26 abr. 2017

logo

Mercat Segona B

Publicat per: Admin FBC 13 de gener de 2017


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració

NOTA: Només fem constar les novetats dels equips catalans.

SEGONA B GRUP 3 2016-2017

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 31 març 2017

CLUB ENTRENADOR ALTES BAIXES SEGUEIXEN

BADALONA

Manolo González

Aleix Coch, Ivan Guzmán i Gerard Oliva (L'Hospitalet), Nils* (Europa), Marcel Serramitja (Olot), Iván Agudo (Elche B Ilicitano), Moussa (Nàstic), Víctor García (Pobla Mafumet/Tenerife), Brais* (Coruxo), Moha (Damm), Adrià Parera i Sandro Toscano (Sabadell B), Robusté (Rapid Bucuresti), Coulibaly (Huesca), Luis Arellano (La Roda), Bruno Vinicius (Sabadell), Moyano (Reus), Sergio Bermúdez* i Eric Latorre* (Juvenil), Agus Alonso (Almudévar/Huesca), Carlos Calvo (Cádiz), Indiano (Lleida Esportiu) Amantini, Nils i Sergio Bermúdez (Terrassa), Eugeni Valderrama (Valencia Mestalla), Óscar Muñoz (Prat), Marc Vito (Córdoba B), Carroza, Sekou Gassama i Eric Latorre (Sant Andreu), Pablo Morgado (Mérida/Jumilla), David Serrano (Peralada), Josemi Perona (Orihuela), Brais (Coruxo), Rubén Canelada (Europa), Akrong (Palamós), Sergio Olmeda, Ibon Gutiérrez

Morales; Fran Grima, Rubén Canelada*, Enric Pi; Sergi Maestre, Toni Lao

BARCELONA B

Gerard López

Abeledo (Betis B), Marc Cardona (At. Sanluqueño), Martínez (Sevilla At.), Alberto Varo (Pobla Mafumet), Alfaro (Alcoyano), Nili (Las Palmas), Marlon (cedit Fluminense), Adrià Vilanova, Paik, Aleñá, Ferran Sarsanedas i Rafa Mujica (Juvenil), Ezekiel Bassey (Enyimba)

Robert Costa (Celta B), Ortolá (Alavés), Samper (Granada), Juste (L'Hospitalet), Arnau Campeny (Deportivo B), Xavi Quintillà i Joel Huertas (Lleida Esportiu), Jokin Ezkieta (Sabadell), Salva Chamorro (Pegasus FC), Padilla (Sabadell B), Campins (Reus), Cámara (Girona), Robert Gonçalves, Godswill, Ros, Agostinho Cá, Rodri Tarín

José Aurelio Suárez; Palencia, Rodri Tarín*, Borja, Moi; Fali, Gumbau, Kaptoum, Txemi; Dani Romera, Perea

CORNELLÀ

Jordi Roger

Chus Ruiz i Édgar González (Espanyol Juv.), Ahmed (juvenil), Jaume Aparicio* (torna Santboià), Alfons Serra* (Pobla Mafumet), Óscar Sierra i Xavi Puerto (L'Hospitalet), Eder* (Mallorca Juv.), Ripoll (Cornellà), Jaume Batista (Juvenil), Devesa (Alcoyano), Aimar (Seinäjoki)

Joel (Europa), Toni Casamayor (Santfeliuenc) Sergi Masqué (Ascó), Fran Piera (Prat), Javi Boix (At. Saguntino), Jaume Aparicio (Castelldefels), Alfons Serra (torna Pobla Mafumet), Uche (At. Balears), Eder (Terrassa), Lulu (Lorca Deportiva), Aitor Ruano

Marcos; Borja, Lulu*, Pere, Ñoño, Uche*, Lucas Gafarot, Marc Caballé; Antonio Pelegrín, Abraham. Pep Caballé, David García, Sergi Gómez, Gao Lei Lei; Enric Gallego

ESPANYOL B

David Gallego

David Tejero (Fuenlabrada), Álex López, Nacho Ruiz*, Marc Manchón, Adrián Rivas, Melendo i Cristo (Juvenil), Daniel Wong (Chesterfield), Abdul Majid (Guadalajara), Aitor Granados (sense equip, exAt. Levante), Guillermo Andrés (FC Senika)

Álex Serrano (Mallorca B), Robert Simon (Llagostera), Cristian Galas (Albacete), Borjita (Lorca FC), Dalmau (Mallorca), Entrena (Granada B), Ripoll (Cornellà), Lucas Porcar (L'Hospitalet), Marc Gual (Sevilla At.), Franco Russo (Vilafranca), Nacho Ruiz (Arandina)

Andrés, Rubén Ualo; Iago Indias, Franco Russo*, Antonio Cristian, Marc Navarro, Torito, Aarón Martín, Lluís López; Borja, Latour, Marc Roca; Pibe, Rufo, Marc Gual*

