20 ag. 2018

logo

Mercat Tercera

Publicat per: Admin FBC 23 de juny de 2018


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

TERCERA DIVISIÓ GRUP 5 2018-2019

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 18 agost 2018

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

ASCÓ

20

Leo López

(Nàstic Aleví)

Víctor Miranda i Xavi Jaime (Reus B), Sardà (Vilafranca), Gabri Vidal (Pobla Mafumet), Diego Pantoja (Montijo), Xavi Toldrà (Nàstic Juv.)

Andreu Guiu, Sergi Moreno i Héctor Rodríguez (Prat), Cheikh (L'Hospitalet), Marc Blanc (Gandesa), Roger Escribà (torna Pobla Mafumet), Enric Socias (Valls)

Sergio López, Eudald; Dani Argilaga, Josep Ramon, Riki, Pato; Artur Gòdia, Héctor García, Dani Pujol, Bernat, Masqué, Víctor Bertomeu; Jani, Peke

CASTELLDEFELS

19

Miki Carrillo

Jordi Cano (Prat), Kike Ramírez (Cornellà Juv.), Rubi, Carlos Martínez i Juanlu (Santboià), Alan (Sant Ildefons), Éric González (Igualada), Sergi Pérez (Vilafranca)

Juanito (Prat), Miki Gustà (Vista Alegre), Kevin (Santfeliuenc), Sergi Gestí (Vilafranca), Eric Pacheco (Santboià), Arturo Osuna (torna Pobla Mafumet)

Manu Martín, Álex Romero; Joan Castillo, Kilian, Alegre; Joel Coch, Jaume Aparicio, Gibert, Sergio Bermúdez; Pedro Bilbao, Aumatell, Santi Triguero

CERDANYOLA

21

Toni Carrillo

Carlos Cano i Uri Escabrós (Prat), Iván Rodríguez (Vilassar Mar), Javi López (Manresa), Amantini (Terrassa), Marc Briones (Juv. 25 Septiembre), Óscar García (L'Hospitalet), Ángel de la Torre (Europa), Arnau Tobella (Izarra), Marc Angelet i Kilian Honorato (Cornellà Juv.)

Pau López (Prat), Coke (Fund. Grama), Javi González (Formentera), Alan (Sabadell Nord), Álex Alba (San Cristóbal), Jonathan Toledo (Terrassa), Peña (Sant Quirze), Montoro (Manresa), Joel (Martinenc), Mario Roque (retirat)

Del Río; Dani Martí, Alberto García; Rubén Giménez, Pitu, Álex Torres, Roger Colomina; Aliaga, Albert López, Iván Méndez

EUROPA

21

David Vilajoana

(Europa B)

Gabi i Castell (Santboià), Xavi Liébanas (Gavà), Eloi Pena (Llagostera B), Germán Collado (Albacete B), Marc Priego (Sant Andreu), Alfons Serra (Arandina), Josemi Pedrosa (Platges Calvià), Jordi Martínez (Lleida Esportiu B), Oumar Bah (Vilassar Mar), Éric López (Granollers), Joan Compte, Prats, Camps i Torrentbó (Europa B)

David Jiménez (L'Hospitalet), Rubén Canelada (Fund. Grama), Tena (Figueres), Álex Prat (Júpiter), Arnau Riera (Pobla Mafumet), Ángel de la Torre (Cerdanyola), Raíllo (Villanovense), Aimar Moratalla (Llagostera), Pluvins

Álex Cano, Adri Guillen, Alberto González; Josa, Varona, Oriol González

FIGUERES

18

Joan Esteva

(Europa)

Tena (Europa), Álex Campos, Subi i Gelmà (Palamós), Éric Vilanova (Pobla Mafumet), Dan Coll (Manlleu), Álvaro (Granollers), Iván Murillo (Manchego), Bora Barry (FE Palamós)

Xavi Ferron i Aleix Feixas (Girona C), Toni Cunill, Maik Molist i Gil Muntadas (Llagostera), Marc Bonaventura (Banyoles), Pep Chavarria (Olot), Ferran Grau (Besalú), Hostench

Sergi Romero, Joan Pons, Pimentel, Ritxi Mercader, Éric Torres, Canal, Carles Puig, Pere Espuña, Aroca

FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA

22

Toni Díaz

(sense equip)

Rubén Canelada (Europa), Coke (Cerdanyola), Édgar Tejada (Horta), Cazorla (Montañesa), Joel Marín i Ñito (Prat), Caleb (Can Vidalet), Fran Piera (Terrassa), Llorenç Genesca (Girona C), Javi Chica (Llagostera), Rachid (Rubí), Alfi (Dénia), Duarte (Juvenil)

Javi Ruiz (San Juan At.), Jonathan Reina (Masnou), Edu Domingo (Vilassar Mar), Iván Campos (Rubí), Lamin (Montañesa), Djibi (Tona), Toshi (Sants B), David García 'Negro' (Mollet), Jafar, Gonzalo Larrosa, Àlex Portavella, Aboubacar Sylla, Javi Iglesias

Toni Texeira; Juan Carlos, Rojas, Martí Tapia; Lolo, Roberto Morales; Omar, Cristóbal León, Buba

GRANOLLERS

21

José Solivelles

Sergio Fernández i Pau Darbra (Prat), Guillem Pujol (Les Franqueses), Álvaro (Damm), Éric Pujol (Gavà), Capa (Sant Cugat), Martí Serra (Almería Juv.), Joan Inés (L'Hospitalet), Oriol Molins (Santboià), Xavi Civil i Raúl Torres (Terrassa), Albert Ruiz (Chicago Fire), Sergi Pastells (Sabadell), Marc Pluvins i Jordi Guàrdia (Juvenil)

Santaló, Aleix Arenas i Narcís Barrera (Horta), Cachorro (torna Terrassa), Martí Soler (torna Espanyol B), Víctor Colchero (Montañesa), Héctor Miguel (San Juan At. Montcada), Felipe Sá (Sant Andreu), Carles Mur (Júpiter), Fran Fuentes (Vilassar Mar), Éric López (Europa), Álvaro (Figueres)

Eloi Zamorano, Víctor Díaz, Marc Garcia; Riki, Joel Brey; Kilian Villaverde

HORTA

20

Nacho Castro

Santaló, Aleix Arenas i Narcís Barrera (Granollers), Eric Alcaraz (sense equip, exVilafranca), Vives (Vilafranca), Ferran Tacón (Júpiter), Max Llovera (Lleida Esportiu), Saúl Coco, Izán Checa i Carles Gilbert (Espanyol Juv.)

Édgar Tejada (Fund. Grama), Isaac Maldonado (Montañesa), Sergi Arranz (Terrassa), Andrés i Salva (Prat), Jota (Santboià), Sergio Sánchez (Turó Peira)

Sergio Castillo, Javi Morales, Genís, Guillem; Galeano, Pablo Beguer; Adri Lledó, Nolla; Marc Río, Domi

L’HOSPITALET

22

Xavi Molist

David Jiménez (Europa), Javi Lara (Prat), Ton Ripoll (Vilafranca), Salinas (Penya Deportiva), Cheikh (Ascó), Cichero (Dehli Dynamos), Diego Martínez (CD Vitoria), Javi López (Manacor), Sergi Juste (Goa), Álex Sala, Dani Jódar i Kevin Díaz (Juvenil)

Manzi (Chennai City), Sergi Puig (torna Barça B), Joan Inés (Granollers), Imaz i Savall (Terrassa), Sierra (Montañesa), Óscar García (Cerdanyola), Ñoño (Borges Blanques), Agi (Conquense), Reynoso, Alonzo, Draman, Losada

Aliaga; Dani Fernández, Eudald Vergés, Rodri; David García, Cristian Gómez, Méndez Canario, Christian Alfonso; Velillas, Miquel Ripoll

 

LLAGOSTERA

23

Oriol Alsina

(secretari tècnic)

Marc Medina (Palamós), Josu Currais (FC Cincinnatti), Toni Cunill, Maik Molist i Gil Muntadas (Figueres), David Crespo (Formentera), Éric Jiménez (Vilassar Mar), Moussa Sidibé (Algeciras), Sascha (Ontinyent), Asparó (Girona Juv.), Aimar Moratalla (Europa), Yeray Sabariego (Olot), Dani Pérez (Badalona), Arnau Campeny i Kamal (Llagostera B)

Javi Chica (Fund. Grama), Esteban (Villanovense), Gabarré (Tudelano), Eizmendi (Real Unión), Álex Colorado (Xerez), Marc Carbó (Badalona), Leo Ramírez (torna Las Palmas/Cornellà), Guichón (Santa Fe Bogotá), Raúl Fuster, Pau Bosch, Pablo

Marcos, Flere, Pol Gómez, Maynau, Maymí, Lucas Viale, Sergi Arimany, Pitu Comadevall

MARTINENC

18

Miguel López

David López (Terrassa), Joel (Cerdanyola), Juanmi Beas (Sant Cugat), Marçal Lladó (Manresa), Peque (Vilafranca), Édgar Velasco (Mollet), Fran Ochoa (Vilassar Mar/Llagostera)

