Mercat Primera Catalana 3 23-24

PRIMERA CATALANA GRUP 3 2023-2024

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 10 maig 2024


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

EN NEGRETA, moviments un cop començada la Lliga

EN TARONJA Y EN NEGRETA, moviments a partir del mercat d’hivern

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
ASCÓ
20
Arnau Alcoverro
(Akritas Chlorakas)
Port.: Àlex Ródenas* (Reus FC Reddis)

Def.: Guillem Fàbregas (Remolins Bítem), Yeray Fité (Vendrell), Humbert Mallafré (Jesus i Maria), Álex Fernández (Reus FC Reddis)

Mig.: Marcel Meseguer (Reus FC Reddis), Roger Carrió (Riudoms), Kabir Nath* (FC Tarragona), Modest Notario (cedit Reus FC Reddis)

Dav.: Quim Cardona* (Amposta), Hamir González (El Catllar), Fran Magno i Mark Taiwo* (Mollerussa), Jawad Chellay (Juvenil), Raúl López ‘Figo’ (sense equip, ex Canonja)

Lluc Gibert (Mollerussa), Hamza Oubihi i Jordi Sidahmed (Borges Blanques), Emmanuel Boateng i Emmanuel Arkoh (Igualada), Éric Jerez (At. Monzón), Facu García (At. Móra la Nova), Kabir Nath i Mark Taiwo (At. América), Àlex Ródenas (Ampolla), Quim Cardona (Camarles), Arnau Cervelló, Juan Sánchez, Moha Sidibé, Nacho Pastor
Port.: Diego Pérez

Def.: Èric Roda, Sergio Cáliz, Albert Roca, Facu García*

Mig.: Enric Cubells, Marc Blanch, Ferran Meseguer, Kaiky Batista

Dav.: Jani Roca
AT. SANT JUST
25
Marc CabestanyPort.: Laureano Mazoni (At. Sant Just B)

Def.: Pau Arjona (Cornellà Juv.), Lucas Andreu i Eloi Mateo (Juvenil), Pablo Lajeunesse (sense equip ex Europa B), Nacho Palacios (torna Blacktown City)

Mig.: Arnau Martín (Sant Andreu Barca), Marc González Tarruella ‘Tarru’ (Juvenil), Basit Yusuf (KF Turbina), Ibrahim Afolabi Oseni (Joy Cometh FC), Aitor Jiménez (Badajoz Juv.)

Dav.: Marc Marbà (Molins de Rei)
Dani Santiago, Álex Túnez i Iván Méndez (Santfeliuenc), Eloi Pozuelo i Alejandro Avilés (Sants), Pau Casassa (retirat, entrenador Prat B), Nacho Palacios* (Blacktown City), Guillem Cardelús (Europa B), Arnau Abella (torna Sabadell B), Juan Pablo ‘Dufi’ (Sarrià), Xavi López Santana (Sabadell B), Álex Arellano, Taiju Watanabe, Vicenç ValentínPort.: Guille Crespo

Def.: Albert Montes, Álex Palaus, Godwin John Sabastian

Mig.: Álex Cebrián, Aniol Rabanal, Héctor Fernández, Juanma Novo, Pau Mateo

Dav.: Jan González, Arnau Ruiz ‘Rupi’, Jacob Muatxipanda, Farouk Salami
CANONJA
25
Víctor Quiñones
(posa carnet Rubén Gómez)
Port.: Édgar Lozano (Cambrils Unio), Joel Sánchez (La Floresta Juv.), Amaro Navarrete (Tàrrega), Héctor Molina i Víctor Barsi (España Canonja)

Def.: Álvaro Ortal (Cambrils Unió), Pau Monclús* (Ebre Escola), Pedro Jiménez* (El Catllar), Víctor Miranda (Reus FC Reddis), Llorenç Sendrós (Ampolla)

Mig.: Ferran Calatayud (Reus Juv.), Uri Benito (Reus FC Reddis), Kim Lorca (Pobla Mafumet), Oriol Marín (Igualada)

Dav.: Lluís Vilanova (cedit Reus FC Reddis), Marc Benito (Cambrils Unio), Adri Suárez (Vila-seca)
Bisti, Figo i Jonathan Heredia (Vila-seca), Óscar Botero (Remolins Bítem), Marc Villares (Pobla Mafumet B), Xavi Tomàs (retirat), Pau Monclús (NSA Camp Joliu), Pedro Jiménez (Viladecans), Erik González (Cambrils Unió), Kevin Torres (España Canonja), Carlos Cabrera, Agus Gené, Cristian AceitunoPort.: Riki Alastrue

