21 abr. 2018

logo

Mercat Primera Catalana 1

Publicat per: Admin FBC 2 de febrer de 2018


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

NOTA: En negreta, incorporacions o baixes a partir del 31 d'agost de 2017

PRIMERA CATALANA (1) 2017-2018

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 23 març 2018

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

BANYOLES

Adam Fontes

Marc Viadé (Cassà), Adrià Casanova, Pau Valeros, Quimo, Ian Vila*, Torque* i Bartrina (Figueres), Toni Güell (sense equip), Pol Bastidas i Tarifa (Can Gibert), Carles Gallardo (Girona C), Sergi Grabalosa (EF Bosc de Tosca), Bena (La Jonquera)

Iván Romero (Cassà), Eric Díaz (Besalú), Barco (Llagostera B), Dani Giménez (Porqueres), Torque (Portbou), Marc Feixas (Guíxols), Pau Valeros (Can Gibert), Ian Vila

Xevi Donat; Lanzas, Barceló, Facundo; Amos Gasca, Éric Gispert, Marc Feixas*, Turón, Andreu Moré, Jordi Sala; Ignasi Massó, Jam

CAN VIDALET

Pedro Milla

Caleb (Martinenc), Pol Reñé (Gavà), Hamza (Masnou), Pau Guardia, Góngora, Raúl Capitán i Éric Hernández (Juvenil), Sergi Cabré (Castelldefels)

Velarde i Pozzo (Prat B), Urrutia (Montcada), Sergi Serés (Santfeliuenc), Aitor Pecellín

Oliver; Michel Owono, Cristian Daniel, Samu, Guiró, Sabaté; Aleix, Aniol, Eslava, Jiei, Urrutia*, Marc Pecellín; Edu, Sergi Serés*, Caba

CARDEDEU

Jordi López

Carles Valls (CF Caldes), Ferran Roca (Llagostera B), Álex Ortega* (Sant Andreu Juv.), Álvaro Martos, Guille López i David Verdaguer (Juvenil), Pol Vallès (EF Mataró Juv.), Jordi Mola (Almería B), Àlex Español (Granollers), Arnau Pou (Horta), David Duran (sense equip, exMartinenc), Pau Gené (Europa B), Jordi Mateu (Cerdanyola), Puchi (Vilassar)

Gerard Casals (Vilamajor), Meca, Montpart, Soler, Edu Cosme, Àlex Ortega, Joel Jou

Albert Matamala, Jordi Sabé; Guijarro, Buil, Víctor González, Gerard Casals*; Víctor Morales, Graus, Genís Rabost, Pol Brugués, Emili Argemí; Paitu, Arnau Fortuny, Jordi Altimira, Gerard Beltran, Joel Ramírez, Joel Jou*

CASTELLAR

Juan Antonio Roldán

Óscar Esteban i Saavedra (Can Rull RT), Jadir* i Sergio Jiménez 'Jota' (Terrassa 1906), Arnau Rubió (Mercantil), Antonio García (Rubí), Marc Estrada (Castellar B), Jan Marc i Òscar Arias (Juvenil), Álex Alfonso (Les Franqueses), Alberto Serrano (At. Vallès)

Carlos Sabalete i Marc Argemí (retirats), Jadir (Gavà), Marc Ollé (Santboià), Víctor Gil, Nando Cáliz, Óscar Sánchez, Xala

Marc Ollé*; Torres, Éric Serna, Pedro, Àlex Rubió 'Rubi', Marc Damas; Juanan, Víctor León, Víctor Moya, Isaac Serna, Carlos Ortiz, Carlos Silva; Jairo Díaz, David López, Dani Quesada, Brian Gil

FARNERS

Pau Menéndez

Roger Parals (Ter Brugent Juv.), Carlos Gómez i Gerard Gómez (Guíxols), José Manuel Martínez (Llagostera B), Bader (Lloret), Víctor Da Costa (sense equip), Òscar Parcet (Arbúcies), Caste (Girona Juv.), Malang Sané (Granollers Juv.), Alex Devia* (FE Palamós), Carles Callicó (/Real San Lazzaro)

Yaya Sidibe (Terrassa), Miquel Criado (Manlleu), Litus (Palamós), Coro (Horta), Miquel Juan (Bescanó), Alex Devia (Cassà)

