logo

COPA CATALUNYA AMATEUR 2019

Publicat per: redaccio 18 de maig de 2019


COPA CATALUNYA AMATEUR 2019
FINAL
Data - Hora Camp Partit Res. Incidències
24/08/19-18 h. Palamós Cubelles - Parets - -
SEMIFINALS
Data - Hora Camp Partit Res. Incidències
18/08/19- 20 h Can Tintorer Sp. Gavà-Cubelles 1-3 Amador (55') / Francesc Medina (26', 35' i 44')
18/08/19- 19 h. Mpal. Aeroclub Empuriabrava- Parets 0-1 Alex Calatrava (74')
ELIMINATÒRIA de 'regularització'
Data - Hora Camp Partit Res. Incidències
23/06/19 - Sp. Gavà- Alcarràs 1-3 -
5ª ELIMINATÒRIA
Data - Hora Camp Partit Res. Incidències
16/06/19-20 h. - Sp. Gavà- Rubí 3-0 -
16/06/19- 19 h. - Angulària- Alcarràs 1-1 4-5, als penaltis
16/06/19- 12 h. - Molinos- Parets 1-1 3-5, als penaltis
13/06/19- 21 h. - Amer- Empuriabrava 0-0 4-5, als penaltis
4ª ELIMINATÒRIA
Data - Hora Camp Partit Res. Incidències
09/06/19-19h. - Cubelles- Bonavista 2-1 -
09/06/19- 18.30 h. - Angulària- Jesus i María 5-2 -
09/06/19-20 h. - Sp. Gavà- At Sant Just - 2-0 Suspès 56'
09/06/19-19 h. - Empuriabrava-L'Escala 1-1 (5-4, als penaltis)
09/06/19-12 h. - Rubí -UCF Sta Perpètua 2-0 -
09/06/19-12 h. - Calella- Molinos 0-3 -
08/06/19- 17 h. - Verges- Amer 1-2 -
07/06/19-21 h. - Pradenc- Parets 0-4 -
3ª ELIMINATÒRIA
Data - Hora Camp Partit Res. Incidències
02/06/19 - Les Preses- Amer 2-4 -
02/06/19 - Cadaqués- Empuria Brava 2-2 Als penals, 3-4
02/06/19 - Rubí- Calaf 3-1 -
02/06/19 - Escola Tremp-Angulària 1-3 -
02/06/19 - Sp. Gavà- Almeda 2-1 -
02/06/19 - R.Vallbona-U.Sta Perpetua 2-3 -
02/06/19 - Tibidabo TR- Parets 1-2 -
02/06/19 - Sant Joan Despí. - At San Just 2-6 -
02/06/19 - Molinos- EF Mataró 2-2 Als penals, 0-8
02/06/19 - Pradenc- Torelló 2-2 Als penals, 5-4
02/06/19 - Alcarràs- Sudanell 5-1 -
02/06/19 - Calella- Blanes 3-0 -
02/06/19 - Sils- L'Escala 2-4 -
02/06/19 - Roda de Barà- Cubelles 1-2 -
2ª ELIMINATÒRIA
Data - Hora Camp Partit Res. Incidències
26/05/19- 19.30 h. Sant Joan Vilatorrada Joanenc-  Pradenc 1-2 -
26/05/19- 17 h. Parc del Garraf At Vilanova- Icomar 2-3 -
26/05/19- 12 h. Mpal. de Mar Calella/N.Terrassa 3-3 2-0, per penaltis
25/05/19- 18.30 h. CEM Can Dragó Alzamora- Rubí 3-4 -
- - EXEPMT: Sporting Gavà - -
1ª ELIMINATÒRIA
Data - Hora Camp Partit Res. Incidències
19/05/19 - Joanenc- Carme 4-1 -
19/05/19 - MBD Lions- Alzamora 1-2 -
19/05/19 - Pradenc- Castellnou 3-1 -
19/05/19 - Benissanet-At Vilanova G. 1-5 -
19/05/19 - Rubí-PB Sant Vicenç Horts 5-0 -
19/05/19 - Apa Poble Sec- Sporting Gavà 2-2 2-4 als penaltis
19/05/19 - Cardedeu- Calella 1-1 4-5 als penaltis
19/05/19 - Natació Terrassa-Martorelles 1-0 Suspès 44'- Classificat - "Per la mala conducta col.lectiva dels jugadors del Martorelles"
NOTA: Els dos conjunts que no superin les semifinals rebran una compensació econòmica de 1.000 euros cada un. Recordem que l’equip subcampió rebrà 2.000 euros, mentre que el campió de la competició guanyarà 4.000 euros.

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies