21 juny 2018

logo

Mercat Tercera

Publicat per: Admin FBC 2 de febrer de 2018


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

TERCERA DIVISIÓ GRUP 5 2018-2019

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 21 juny 2018

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

ASCÓ

Leo López

(Nàstic Aleví)

Víctor Miranda i Xavi Jaime (Reus B), Sardà (Vilafranca), Gabri Vidal (Pobla Mafumet)

Andreu Guiu, Sergi Moreno i Héctor Rodríguez (Prat)

Sergio López, Eudald; Dani Argilaga, Héctor García, Josep Ramon, Riki, Dani Pujol; Bernat, Jani, Masqué, Peke, Víctor Bertomeu

CASTELLDEFELS

Miki Carrillo

Jordi Cano (Prat), Kike Ramírez (Cornellà Juv.), Rubi, Carlos Martínez i Juanlu (Santboià), Alan (Sant Ildefons), Éric González (Igualada), Sergi Pérez (Vilafranca)

Juanito (Prat), Miki Gustà (Vista Alegre), Kevin (Santfeliuenc), Sergi Gestí (Vilafranca), Eric Pacheco (Santboià), Sergi Cabré

Manu Martín, Álex Romero; Joan Castillo, Kilian, Alegre, Joel Coch, Jaume Aparicio; Pedro Bilbao, Gibert, Aumatell

CERDANYOLA

Toni Carrillo

Carlos Cano i Uri Escabrós (Prat), Iván Rodríguez (Vilassar Mar), Javi López (Manresa), Amantini (Terrassa)

Pau López (Prat), Coke (Fund. Grama), Javi González (Formentera), Alan (Sabadell Nord), Álex Alba

Del Río; Dani Martí, Alberto García; Rubén Giménez, Peña, Pitu, Álex Torres, Roger Colomina; Aliaga, Albert López

EUROPA

David Vilajoana

(Europa B)

Gabi i Castell (Santboià), Xavi Liébanas (Gavà), Eloi Pena (Llagostera B), Germán Collado (Albacete B), Marc Priego (Sant Andreu), Alfons Serra (Arandina), Joan Compte, Prats, Camps i Torrentbó (Europa B)

David Jiménez (L'Hospitalet), Rubén Canelada (Fund. Grama), Tena (Figueres), Álex Prat (Júpiter), Pluvins, Raíllo

Álex Cano, Adri Guillen; Josa, Varona, Oriol González

FIGUERES

Joan Esteva

(Europa)

Tena (Europa), Álex Campos i Subi (Palamós), Éric Vilanova (Pobla Mafumet)

Xavi Ferron i Aleix Feixas (Girona C), Toni Cunill i Maik Molist (Llagostera), Ferran Grau, Gil Muntadas

Sergi Romero, Joan Pons, Pimentel, Ritxi Mercader, Éric Torres, Canal, Carles Puig, Pere Espuña

FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA

Toni Díaz

(sense equip)

Rubén Canelada (Europa), Coke (Cerdanyola), Édgar Tejada (Horta), Cazorla (Montañesa)

Javi Ruiz (San Juan At.), Jonathan Reina (Masnou), Gonzalo Larrosa, Toshi, Àlex Portavella, Djibi, Iván Campos, Aboubacar Sylla, David García, Jafar, Edu Domingo

Toni Texeira; Juan Carlos, Rojas, Martí Tapia; Lolo; Omar, Roberto Morales

GRANOLLERS

José Solivelles

Sergio Fernández i Pau Darbra (Prat), Guillem Pujol (Les Franqueses), Álvaro (Damm), Éric Pujol (Gavà), Capa (Sant Cugat), Martí Serra (Almería Juv.), Joan Inés (L'Hospitalet), Oriol Molins (Santboià), Xavi Civil (Terrassa), Marc Pluvins (Juvenil, pretemporada)