Def.: Aitor Escuer, Ilyas Akour, Antonio Domínguez, Kevin Torres*

Mig.: Álex Domínguez, Cristian González, Jordi Rubio

Dav.: Ignasi Balcells, Dani Maireles, Érik González*, Adri Sales
EL CATLLAR
22
Álex GonzálezPort.: –

Def.: Marc Vadillo (Rapitenca), Álex González (At. Vilabella)

Mig.: Carles Roura ‘Kako’ (Valls), Javi Fañanas (Roda Barà), Carlos Salvador (La Riera), Aleix Pérez (procedència desconeguda)

Dav.: Guillem Martínez (Remolins Bítem), Cesc Martínez* (At. Valls), Marcel Guiu (Atlètics Móra la Nova), Joel Marigot (Cambrils Unió)

Ian Arqués (Rapitenca), Jordi Prades (Valls), Ramon Miranda (Morell), Óscar Pérez (Ampolla), Lucas Ribeiro i Rafa Ribeiro (L’Arboç), Hamir González (Ascó), Pedro Jiménez (Canonja), Cesc Martínez (Reus FC Reddis), Pablo Zamora
Port.: Gonzo García, Dídac Prous

Def.: Arnau Ollé, Pau Eguiluz, Marc Tarragón, Joan Canaldas, Raúl González

Mig.: Erik Barroso, Arnau Ramírez, Albert Rull, Juan Vizcaíno

Dav.: Sergio Rodríguez, Iker Cid
FE AT. VILAFRANCA
25
Josep Atsarà ‘Parchi’Port.: Pol Soler (Europa B)

Def.: Xavi Pujó (San Mauro), Aleix Sánchez (Juvenil), Arles Gordillo (NSA Camp Joliu)

Mig.: Gabri Bernard (Cubelles)

Dav.: Jordi Montesinos (Penya Jove), Dani Pérez i Sergio Coso (Moja), Nil Castell (Sabadell Juv.), Stephane Favret (Fund. Grama Juv.)

Martí de Castro i Gerard Ramon (Vilafranca), Oriol Boada (futbol 7), Adrián Nuevo, Aidán Domínguez
Port.: Sergi Vives

Def.: Fran Vila, Marc González, Oliver Cemeli, Marc Clivillé, Nil Torner, Joan Montserrat, Pau Ripoll

Mig.: Èric Roca, Xavi Arjona, Gerard Palau, Joan Mata, Gabriel Saucedo, Carles Compte

Dav.: Arnau Cañas
GORNAL
27
Raúl de Amo
(sense equip, ex Santboià)
Port.: Marcos Hurtado (Martorell), Koosh Bariggi (Guineueta), Mario Fernández (sense equip, ex Castelldefels Juv.), Víctor Nofuentes* (Turó Peira), Teo Guillén* (Sporting Gavà), Omar Othman (cedit Tona)

Def.: Irvin Sarwissi i Èric Zaragoza* (L’Hospitalet juv.), Adrián Vico* (Guineueta), Natan Silva* (Martinenc), Rubén Gómez (Santfeliuenc), Guillem Pardo (Valldoreix), Álvaro Guardado (Sant Andreu Juv.), Francesc Pol Bertran (Jàbac), Mouhamed Camara Diop (Les Franqueses), Aymane Ghaout (Martorell)

Mig.: Éric Cañete (San Cristóbal/ Andorra), Ali Tanoughat i Alseny Barrie (Martinenc), Jaume Fernández i Iñaki Argüeso (L’Hospitalet Juv.), Álvaro Millán (Espanyol Juv.), Martí Naranjo (Granollers), Nil Hervías (Valldoreix), Ismael Valentín (Espluguenc)