GAVÀ

Óscar Mena

(Alcorcón B)

Sascha (Prat), Mario Gómez (Rayo Vallecano B), Óscar Reche (Ebro), Cristian Herrera (Pobla Mafumet), Peque (Portugalete), John Neeskens* (LA Galaxy), Mario Roqué* (Girona B), Craviotto, Agustín*, Enric Franquesa i Gabi López (Sabadell), Alan Gabriel Rodríguez (Atlético Fénix), Matías Draghi (Reus), Héctor Camps (Talavera), Fernando Nahuel Losada (exGimnasia y Esgrima La Plata), Sergio Sarmiento* (Mallorca B), Lamas* (Coruxo), Jordi César (Ontinyent), Cuba (Tecnofutbol), Alex Kyeremeh (Albacete), Carles Mas (Girona)

Forti (EE.UU.), Sergi Aguilar i Eric Pujol (Sabadell B), Roger (Eibar/Real Unión), Jaime (Vilassar Mar), Iu (Leganés B), Raíllo (Terrassa), Cervantes (Sant Cugat), Marco (Ontinyent), Dani Iglesias (retirat), Alejandro Cano (Vista Alegre), Cazorla i Mario Roque (Cerdanyola), Agustín (Manresa), Sergio Sarmiento (Mallorca B), John Neeskens, Lamas

Juanma Pons (entrenador, destituït després de la jornada 5)

Eric; Cazorla*, Joel; Pla, David Jiménez, Niko Kata; Boris

L’HOSPITALET

Jordi Gibert

(segon)

Alejandro Zamora* (Mérida), Salinas (Linares), Juste (Barcelona B), Joan Inés* (Damm), Jordi Hostench (Murcia), José Higón i Javi Selvas (Torrevieja), Diego Ciria (Numancia B), Carlos López i Luismi Ruiz (Castellón), Teo Tirado (Selfoss), David Oliveros (Girona B), Rubi (Elche Ilicitano), Benji i Abou* (Atlético B), Tabala* (Jove Español), Lucas Porcar (Espanyol B), Pep Vidal* (Mallorca B), Walter* (Panthraikos), Marc Castells i Raúl Fabiani (ex Castellón), Dani Mallo (Atlético Kolkata), Edipo Rodríguez (CD San José), Samu (Lorca), Hariss Harum(Singapur), Galán (RoPS), Cifu (Jaén)

Raúl Torres i Guillem Castell (Terrassa), Prior (Prat), Aulestia (At. Balears), Andrés Díez (Júpiter), Cristian Gómez, Christian Alfonso i Miki Muñoz (Lleida Esportiu), David López i Ton Alcover (Sant Andreu), Óscar Sierra i Xavi Puerto (Cornellà), Oliver (Cerdanyola), Aleix Coch, Ivan Guzmán i Gerard Oliva (Badalona), Héctor Rodríguez i Jonathan Toledo (Ascó), Eric Via (Vilafranca), Coro (Peralada), Tià Sastre (torna Mallorca B), Marc Vales (Seinäjoki), Giaquinto (Poblense), Walter i Alejandro Zamora (Extremadura), Víctor Ibáñez (FC Gifu), Joan Inés (Castelldefels), Tabala (Eldense), Pep Vidal (Santfeliuenc), Abou

Ismael García (entrenador, destituit a la jornada 25)

Víctor Ibáñez*; Dani Fernández, Guillem Savall

Lucas del Campo (sense fitxa)

LLAGOSTERA

Oriol Alsina

Álex Colorado (Reus), Valentín i Marc Fernández (Sabadell), Pol Busquets (Sporting B), Marc Martínez (Lleida Esportiu); Rodri (Kas Eupen), Albarrán (Prat), Rubén Martínez (Lorca FC), Robert Simón* (Espanyol B), Diego Jiménez (Recreativo), Roger Barnils* (torna Sevilla At.), Carlos Cano* (Damm), Samu San José i Sebas Setti* (At. San Luis), Pablo Sánchez (Adelaide United), Rafa Jordà (Rapid Bucuresti), Manel Martínez (Sabadell/Girona), Shafa* (Rayo Vallecano B), Pol Calvet (Deportivo B), Vivi (Girona), Manu Gavilán (Eldense), Javi Chica (Valladolid), Raúl Fuster (Ponferradina), Pitu (Pune City), Jon Ander (UD Logroñés/Eibar)

Pitu* (Pune City), Escassi (Numancia), Edu Oriol (Tenerife), Álex Cruz (Melilla), Samu (torna Córdoba), René (Girona), José Carlos (Nàstic), Querol (Reus), Natalio, Jesús Imaz i Tito Ortiz (UCAM), Nuha (Osasuna B), Ruymán i Fofo (Mirandés), Marc Rovirola i Eloy Gila (Albacete), Chus Herrero i Ríos Reina (Anorthosis), Chumbi (Lorca), Jorge García (Burgos), Jordi López (Sabadell), Benja (Cultural Leonesa), Roger Barnils (Prat), Juanjo Expósito (Almería), Aimar (Seinäjoki), Marcos Tébar (Delhi Dynamos), Sebas Setti (Figueres), Robert Simon (Sant Andreu), Emilio Sánchez, Shafa, Carlos Cano

