimn. Manresa), Albert Torra (Girona Juv.), Mario Coronado (Banyoles), Ibra Touré (Cerdanyola Mataró), Sergi Pascual (Palamós Juv.), Pau Domínguez (Farners), Pol Muniesa (Vic), Moi Pulido (At. Sanluqueño), Albert Bernabeu (Mercantil), Àlex Bautista (Argentona), Aleix Montero (Caldes de Malavella), Kaddour (Sannt Andreu At.), Bernat Baldeh (At. Sant Pol), Joan Bergé (Damm), Gerard Davesa, Pol Llubera, Iker Díaz, Sergi Resta, Arnau Romero, Pau Juvanteny, Miki Flores, Dani Resta, David López i Marc Montero (Juvenil)

Mario Jiménez i Abel Fàbregas (Figueres), Mamadu Sumaray (Lloret), Sebby (Tossa), Tamba Kanteh (Palamós), Álex Cobos (Llagostera), Alberto Román (Vilassar Mar), Gerard Mercader (Banyoles), Adrià Parra (Vilafranca), Tafa Kanteh (PD Santa Eulària), Sardor (Can Vidalet), Gerard Asparó (Peralada)

Juan Francisco Gómez 'Pini' (entrenador, marxa a la jornada 4)

Juan Cruz, David Malo; Jesús Maldonado, Monchi Blanco, Òscar Castellano; Marc Crespo, Llorenç Busquets, Monsif

LLORET

Albert Batllosera

Marco, Dani Gómez, Álex Fajardo i Raúl Álvarez (Palamós), Mamadu Sumaray (Llagostera B), Álex Lobo (Vilassar Mar), Dani Castilla (estava retirat, exGuíxols), Nil Pamies (La Jonquera), Jota (Tordera), Boris Conde i Marc Ávila (Llagostera Juv.), Pol Ros (Santboià)

Francesc Gurt (Guíxols), Roger Cunill (Vic), Adri Expósito (Vilassar Mar), Ivi Poza (Tossa), Jordi Tuscà (Palamós), Josep Maria Majó (Banyoles), Diego Zayas, Nil Victoria, Albert Puntí, Riky Serralunga, Narcís Caballero

Massa, Edu Poderoso; Xavi Aparicio, Bader, Fran Chamizo, Fili, Josep Velis; Marc Vilà, Rubén Peke, Bukary Marena

MANLLEU

Manel Sala

(debut d'entrenador)

Joan Serrallonga (Llagostera Juv.), Marcel Bellido i Roger Alsina (Manresa), Roger Castellvell* (Cardedeu), Dani Erencia (Montañesa), Oualid (Abadessenc), Nil Puntí (OAR Vic), Abde (Vic Riuprimer), Jhoan Moreno (Xerez), Agustí Mora (Albacete Juv.), Miquel Vilassis i Bernat Torres (Manlleu B), Eric Márquez i Aleix Díaz (Gimn. Manresa), Iván González (readmés al club)

Marçal Sáenz (L'Escala), Arnau Fortuny (Granollers), Payán (Tona), Aitor Angulo i Adrià Balagué (Vic), Adriel i Fredi Juanes (Camprodon), Guillem Sacrest (torna Olot), Criado, Guillem Crivillé, Mia Valls, Raúl García, Àlex Soler, Eloi Serrajordià, Roger Fortet, Roger Castellvell

Cristian Carbó, Isaac Aguilar, Pau Franquesa, Joel Puntí; Martí Soler, Raúl Campayo, Kako, Adam Ferrer

MATARÓ

Raúl Monroy

Teje (Argentona), Carles Torrents (Cardedeu), Joan Compte (Europa), Fran Ochoa (Martinenc), Lluís Bargalló (Vilassar Mar), Pol Almellones (At. Sant Pol), Joel Marín (FE Grama), Toni Paredes i Jandro Muñoz (Juvenil), Kamal (Júpiter)

Toni Muñoz (Llavaneres), Ferran Barrera (Cardedeu), David Morán (Molinos), Kique Amador (Biggleswade Utd.), Ricky Castrillo, Mamadou Bah, Peque, Aitor Vázquez

Pol Andiñach; Adrián Simón, Dani Prieto, Aleix Cirera, Isma Aguilar, Andoni Sesma, Yustos; Sergi Sánchez, Parri, Aitor González, Marc Pascual, Fiti; Uri Martínez, Pedrito Pareja, Samu Bayón

MOLLET

Jordi López

(Manlleu)

Jordi Sola (Olímpic La Garriga), Arnau Arruebo (Europa Juv.), Paitu (Cardedeu), Alejandro Varón 'Pesky' (San Cugat), Iker Ramos, Pedro Lino i Raúl (Juvenil)

Sergio Montero (Barberà), Uri Serra i Ramón (Sant Andreu de la Barca), Nil Sanz, Sergi Rueda

Erik Ayala, Pol Flores; Víctor Rodríguez, Miguel López, Xavi Ferrer; Martí Garcia, Joshua, Negro; David Castro, Brian Quijada, Cadmo, Chipi, Miraash, José González

PALAMÓS

Joan Mármol

(sense equip)