Dav.: Nil Valero (Cornellà Juv.), Bilal Nfinaf* (At. Albacete), Lasana Sillah (sense equip, ex Cerdanyola B), Mohamed Marsou (Gimn. Manresa Juv.), Joaquín Giménez (sense equip, ex EF Gavà), Joel Iglesias (Santboià), Marcos Morales (Unif. Llefià)
Roger Gorrea (Martorell), Éric Ceprián (Sant Ildefons), Ryo Nishikawa (Sitges), Pol Lechuga, Paco Torres, Nacho Jorcano, Alejandro Torrico, Marc Albarracín, Manel Méndez, Edu Mas i David Rodríguez (Canyelles), Omar Othman* (Tona), Roberto Carlos Sossa (Turó Peira), Horty Mioko (Parets), Ousmane i Bilal Nfinaf (Cardedeu), Sergio Vence (Sants), Éric Zaragoza (Gavà), Éric Zarate (Sant Vicenç dels Horts), Cristian Ubón (futbol 7), Mujib El Issaoui (La Florida), Natan Silva (FAF L’Hospitalet), Adrián Vico (Mataró), Víctor Nofuentes (Les Franqueses), Teo Guillén (At. América), Éric Simó, Aitor Vives, Óscar Gracia, Ángel García

David Parra (entrenador, marxa després e la jornada 5)
Port.: –

Def.: –

Mig.: Erik Beattie

Dav.: –
MARTORELL
26
Jordi Muñoz
(Rocafonda)
Port.: Javi Dueñas (Estrella San Agustín)

Def.: Marc Casares (Sant Cugat), Carles Servan (Santfeliuenc), Víctor Edo (sense equip, exBadalona Juv.), Michael Stalin Pico (Atlètic Junior)

Mig.: Rubén Espinar (Juvenil), Roger Gorrea (Gornal), Marcos Ibáñez (Mercantil), Pau Otero (sense equip, ex Martinenc), Jaume Aparicio (Santfeliuenc), Eric Garcia (Fund. Terrassa 1906), Xavi Torres (Mollet)

Dav.: Juanlu Estévez (Martinenc), Gerard del Río (Parets), Álex Robles* (Unif. Bellvitge Juv.), Shu Nakanishi (Josai University), Xavi Marco (sense equip, ex Vilanova), Denis Martínez (Santfeliuenc), Badr el Shater (Europa B)
Carles Güell (Can Vidalet), Martí Ramos (Sants), Víctor García Nacarino, Albert Garrido i Álex Robles (Viladecans), Marc Carbonell ‘Marki’ (Santfeliuenc), Marcos Hurtado i Aymane Ghaout (Gornal), Toni Calvo (Sant Cugat), Jomi Nazarov (Sarrià), Bernat Sansano, Izan Espinosa, Alejandro Wilber, Carlos Castillo, Eric Coulibaly, Gerard Gómez, Enric Soriano, Pau Nández, Gerard Llobet, Pol Francitorra

Javi Gómez (entrenador, destituït després de la jornada 20)
Port.: Toni Domínguez

Def.: Carles Caballería, Kanta Maeda

Mig.: Alfredo Trejo, Cameron Ross Willox, Marc Torres

Dav.: Dani Martín, Víctor García Cobos
MORELL
23
Sergio Antonio Paz ‘Chepo’Port.: –

Def.: Enric Canals (Reus FC Reddis), Xavi Borges (sense equip), Rubén Pérez (España Canonja)

Mig.: Jhon Manrique i Oleksandr Zhovtenko ‘Sasha’ (Pobla Mafumet B), Carlos Cardaba i Magí Solé (FFB Reus Juv.), Nikita Stryzhniov (La Floresta Juv.)

Dav.: Unai Borrero (Pobla Mafumet B), Ramon Miranda (El Catllar), Miki Torondel (Ampolla), Abdou Diouf (sense equip), Ricky Nogueira* (Valls)
Dídac Becerra ‘Didi’ (Valls), Arnau Gil (At. Valls), Iván Bruno Jiménez, Manuel Gerardo Abril i David Gallego (Jesus i Maria), Adrià Torres (Constantí), Joel Robles (Costa Daurada), Juanjo Salazar (Valls B), Uri Gatell (Tortosa Ebre), Ricky Nogueira (Ampolla)Port.: Tam Wade, Dani Alfano, Alejandro Amores

Def.: Óscar Ormaechea, Jordi Alfocea, Marc Gabriel, Javier Gámez

Mig.: Jordi Casado ‘Alfaro’, Izan Velardiez ‘Vela’, Arnau Cucurull ‘Kuku’

Dav.: Uri Gatell*, Joan Soriano
PARC
24
Ángel Soto
(segon)
Port.: –

Def.: Mauro Esposito (Espluguenc), Javi Romero (Montsant Peira)

Mig.: Iker Barros (Sant Gabriel), Arnau Campos (Mataró), Gerard Castellví* (Martinenc Juv.)

