logo

Mercat Tercera

Publicat per: Admin FBC 3 de juny de 2019


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

TERCERA DIVISIÓ GRUP 5 2019-2020

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 15 agost 2019

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN
BANYOLES

Adam Fontes

Albert Genís, Marc Bech i Bena (La Jonquera), Gerard Mercader (Llagostera B), Josep Maria Majó (Lloret), Mohamed Abouhafs (Sant Jaume Llierca)

Carles Gallardo (Figueres), Nil Congost (L'Escala), Mario Coronado (Llagostera B), Dani Ruvirola, Marc Bonaventura

Bru Ortega, Martí Bartrina; Quimo, Martí Bagué, Pol Bastidas, Sergi Ferrusola; More, Jordi Sala, Marc Viadé, Toni Güell, Éric Gispert, Cristian del Pozo; Jordi Turón, Henry, Adrià Casanova

CASTELLDEFELS

Miki Carrillo

Kike Ramírez (Viladecans), Toni Texeira i Isaac Padilla (FE Grama), Dani Sánchez (Terrassa), Sergi Gestí (Vilafranca), Kilian Cañabate (Gavà), Nacho Ruiz (Santfeliuenc), Albert Miravent (Reus B), Peke (Prat), Miguel Marín (Castelldefels B), Blasco i Ballesteros (Juvenil)

Josep Maria (Viladecans, pretemporada)

Jordi Cano (Europa), Manu Martín (Cerdanyola), Éric González (Igualada), Álex Romero (Gavà), Rubi (Martinenc), Alegre

Juanito, Alan, Víctor Miranda, Sergi Pérez; Joel Coch, Jonathan Ferreira, Jaume Aparicio; Jordi Aumatell, Pedro Bilbao

CERDANYOLA

Toni Carrillo

Manu Martín (Castelldefels), Juan Sosa (Martinenc), Nils Puchades (Terrassa), David López (Sabadell Nord), Marc Hervías (Santboià), Raúl Manso (Cornellà Juv.), Javi Lara (L'Hospitalet), Pau López (Prat), Ferran Vera i Wilber Hurtado (Juvenil)

Albert López (Terrassa), Iván Méndez (Sant Quirze), Aliaga (equip d'Eslovènia), Oscar García (Igualada), Guille Torres (Don Benito), Del Río, Roger Tobella

Marc Briones; Dani Martí, Alberto García, Pitu Plazuelo, Álex Torres David López; Uri Escabrós, Rubén, Roger Colomina; Carlos Cano, Javi López

EUROPA

David Vilajoana

-posa el carnet reglamentari Ignacio de Prada-

Jordi Cano (Castelldefels), Uri Vives i Kilian Vicente (Martinenc), Guti (Terrassa), Sergi Pastells (Granollers), David Jiménez (L'Hospitalet), Sergi Monsó, Miki Puerto i Albert Martí (Europa B), Joel Jorquera (Juvenil)

Joan Compte (Mataró), Éric López (FE Grama), Germán Collado (Santfeliuenc), Oumar Bah (Sant Andreu), Torrentbó (Sant Cugat), Elo (Vilassar Mar), Aitor, Soto, Xavi Camps, Xavi Liébanas

Marc Priego; Álex Cano, Castell, Alberto González, Adri Guillén; Javi Prats, Gabi, Guillem Josa, Alfons Serra, Uri González, Varona; Jordi Martínez

FIGUERES

Xavi Agustí

Genís Balaguer i Pepu Soler (Palamós), Carles Gallardo (Banyoles), Mario Jiménez (Llagostera B), Uri Ayala (Reus B Cambrils), César Bicker (Rocha FC), Romans Carrillo (Sabadell), Ousman Touray (Ascó), Jonathan Dubasin (Girona Juv.), Christian Belenchón (Llanes), Aitor Embela (Logroñés P^romesas), Medinilla i Marc Carreras (Juvenil)

David Aroca, Éric Vilanova, Albert Canal, Sergi Romero, Ritxi Mercader i Xavi Ferron (Peralada), Pere Espuña (Palamós), Éric Torres, Joan Pons, Jordi Hostench, Álvaro, Víctor Valverde, Tena

Àlex Campos, Adrià Serra; Bora Barry, Pol Tarrenchs, Sergio Álvarez, Marc Gelmà

GRANOLLERS

José Solivelles

Víctor Morales i Chechu Besonias (San Cristóbal), Arnau Fortuny (Manlleu), Ñito (FE Grama), Max Llovera (Santboià), Damián Obispo (Guineueta), Cesc Clotet (Prat), Alejandro Muñoz 'Muñi' (Girona Juv.), Diego Garzón (Pobla Mafumet/Girona B), Àlex Castillo (Juvenil)