Gabi Agües, Blanquera; Pitu Riart, Joel Salas, Robert Negre; Riki Solà, Peracaula, Toni Rossell; Fajardo, Guillem Palanca, Adri Salas, Muniesa

FE GRAMA

José Antonio García Escribano

Joel Garzón* (Mataró), Toni Texeira (Prat), Albert Jiménez* (San Juan At. Montcada), Aitor Pérez (Cerdanyola), Edu Soler (MBD Lions), Marc Reyes i Martí Tapia (Horta), Sergio González* (Sabadell B), Rojas (Europa), Lolo (Formentera), Miguel López (Mataró Juv.), Buba (Santboià), Toshi (Suburense), Djibi i Gonzalo Larrosa (FP Hermes), José Mora (Júpiter), Àlex Portavella (Lloret), Edu Domingo (Granollers)

Sergio Montero, Uri Serra, Maxime i Pau Núñez (Ripollet), José Mora* i Víctor Rodríguez (Júpiter), Kevin Sorbas, Dani Valero 'Peque' i Charly Lumbreras (Rubí), Adrià Aguilera (Martorell), Ignasi Grifé (Europa B), Albert Jiménez (San Juan At. Montcada), Joel Garzón i Sergio González (Mataró), Juba Abdi, Christan Tomás, De Sande, Michael Steeven

Iván Campos, Jonathan Reina; Sergio Garrido, Roberto Morales, Kevin Rodríguez, Juan Carlos Oliver; Javi Ruiz, Cristóbal León, Lamin, Omar

JÚPITER

Álex Fernández i Fran Güells

(sense equip)

Cristian Cifuentes* (FP Hermes), Uri Llavería (Ripollet), Diego (Montañesa), Ao* (San Cristóbal), Dani Tacón* i Ferran Tacón (Masnou), Roger Peña (Igualada), Óscar Castellano i Rodri (Mataró), Geri Coronado* i Aleix Lage (Sants), José Mora* i Víctor Rodríguez* (FE Grama), Álex Lobo (Martinenc), Marc Ahufinger (Crevillente), Marc Burgos* (Granollers), Adrián Canelada (Sant Cugat), Chiqui* (Lora), Poño* (Horta), Momodou Jalow (Hibernians Malta), Leandro Cobas (Gresley), Pere Dupuy (Mallorca Juv.), Oriol Sans i Marc Montejo (Sant Andreu), Arturo (Pubilla Casas), Peke (Premià), Quiles (/Sant Ildefons)

Adri Escibano i Pau Darbra (Prat), Pep Mateu (Llagostera), Ángel Pérez i Àlex Prat (Europa), Éric Blasco (Martinenc), Dani Prieto (Vilassar Mar), Rafa Murillo (Santfeliuenc), Andrés i Javi Santolalla (Horta), Sergi Pérez i Joan Vives (Vilafranca), Òscar Uroz (Castelldefels), Marc González i Roger Aleu (Sant Ildefons), José Mora (FE Grama), Ao (Gavà), Víctor Rodríguez (Rubí), Marc Burgos (Sant Cugat), Poño (San Juan At. Montcada), Cristian Cifuentes (Vista Alegre), Dani Tacón (Gramenet), Iván Fuentes (Santboià), Geri Coronado, Chiqui

Alberto Fernández (entrenador, destituit després de la j. 10)

Dani Ortiz (entrenador, destituit després de la j. 24)

Iván Fuentes*; Marc González*, Mechi; Roger Peris

LA JONQUERA

Jordi Boix i Lluís Moñino

(Sant Jaume Llierca/Llança Infantil)

Javi Revert*, Masó i Albert Genís (Figueres), Jorge Torres (Roses), Dani Muñoz* (Peralada Juv.), Manzano i Guillem Cornellà (Palamós), Sebas Galles i Albert Bassols (Ripoll), Marc Nieto* (Leganés B), Javi Morales (Sevilla Este), Genís Balaguer i Marc Bech (Girona C), Albert Moñino (Andorra), Max Serra* (Figueres Juv.), Lamine (Agullana), Isma (Roses), Remo Forzinetti* (Ordino), Xavier Gabernet (sense equip), Oriol Pujadas* (Damm), Manu Sena* (Sant Rafel), Dani Rodríguez (Binéfar), Álvaro Fernández* (Gavà), Cristian Hidalgo (Granollers), Dani Lobato (Base Roses), Migue Martín (Llançà), Miquel Juan (Bescanó)

Joan Pons i Aleix Feixas (Figueres), Marc Vilà, Botxi i Mamau (Palamós), Iván Ruiz i Bonmatí (Besalú), Sergi Murga, Joan Pujol i Toni Montero (Girona C), Brice (Guíxols), Bena (Banyoles), Zou (L'Escala), Remo Forzinetti (nou entrenador Gramenet), Max Serra (Marca de l'Ham), Oriol Pujadas (Sant Jaume Llierca), Javi Revert (Unió Girona), Álvaro Fernández (Granollers), Dani Muñoz (Palafrugell), Boido Balde, Manu Sena, Marc Nieto

Joan Mármol (entrenador, marxa després de la jornada 18)

Bena*, Zou*; Mamau*, Fran Pérez, Tidian Barry

LLAGOSTERA B

Javi Salamero

Abde (Manlleu), Jaume Solé, Juan Cruz i Mario Jiménez (Girona C), Barco (Banyoles), Omar* (Cassà), Eloi Pena (Damm), Arnau Campeny (Deportivo B), Kamal (Granollers Juv.), Ousman (Vilassar Mar), Ibrahim, Stalin Quiñónez, Enzo Sarmiento, Roger Valentí i Lucas Allende (Juvenil), Maldonado (Bellavista Milán), Lamisha Musonda (Mechelen), Joel Vilalta (Figueres)

Carlos Martínez (Terrassa), Ferran Roca (Cardedeu), José Manuel Martínez (Farners), Rubén Martínez 'Peke' (Lloret), Eloi Zamorano (Granollers), Dani Castilla (Tordera), Oriol Vila i Marçal Sáenz (Manlleu), Òscar Almendros (Girona C), Maynau (primer equip), Pol Busquets (Gavà), Gelmà i Henry (Palamós), Pere Espuña (Real San Lazzaro), Omar (Cassà)

Gelmà*, Tarrenchs, Maymí, Ferrer, Alexis Sánchez, Henry*

LLORET

Albert Batllosera

(segon)

Bukary (Blanes), Rubén Martínez 'Peke' (Llagostera B), Francesc Gurt (Can Gibert), Marc Sánchez i Nil Victoria (Palafolls), Massa i Josep Velis (Juvenil), Arnau Terradas (Lloret B), Cristian Arán (At. Sant Pol), Roger Cunill (Girona C)

Bader (Farners), Àlex Portavella (FE Grama), Abde Mouka, Peti

Edu Urdiales (entrenador, marxa al Japó després de la j. 24)

Tuscà; Xavi Aparicio, Calvo, Puntí, Juanpi, Jordi Valls, Edu Poderoso, Riky; Majó, Chino, Romero, Ivi; Adrián, Gusmani, Narcís, Àlex Portavella*

MANLLEU

Jordi Salvanyà

(segon, posa carnet Nil-Tomàs Urgellés)

Guillem Pajares (Abadessenc), Miquel Criado (Farners), Adrià Costa (Roda de Ter), Franc Gómez (Vic Riuprimer), Joel Puntí (Terrassa), Jordi Pla, Eric Martínez i Crivillé (Tona), Xerry (Olot Juv.), Oriol Vila* i Marçal Sáenz (Llagostera B), Raúl García (Girona C), Javi del Pozo (Viladrau), Ezequiel (Roses), Àlex Soler (Girona Juv.), Cristian Carbó i Adrià Balagué (juvenil), Kako (L'Albi), Martín (Camprodon), Marc Vilà (Palamós), Payán (Figueres), Gerard Llivina (Damm)

Manel Sala (Manresa), David Aroca, Ot Bofill i Canal (Figueres), Fredi (Vic), Charly Zorrilla, Pol Coll, Ivan Fernández i Seuma (Tona), Aumatell (Castelldefels), Abde (Llagostera B), Marc Garcia (Granollers), Roger Fortet (Folgueroles), Oriol Vila (Palamós), Mate, Jandro, Trulls

Albert Santanera (entrenador, inhabilitat a partir de la jornada 7)

Ivan González; Dan Coll; Martí Soler; Cristian Martínez

MANRESA

Dani Andreu

(sense equip, exFE Grama)