Moragón, Ratti; Masó, Nando

LLEIDA ESPORTIU

Gustavo Siviero

 

Cristian Gómez, Christian Alfonso* i Miki Muñoz (L'Hospitalet), Noel Carbonell (Lleida Esportiu B), Xavi Quintillà i Joel Huertas (Barcelona B), Valiente (At. Levante), Àlex Cortell* (Alcoyano), Indiano* (Cartagena), Franco Flores* (Argentinos Juniors), Javi Casares (At. Balears), Álvaro Campos (Castellón), Albert Alfonso (Nàstic Juv.), Fran Moreno* (Murcia), Andriu Hernández (Oxford City), Guillem Martí* (Compostela), Mateo (Linense), Cristian Fernández (Recreativo), Adrián Saballs* (Rayo Vallecano B), Marc Nierga (Granada B), Mikel Fernández, Haritz Albisua i Javi López (Lorca FC)

Agostinho Ca (torna Barça B), Marc Martínez (Llagostera), Diego Suárez (torna Zaragoza), Óscar Vega (Tudelano), Raúl Fuster (Ponferradina), Ekhi (Real Unión), Molo, Urko Arroyo i Manu Omwu (Lorca FC), Pau Bosch (Kitchee), Àlex Cobo (Deportivo B), Albistegui (Reus), Rami (Somozas), Carlos Rodríguez (Mérida),  Iván Crespo (Racing), Àlex Cortell (Yugo Socuéllamos), Julen Colinas (Cultural Leonesa), Indiano (Badalona), Adrián Saballs (Júpiter) ,Guillem Martí (Palencia), Franco Flores (Chiapas), Fran Moreno (Jumilla), Christian Alfonso

Òscar Rubio, Toño Vázquez, Arnau Tobella; Mia Guasch

PRAT

Pedro Dólera

Dot, Padilla i Poves (Europa), Pluvins (Sant Andreu), Óscar Muñoz (Badalona), Prior (Prat), Sergio Fernández (Sabadell B), Fran Piera (Cornellà), Martí Just* (Igualada), Adri Montoro (Somozas), Ernest Forgas* (Sabadell), Alfonso* (Prat B), Roger Barnils (Sevilla At./Llagostera), César Rodríguez* (CU Collado Villalba), Christian Villalba (Morell), Edu Vallecillo (Equip AFE), Paolo Etamané (At. Sanluqueño)

Jonathan Collado i Elhadji (Cerdanyola), Rafa Murillo (Júpiter), Jaime, Charly Ruiz i Eric Ruiz (Santfeliuenc), Ion Vázquez (Castelldefels), Joan Compte (FE Grama), Sascha (Gavà), Albarrán (Llagostera), Jordi Sánchez (Valencia Mestalla), Martí Just (Igualada), Gerard Rovira (Santboià), Alfonso (FP Hermes), César Rodríguez (Eldense), Ernest Forgas (Peralada)

Toni Texeira; Aitor Lario, Oriol Ricarte, Fede Bessone, Gerard Rovira*; Putxi, Nacho del Moral, Javi Lara; Ignacio

SABADELL

Guillermo Fernández Romo

(sense equip, exOlímpic)

Aliaga (Sabadell B), Gabi López* (Pobla Mafumet), Javi Barrio (Boiro), Txomin Barcina (Toledo), Enric Franquesa* (cedit Barcelona Juv.), Jokin Ezkieta (cedit Barcelona B), Manu Torres (Politehnica Timisoara), Jordi López (Llagostera), Verdú (Pontevedra), Jordán Sánchez (Compostela), Jaime Sánchez i Jordan Gaspar (cedits Real Madrid Castilla), Migue García (Ceuta), Carreño (Badajoz), Ian González* (Getafe B), Gai Assulin (Hapoel Tel Aviv), Álvaro Clausí (Mallorca B), Diego Peláez (Marbella), Borjas i Paris (Murcia)

Eloy Gila (torna Llagostera/Albacete), Sergi Tienda (Terrassa), Valentín i Marc Fernández (Llagostera), Craviotto, Agustín, Enric Franquesa i Gabi López (Gavà), Ernest Forgas (Prat), Osado (Ascó), Manel Martínez (Girona/Llagostera), Agus Medina (Celta B), Bruno Vinicius (Badalona), Cesc Clotet (Peralada), Yeray (Granada B), Batanero (Sundvall), Pirulo, Adama, Ian González

José Solivelles (entrenador, diomiteix després de la jornada 22)

Pol Moreno, Pastells, Lucas Viale; Batanero*, Yeray*, Adri Díaz, Juanjo Ciércoles

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com