logo
Fiatc BarnaPorters Campus GoalKeepers

Copa Catalunya Absoluta 2019

Publicat per: Administrador 3 de juliol de 2019


 

COPA CATALUNYA ABSOLUTA 2019-20
FINAL
Dia - Hora Camp Partit Res. Golejadors
08-04-20 - - - -
SEMIFINALS
Dia - Hora Camp Partit Res. Golejadors
14-11-19 - - - -
14-11-19 - - - -
QUARTS DE FINAL
Dia - Hora Camp Partit Res. Golejadors
16-10-19 - ???? - Reus - -
16-10-19 - ???? - Nàstic - -
16-10-19 - ???? i ????, exempts - -
TERCERA ELIMINATÒRIA - VUITENS DE FINAL
17-08-19 (19.30) Xexi Ramon Vilassar - Llagostera 1-2 Eloi Pena (48') / Kuku (P. 18') i Sascha (85')
17-08-19 (20.00) Les Grases Santfeliuenc - L'Hospitalet 0-1 Soler (29')
18-08-19 (19.00) Prada de Moles Andorra - Prat 0-1 Raíllo (49')
18-08-19 (20.00) Feliu i Codina Horta - Badalona 0-2 Robert Simón (51') i Chema Moreno (92')
SEGONA ELIMINATÒRIA - 16ens DE FINAL
Dia - Hora Camp Partit Res. Golejadors
10-08-19 (19.45) Sagnier Prat - Cornellà 1-1 Moha (64') / Leo Ramírez (67' P) // 4-1 als penaltis
10-08-19 (20.00) Les Grases Santfeliuenc - Sabadell 1-1 Joserra (65' P) / Adri Cuevas (29') // 6-5 als penaltis
10-08-19 (20.00) Nou Municipal FE Grama - Badalona 1-1 Óscar Muñoz (75') / Robusté (90'+3) // 4-5 als penaltis
11-08-19 (19.00) Prada de Moles Andorra - Lleida Esportiu 1-0 Ernest Forgas (77')
11-08-19 (19.30) Xevi Ramon Vilassar - Espanyol B 1-0 Javi Eslava (49')
11-08-19 (19.30) Municipal Llagostera Llagostera - Sant Andreu 1-0 Kuku (89' P)
11-08-19 (20.00) Estadi de L'H L'Hospitalet - Castelldefels 5-0 Christian Alfonso (14' i 43' P), Méndez Canario (36' P), Miquel Ripoll (48' P i 73')
- HORTA, EXEMPT
PRIMERA ELIMINATÒRIA - 32ens DE FINAL
Dia - Hora Camp Partit Res. Golejadors
02-08-19 (20.00) Guinardó Martinenc - Espanyol B 0-2 Moha (11' i 34'), Damià (90'+2)
03-08-19 (19.00) Municipal Ascó Ascó - Sabadell 0-2 Jurgi (28') i Édgar Hernández (86')
03-08-19 (20.00) Nou Municipal FE Grama - Figueres 0-0 3-0 als penaltis
03-08-19 (20.30) Estadi de L'H L'Hospitalet - Barcelona B 0-0 4-3 als penaltis
04-08-19 (19.00) Xevi Ramon Vilassar - Granollers 1-0 Granero (92')
04-08-19 (19.00) Nou Sardenya Europa - Llagostera 1-1 Josa (84') / Eric (51') // 2-4 als penaltis
04-08-19 (19.30) Fontetes Cerdanyola - Lleida Esportiu 1-3 David (37') / César Soriano (20'), Eneko (83') i Joanet (86')
04-08-19 (19.30) Els Canyars Castelldefels - Santboià 2-0 Pedro Bilbao (4') i Alan (29')
04-08-19 (20.00) Feliu i Codina Horta - Olot 3-1 Brian López (34'), Mateo (42'), Xavi Manrique (74') / Blázquez (79')
04-08-19 (20.30) Ca N'Anglada San Cristóbal - Santfeliuenc 0-0 6-7 als penaltis
04-08-19 (20.30) Narcís Sala Sant Andreu - Peralada 0-0 8-7 als penaltis
06-08-19 (19.00) Prada de Moles Andorra - Terrassa 2-1 Adrià Vilanova (45'), Moha Keita (62') / Pelegrín (56')
07-08-19 (19.30) L'Energia Sants - Badalona 1-1 Juli (51') / Hugo (45') // 6-7 als penaltis
07-08-19 (19.30) Municipal Vilafranca Vilafranca - Cornellà 0-0 4-5 als penaltis
NOTA: A la Copa Catalunya Absoluta hi participen els campions de Grup de Primera Catalana i els equips de Tercera Divisió, Segona Divisió B i Segona Divisió A de la temporada 2018-2019. El format de la competició és un sistema d’eliminatòries a partit únic, i en cas d’empat a la finalització del duel, es procedirà als llançaments de penals.

Les eliminatòries es disputaran, sempre que sigui possible, en el camp de l'equip d’inferior categoria, i si coincideixen equips de la mateixa categoria, el camp s’elegeix per sorteig. Es disputaran les següents eliminatòries:

Primera eliminatòria: participaran els equips campions dels Grup 1 i 2 de Primera Catalana i els equips inscrits de la Tercera Divisió i de la Segona Divisió B estatals. Se celebrarà el 4 d’agost.

Segona eliminatòria: participaran els classificats de la primera eliminatòria. Se celebrarà l’11 d’agost.

Tercera eliminatòria: participaran els equips de la segona eliminatòria. Se celebrarà el 18 d’agost.

Quarta eliminatòria: participaran dos dels classificats de la tercera eliminatòria (els altres dos restaran exempts) i els dos equips de la Segona Divisió A 2018-2019, Nàstic i Reus.

Semifinals: participaran els classificats de la quarta eliminatòria.

Final: Participaran els guanyadors de les semifinals.

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies