26 abr. 2017

logo

Mercat Tercera

Publicat per: Admin FBC 13 de gener de 2017


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració

TERCERA DIVISIÓ GRUP 5 2016-2017

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 12 abril 2017

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

ASCÓ

Santi Castillejo

Jordi Martí (Formentera), Riki i Marc Blasi (Reddis), Pato (Morell), Peke (Rapitenca), Sergi Masqué (Cornellà), Osado (Sabadell), Héctor Rodríguez i Jonathan Toledo (L'Hospitalet), Jean Marco (Villaralbo), Barrufet (Amposta), Roger Nolla* (Ascó B)

Munta (Vilafranca), Asier Eizaguirre i Miki Massana (Balaguer), Alexis Pedraza (Gandesa), Iván Cristino i Virgili (Tortosa), Ivan de Nova (torna Pobla Mafumet), Pau Ripoll i Roger Nolla (Rapitenca), Joel Coch (Europa), Edu Vives, Ivan Montané

Sergi López, Sergi Fuertes; Socias, Jose Ramon; Gerard Roigé, Dani Argilaga, Artur Gòdia; Víctor Bertomeu, Andreu Guiu

CASTELLDEFELS

Miki Carrillo

Óscar García (Igualada), Sergi Cabré (Juvenil), Isaac Maldonado (Terrassa), Adri Alonso*, Carlos Contreras* i Sergi Moreno (Vilanova), Dani Lledó* (sense equip, exPrat), Manu Martín (Terrassa/Sant Andreu), Ion Vázquez* (Prat), Javi Morales (Girona B), Toti Domènech (Santa Coloma FS), Jaume Aparicio (Santboià/Cornellà), Bauli (Júpiter), Jordi Cano (Europa), Carlos García i Makaay (Sant Andreu), Joan Inés (L'Hospitalet), Nito (Suburense)

 Uri Fernández (torna Sant Andreu), Cristian del Moral (Horta), Bernat Planagumà (retirat, entrenador de porters), Dani Romero (Masnou), Iván Peralta (Rubí), Andrés Varese (Martinenc), Ion Vázquez (Santfeliuenc), Patrick (Sant Cugat), Carlos Contreras î Adri Alonso (Vilanova), Jairo (FP Hermes), Cervantes i Mario (Santboià), Dani Lledó (Igualada), Raúl Cortezón, Marc Ramírez, Joan Roig

Juanito, Jorge Sánchez, Miki Gustà, Marc Martínez, Patrick*, Cervantes*, Javi Calvo, Mario*, Jairo*, Alegre

CERDANYOLA

Toni Carrillo

Gueri* (Júpiter), Marc Fernández (Juvenil), Jonathan Collado i Elhadji (Prat), Ramon Rovira* (Europa), Aitor Torres (Granollers), Oliver* (Santfeliuenc/L'Hospitalet), Dani Martí (sense equip, ex Cornellà), Juanpi* i Àlex Alba (Sabadell B), Cazorla i Mario Roque (Gavà), Dani del Río (San Cristóbal), Sergi Tienda (Terrassa)

Diego (Montañesa), Turu, Valderas i Ramon Rovira (Vilassar Mar), Eric Blasco (Júpiter), Cuadras (Santfeliuenc), Coca (retirat), Javi Sánchez (Granollers), Gueri (Europa), Juanpi (La Jonquera), Oliver (Manresa), Raúl Barriendos

Carlos Avilés, Aitor, Víctor Duran, Raúl Barriendos*, Pitu Plazuelo, Oriol Molins, Álex Torres, Juli, Valderas*, Jota, Javi Sánchez*, Daisuke

EUROPA

Joan Esteva

(sense equip)

Xavi Civil i Sergi Aguilar (Sabadell B), Jordi Cano* (Vista Alegre), Joel (Cornellà), Denis Coch (Pobla Mafumet), Sergi Campoy (Binissalem), Rojas i Éric Reverter (Olot), Joel Coch (Ascó), Sergio Durán* (Talavera), Gallego* (Sant Julià), Boison* (Olímpic Xàtiva), Gonzalo Suárez (Mérida), Óscar Sielva* (Marbella), Dani Márquez (Alcorcón), Javi Navarro (Málaga Juv.), Moha* (sense equip, exCambrils), Gueri (Cerdanyola), Rubén Canelada (Badalona), Dani Pujol (Terrassa)