Shouhei Ogata (Josep M. Gené, pretemporada), Cristian Fabra i Rafel Roger (Sant Ildefons, pretemporada), Joan Gual (Mataró Juv., pretemporada), David Reyes (Reus Juv., pretemporada), Marc Angelet (Cerdanyola B, pretemporada), Erbol (Josep M. Gené, pretemporada)

Raúl Torres (Vilassar Mar), Marc Pluvins (Parets), Sergi Pastells (Europa), Xavi Civil (Vilafranca), Joel Cañaveras (torna Badalona), Joel Brey (San Cristóbal), Iván García (Cardedeu), Joan Inés (Horta), Capa (Prat)

Álvaro García, Sergio Fernández; Martí Serra, Eloi Zamorano, Víctor Díaz, Marc Garcia; Guillem Pujol; Ricky Alcántara, Oriol Molins, Pau Darbra

HORTA

Nacho Castro

Albert Vega 'Peque' i Édgar Tejada (Martinenc), Yamandú, Luis Gaudioso i Brian López (Sants), Adri Recort (Santfeliuenc), Mateo Stamatov (Septemvri Sofia), Joan Inés (Granollers), Rubén Sánchez (Girona Juv.), Guillem Corominas (Espanyol Juv.)

Bauli (Montañesa, pretemporada)

Guillem Rodríguez (RM Castilla), Eric Fernández (Guineueta), Fernando Galeano, Domi Berlanga i Genís Blasco (Terrassa), Miguel Ramos (UE Sant Julià), Éric Pimentel (Peralada), Santaló, Nahuel i Adri Lledó (Llagostera), Saúl Coco, Jordán i Dani Ribelles (tornen Espanyol B), Javi Morales (Prat)

Sergio Castillo, Arnau Campeny, Xavi Manrique; Aleix Arenas, Joan Vives; Marc Rio, Gerard Nolla

IGUALADA

Moha El Yaagoubi

Éric González (Castelldefels), Hichem Boumedol (Balaguer), Oscar García (Cerdanyola), Marc Vicente (Santboià/Cornellà), David Grifell (Reus Juv.), Albert Masegosa (Juvenil)

Sergio González (Palamós), Dilan, Tchato

Albert Alfonso, Albert Ribera, Nil Pradas, Cristian Castaño, Martí Lliró, David Baraldés, Bernat, Antonio; Pedro, Alejandro, Omar Sabouni, Joel Solà, Goran; Carlos Simón, Iñaki Baz, Gerard Llobet, Martí Just, Franco Nántez

L’HOSPITALET

Jonathan Risueño

Felipe Sanchón (Sabadell), Kevin Díaz (torna Santfeliuenc), Martí Soler (Espanyol B), Adrià Parera (Conquense), Dani Reina (Reus B Cambrils), Miquel Jaume (Poblense), Teije (Guijuelo), Moha (Badalona), Daniel Ekedo (San Roque Lepe), Marc Bru i Áxel Pandiani (Juvenil), Gerard Fornés (Espanyol B)

Marc Borjas, Nil i David Rodríguez (Juvenil, pretemporada)

Yari (torna Espanyol B), Velillas (Montañesa), Javi Lara (Cerdanyola), Dani Fernández (retirat), David García i Anselm Pasquina (Llagostera), David Jiménez (Europa), Cheikh (EFAC Almacelles), Dani Jódar (Parma), Rodri (Castellar), Gabriel Cichero

Adrià Aliaga; Adrián García, Eudald, Diego, Sergi Juste; Méndez Canario, Cristian Gómez; Christian Alfonso, Ton Ripoll, Bruno Vinicius, Salinas, Miquel Ripoll

MANRESA

Andreu Peralta

Édgar Fernández (Rubí), Thiago Pinto (Europa Juv.), Fran Orellana (Vista Alegre), Moha Djitte, Walter Fernández, Johny Vinasco i Joel Méndez (Sant Julià), Erik Sarmiento (Espanyol B), Joanet Figols (Berga), Oumar, Luque (Sant Julià de Lòria)

Manel Sala (retirat, nou entrenador Manlleu), Noah i Joel Priego (Girona B), Marcel Bellido i Roger Alsina (Manlleu), Iván Romano (Santboià), Sergi Soler

Òscar Pulido, Pol Busquets; Solernou, Joan Castanyer, Ruano, Florent; Bernat; Biel Rodríguez, David Sánchez

PERALADA

Albert Carbó

(Figueres Juv.)