Manel Sala (Manlleu), Biel Rodríguez (Gimn. Manresa), Sergi Tienda (Cerdanyola), Chipi* (Mollet), Florent (Sant Cugat), Marçal Lladó (Horta), Albert López* (San Cristóbal), Arnau Trulls* i Leandro Ramírez (Juvenil), Alex Luque (Sant Andreu Juv.), Alejandro Espinoza i Noah (Sant Julià), Richi Paz (Peralada), Adri Arenas (Sant Quirze), Julián Matías Servera (Kimberley), Mariano Leonel Rando (Banfield)

Riki i Rebollo (retirats), Romans Carrillo i Enric Soriano (Sabadell B), Lucho (Martinenc), Albert López (Cerdanyola), Jonny (Sant Julià), Dani Erencia, Lluís Clop, Joshua, José Luque, Maturana, Sam Margets, Sammy Burle, Chipi, Arnau Trulls

José Solivelles (entrenador, destituit després de la j. 9)

Jonny*, Moha, Agustín, Solernou; Bernat, Sergi Solé, Roger Herms; Brian, Javi López

MOLLET

Alberto Manga i Manu Viale

(sense equip, jugador Vilassar)

 


Ramon Suárez* i Gerard Font (Granollers), Max Morell *(Avià), Corzo (San Cristóbal), Roberto Camacho (Vilassar Mar), Eloi Blanes (Girona C), Anás* (Horta), Víctor Duran (Cerdanyola), Dani Delgado*, Josep Serra, Ferran Figueroa i Javi Aldana (Juvenil), Christian Gómez (Rubí), You Kamassoko (sense equip), Brian Quijada i Dani Amante (Masnou), Juan Roldán (Otranto)

Jandro i Ramon Suárez (Martinenc), Chipi (Manresa), Parra i Dani Delgado (Unificació Llefià), Miguelito (Rubí), Jalal Kasmi (torna Sant Andreu), Jordi Solà (Olímpic La Garriga), Anás (Mataró), Max Morell (Tortosa), David Llobet, Juan Pérez, Carles Caballería

Dani Rizaldos (entrenador, destituït després de la jornada 4)

Xavi Moro (entrenador, marxa després de la jornada 15 al futbol tailandès)

José Antonio Montes (entrenador, destituit després de la jornada 19)

Pol Flores, Roger Garcia; Nil Sanz, Iván Arroyo, Eric Solivelles; David Castro, Toni Roldán, Édgar Velasco Sergio Navarro; Marc Masip, Edu Ranchal

MONTAÑESA

Toni Pérez i Tato Burgada

(posa el carnet Jordi Mas)

Bauli (Castelldefels), Fran Bea (Europa), Nil Puigmacià (Guineueta), Cazorla i Demba Traore (Cerdanyola), Àlex Gil i Marcos López* (Granollers), Juanpi, Yan Carlos i Dowi (FP Hermes), Jaime (Vilassar Mar), Matías Rubio* (Igualada), Xavi Pumuki (Juvenil), Alejandro Moya (Santboià B), Eric Louzao (Canyelles), Abdoul (Parc), Gonzalo Pedrianes* (ex Mensajero), Christian Alarcón (San Cristóbal), Óscar Jiménez (San Juan At. Montcada), Baruc Nsue (Tona), Francis Infante (Pubilla Casas), Manolo Bueno (ex PR Sanfeliu), Patxi (Santfeliuenc)

Uri Escabrós (Prat), Alberto García, Rubén, Pau López i Montoro (Cerdanyola), Enric Vega (torna Terrassa), Dani Sánchez (Terrassa), Diego (Júpiter), Edu Domingo (Granollers), Payán (Figueres), Joel (Vilassar Mar), Marcos López (Gavà), Matías Rubio, Gonzalo Pedrianes

Víctor Cócera; José Santos, Álvaro, Joshuá; Pedro García, Juanito Jiménez

SABADELL B

Carles López

Anthony Hernández, Alejandro Delgado i Roger Claret* (Avià), Éric Arévalo (Martorell), Marc Serra (Cornellà Juv.), Romans Carrillo* i Enric Soriano (Manresa), Nil Pradas i Isaac Santaularia (Manresa Juv.), Sergi Estrada (Vista Alegre), Joan Fernández i Aitor Vives (Sant Andreu Juv.), Goran Ehsan i Mouha Diallo (Gimn, Manresa), Marc Alfonso (Sant Quirze), Joan Castanyer i Adrià Caballé (Damm), Mario Cardete* (Ripollet), Roger Ligero i Pol Gómez (Juvenil), Éric Martínez (Gavà), Iván Fajardo (Rubí)