Álex Fernández i David López (Terrassa), Dot, Padilla i Poves (Prat), Ramon Rovira (Cerdanyola), Guzmán (Vilafranca), Josa (cedit Masnou), Lozano (cedit Martinenc), Montoro (Montañesa), Ivan Vidal i Gabri Vidal (Pobla Mafumet), Gianni (torna Olot/Peralada), Nils (Badalona), Sergio Durán (Vilanova), Gallego, Jordi Cano (Castelldefels), Moha (Marbella), Óscar Sielva, Boison

Albert Poch (entrenador, dimiteix després de la j. 10)

Fer; Alberto, Rubi, Álex Cano, Javi Iglesias; Fran Bea, Uri González; Abel Rita

FIGUERES

Narcís Pelach 'Chicho'

Bonaventura* (torna Girona B), Pitu Labrador* (Base Roses), Maik Molist (Manlleu), Martí Bartrina (Farners), Xavi Ferron (Peralada), Valeros, Ian Vila, Albert Genís i Torque (Juvenil), Sebas Setti (Llagostera)

Chicho (retirat, nou entrenador), Roger Vidal (Olot), Eric Vilanova (torna Olot), Roger Brugué (Pobla Mafumet), Marc Serramitja i Bonaventura (Palamós), Aleix Prunés (EF Bosc de Tosca), Pitu Labrador (Ripoll), David Costa

Gallego; Ramon Masó, Santi Varese, Sergi Romero, Quimo, Cunill; Pedro, Cristian Venzal, Ferran Grau; Moha, Adri Casanova, Ritxi Mercader, Javi Revert

GRANOLLERS

Albert Cámara

Jaume Serra (Vic), Mur i Álex Cañadilla* (Horta), Fran Fuentes (Martinenc), Éric Martínez i Joshuá* (Manlleu), Javi González i Burgos (Terrassa), Dani Erencia* (Celaya), Jayro Loinaz (Vilanova Vallès), Joel i Albert Corzo* (Cornellà Juv.), Roland Garrós* (sense equip, exCerdanyola), Álex Español (Sabadell B), Iván Fuentes* (Sant Andreu), Lluís Bargalló i Carles Santaló (Girona Juv.), Diego Carrillo (Castellón), Víctor i Marcos López (Júpiter), Javi Sánchez (Cerdanyola), Cristian Hidalgo (Ceahiul)

Ortega (Terrassa), Ferran Vila i David Bauli (Júpiter), Edu Cosme (Vilassar Mar), Didi (Sant Cugat), Roger Mora (Lloret), Roger Martínez (Terrassa), Aitor Torres (Cerdanyola), Marcelo (FP Hermes), David Duran i Roland Garrós (Martinenc), Pedro Bilbao (Sant Ildefons), Eloi Zamorano (Llagostera B), Joshuá (Vilanova Vallès), Iván Fuentes (Júpiter), Alex Cañadilla (Vic), Dani Erencia (Manresa), Albert Corzo (San Cristóbal), Joan Guillamat

Roger Bellavista, Sergi Valls, Gerard Font; Ramon Suárez, Héctor, Riki; Cano, Alex Gil

JÚPITER

Juanjo García

Dani Prieto (Mataró), Ferran Vila i David Bauli* (Granollers), Rafa Murillo (Prat), Eric Blasco (Cerdanyola), Marcos López* (FC Inter Leipzig), Ángel de la Torre (Terrassa), Andrés Díez (L'Hospitalet), Sergi Lobo (juvenil), Pep Mateu (Josep M. Gené), Jacobo Munarriz (Levante Juv.), Dani Lee (Mirandés B), Roger Aleu (Espanyol Juv. B), Julen Axpe (Amurrio), Iván Fuentes (Granollers), Òscar Uroz (Manlleu), Javi Santolalla (Sant Andreu), Abou Sylla (sense equip), Adrián Saballs (Lleida Esportiu)