Barragán (retirat), Miki Poveda (Girona C), Jordi Fuentes (Marianao Poblet), Santiago Varese (Vilassar Mar), Roberto Sossa (Guineueta), Sergi Santesteban 'Chechu' i Ferran Alabau (Sant Ildefons), Adri Ruiz (San Cristóbal), Sergio Campos (Rubí), Antolínez (Vilanova), Marc Esteve

Adri Buetas, Roland Garrós, Javi Sánchez, Ramon Rovira, Kilian, Grimau, Adri Felius, Juan Sosa, Villegas, Suárez, Jandro

POBLA DE MAFUMET

27

Alberto Gallego

(segon entrenador New York Cosmos)

Roger Escribà (torna Ascó), Arturo Osuna (torna Castelldefels), Nil Coch (torna Betis B), Arnau Riera (Europa), Víctor Martínez i Sergio Montero (Sabadell), Joel Priego (Gimn. Manresa), Abdul Kone (DAC Dunajská Streda), Alberto García (Sant Andreu/Málaga) Alejandro Agüera, Tomàs, Sergi Cardona, Pol Domingo, Joan Domingo, Óscar Sanz, Joel Fernández, Pol Prats, Vally Cissé i Ralph Tchaptchet (Nàstic Juv.)

Éric Vilanova (Figueres), Pol Blay (torna Girona), Gabri Vidal (Ascó), José Luis Ruiz (Rapitenca), Perales i Dani Hernández (Badalona), Adri Gimeno (Formentera), Pol Ballesteros (Sabadell), Rayco, Riad

Arturo Cordero; Iván de Nova, Salva, Roger Figueras; Jesús López, Joel Lasso, Alberto Rabassó; Iván Vidal

PRAT

21

Pedro Dólera

Juanito (Castelldefels), Andreu Guiu, Sergi Moreno i Héctor Rodríguez (Ascó), Pau López (Cerdanyola), Pedro Bravo i Cárdenas (Santboià), Àlex Pla (Vilafranca), Zárate (Santfeliuenc), Carlos García (Gavà), Guillem Jiménez (Girona Juv.), Andrés i Salva (Horta), Jaume Maíllo i Edu Esteban (Prat B)

Jordi Cano (Castelldefels), Carlos Cano i Uri Escabrós (Cerdanyola), Sergio Fernández i Pau Darbra (Granollers), Javi Lara (L'Hospitalet), Ignacio Rosillo (Vilafranca), Joel Marín i Ñito (Fund. Grama), Sergi Aguilar, Aleix Dalmau, Pau Senent, Aitor Lario, Joel García

Fede, Ricarte; Putxi, Padilla; Poves, Toni Larrosa

REUS B CAMBRILS

23

Albert Company

Gori (Formentera), Alfred (Sant Andreu), Gerard Tomàs (Hospitalet de l'Infant), Àlex Fernández (Vila-seca), Arnau Gaixas (Vilafranca/Espanyol B), Rubén Enri (Badalona/Espanyol B), Martí Vila (Barça Juv.), Dani Reina (Espanyol Juv.), Pau Rosales, Lucas Ribeiro i Iker Goujón (Juvenil)

Víctor Miranda i Xavi Jaime (Ascó), Kilian Cañabate (Gavà), Cristian Márquez (Villanovense), Adri Guerrero (primer equip), Sergey Dmitriev (Borges Blanques), Isaac Padilla (Badalona), Óscar Torre (Cambrils Unió), Marcel Meseguer

Chechu Grana; Oriol Ayala, Gonzalo Pereira, Arnau Mañé; Albert Miravent, Jordi Oribe, Modest Notario, Domènech Estorach, Adrià Arjona, Xavi Fabra; Roger Ametller, Ernest Forgas

SAN CRISTÓBAL

22

Oliver Ballabriga

Adri Prado (Girona Juv.), Chechu Besonías (Damm), Víctor Morales (Cardedeu), Álex Alba (Cerdanyola), Juanpi (Montañesa), Adri Ruiz (Martinenc), Dani Lledó (Igualada), Tom (Jàbac)

Álvaro Herzog (Manresa), Ruy Gama, Borja Polo, Kike García, Xapi Arnau, Josep Casasayas, Enric Vega

Adri Menárguez; Sergi Almirall, Andreu Dell'Isola, Karim, Cristian Gómez, Edu Garcia; Cabrera, Joan Muntada, Kevin Alarcón, Sergi Martínez; Aitor, Mario, Marc Vilajosana, Hassen

SANT ANDREU

19

Mikel Azparren

Carlos Martínez (Terrassa), Felipe Sá (Granollers), Iván Fuentes (Santboià), Jaume Villar (Leganés B), Ferran Jutglà (torna Valencia Juv./cedit Espanyol B)