Manel Raigón, Ñito i Diego Garzón (Prat), Víctor Aliaga i Éric Pujol (Cerdanyola), Arnau Riera (Europa), Rubén Pedragosa i Tino Mendoza (Sant Cugat), Adrià Lledó (Horta), José González (torna Sant Andreu/Santboià), Sergio González (FE Grama), Gonzalo (Reus B Cambrils), Mario Cardete (Palamós), Romans Carrillo (primer equip), Roger Claret (Avià), Guillem Pujol, Aitor Embela

Sergi Casals; Óscar Carmona, Víctor Martínez, Sergi Montero

SAN JUAN AT. MONTCADA

Jordi Gallardo i Paco Hidalgo

Ramón, Rubén Benítez*, Lluís Bassas, Pepe González i Rojas (Sant Cugat), Roberto Aguado* Antoñito García, Sergio Moyano, Josevi, Riky López i Robert Bargués (Unif. Bellvitge), Pol Principal (Mercantil), Alejandro Moreno* (Can Buxeres), Alfonso Medina (Olímpic Can Fatjó), Damián Obispo (Districte 030), Edu Ferrer* (Sant Andreu Juv.), Barry i Gabri (Horta), Uri Martínez* (Vilassar Mar), Marc Pilar (Damm), Albert Jiménez (FE Grama), Poño (Júpiter)

Álvaro Gómez i Mono (Canyelles), Francis Baena (Sant Andreu de la Barca), Jordi Rivera, Rubén del Barrio, Rai, Peramos Óscar Vega, Marc López i Mellado (FP Hermes), Albert Jiménez* (FE Grama), Óscar Jiménez (Montañesa), Alejandro Moreno (Prat B), Leo Cangiotti (Unif. Bellvitge), Uri Martínez (Parets), Gerard Pujol 'Dete', Arnau Blanco, Cristian Guerrero, Edgar Gómez, José Sánchez, Serrano, Jony Paredes, Fran Espinosa, Edu Ferrer, Rubén Benítez, Roberto Aguado

Leo Cangiotti*, Marc Gràcia; Juanjo, Víctor Ruiz 'Viti'; Óscar Jiménez*, Fran Espinosa*

SANT CUGAT

Joan García

(sense equip)

Ferran Roca (Masnou), Unai i Alejandro Varón (Sant Quirze), Richi (Rayo Cantabria), David Biyong (sense equip, exMartinenc), Dani Muela* (Sant Ildefons), Rubén Pedragosa i Tino Mendoza (Sabadell B), Joel Fernández (Sabadell Juv.), Gerard Lorente (Horta), Tomas Sepiurka (Miami United), Víctor Caballer (Sant Cugat B), Stepan Burlutskiy, Naoufal i Adri Pérez (Vista Alegre), Georgy Maliev (Igualada), Seydou (Sant Andreu), Marc Burgos (Júpiter), Éric Reverter (sense equip, exEuropa)

Ramón, Rubén Benítez, Lluís Bassas, Pepe González i Rojas (San Juan At.), Didi (Cerdanyola), Florent (Manresa), Sergi Santesteban 'Chechu' (Martinenc), Aarón Adams i David Caste (FP Hermes), Adrián Canelada (Júpiter), Dani Muela (Gavà), Joseph, Béjar

Lluís Macià (entrenador, marxa després de la jornada 17)

Juanmi Beas; Víctor Castro, Palma; Patrick; Uri Peix

VIC

Rafa Rodríguez i Xevi Melero

Gigi i Miki López* (Avià), Fredi (Manlleu), Súa (Berga), Eloi Serrajordià (Tona), Arnau Soria i Oriol Espina (Vic B), Ignasi Armengou (Horta), Gerard Quintana (Vic Riuprimer)

Puigdesens (retirat), Quim Rovira (Tona), Joan Torné (Borges Blanques), Sergi Abad (Abadessenc), Adri Peña (Ripollet), Lucho (Roda de Ter), Álex Cañadilla (Mataró), Sep Corderas (Folgueroles), Rachid (Ripoll), Iván Palomar, Sergi Escalé, Òscar Gely, Miki López

Reig; Ramonet, Robert Busquets, Gil, David Busquets; Gerard Enrich, Gerard Quintana, Aleix Velasco, Gerard Verdaguer 'Peke', Héctor Moreno, Isma; Carles Roca, Rachid*, Mia Valls

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com