Gueri (Cerdanyola), Javi Santolalla* (Sant Andreu), Ignasi Grifé (Horta), Josu (Vilafranca), Kuku (Wigry Suwalski), Jesús Unzué (EE.UU.), Jonathan Reina (FE Grama), Eric López (Vilassar Mar), Víctor i Marcos López (Granollers), Marc Ahufinger (Crevillente), David Bauli (Castelldefels), Quim Solano, Anás,

Víctor*; Adri Escribano, Marc González, Sergi Pérez; Vives, Mechi, Álex Prat; Pau Darbra

LA JONQUERA

Vincenzo Galli

(segon)

Sergi Murga, Botxi, Joan Pons, Òscar Molina, Moñino* i Zou (Peralada), Joan Pujol, Mamau i Coro* (Girona B), Sergio Moreno* (Damm), Facu (Banyoles), Brice (Manlleu), Marc Vilà (Farners), Juanpi* (Cerdanyola), Isma* (Poitiers), Toledo (Pinatar), Aleix Feixas (Palamós)

Amós (torna Palamós), Alforcea i Pol Compte (L'Escala), Joel Rama (Vic), Ignasi Massó (Banyoles), Gerard Muñoz i Coro (Farners), Fran Soler (Base Roses), Anderson (Morell), Moñino (Andorra), Sergio Moreno (Cistella), Henry (Llagostera B), Juanpi (FP Hermes), Bassols, Chacón, Edile, Isma

Àxel Vizuete (entrenador, dimiteix després de la jornada 31)

Toni Montero, Boido; Pau Bonmatí, Iván Ruiz, Bena; Tidian, Pep Vergara, Fran Pérez; Henry*

MANLLEU

Miquel Muñoz

Mate i Iván Fernández (Peralada), Fredi (Tona), Dan (Cornellà juv.), Jandro (Montañesa), Aleix Trulls (Abadessenc), Charly Zorrilla (Damm), Miki Poveda* (Manresa), Abde (Girona Juv.), Yannick* i Baggio* (Igualada), Marc Garcia (Rubí), Cristian Martínez (Roda de Ter), Hayden (Sants B), Cristian Carbó (Juvenil), David Aroca (Folgore Selinunte), Emmanuel d'Andrea (Sevilla C), Joan Roldán* (Otranto), Iván González (Vic Riuprimer)

Maik Molist (Figueres), Peña (Manresa), Adri Muñoz i Ramon Marimon (Whitehawk FC), Brice (La Jonquera), Éric Martínez i Joshua (Granollers), Kako (Vila-seca), Arnal (Equip AFE), Yannick i Miki Poveda (Avià), Baggio (Vilanova), David Aroca* (Folgore Selinunte), Òscar Uroz (Júpiter), Joan Roldán

Ot, Canal; Seuma, Martí Soler, Aumatell; Manel Sala, Pol Coll, Òscar Uroz*

MONTAÑESA

Toni Escudero

Pau López (Rubí), Edu Domingo (Masnou), Ferran Alabau* (sense equip, exMasnou), Diego (Cerdanyola), Montoro (Europa), Payán (Sant Andreu), Marc Garcia (Damm), Iván Fajardo (Sant Andreu Juv.), Víctor Cocera (despenja les botes), Álvaro Tejeda (Igualada), Xavi Carmona (Cádiz), Enric Vega (Terrassa), Juanito (Horta)

Víctor Cocera* (retirat), Jandro (Manlleu), Toni Roldán (Mollet), Iván Romano i Juanlu (Santboià), Velillas (Terrassa), Dowi (FP Hermes), Ferran Alabau (Martinenc), Aleix Dalmau (Sant Andreu), Pere Segarra

Tato; Santos, Dowi*, Alberto, Pere Segarra*; Rubén, Joshuá, Toni Pérez, Dani Sánchez, Uri Escabrós; Joel, Pedro García

OLOT

Ramon Maria Calderé

Marc Mas (Peralada), Lluc Banús i Kike Sánchez (tornen Peralada), Roger Vidal (Figueres), Eric Vilanova (torna Figueres), Sergio Álvarez (Farners), Lluís Micaló (Formentera), Dembo (Llagostera B), Amargant* (EF Bosc de Tosca), David Escudero (At. Saguntino), Litus* (Girona Juv.), Quintanas (Girona B), Alfredo (Juvenil), Xavi Ginard (Aris Salónica), Tito Malagón (Inter Madrid)