Dav.: Marc Bolaños i Pol Adrià (Barceloneta), Marc Anguera* (Unif. Llefià), Haitam Babia* (Júpiter), Poll Arturo Hernández (Molins de Rei)

Dorkis Pérez (Júpiter), Gorka Zubeldia (retirat), Iván Guardia (PB Barcino), Marc Anguera (Can Vidalet), Haitam Babia (Europa B), Gerard Castellví (Penya Anguera), Roger Moreno, Alejandro García, Guille Gil
Port.: Albert Duran, Víctor Silvestre

Def.: Ernest Comallonga, Dani Guijo, Eduard Vayreda, Tomàs Prat, Álex Ordovás, Pau Piquer, Víctor Valls

Mig.: Sergi Macarulla ‘Maca’, Álvaro Kapel, Joel Puigmacià, Guillem Pons, Pau Allué, Baruc Zeiss

Dav.: Ander Werckmeister, Samu Blanco, Guille Gil*
PRAT B
23
Pau Casassa
(exjugador At. Sant Just)
Port.: Joan Altés (Levante Las Planas), Santiago González (Canyelles)

Def.: Jordi Buyreu i Álvaro González (Juvenil), Víctor Gallego (EF Gavà), Víctor Garrido (Antiguo’ko/ Santfeliuenc), Álex Castilla (Viladecans), Ayman Zoubair (Sants)

Mig.: Raúl Valcárcel (Naise Barcelona), Álex Plaza (Europa Juv.), Marc Font (Tudelano Juv.), Juan Carlos Rivera* (Viladecans), Gustavo Reinke (Gimn. Manresa), Lee Seung Woo (Juvenil), Riku Takei (Can Vidalet), Joel Espinosa (Unif. Bellvitge Juv.), Xavi Víctor (sense equip, ex Sabadell Juv.)

Dav.: –

David Monfort i Aleix Díaz (Sant Ildefons), Tomás Peñalba, Pol Molés, Yusef Lasgaa i Pablo Romero (Prat), Galderic Hugué (San Juan At. Montcada), Dai Sasahara (Vilanova), Yaroslav Toporkov (Igualada), Aleix Manel Castillo (Can Vidalet), Juan Carlos Rivera (Unif. Bellvitge), Hugo Ortigosa (Marianao Poblet), Rubén Gutiérrez, Tomás Cobo, Álex Parrilla, Adrián Prieto ‘Perico’
Port.: Pablo Romero*

Def.: Aleix Manel Castillo*, Oriol Cruz, Dani García, Hugo Ortigosa*

Mig.: David Jiménez, Rubén Samaniego, Alejandro Pino

Dav.: Xavi Mallol, Luis Sánchez
SANT ILDEFONS
23
Miguel García Villarejo
(Sant Joan Despí-San Pancracio)
Port.: Juka Danelia (Fund. Grama Juv.)

Def.: David Monfort (Prat B)

Mig.: Éric Ceprián (Gornal), Víctor Serrano (Fund. Grama Juv.), Pol Armero (Juvenil), Diego Callizo (Sant Joan Despí-San Pancracio)

Dav.: Aleix Díaz (Prat B), Sergi Cardona (Sant Joan Despí)
Kosta Maliev (Vista Alegre), Sergio Bellido, David Jiménez, Taku Fujimura, Raúl SánchezPort.: Arnau García

Def.: Pol Melero, Víctor Fernández, Paco López, Aitor Palomino, Álex Bernal, Toni Maestre, Karim Moya

Mig.: Joan Valls, Arnau Alonso, Yeray Fernández, Pablo Saborido, Raúl Sánchez*

Dav.: Giancarlo Vásquez, Sergio Vacas, Marc Gris
SANTFELIUENC
19
Juan Romero
(sense equip, ex At. Sant Just)
Port.: Álex Túnez (At. Sant Just), Khalid Bouadid* (Mataró), Marc Vilà (Guineueta)