Toni Cunill (Llagostera), David Aroca, Éric Vilanova, Albert Canal, Sergi Romero, Ritxi Mercader i Xavi Ferron (Figueres), Éric Pimentel (Horta), Sergi Bas, Rubén Sánchez, Pep Piany i Ivan Amoedo (Girona Juv.), Dembo (Olot), Carles Puig (Girona B), Guillem Jiménez (Prat), Pol Compte (La Jonquera), Víctor Bertomeu (Ascó), Jorge Torres (Ordino), Gerard Asparó (Llagostera Juv.), Marc Grau (Juvenil)

Caball, Arnau, Biel i Pascual (Juvenil, pretemporada)

Marc Baró (Leioa), Rober Sierra (Oviedo Vetusta), Kilian Duran (Badalona), Nahuel Ferraresi (torna Torque), Giorgi Kochorashvili (torna Saburtalu/At. Levante), Pachón (torna Girona/Andorra), Marc Vito (torna Girona/Olot), Éric Montes (torna Girona/Cultural Leonesa), Santi Bueno (torna Barça B), Jofre Cherta (torna Girona B), Iago López, Kevin Soni, Juanma Boselli, Maxi Villa, Pau Miguélez, José Aurelio Suárez, Jordan Barroihlet, Paik i Yhoan Andzouana (tornen Girona), Mario Rodríguez, Teo Quintero -
POBLA DE MAFUMET Albert Company

(Reus B Cambrils)

Karim L'Koucha i Dani Molina (Damm), Jorge Carreón (Terrassa), Sergio Caballero (Santboià), Aitor Serrano (Borges Blanques), Joan Domingo (Ascó), Nil Coch (Vilafranca), Dani Parra (Reus Juv.), Mario Méndez, Álex Campuzano, Aleix Ruiz, Enric Cubells, Ferran Giménez, Óscar Sanz, Jordi Verdejo, Adri Guica, Bernat Guiu, Iker Cid i Guillem Martínez (Nàstic Juv.)

Éric Barroso, Álvaro Jiménez i Sandoica (Nàstic Juv., pretemporada), Àlex Bañó (Barça Juv., pretemporada)

Salva Ferrer (Spezia), Víctor Martínez, Cheikh Kane, Roger Brugué i Joel Lasso (Nàstic), Roger Escribà (Amposta), Alejo Agüera (Valls), Diego Garzón (torna Girona B), Arturo Cordero, Arturo Osuna, Jesús López, Ivan de Nova

Arnau Riera; Sergi Cardona, Roger Figueras, Pol Domingo; Sergio Montero, Pol Prats, Álex Alcázar, Óscar Sanz; Alberto García, Cissé, Guillermo Martí

REUS

(pendent decisió FCF)

Ramon Maria Calderé

(sense equip)

Guzzo (torna Famalicao)

-

-

SAN CRISTÓBAL

Oliver Ballabriga

Ruy Gama (Júpiter), Ramon Suárez (Martinenc), Gerard del Río i Xavi Murcia (Jàbac), Óscar Sierra (Vilafranca), Mario Cantí (Sants), Ricki Calamardo (Viladecans), Joel Brey (Granollers), Carlos García i Zárate (Prat), Óscar Oliver (Manacor), Adrià López Burgos (Nàstic Juv.)

Brian Canalejo i Àlex Alba (Montañesa), Víctor Morales i Chechu Besonias (Granollers), Hassen (retirat), Dell'Isola (Sant Quirze), Adri Prado i Kevin Alarcón (Terrassa), Karim (Martinenc), Marc Vilajosana (Vic), Sergi Almirall, Cabrera

Dani Lledó, Adrián Menárguez; Cristian Gómez; Joan Muntada, Juanpi Sepúlveda, Sergi Martínez; Mario Domingo, Tom Diawara

SANT ANDREU

Mikel Azparren

Ramon Terrats (Damm), Oumar Bah (Europa), Elhadji i David Serrano (Karaiskakis), David Aragón (Santfeliuenc), Marcel Seramitja (Terrassa), Laro Setién (Escobedo), Sergi Serrano (Barça Juv.), Izán Espinosa i Solina (Juvenil)

Ferran Jutglà i Sergi García (tornen Espanyol B), Juanma Miranda (FC Santa Coloma), Óscar Muñoz (FE Grama), David López (retirat), Kuku (Llagostera), Carlos Martínez (Girona B), Iván Fuentes, Dani Guerrero, Wander

Segovia; Llamas, Carroza, Noguera, Jaume Villar; Guillem, Víctor, Ton Alcover, Juanan; Josu, Felipe Sá

SANTFELIUENC

Andrés González

Jaime (Viladecans), Pedro Esteban (Cornellà Juv.), Sergi Boira (Mercantil), Jota i Alfonso Castellano (Santboià), Raúl Capitán (Can Vidalet), Germán Collado (Europa), David Toro (Chieti)

Toni Casamayor (Vilafranca), Kevin Díaz (torna L'Hospitalet), Adri Garcia (Martinenc), Josele (Sants), Adri Recort (Horta), Eric Ruiz i David López (Terrassa), Nacho Ruiz (Castelldefels), David Aragón (Sant Andreu), Pol Reñé