Luismi Quezada (torna Real Madrid Castilla), Djak Traore (torna Girona/Peralada), Moussa (torna Nàstic/Badalona), Wilfred (Villanovense), Àlex Campos i Roger Bonet (Pobla Mafumet), Rojas i Éric Reverter (Europa), Marcel Serramitja (Badalona), Gianni i Vallho (Peralada), Dieguito (Yugo Socuéllamos), Amargant (EF Bosc de Tosca), Litus (Farners), August Conesa (Girona B), Sergio Ortiz, Sana, Gato

August Conesa*; Blázquez, José, Bigas; Abel Solé, Héctor Simón; Uri Santos

PALAMÓS

Joan Mármol

Amós* (torna La Jonquera), Sergio García, Guillem Cornellà i Jaume Duran (Peralada), Marc Serramitja i Bonaventura (Figueres), Marc, Devia*, Colell, Biel i Pimentel* (Juvenil), Anthony Lukic* (Dordrecht), Akrong (exBadalona), Nico Zanetti (Inter Farmaci Verbania)

Jordi Matamala i Ignasi Pastor (retirats), Marçal Lladó (Horta), Makaay (Sant Andreu), Àlex Fernández (L'Escala), David Torres (Palafrugell), Amós (Banyoles), Devia (Cornellà Terri), Pimentel (Girona B), Bayona (Inter Escaldes), Aleix Feixas (La Jonquera), Sebas, Anthony Lukic

Aleix Manzano; Ayala, David Cano, Ignasi Pastor*, Subi; Marc Medina, Narcís Barrera, Moha, Gerard Herrera; Aleix Feixas*, Agi, David Torres*, Iván García

PERALADA

Arnau Sala

Chele i Boniquet (Terrassa), David Oliveros, Marc Carbó i Nacho Ruiz (Girona B), Estellés (Sabadell B), Pau Ribas (L'Escala), David Serrano (Badalona), Jorge Marta i Javi Sánchez (Mallorca Juv.), Gianni i Vallho (Olot), Djak Traoré (Olot/Girona), Pablo Carbonell (Alavés B), Víctor Alonso (At. Levante), Coro (L'Hospitalet), Draman Konaré (Alcorcón B), Keita Karamokoba* (Recreativo), Dani Muñoz (Juvenil), Richi Paz (Lusitans), Cesc Clotet (Sabadell), Ernest Forgas (Prat)

Marc Mas, Lluc Banús i Kike Sánchez (Olot), Mate i Iván Fernández (Manlleu), Ureña i Argi (L'Escala), Sergio García, Guillem Cornellà, i Jaume Duran (Palamós), Sergi Murga, Botxi, Joan Pons, Òscar Molina, Moñino i Zou (La Jonquera), Xavi Ferron (Figueres), Dani Lobato (Base Roses), Keita Karamokoba (At. Saguntino), Borja

 

POBLA DE MAFUMET

Martín Posse

Rodri (cedit At. Balears), Gestí (Vilafranca), Àlex Campos i Roger Bonet (Olot), Dani Hernández (Atlético Juv.), Adri Gimeno (Terrassa), De Nova (torna Ascó), Ivan Vidal i Gabri Vidal (tornen Europa), Rayco (Betis B), Dani Ojeda* (Teide), Roger Brugué (Figueres), Perales (Binissalem), Boiro (Casa Sport), Pol Valentín, Òscar, Arturo, Roger Figueras, Riki, Cala, Ion i Vergé (Nàstic Juv.), Alfons Serra* (torna Cornellà), Facu (Villa de Santa Brígida), Avi (At. Balears)

Alfons Serra* (Cornellà), Alberto Varo (Barcelona B), Denis Coch (Europa), Luis Acosta (Getafe B), Nauzet i Víctor García (tornen Tenerife), Cristian Herrera (Gavà), Cristian Márquez (Ebro), Gabi López (Sabadell), Kike Tortosa (Leioa), Marcelo i Joaqui (At. Sanluqueño), Nacho Pérez (Real Murcia), Dani Ojeda (Lorca), Alfons Serra (Mons Calpe), Polaco, Espasandín, Toni Vela, Álvaro, Jaime Vidal