Def.: Jordi Rodríguez (Sant Cugat), Narcís Costa (Cerdanyola Juv.), Marc Carbonell ‘Marki’ (Martorell), Albert Villegas i Birahim Fall (Santboià), Dani Santiago* (At. Sant Just), Pau Fernández* (Júpiter), Víctor Díaz* (Vic), Víctor Garrido* (Antiguo’ko)

Mig.: Robert Ferrer (Santboià), Alex Prado* (Natació Terrassa), Iker González* (Can Rull RT), Iñaki Villalba* (Horta), Albert Hernández (Cerdanyola juv.), Rodri Vranken (Sarrià), Sergi ‘Xexi’ Mas (Sant Cugat), Nahuel Ortega* (Mestre), Guillem Bonet (Gimn. Manresa Juv.), Adrià Carricondo (Rubí)

Dav.: Iván Méndez (At. Sant Just), Erick Salguero* (Olimpia Grudziadz), Lluís Viñas (Sarrià), Francisco Pol (Asteras Vlachioti), Elhadji Thiam (Tàrrega), Maxi Pellejero* (At. Potencia), Denis Martínez* (Sabadell B), Alex Kyeremeh (sense equip, ex Gavà)
Iván Julián (Fund. Grama), Toni Casamayor, César Valero, Dani Maldonado i Jonatan Collado (Martinenc), Jon Luna (Sants), Marc Guliàs i Khalid Bouadid (Igualada) Kevin Sánchez i Joan Gibert (Horta), Alex Romero (Guineueta), Joel Paredes i Andreu Martí (Marianao Poblet), Carles Servan, Jaume Aparicio i Denis Martínez (Martorell), Carlos García (Vilafranca), Rubén Gómez (Gornal), Víctor Garrido (Prat B), Guillermo Dolz (Santboià), Bertus Sánchez (Vista Alegre), Maxi Pellejero (Levante Las Planas), Gerard Guitart (Natació Terrassa), Adri Prado (Sants), Pau Fernández (Molins de Rei), Víctor Díaz i Erick Salguero (Granollers), David Romo, Adri García, Jaume Duran, Iván Hernández, Edu Naranjo, Kilian Honorato, Dani Santiago, Alex Prado, Iker González, Iñaki Villalba, Nahuel OrtegaPort.: –

Def.: Adri Prado*

Mig.: Andreu Martí*, Christian Rodríguez

Dav.: –
SARRIÀ
27
Tito Lossio
(sense equip, ex Martinenc)
Port.: Jordi Fuentes (sense equip, ex Valldoreix)

Def.: Josep Maria Borràs (Valldoreix), Pol Grau (Sant Pere i Sant Pau Juv.), Adri Ortega (Turó Peira)

Mig.: Nacho Domenech (Sarrià B), Josep Maria Alegret ‘Tito’ (Valldoreix), Joe Collins (futbol irlandès), Juan Pablo ‘Dufi’* (At. Sant Just), Pau Celma ‘Michu’ (Can Vidalet), Pau Falgueras (Fund. Cornellà Juv.), Jomi Nazarov (sense equip, ex Martorell)

Dav.: Albert Roca (Sarrià B), Nico Olóndriz (Valldoreix), Iker Merino* (Fund. Grama Juv.), Edu Alliaume i Alejandro García Tautiva* (Levante las Planas), Alexis Gutiérrez (Voltregà), Gino Paso (Europa Juv. B), Albert Gutiérrez (Singuerlín)
Marc Pueyo (Santboià), Lluís Viñas i Rodri Vranken (Santfeliuenc), Pablo Beguer (futbol 7), Alejandro García Tautiva (Can Vidalet), Juan Pablo ‘Dufi’ (Sant Vicenç dels Horts), Iker Merino (Unif. Llefià), Carlos Val, Fidi Bernabéu, Víctor Pérez, Carlos Junior Pérez, Álex Pemán, Albert Sumarroca

José Andrés Vargas (entrenador, dimiteix després de la jornada 9)
Port.: Adrià Mir, Álex Pascual

Def.: Marc Moya, Pol Vergés, Guille Viñas

Mig.: Víctor Lacambra, Xavi Falcón, Martí Pesquer, Albert Parra

Dav.: Joel Mateos, Xavier Olaechea
SITGES
21
Àlex Villa
(Sitges B)
Port.: Miquel Mata (sense equip)

Def.: Víctor Lebrero (Gavà), Marc Martínez (Viladecans), Álex Cubedo (futbol canadenc), Shinn Kawaguchi (Europa B)

Mig.: Carlos Martínez (sense equip, exMartinenc), Manu Ábalos (Sabadell Juv.), Ryo Nishikawa* (Gornal), Joan Serra (Cornellà Juv.)