Wander, Guillem i Franco (Juvenil, pretemporada)

Marc Priego (Europa), Alfred (Reus B Cambrils), Joel Armengol i Jordi Méndez (Córdoba B), Alberto García (torna Málaga/Pobla Mafumet), Luismi (retirat)

Segovia; Llamas, Noguera, Juanma, Carroza; Ton Alcover, David López, Víctor Alonso, Dani Guerrero; Juanan, Josu; Óscar Muñoz, Kuku, Elhadji

SANTBOIÀ

20

Juan Camilo Vázquez

(selecció catalana sots-18)

Ao, Víctor Márquez i Pol Ros (Gavà), Adri Pulido i Guille Torres (Sant Ildefons), Eric Pacheco (Castelldefels), Moya (At. Sant Just), Marc Hervías (Girona C), Joan Cervós (Andorra), Andrés Borges (Vilassar Mar), Àlex Segura (Damm), Sergi Caballero (Palamós), Castellano (At. Espeleño), Jota (Horta)

Rubi, Carlos Martínez i Juanlu (Castelldefels), Gabi i Castell (Europa), Gerard Rovira i Collado (Santfeliuenc), Pedro Bravo i Cárdenas (Prat), Oriol Molins (Granollers), Iván Romano i Mario (Manresa), Iván Fuentes (Sant Andreu), Revi (Zamora), José González

Rafa Leva, Marc Ollé; Álex Ruiz; Carlos González, Libo, Bellido

SANTFELIUENC

20

Andrés González

Gerard Rovira i Collado (Santboià), Michael Owono i Pol Reñé (Can Vidalet), Kevin (Castelldefels), Joel Paredes (Marianao Poblet), Sani Bello (La Cava), David Aragón (Europa Juv.), Adri García (Sant Ildefons), Ferran Roca (Sant Cugat)

Rafa Murillo, Jaime Fuentes, Ion Vázquez i Charly Ruiz (Montañesa), Álex Pacheco (Vilassar Mar), Zárate (Prat), Dani Ortiz (Viladecans), Cuadras, Carlos Olmo

Toni Casamayor; Nacho Ruiz, Jaume Duran, Joserra; Prior, Maldonado, Adri Recort, David López, Romo; Josele

SANTS

24

Tito Lossio

Mario Cantí (Viladecans), Aleix Lage (Júpiter), Juli Berenguer (Girona Juv.), Nacho Berché (Unif. Bellvitge Juv.), Abde (Unif. Bellvitge),. Bruno Fernández (Barbastro), David Monfort, Brian López i Bernat Arnal (Juvenil)

Cervantes, Carlos Álvaro

Yamandú; Alberto, Picolo, Cura, Fabregat, Llauradó; Guille, Luis Gaudioso, Chicho, Gala; Sergio Navarro, Crivi, Sumarroca, Borrull, Joan Forcadell

TERRASSA

21

Cristian García

Imaz i Savall (L'Hospitalet), Jonathan Toledo (Cerdanyola), Sergi Arranz (Horta), Coro i Cesc Clotet (Peralada), Zapico (torna Matadepera), David Virgili (Terrassa 1906), Adri Balboa (Leeds)

Sergi Pastells (torna Sabadell/Granollers), Carlos Martínez (Sant Andreu), Xavi Civil i Raúl Torres (Granollers), Amantini (Cerdanyola), Fran Piera (Fund. Grama), David López (Martinenc), Toro (Fortis Altamura), Cachorro (Can Vidalet), Uri Vives

Ortega; Pallàs, Yaya, Guti, Dani Sánchez, Sergi Valls; Alex Fernández, Guzmán, Jonathan Ferreira, Carreón; Daisuke, Nils

VILAFRANCA

22

Iván Moreno

Sergi Gestí (Castelldefels), Ricky Nogueira (Pedroñeras), Marc Vadillo (Valls), Pep Mateu (Vilassar Mar), Ignacio Rosillo (Prat), Toni Calvo (PAE Veria), Óscar Sierra (L'Hospitalet/Montañesa), Roger Escamilla (Manresa), Braima Fati (Barcelona B), Antonio Pelegrín (Espanyol B), Luca Tremiño, Sergi Escofet i Oriol Boada (At. Vilafranca)

Vives (Horta), Àlex Pla (Prat), Ton Ripoll (L'Hospitalet), Sardà (Ascó), Sergi Pérez (Castelldefels), Óscar Hernando (Vilanova), Arnau Gaixas (torna Espanyol B), David Acedo (Sabadell), Peque (Martinenc), Dani Medina, Abel Rita

Miguel Ramos, Iván León; Guti, Fontanils, Éric Via; Josep Díez, Boira, Víctor Oribe, Aday

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com