Jesús, Vadillo; Gil

SABADELL B

Ignasi Senabre
(presenta carnet Jonathan Serrat)

Sergi Aguilar* i Eric Pujol (Gavà), Víctor Aliaga (Mercantil), Pau Otero* (Sant Ildefons), Juanpi* (Rubí), Gonzalo Pereira, Adrián Edo i Adrián Lledó (Damm), Guillem Palanca* (Masnou), Padilla* (Barcelona B), Facu (Marbella), Raigón (Alavés B), Ayrton Páez* (At. Malagueño), Adrián Plaza* (Tenerife B), Arnau, Casals, Sergio Montero i Víctor Martínez (Juvenil), Mendoza i Sergio González (Girona B), Rubén Pedragosa (San Lorenzo), Òscar Carmona (Terrassa 1906), José (Sant Andreu), Aitor Embela (Valladolid B), Guille Sarmiento (Santfeliuenc), Juanma Travieso (Unión Viera)

Xavi Civil i Sergi Aguilar (Europa), Sergio Fernández (Prat), Jadir (Avià), Aliaga (primer equip), Estellés (Peralada), Álex Español (Granollers), Josep Díez (Vilafranca), Adrià Parera i Sandro Toscano (Badalona), Guillem Palanca (Farners), Juanpi i Àlex Alba (Cerdanyola), Pau Otero (torna Sant Ildefons), Marc Martí (Sabadell Nord), Isaac Padilla (Sant Julià), Ayrton Páez, Adrián Plaza

Álex Alba*, Diego, Guillem Pujol, Ñito, Max

SANT ANDREU

Mikel Azparren

Javi Santolalla* (Júpiter), Makaay* (Palamós), Toro (Santfeliuenc), Marc Priego (Masnou), Juanma Miranda (Ripollet), David López i Ton Alcover (L'Hospitalet), Carroza, Sekou Gassama i Eric Latorre (Badalona), Luismi (Alcoyano), Adri Arjona (Morell), Carlos García*, Joel, José*, Jalal* i Juanan (Juvenil), Aleix Dalmau (exMontañesa), Maru Hlal (Marroc), Robert Simon (Llagostera)

Xavi Jiménez (retirat, cos tècnic), Pluvins (Prat), Uri Fernández (Sant Cugat), Manu Martín, Carlos García i Makaay (Castelldefels), Roger Canadell (EFAC Almacelles), Manu Viale (Vilassar Mar), Payán (Montañesa), Kevin Gissi (Rampla Club), Iván Fuentes (Granollers), Yagüe (Castellón), Hugo (Martinenc), Felipe (Alcorcón), Ferran Roca (Masnou), Jalal (Mollet), Javi Santolalla (Júpiter), José (Sabadell B), Melo, Rubén Carreras

Segovia; Jordi Méndez, Llamas, Noguera; Dani Guerrero, Jorge Muñoz; Ferran Roca*

SANTFELIUENC

Andrés González

Toni Casamayor (Cornellà), Jaime, Charly Ruiz i Eric Ruiz (Prat), Romo (Rubí), Cuadras (Cerdanyola), Ferri (Masnou), Àlex Rodríguez* (At. Vilafranca), Carlos Olmo (NK Hrvatski Dragovoljac), Patxi Areitio (Catalònia FC), Samu Martínez* (Jàbac), Eric Zárate (Albacete B), Jaume Duran, Guille García i Sergio Morgado* (Juvenil), Roger Cabezas (Santa Eulàlia), Ion Vázquez (Castelldefels), Alan Benedicto (Sant Joan Despí), Pep Vidal (L'Hospitalet)

Oliver (torna L'Hospitalet), Toro (Sant Andreu), Quiles (Martinenc), Santi Pérez (Viladecans), Cristian Faura (Sants), Pere Pérez (Sant Joan Despí), Adri Peña (Vic), Domi Berlanga (Rayo Cantabria), Sergio Morgado (Marianao Poblet), Guille Sarmiento (Sabadell B), Mata (Gornal), Adri Ruiz, Édgar Mayor, Imanol, Bolaños, Samu Martínez, Alex Rodríguez

Dani Ortiz, Joserra, Alberto Esteban, Víctor Márquez, Tena, Maldonado, Guille Sarmiento*, Éric Pacheco

TERRASSA

Agustín Vacas

(sense equip, exMartinenc)

Ortega (Granollers), Amantini, Nils i Sergio Bermúdez (Badalona), Álex Fernández i David López (Europa), Raúl Torres (L'Hospitalet), Fran Ochoa (Arandina), Enric Vega* (Jàbac), Guti i Pol Ballesteros (Masnou), Sergi Tienda* (Sabadell), Roger Martínez* (Granollers), Joel Cañaveras i Uri Vives (Rubí), Velillas (Montañesa), Gorriz* (Formentera), Cristian García (Tenerife), Dani Pujol* (Castellón), Raíllo (Gavà), Josep Casasayas* (torna Avià), Guillem Castell (ex L'Hospitalet), Eder González (Cornellà)

Isaac Maldonado (Castelldefels), Óscar (Vilafranca), Sergi Estrada (Martinenc), Manu Martín (torna Sant Andreu/Castelldefels), Ángel de la Torre (Júpiter), Javi González i Burgos (Granollers), Víctor Merchán (Alcobendas), Chele i Boniquet (Peralada), Adri Gimeno (Pobla Mafumet), Carles Güell (Igualada), Górriz (torna Formentera), Josep Casasayas (San Cristóbal), Dani Pujol (Europa), Sergi Tienda (Cerdanyola), Enric Vega (Montañesa), Jou, Samu, Sámper, Morales, Cabaleiro, Roger Martínez

Toni Rodríguez (entrenador, destituït després de la jornada 10)

Chapi Arnau, Borges; Marc Vilajosana, Joan Grasa

VILAFRANCA

Iván Moreno

Guzmán (Europa), Munta (Ascó), Óscar (Terrassa), Josu (Júpiter), Josep Díez (Sabadell B), Aday (Arroyo), Arnau Miró* (Torredembarra), Jordi Oribe (Morell/Reus), Dani Martí (sense equip), Franco Russo (Espanyol B)

Stepan Burlutskiy (Vista Alegre), Ayala (Algeciras), Georgi Mailev (Suburense), Antolínez (Martinenc), Gestí (Pobla Mafumet), Bueno (Vilaseca), Fermi Recasens i Arnau Miró (Morell), Marcos García

Miguel Ramos, Kilian Cañabate; Joan Castillo, Fontanils, Marc Duran, Medina, Eric Via; Gerard Boira, Fermí Recasens*, Guti; Santi Triguero, Víctor Oribe, Bernat Puig

VILASSAR MAR

Manel Moya

Turu*, Valderas i Ramon Rovira (Cerdanyola), Edu Cosme* (Granollers), Isma, Uri Martínez, Baba i Ousman (Mataró), Roger Matamala (Masnou), Brian Quijada* (Molletense), Lucas Palma* (Terrassa 1906), Roberto Camacho (Santboià), Manu Viale (Sant Andreu), Álex Pacheco (Lleida Esportiu B), Jaime (Gavà), Eric López (Júpiter), Oumar Bah (La Llàntia), Pau Senent (Somozas), Marcos i Joel (Juvenil), Iván Rodríguez (Córdoba Juv.)

Marc Masip (Mollet), José Sánchez (San Juan At. Montcada), Javi González (Vila-seca), Benito i Arnau Basagaña (FP Hermes), Sergio González (Girona B), Guille Muñoz (Vilassar B), Turu (Ripollet), Jimmy (Terrassa 1906), Alex Pompido i Brian Quijada (Masnou), Lucas Palma (Sant Cugat), Manga (retirat, segon entrenador Tona), Edu Cosme (Cardedeu)

Imanol; Peque, Adrià Blanchart, Jimmy*; Lluís Tejero, Manga*, Sergio Ginés; Àlex Pompido*, Soufiane

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com