Joserra, Jaume Duran, Gerard Rovira, Albert Porqueras; Prior, Joan Gibert, Kevin, Jonathan Collado, Roger Valdés; Romo, Maldonado, Sani Bello

SANTS

Tito Lossio

Uri Antonell (Rubí), Cristian Mulero (Sant Ildefons), Guillermo Torres (Santboià), Josele (Santfeliuenc), Sergi Casals i Raúl Martín (Sabadell B), Agustín Carella (PE Sant Jordi), Sergio González (Terlenka)

Pau Selma, Marc Martín i Álex Sánchez (Juvenil, pretemporada), Walter (Almeda, pretemporada), Sergi Vicente (Vecindario, pretemporada), Rubén Requena (Dinàmic Batlló, pretemporada), Pau Gené (Pubilla Casas, pretemporada)

Crivi (Júpiter), Jordi Borrull (Espluguenc), Mario Cantí (San Cristóbal), Yamandú, Luis Gaudioso i Brian López (Horta), Forcadell, Borja Ogayar

Nacho Berché; Alberto, Picolo, David Cura, Cristian Fabregat; Aleix Lage, Monfort, Juli Berenguer, Guille, David Gala, Fran Avilés; Sergio Navarro, Sumarroca

TERRASSA

Xevi Molist

(sense equip, ex L'Hospitalet)

Albert López (Cerdanyola), Fernando Galeano, Genís Blasco i Domi Berlanga (Horta), Antonio Pelegrín (Vilafranca), Adri Prado i Kevin Alarcón (San Cristóbal), Joel Cañaveras (Granollers/Badalona), Manu González (Damm), Eric Ruiz i David López (Santfeliuenc), Kilian (Vilassar Mar), Jaume Pascual (Cornellà), Lucas Viña (Deportivo B), David Virgili (torna Sant Quirze)

Dani Alcayde i Tomás (Juvenil, pretemporada)

Nils Puchades (Cerdanyola), Dani Sánchez (Castelldefels), Guti (Europa), Jorge Carreón (Pobla Mafumet), Óscar Imaz (EFAC Almacelles), Sergi Valls (Ciudad de Lucena), Carlos Guzmán (Prat), Marcel Seramitja (Sant Andreu), Savall (retirat), Jonathan Toledo, Pallàs

Ortega, Zapico; Yayá Sidibe; Coro, Álex Fernández; Sergi Arranz

José Juan (pretemporada)

VILAFRANCA

Iván Moreno

Sergi Masqué i Felipe (Ascó), Toni Casamayor (Santfeliuenc), Juli Serrano (Rubí), Xavi Civil (Granollers), Martí Tàpia (FE Grama), Fran Illescas (Atzeneta), Adrià Parra (Ascó/Llagostera B), Amantini (Llagostera), Oriol Boada, Joan Montserrat, Max Bernard, Carlos Barrios, Pol Via i Martí de Castro (At. Vilafranca)

Adri Arjona i Víctor Parra (At. Vilafranca, pretemporada)

Nacho Rosillo (FE Grama), Sergi Gestí (Castelldefels), Antonio Pelegrín (Terrassa), Óscar Sierra (San Cristóbal), Marc Vadillo (El Catllar), Braima Fati (torna Barça B), Nil Coch (Pobla Mafumet), Jaume Batista (torna Cornellà), Josep Díez (futbol Islàndia), Pep Mateu (Omaha Soccer), Aday

Iván León; Luca Tremiño, David Fontanils, Eric Via; Gerard Boira, Sergi Escofet: Josep Ramon Sardà, Víctor Oribe

VILASSAR MAR

Alberto Aybar 'Peque'

Pluvins i Rubén Canelada (FE Grama), Adri Escriibano (sense equip, exPrat), Javi Eslava (Can Vidalet), Roger Ligero (Sant Cugat), Raúl Torres (Granollers), Adri Expósito (Lloret), Pau Rosales (Reus B Cambrils), Bakari (Linense), Sergi Llavaneras i Bruno Lorente (Europa Juv.), Alberto Román (Llagostera B), Elo (Europa), Lluís Tejero (Júpiter), Alex Gonpi (Cornellà Juv.), Antonio David (Tarazona), Andrés Borges (Santboià)

Pacheco i Carmona (Guineueta), Gerard Beltran (Cardedeu), Àlex Gil (Vic), Roger Peña (FE Grama), Álex Lobo (Lloret), Lluís Bargalló (Mataró), Kilian (Terrassa), Ferran Esteve (Gavà), Marcos, Marc Molina, Imanol Castilla

Santi Varese, Fran Fuentes; Granero, Sergio Mendoza, Edu Domingo; Roger Matamala, Ali, Soufiane

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies