21 febr. 2017

logo

Mercat Primera Catalana 2

Publicat per: Admin FBC 13 de gener de 2017


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració

PRIMERA CATALANA (2) 2016-2017

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 31 gener 2017

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

AT. ALPICAT

Jordi López 'Mena'

(interí)

Joselu i Rafa Delgado (Mangraners), Rubén Pérez (Altorricó), Rubén Egea (Tamarit),Aitor i Iván Romero (Balàfia), Jordi Pifarré (EFAC Almacelles), Pau Vilà (Juvenil), Adri García (es reincorpora)

Albert Martí (Valls), Adri García*, Joselu (Mangraners)

Martí Alavedra (entrenador, dimiteix després de la jornada 7)

Crisos; Pampliega, Jona Muñoz, Marc Amorós, Adrià Pons, Manel Contreras, Francés; Abdu Kelly, Garriga, Padronés, Toje, Rubén Brezmes; Gomà, Vendrell, Castelló

BALAGUER

Jordi Cortés

Asier Eizaguirre i Miki Massana (Ascó), Bañuelos (Tamarite), Putxi (Lleida Esportiu B), Álex Espinet* (Santboià), Raül (Cervera Juv.), Porta*, Bellés i Aleix (Artesa de Segre), Arnau Ramell (Guissona), Gerard Angerri (Sant Andreu Juv.)

Clivillé (At. Monzón), Tenorio (retirat), Álex Espinet (Martinenc), Porta (torna Artesa de Segre), Clarisó, Andreu Martínez, Bonet, Jiménez, Iván Fontana

Alfred; Sergi Curià, Yerai, Joan Martínez, Giri, Jordana; Pau Solanes, Víctor Darias, Genís Soldevila, Galcerán, Mikel, Carlos Martínez; Adrià Fernández, Isaac Solanes, Marc Sánchez

EFAC ALMACELLES

David Giménez

Roger Canadell (Sant Andreu), Ciru (Balàfia), Adrià Sánchez (Mangraners), Joao Pedro (Torrefarrera), Enric Bosch (Fraga), Lluís Roqué i Òscar Canadell (Lleida Esportiu B), Chipi (Juvenil), Arnau Terradas (Lloret)

Òscar Imaz (Horta), Jordi Pifarré (At. Alpicat), Paco del Moral (Borges Blanques), Jordi Trullols

Jordi Chiné, Víctor Roca; Joel Chiné, Edu Cons, Adrià Monfort, Berbegal, Carles Barco, Uriach; Marc Viladegut, Juclà, Marc Hortal, Pol Arnan; Albert Simó, Héctor Badía

IGUALADA

Dani Gimeno

(sense equp, exVilanova)

 

Sergi Soler* (Tàrrega), Édgar Moragas (Olesa), Isidre Marsiñach (Calaf), Iker Latre (Remolins Bítem), Cesc de Bode* i Lalo* (Blanes), Álvaro Tejeda* (Albacete Juv.), Martí Just (Prat), Carles Güell (Terrassa), Matías Rubio* (Boca Ratón), Joao Orozco* (At. Nacional), Juan Cano (sense equip, ex Vilanova), Georgi Mailev (Suburense), Peña (Manresa), Arnau Miró (Morell), Dani Lledó (Castelldefels)

Óscar García (Castelldefels), Martí Just* (Prat), Bernat Benito (Manresa), Iñaki Baz i Jony (Tàrrega), Yannick (Manlleu/Avià), Baggio (Manlleu/Vilanova), Cesc de Bode i Lalo (Blanes), Joan Redondo (Òdena), Álvaro Tejeda (Montañesa), Eloi, Pacheco, Nuno Carvalho, Sergi Soler, Matías Rubio, Joao Orozco

Ton Major (entrenador, dimiteix després de la jornada 9)

Felipe Orozco; Bernat Sansano, Martí Lliró, Baraldés, Ton Casas; Pau Vidal, Fran Arévalo, Eric, Joan Redondo*

JESÚS I MARIA

(RETIRAT DE LA COMPETICIÓ EL 5 DE GENER DE 2017)

Josep Maria Aliau

(Jesus i Maria B)

Raúl Istoc* (Rapitenca), Ferreres (Camarles), Òscar Benet (Amposta), Raül Jiménez*, Brayan i Adrià Valsells (Alcanar), Hugo Fornós (Mercantil), Edu Escoté* (Valls), Joan Canaldas* (Torredembarra), Marc Masdeu i Guillem Navarro (La Cava), Danilo* (Vilaseca), Nico Díaz* (Hospitalet de l'Infant), Pau Roda (Escola Ebre Juv.), Johan Andrés Rosero (Rapitenca Juv.), Ortiga, March, Lucero i Agustí (Jesus i Maria B), Flore (Aldeana)

Iván González (Amposta), Jordi Roca, Samu i Jusi (Vilanova), José Mari (Ulldecona), Taranilla (retirat), Elliott (Torredembarra), Ike i Edu Escoté (Tortosa), Àlex Borrull i Raúl Istoc (Rapitenca), Nico Díaz (Hospitalet de l'Infant), Herrero (Valls), Alex Ródenas (Cambrils Unió), Raúl Jiménez (Batea), Víctor, Marc Bertomeu, Alberto Cuenca, Danilo, Joan Canaldas

Antoni Teixidó (entrenador, destituit després de la j, 4)

Albert, Herrero*, Sergi Curto, Raúl González, Mauri; Àlex Borrull*, Ike*, Sebas; Alberto Cuenca*

LLEIDA ESPORTIU B

Ismael Mariani

(sense equip)

Pau (San Francisco), Benseny, Max, Marcel, Joan Vicente, Peco i Borda (Juvenil A), Ramon Rueda (Juvenil B), Cheng Hui i Liu Yang (Sabadell Juv.), Juanjo Serrano (Den Bosch), Sasha Litwin (Tatabanya), Miki Contreras (Nàstic Juv.)

Álex Pacheco (Vilassar Mar), Oriol Esteve (Santboià), Putxi (Balaguer), Lluís Roqué i Òscar Canadell (EFAC Almacelles). Doncel (primer equip)

Gerard Albadalejo (entrenador, puja al primer equip per a fer de segon després de la jornada 15)

Joan Marc; Viñes, Genís Morera; Tatis; Martínez

A CAVALL AMB EL PRIMER EQUIP: Noel Carbonell i Joel Huertas

MORELL

Albert López

(Morell B)

Martí Puig*, Genís Cañas, Alex Cañas* i John Soto* (Torredembarra), Christian Villalba* (Fontsanta Fatjó), Alejandro Salmerón (Reus Juv.), Seguro Checho Tamayo (Escuela Medellín), Yilmar Bedoya (Fundación Educativa Censa), Isma Rojas (Reddis), Ricardo Pacheco, Tomé, Gaspar i Nacho (Morell B), Iván Valero (Vilanova), Joan Cunillera (OSC Vellmar), Anderson (La Jonquera), David Somé i Oscar Ormaechea (Nàstic Juv.), Luis García (Torreforta), Jorge (Crevillente), Álvaro Martínez (Vila-seca), Robson (Rubí), Fermí Recasens i Arnau Miró* (Vilafranca), Carlos Escrichs (Vendrell)

Ramon Miranda, Bicho, Sergio Giralte i Sergi Moreno (Vilanova), Pato (Ascó), Eudald (Tortosa), Gavilán, Óscar Torre, Víctor Miranda, Domènec, Prince i Xavi Jaime (Reus B Cambrils), Jordi Oribe (Vilafranca), Sellarés (retirat), Arjona (Sant Andreu), Álex Cañas (La Riera), Martí Puig (Roda Barà), John Soto (torna Torredembarra), Christian Villalba (Prat), Arnau Miró (Igualada), Julve

Jesús Mariano Angoy (entrenador, marxa després de la j. 8)

Alberto Izquierdo (entrenador, marxa després de la j. 15)

Jesjua Angoy

RAPITENCA

Germán Inglés

Selu* (Amposta), Pau Ripoll i Roger Nolla( (Ascó), Amador Voces*, Aleix Salvadó i Xavi Anell (Tortosa), Paco Collados* (Jumilla), Pepe Madrid (L'Ametlla), Jack Cid (Reus Juv.), Gerard Bes, Nacho i Éric (Juvenil), Pachu (Alginet), Gabi* (ex Vila-seca), Álex Borrull i Raúl Istoc (Jesus i Maria), Filipe Gea (Huracán Juv.), Marc Castellví (Olímpic Mora d'Ebre)

Peke (Ascó), Raúl Istoc (Jesus i Maria), Manolo Puig, Cristian Ventura, Miquel Gasparín i Xavi Anell* (Tortosa), Òscar Rodríguez (Reus B Cambrils), José Luis (Camarles), Amador Voces (Vila-seca), Gabi (Paterna), David Vilanova, Pau Rosales, Genís Vidal, Paco Collados, Selu

Josué, Villa, Sam, José Luis*, Iván Gasparín, Oriol Vallespí, Xavi Marquès, Moha, Páez, Àlex Forés, Sergi José

REUS B CAMBRILS

(ANTIC CAMBRILS)

Lluís Albesa

Gavilán, Óscar Torre, Víctor Miranda, Domènec i Xavi Jaime (Morell), Lora (Martinenc), Roger Ametller (Reddis), Adri Vargas i Marc Vernet (Amposta), Òscar Rodríguez (Rapitenca), Albert Miravent (Teruel), Adrià Molluna (Reus Juv.), Sillero (Córdoba B)

Saddik i Álvaro Martínez (Vila-seca), Jorge Mora (Cambrils Unió), Moha (Europa), Lucha, Romeu, Antolínez, Torres, Erik, Víctor Solà, Cuerba

Miki Queral; Alexis, Alex Iloie, Alex Fernández; Notario, Franco, Marcel, Fabra; Figo, Edgar Doblas, Víctor Garrido

RUBÍ

Alberto Fernández

(sense equip)

Germán Pereira (Manresa), Escario (Can Parellada), Uri Vives*, Hernán, Luque, Puigbó, Pau Mañé i Antonio (Sabadell Juv.), Pablo Alonso i Mario Domingo (Junior), Iván Peralta (Castelldefels), Sebas (Prat Juv.), Roger Brunet (Avià), Christian Gómez (Juvenil), Robson* (sense equip), Brian Canalejo (Llagostera B), Adri Peña (exSabadell B), Fran Orellana (Viladecans), Miki Sánchez (Athletic Rubí), Uri Montoya (Viladecavalls), Guti (Mollet), Cristian Faura (Sants), Cervantes (Sant Cugat)

Pau López (Montañesa), Romo (Santfeliuenc), Joel Cañaveras i Uri Vives (Terrassa), Juanmi Beas (Sant Cugat), Andreu i Marc Uceda (San Cristóbal), Campos i Adri Grau (Martinenc), Juanpi (Sabadell B), Richi García (Rayo Cantabria), Marc Garcia (Manlleu), Mendoza (Girona B), Genís (Olímpic Can Fatjó), Robson (Morell)

Sergio Alegre (entrenador, marxa després de la jornada 9)

Xabi Martín (entrenador, marxa després de la jornada 19)

Jaume Bracons; Kiki; Jimmy, Jordi Morcego, Aleix Domínguez, Jan Lladó

SAN CRISTÓBAL

Oliver Ballabriga

Xavi Camps (Europa B), Andreu (Rubí), Adri Menárguez i Rui Gama (Olímpic Can Fatjó), Edu Garcia (Avià), Pau Navas (Sants), Joan Muntada (Terrassa 1906), Omar* (San Lorenzo), Marc Balagueró (Gramenet), Kevin Alarcón (Sant Andreu Juv.), Eduardo Antonio Latino (Peralada Juv.), Ao (Molletense), Karim, Pallàs i Serna (Jàbac), Hassen (Mollet), Josep Casasayas (Terrassa), Albert Corzo (Granollers), David Álvarez (Prat B)

Roger Gorrea i Óscar Lariño (Avià), Dani del Río (Cerdanyola), Arnau (Terrassa 1906), Vázquez (Sant Quirze), Omar (San Lorenzo)

Dani del Río*; Arnau*, Armenteros, Cristian; Vázquez*, Cabrera; Pablo, Albert

SANTBOIÀ

Piti Belmonte

(sense equip)

Iván Romano i Juanlu (Montañesa), Álex Sánchez i Édgar Domingo (Viladecans), Carles Bellido (Espanyol Juv.), Oriol Esteve (Lleida Esportiu B), Gerard Rovira (Prat), Borja Polo (Livadiakos), Cárdenas (Martinenc), Cervantes (Castelldefels)

Dani Acosta (retirat), Jaume Aparicio (torna Cornellà), Juba (FE Grama), Sergio López (Sant Cugat), Roberto Camacho (Vilassar Mar), Àlex Espinet (Balaguer), Cárdenas (Martinenc), Xavi León

Juan Camilo Vázquez (entrenador, dimiteix després de la j, 10)

Rafa Leva; Kilian, Omar, Álex Ruiz; Carlos González, Carlos Martínez, Kevin, Libo; Pedro, Josele, Buba, Aarón

SANT ILDEFONS

Javi Gómez

Marc Guillén (Avià), Sergio Iglesias i Marc Casares (Vilanova), David Cepeda (Juvenil), Pulido i Joel Chillón (Cornellà Juv.), Óscar Melero (Espanyol Juv.), Joel Paredes* (Lusitans), Cristian Fabra (Damm), Pedro Bilbao (Granollers), Alex Palomar (Europa Juv.), Pau Otero (torna Sabadell B), Dani Muela (Manresa)

Kike, Marc Llobet i Robert Vigara (Marianao Poblet), Adri Escribano (Sant Joan Despí), Mario Canti (Viladecans), Pau Otero* (Sabadell B), Edu Alliaume (Gornal), Joel Paredes (Espluguenc), Pau Casassa, Edvard Oganesian, Blai

José Muñoz; Blai*, Alan, Adri García; Yeray, Iván García, Javi Pérez, Guillermo Torres, Víctor García