Sanku (Guíxols), Guillem Cornellà i Fran Pérez (Farners), Pep Vergara (Guadix), Lucas Palma (Sant Cugat), Toni Rossell (Girona B), Pere Espuña (Figueres), Dani Muela (Sabadell Nord), Tamba Kanteh (Llagostera B), Nahum López (L'Escala), Sergio González (Igualada), Jordi Tuscà (Lloret), Biel Pla (Gimn. Manresa), Ayoub Jaaidi i Albert Sabaté (FE Palamós Juv.), Charles Spragg (Eastern Suburbs), Dembo (Peralada)

Genís Balaguer i Pepu Soler (Figueres), Marco, Dani Gómez, Álex Fajardo i Raúl Álvarez (Lloret), Àlex Santoro (Farners), Steven García (La Jonquera), Toni Gamell (Girona B), Nordine Dahmani (Turó Peira), Oscar Fernandez, Lucas Allende, Uri Vila, Álex Fernández, Tika Musonda, Lamin Musonda

Quinti; Sergio García, David Cano, Joel Salas; Adri Salas, Alexis Sánchez; Xavi Germán

PARETS

Miquel Muñoz

(sense equip)

Mahamadou Tunkara (Les Franqueses), Iván Fajardo i Reche (Sabadell B), Àlex Calatrava (Sant Andreu Juv.), Adri Labiano (Argentona), Marc Pluvins (Granollers), Albert Parias 'Pipa' (Badalona Juv.), Yele (Júpiter), Dani Torrecilla (Europa juv.), Arnau Jiménez (Cornellà Juv./Terrassa), Álex Escobar (Juvenil)

Cristian Pérez (Argentona)

Víctor Vilarrasa; Albert Alcoba, Sergio Jiménez 'Jota', Vallcorba, Collado, Alkaba Diallo; Pol Montpart, Alexis García, Litus, Moussa Diallo; Otman Cabriti

RUBÍ

Alberto Fernández

Juanmi Beas, Iván Rodríguez i Villegas (Martinenc), Carles Mur i Manu Vílchez (Júpiter), Marc Gracia (San Juan At.), Charly Lumbreras (Besòs BV), Víctor Pareja i Raúl Pérez (Jabac), Omar Hayek (FE Grama), Anouar i Rolando Ortega (Rubí B), Jordi Masip (Europa Juv.), Héctor García (Ascó)

Uri Antonell (Sants), Albert Gurrea (Júpiter), Juli Serrano (Vilafranca), Carlos Silva (Sabadell Nord), Édgar Fernández (Manresa), Sebas Giménez (Sant Quirze), Albert Bonet, Bacha, Sergio Campos, Iván Campos

Kiki, Joan Raventós, Aitor Torres, Carles Montoro, Enric Vega, Sergi Estrada, Tino Mendoza, Óscar Uroz

SABADELL NORD

Quico Díaz

Iván Caballero i Álex Sánchez (Mercantil), Fran Vega (Molletense), César Molina (San Lorenzo), Carlos Silva (Rubí), Arnau Guitart (Matadepera), Jandro (Sabadell B), Luis Pajares (Ripollet), David López (Cerdanyola), Alon Firdman (Sabadell Juv.)

Pep Piñol (retirat), David López (Cerdanyola), Kevin del Corral (Martorell), Dani Muela (Palamós), Alan, Ángel Gil, Avila, Jon Comellas, Anzo

Lluri, Xavi Viso; Albert Quereda, Alegría, Anzo*, Adri Peña, Albert Luque, Isaac Serna, Andrés Montero; Marc Martí, Sergi Martí, Brian, Vadillo; Omar Qanni, Jairo

TONA

Lluís Padrós

(Farners)

Quim Ruiz* (Caldes Montbui), Jordi Orra (Manlleu B), Aleix Manzano i Ramon Masó (La Jonquera), Aleix Feixas i Uri Santos (Girona B), Payán (Manlleu), Eloi Sánchez (Olot/Girona Juv.), Oriol Bordas (Damm), Yeray (Ripollet), Xavier Betran (Matadepera), Arnau Tortosa (Girona Juv.)

Ricard Seuma (retirat, segon entrenador Tona), Arnau Trulls (Berga), Mendo (Tona B), Aleix Pla, Eric Juvanteny, Poll Vilaregut, Ren Kurosawa, Genís Donadeu, Charly Zorrilla, Quim Ruiz

Charly Zorrilla*, Ot Bofill, Iván Fernández, Iván García, Jordi Guardia, Sergi Abad, Guillem Font, Nil Salarich, Veli Noguera, Javi Revert, Pol Coll, Xevi Roura

VIC

Albert Cámara

Àlex Gil (Vilassar Mar), Roger Cunill (Lloret), Héctor Miguel (San Juan At.), Marc Vilajosana (San Cristóbal), Marc Pilar (Sabadell B), Aitor Angulo i Adrià Balagué (Manlleu), Guillem Poblet (Juvenil)

Òscar Almendros (retirat), Aleix Trulls (Berga), Llorenç Genesca (Júpiter), Arnau Soria, Oriol Espina i Ferran Sadurní (Vic Riuprimer), Isma Taleb (Abadessenc), Dan Coll (Girona B), Pol Muniesa (Llagostera B), Víctor Nicolás, Héctor Moreno

Albert Reig, Sergi Solanich; David Busquets, Robert Busquets, Gil Bertrana, Eloi Blanes, Gigi Guijarro; Ignasi Armengou, Toni Sureda, Gerard Enrich, Enric Casanovas, Adrià Caballé, Xavi Pons; Jairo Torné, Peque, Albert Corzo, Max Morell, Carles Roca

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies