24 juny 2019

logo

Mercat Tercera

Publicat per: Admin FBC 3 de juny de 2019


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

TERCERA DIVISIÓ GRUP 5 2019-2020

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 24 juny 2019

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

ANDORRA

Gabri García

-

-

Nico Ratti; Adri Vilanova, Fede Bessone, Cervós; Rubén Bover; Ernest Forgas, Ferran Tacón, Kiki

CASTELLDEFELS

Miki Carrillo

Kike Ramírez (Viladecans), Toni Texeira (FE Grama), Dani Sánchez (Terrassa), Sergi Gestí (Vilafranca), Kilian Cañabate (Gavà), Miguel Marín (Castelldefels B), Blasco i Ballesteros (Juvenil)

Jordi Cano (Europa), Manu Martín (Cerdanyola), Éric González (Igualada), Álex Romero (Gavà)

Juanito, Alan, Víctor Miranda, Joel Coch, Jonathan Ferreira, Pedro Bilbao, Sergi Pérez, Jaume Aparicio, Jordi Aumatell

Alegre (baixa mèdica)

CERDANYOLA

Toni Carrillo

Manu Martín (Castelldefels), Juan Sosa (Martinenc), Nils Puchades (Terrassa), David López (Sabadell Nord), Marc Hervías (Santboià), Raúl Manso (Cornellà Juv.), Javi Lara (L'Hospitalet), Ferran Vera i Wilber Hurtado (Juvenil)

Albert López (Terrassa), Iván Méndez (Sant Quirze), Aliaga (equip d'Eslovènia), Del Río, Roger Tobella, Guille Torres, Oscar García

Marc Briones, Dani Martí, Alberto García, Pitu Plazuelo, Álex Torres, Uri Escabrós, Rubén, David López, Carlos Cano, Javi López

EUROPA

David Vilajoana

-posa el carnet reglamentari Ignacio de Prada-

Jordi Cano (Castelldefels), Uri Vives i Kilian Vicente (Martinenc), Guti (Terrassa), Sergi Pastells (Granollers), Sergi Monsó (Europa B), Joel Jorquera (Juvenil)

Joan Compte (Mataró), Éric López (FE Grama), Aitor, Elo, Soto, Germán Collado, Xavi Camps, Xavi Liébanas, Oumar Bah

Marc Priego; Álex Cano, Castell, Guillem Josa; Javi Prats, Gabi, Alfons Serra, Uri González, Torrentbó

FIGUERES

Xavi Agustí

Genís Balaguer i Pepu Soler (Palamós), Carles Gallardo (Banyoles), Mario Jiménez (Llagostera B), Uri Ayala (Reus B Cambrils)

David Aroca, Éric Vilanova, Albert Canal, Sergi Romero, Ritxi Mercader i Xavi Ferron (Peralada), Pere Espuña (Palamós), Éric Torres, Joan Pons, Jordi Hostench, Álvaro

Àlex Campos; Bora Barry, Pol Tarrenchs, Sergio Álvarez

GRANOLLERS

José Solivelles

Víctor Morales i Chechu Besonias (San Cristóbal), Àlex Castillo (Juvenil)

Raúl Torres (Vilassar Mar), Marc Pluvins (Parets), Sergi Pastells (Europa), Xavi Civil (Vilafranca), Álvaro García, Joan Inés

Sergio Fernández; Martí Serra, Eloi Zamorano; Guillem Pujol; Ricky Alcántara, Oriol Molins, Pau Darbra

HORTA

Nacho Castro

Albert Vega 'Peque' (Martinenc), Luis Guadioso (Sants)

Guillem Rodríguez (RM Castilla), Eric Fernández (Guineueta), Fernando Galeano i Domi Berlanga (Terrassa), Miguel Ramos (Vilassar Mar), Éric Pimentel (Peralada), Genís Blasco

Sergio Castillo, Marc Rio, Arnau Campeny, Gerard Nolla, Aleix Arenas, Joan Vives

L’HOSPITALET

Jonathan Risueño

Felipe Sanchón (Sabadell), Kevin Díaz (torna Santfeliuenc), Marc Bru i Áxel Pandiani (Juvenil)

Marc Borjas (Juvenil, pretemporada)

Yari (torna Espanyol B), Velillas (Montañesa), Javi Lara (Cerdanyola), David García

Adrià Aliaga; Adrián García, Eudald, Dani Jódar, Diego, Sergi Juste; Méndez Canario, Cristian Gómez; Christian Alfonso, Ton Ripoll, Bruno Vinicius, Anselm Pasquina, Salinas

MANRESA

Andreu Peralta

Cristian Alarcón (Montañesa)

Joan Figols (Berga, pretemporada), Roger Claret (Avià, pretemporada)

Manel Sala (retirat, nou entrenador Manlleu), Noah i Joel Priego (Girona B), Sergi Soler

Solernou, Bernat, Joan Castanyer, Òscar Pulido, Ruano, Florent, Biel Rodríguez, Pol Busquets

PERALADA

Albert Carbó

(Figueres Juv.)

Toni Cunill (Llagostera), David Aroca, Éric Vilanova, Albert Canal, Sergi Romero, Ritxi Mercader i Xavi Ferron (Figueres), Éric Pimentel (Horta)

-

-

POBLA DE MAFUMET

Albert Company

(Reus B Cambrils)

Karim L'Koucha (Damm), Jorge Carreón (Terrassa), Sergio Caballero (Santboià), Aitor Serrano (Borges Blanques), Mario Méndez, Cheick, Álex Campuzano, Aleix Ruiz, Enric Cubells, Ferran Giménez, Óscar Sanz, Jordi Verdejo, Adri Guica, Bernat Guiu, Iker Cid i Guillem Martínez (Nàstic Juv.)

Salva Ferrer, Víctor Martínez, Roger Brugué i Joel Lasso (Nàstic), Roger Escribà (Amposta), Arturo Cordero, Arturo Osuna, Diego Garzón, Jesús López, Ivan de Nova

-

PRAT ?

Pedro Dólera

-

-

-

REUS B CAMBRILS ?

-

-

Gerard Tomàs (Amposta), Uri Ayala (Figueres), Pau Rosales (Vilassar Mar), Jordi Oribe

-

SAN CRISTÓBAL

Oliver Ballabriga

Ruy Gama (Júpiter), Ramon Suárez (Martinenc), Gerard del Río i Xavi Murcia (Jàbac), Óscar Sierra (Vilafranca), Mario Cantí (Sants), Ricki Calamardo (Viladecans)

Brian Canalejo i Àlex Alba (Montañesa), Víctor Morales i Chechu Besonias (Granollers), Hassen (retirat), Dell'Isola (Sant Quirze), Adri Prado (Terrassa), Sergi Almirall, Marc Vilajosana, Karim, Cabrera

Dani Lledó, Adrián Menárguez, Joan Muntada, Cristian Gómez, Mario Domingo, Juanpi Sepúlveda, Tom Diawara, Sergi Martínez

SANT ANDREU

Mikel Azparren

-

Ferran Jutglà (torna Espanyol B), Juanma Miranda (FC Santa Coloma), Iván Fuentes

Segovia, Guillem, Felipe Sá, Víctor, Wander, David López, Llamas, Carroza, Ton Alcover, Noguera, Jaume Villar

SANTFELIUENC

Andrés González

Jaime (Viladecans), Pedro Esteban (Cornellà Juv.), Sergi Boira (Mercantil), Jota (Santboià), Raúl Capitán (Can Vidalet)

Toni Casamayor (Vilafranca), Kevin Díaz (torna L'Hospitalet), Adri Garcia (Martinenc), David Aragón, Josele, Adri Recort, Pol Reñé

Joserra, Prior, Jaume Duran, Gerard Rovira, Maldonado, Roger Valdés, Romo, Joan Gibert, Kevin, Sani Bello, Albert Porquueras, Jonathan Collado

SANTS

Tito Lossio

Uri Antonell (Rubí), Cristian Mulero (Sant Ildefons), Guillermo Torres (Santboià)

Yamandú i Crivi (Júpiter), Jordi Borrull (Espluguenc), Mario Cantí (San Cristóbal), Luis Gaudioso (Horta), Cristian Fabregat, Forcadell, Borja Ogayar

Nacho Bercher; Alberto, Picolo, David Cura, Monfort; Aleix Lage, Juli Berenguer, Guille, David Gala, Fran Avilés; Sergio Navarro, Sumarroca

TERRASSA

Xevi Molist

(sense equip, ex L'Hospitalet)

Albert López (Cerdanyola), Fernando Galeano i Domi Berlanga (Horta), Antonio Pelegrín (Vilafranca), Adri Prado (San Cristóbal)

David Virgili (torna Sant Quirze, pretemporada), Dani Alcayde (Juvenil, pretemporada)

Nils Puchades (Cerdanyola), Dani Sánchez (Castelldefels), Guti (Europa), Jorge Carreón (Pobla Mafumet), Jonathan Toledo, Savall, Sergi Valls, Óscar Imaz, Carlos Guzmán

Ortega, Zapico, Pallàs, Coro, Álex Fernández, Yayá Sidibe

VILAFRANCA

Iván Moreno

Sergi Masqué (Ascó), Toni Casamayor (Santfeliuenc), Juli Serrano (Rubí), Xavi Civil (Granollers), Oriol Boada, Joan Montserrat, Max Bernard, Pol Via i Martí de Castro (At. Vilafranca)

Nacho Rosillo (FE Grama), Sergi Gestí (Castelldefels), Antonio Pelegrín (Terrassa), Óscar Sierra (San Cristóbal)

Iván León, Luca Tremiño, David Fontanils, Gerard Boira, Sergi Escofet, Josep Díez, Josep Ramon Sardà, Víctor Oribe, Eric Via

VILASSAR MAR

Alberto Aybar 'Peque'

Pluvins i Rubén Canelada (FE Grama), Miguel Ramos (Horta), Adri Escriibano (sense equip, exPrat), Javi Eslava (Can Vidalet), Roger Ligero (Sant Cugat), Raúl Torres (Granollers), Adri Expósito (Lloret), Pau Rosales (Reus B Cambrils)

Pacheco i Carmona (Guineueta), Gerard Beltran (Cardedeu), Àlex Gil (Vic), Roger Peña (FE Grama), Álex Lobo (Lloret), Lluís Bargalló (Mataró), Marc Molina, Imanol Castilla

Varese, Fran Fuentes; Granero, Sergio Mendoza; Roger Matamala, Ali, Soufiane

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com