SUBURENSE

Josu Julián

Sergi Plazas i Marc Navarro (Blanca Subur Juv.), Georgi Mailev* (Vilafranca), José Sarabia i Alejandro Pascua (Sitges), David Morillo (Martinenc), Jaume Poch (Cubelles), Josan (Vilanova), Arsen (Lloret), Toshi (sense equip), Marc Pulido (Prat Juv.), Omar Ruiz (Masnou), Gallardo (Marianao Poblet)

Georgi Mailev (Igualada), Nito (Castelldefels), Martí Ferret, Marc Cols, Joey, Álex, Abel Yuste, Albarrán, Edu Díaz

Nito*; Minga, Capa, Pablo, Marcos Espigado, Alberto; Marcos García, Sardà, Huete, Creixell, Abel Guerrero, Édgar, Villa; Dídac, Geri, Over, Josep Maria

VILADECANS

Raúl Paje

Adrián Perea (Olesa), Dani García (At. Prat), José Vicente López i Iván Enríquez (Viladecans B), Carrique (Horta), Marc Sabaté (Badalona Juv.), Mario Canti (Sant Ildefons), Mario Saborido i Erik Pérez (Unif. Bellvitge Juv.), Santi Pérez (Santfeliuenc), Òscar Arnau (Masnou), Roger Garcia (KSV Hessen Kassel II)

Álex Sánchez i Édgar Domingo (Santboià), Sergio Carrique (Sant Joan Despí), Aaron (Vilanova), Geri (Berga), Ahmed i Caste (FP Hermes), Fran Orellana (Rubí), Albert Arnalot (Segur), Jordi Vea, Marcos Montoya, Rulo

Borja, Arias, Aitor, Poncela, Riki; Lerín, Triguero, Miguel, Caste*; Rosa

VILANOVA

Edu Berrocal

(sense equip, exIgualada)

Jordi Roca, Samu Blanes* i Jusi* (Jesus i Maria), Ramon Miranda*, Bicho*, Sergio Giralte* i Sergi Moreno* (Morell), Aarón Adams* (Viladecans), Ignasi Valldosera (Unif. Bellvitge), Javi Gallardo (Prat Juv.), Marcel Álvaro, Jaume Serrano i David Gómez (Blanca Subur), Vincenzo Napuri (Molletense), Javi Morillas (Olivella), Carlitos Henarejos (El Catllar), Baggio (Igualada/Manlleu), Iker Pujol (Nàstic Juv.), Sergio Durán* (Europa), Ricardo García (FP Hermes), Carlos Contreras (Castelldefels), Castaño (San Mauro), Víctor Lebrero (Mercadal), Maturana (Manresa)

Sergio Iglesias i Marc Casares (Sant Ildefons), Adri Alonso, Carlos Contreras* i Sergi Moreno (Castelldefels), Josan (Suburense), Iván Valero (Morell), Aarón Adams (Carmelo), Jusi i Ramon Miranda(Valls), Juan Cano (Igualada), Samu Blanes (Ulldecona), Sergio Durán (Torrevieja), Moha, Bicho, Rubén Cuadra, Sergio Giralte

Joan Anton Pallarés (entrenador, marxa després de la jornada 15)

Javi Martínez; Toño, Rubén Cuadra*; Oriol Codina, Juanjo; Víctor Morillas

VILA-SECA

Edu Franco

(posa carnet Miguel Javier Manjón)

Saddik i Álvaro Martínez* (Reus B Cambrils), Joan Sabaté (Amposta), Josep Ramon Sardà (Albacete B), Kako (Manlleu), Javi González (Vilassar Mar), Bueno (Vilafranca), Javi Macías (Cultural Bonavista), Amador Voces (Rapitenca)

Danilo (Jesus i Maria), Gabi (Rapitenca), Álvaro Martínez (Morell), Raúl Arroyo, Toñín, Madero

Rodri, Carlos Ríos; Torres, Ignasi, Antonio Domínguez, Cristian Díaz, Cuéllar, Pau; Uri Benito, Álex Domínguez, Vivi, David Ruiz, Edu Maestre, Padillo; Óscar Valerio, Trivi

VISTA ALEGRE

Eloy Martínez

Carmona (Marianao Poblet), Stepan Burlutskiy (Vilafranca), Poche i Sergi Estrada(Martinenc), Alex Cano* (Gavà), Albert Sancho, Manel, Edu i Álvaro (Juvenil)

Cano (Europa), Cifu (FP Hermes), Alex Cano (Coras), Alberto Cantero, Lavilla

 Tomás; Lara, Kevin, Adri Pérez, Zenon, Germán; Alexis Diaz, Martí, Prieto, Jarabo, Dani, Johnny; Gilberto, Naoufal, Raymer, Sani

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com