Aleix Arenas (Horta), Cachorro (torna Terrassa), Víctor Colchero (Montañesa), Héctor Miguel (San Juan At. Montcada), Felipe Sá (Sant Andreu), Santaló, Carles Mur, Éric López, Narcís Barrera

Eloi Zamorano, Víctor Díaz; Riki, Joel Brey, Marc García

HORTA

Nacho Castro

Aleix Arenas (Granollers), Eric Alcaraz (sense equip, exVilafranca), Vives (Vilafranca), Nahuel Arroyo (Palamós), Juanjo Carricondo (Gavà), Ferran Tacón (Júpiter)

Édgar Tejada (Fund. Grama), Isaac Maldonado (Montañesa), Salva, Andrés, Sergi Arranz

Sergio Castillo, Javi Morales, Genís; Galeano, Pablo Beguer, Guillem; Adri Lledó

L’HOSPITALET

Xavi Molist

David Jiménez (Europa), Javi Lara (Prat), Ton Ripoll (Vilafranca), Salinas (Penya Deportiva), Álex Sala i Dani Jódar (Juvenil)

Manzi (Chennai City), Sergi Puig (torna Barça B), Joan Inés (Granollers), Reynoso, Ñoño, Sierra, Alonzo, Imaz, Draman

Aliaga; Dani Fernández, Eudald Vergés, Savall; Óscar García, David García, Cristian Gómez, Méndez Canario, Christian Alfonso; Velillas

LLAGOSTERA

-

Marc Medina (Palamós), Josu Currais (FC Cincinnatti), Toni Cunill i Maik Molist (Figueres), Chico Díaz (Lebrijana), David Crespo (Formentera), FRan Ochoa (Vilassar Mar), Pol Tarrenchs, Arnau Campeny, Ousman i Mario (Llagostera B)

Mercader, Monsif, Abel i Adrià (Juvenil, pretemporada)

Esteban, Raúl Fuster, Javi Chica, Leo, Guichón, Gabarré, Pau Bosch, Colorado, Pablo, Eizmendi, Óscar, Álex Colorado

Marcos, Flere, Pol Gómez, Maynau, Maymí, Marc Carbó, Lucas Viale, Sergi Arimany, Pitu Comadevall

MARTINENC

Miguel López

-

Barragán (retirat)

-

POBLA DE MAFUMET

Alberto Gallego

(segon entrenador New York Cosmos)

-

Éric Vilanova (Figueres), Pol Blay (torna Girona), Gabri Vidal (Ascó), Perales, Dani Hernández, Adri Gimeno, Rayco, Riad

-

PRAT

Pedro Dólera

Juanito (Castelldefels), Andreu Guiu, Sergi Moreno i Héctor Rodríguez (Ascó), Pau López (Cerdanyola), Pedro Bravo i Cárdenas (Santboià), Àlex Pla (Vilafranca), Zárate (Santfeliuenc), Jaume Maíllo i Edu Esteban (Prat B)

Jordi Cano (Castelldefels), Carlos Cano i Uri Escabrós (Cerdanyola), Sergio Fernández i Pau Darbra (Granollers), Javi Lara (L'Hospitalet), Ignacio Rosillo (Vilafranca), Sergi Aguilar, Ñito, Aleix Dalmau, Joel Marín, Pau Senent, Aitor Lario, Joel García

Fede, Ricarte; Putxi, Padilla; Poves, Toni Larrosa

REUS B CAMBRILS

Albert Company

Gori (Formentera), Alfred (Sant Andreu)

Víctor Miranda i Xavi Jaime (Ascó), Kilian Cañabate (Gavà), Óscar Torre, Cristian Márquez, Isaac Padilla, Sergey Dmitriev

Chechu Grana, Gerard Tomàs, Oriol Ayala, Gonzalo Pereira, Arnau Mañé, Albert Miravent, Jordi Oribe, Modest Notario, Domènech Estorach, Ernest Forgas, Adrià Arjona, Xavi Fabra, Roger Ametller

SAN CRISTÓBAL

Oliver Ballabriga

Adrià Prado (Girona Juv.), Chechu Besonías (Damm), Víctor Morales (Cardedeu), Tom i Pau Retuerto (Jàbac)

Ruy Gama, Borja Pollo, Kike García, Álvaro Herzog, Xapi Arnau, Josep Casasayas

Adri Menárguez, Aitor, Mario, Cabrera, Cristian Gómez, Joan Muntada, Edu Garcia, Kevin Alarcón, Sergi Almirall, Andreu Dell'Isola, Karim, Marc Vilajosana, Sergi Martínez

SANT ANDREU

Mikel Azparren

Carlos Martínez (Terrassa), Felipe Sá (Granollers)

Marc Priego (Europa), Alfred (Reus B Cambrils), Joel Armengol, Jordi Méndez, Alberto

Segovia; Llamas, Noguera, Juanma; Ton Alcover; Juanan, Óscar Muñoz

SANTBOIÀ

Juan Camilo Vázquez

(selecció catalana sots-18)

Ao (Gavà), Adri Pulido i Guille Torres (Sant Ildefons), Eric Pacheco (Castelldefels), Moya (At. Sant Just)

Rubi, Carlos Martínez i Juanlu (Castelldefels), Gabi i Castell (Europa), Gerard Rovira (Santfeliuenc), Pedro Bravo i Cárdenas (Prat), Oriol Molins (Granollers), Iván Romano (Manresa), Álex Fernández, Iván Fuentes, José González, Revi, Mario

Rafa Leva, Marc Ollé; Álex Ruiz; Carlos González, Libo; Bellido

SANTFELIUENC

Andrés González

Gerard Rovira (Santboià), Michael Owono (Can Vidalet), Kevin (Castelldefels), Joel Paredes (Marianao Poblet), Sani Bello (La Cava), David Aragón (Europa Juv.), Adri García (Sant Ildefons), Ferran Roca (Sant Cugat)

Rafa Murillo, Jaime Fuentes, Ion Vázquez i Charly Ruiz (Montañesa), Álex Pacheco (Vilassar Mar), Zárate (Prat), Cuadras, Carlos Olmo

Toni Casamayor; Nacho Ruiz, Jaume Duran, Joserra; Prior, Maldonado; Josele, Adri Recort, David López

SANTS

Tito Lossio

Mario Canti (Viladecans), Aleix Lage (Júpiter), Juli Berenguer (Girona Juv.), Nacho Berché (Unif. Bellvitge Juv.), David Monfort, Brian López i Bernat Arnal (Juvenil)

Cervantes, Carlos Álvaro

Yamandú; Alberto, Picolo, Cura, Fabregat, Llauradó; Guille, Luis Gaudioso, Chicho, Gala; Sergio Navarro, Crivi, Sumarroca, Borrull, Joan Forcadell

TERRASSA

Cristian García

Cachorro (torna Granollers)

Sergi Pastells (torna Sabadell), Carlos Martínez (Sant Andreu), Xavi Civil (Granollers), Amantini (Cerdanyola), Uri Vives, Raúl Torres, Fran Piera, David López

Ortega; Pallàs, Yaya, Guti, Dani Sánchez, Sergi Valls; Alex Fernández, Guzmán, Jonathan Ferreira, Carreón; Daisuke, Nils, Toro

VILAFRANCA

Iván Moreno

Sergi Gestí (Castelldefels), Ricky Nogueira (Pedroñeras), Marc Vadillo (Valls), Pep Mateu (Vilassar Mar), Ignacio Rosillo (Prat), Toni Calvo (PAE Veria)

Vives (Horta), Àlex Pla (Prat), Ton Ripoll (L'Hospitalet), Sardà (Ascó), Sergi Pérez (Castelldefels)

Miguel Ramos, Iván León; Fontanils; Josep Díez, Dani Medina, Boira; Víctor Oribe, Aday

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com