Dav.: Serigne Saliou (Santboià)
Juan Marcos ‘Nito’, César Gutiérrez i Carlitos Henarejos (Cubelles), Mery Coulibaly ‘Musa’ (Sector Montserratina), Lucas Molina (Vista Alegre), Víctor Morillas (Santboià), Ryo Nishikawa (Espluguenc), Dani Migdley, David Gómez, Jaume Font, Marc Cols

Toni Salido (entrenador, destitituït després de la jornada 25)
Port.: Lucas Cajes

Def.: Gerard Rovira, Martí Mañé, Álvaro Montesinos

Mig.: Javi Lara, Alejandro Sacristán ‘Sacris’, Alejandro Pascua

Dav.: Geri Durany, José Javier Fernández ‘Jota’, Josele Avellaneda, Édgar Doblas, Over Ramos, Víctor Morillas*
TORTOSA EBRE
22
Pepe Balart
(Ebre Escola)
Port.: Aleix Reolid (Rapitenca)

Def.: Marc Fabregat (Ulldecona), Aleix Cuenca* i Joan Sancho (Rapitenca), Arnau López (Nàstic Juv.), Maxi Castilla (As Pontes)

Mig.: Jan Ferré (Tortosa B), Marc Aspa (Pobla Mafumet B), Hugo Gómez (Santboià)

Dav.: Dani Quesada (Ulldecona), Èric Muria* (Aldeana), Carlos Gilabert (La Sénia), Uri Gatell (Morell)
BAIXES TORTOSA
Édgar Samper i Joan Gisbert (Aldeana), Miki Torondel (Ampolla), Roger Escribà i Pau Cardona (Camarles), Yassine Boulayd (Remolins Bítem), Ibrahim Boulahya, Ion Perelló, Manuel Bigongiari, Nabil Rafi

BAIXES EBRE ESCOLA
Carlos Panisello i Josep Monteso (Jesus Catalònia), Pau Monclús (Canonja), Álex López (Ulldecona), Albert March (Aldeana), Aleix Céspedes, Jordi Cirera, Éric Fornós, Oussama Toujane, Mohanmmed Amine El Hajjamy, Jay Gupta, Jordi Abelló, Lahcen Ouhdadi

BAIXES TORTOSA EBRE
Rafa Llop (Aldeana), Èric Muria (Ulldecona), Genís Arrastraria (Höttur Huginn), Aleix Cuenca
Port.: Gerard Tomàs, Marco Pino

Def.: Marc Ayuso, Ferran Buera, Arnau Beltran, Genís Arrastraria*

Mig.: Roger Armengol, Domènec Estorach ‘Dome’, Marc Bernardo, Rafa Llop*, Mustapha Ouhdadi

Dav.: Aleix Alumbreros ‘Peke’, Roger Royo ‘Povero’, Pau Miralles
VILANOVA
25
Xavier VilagutPort.: Mouhamed Ndiaye ‘Metha’ (Can Parellada)

Def.: Albert Vega ‘Peque’ i Òscar Morell (Rubí), Roger Peña (Vilassar Mar), Sebastián Echavarría (Murcia Imperial), Toni Mora (Cerdanyola Juv.), Dai Sasahara (Prat B), Carlos Barrios (sense equip, ex At. Vilafranca)

Mig.: Ian Álvarez (San Cristóbal B), Marc Prat (Palamós), Gerard Pedrol (Castelldefels), Niklas Biehrer (Hanau 93)

Dav.: Naoufal Talkam (Marianao Poblet), Bilal el Bakkali (Igualada), Rolando Joel Sanabria* (Estradense), Marcos Sinobas* (Atlètic Junior), Valentín Rizzo* (Montcada), Omar Bouzzi (Cubelles), Ibrahima Seck* (procedència desconeguda), Arnau Moya (L’Arboç), Luis Pozzo (torna Can Vidalet)
Javi Boza (Sants), Álex Frutos (Vilafranca), Gerard Rodríguez (Gavà), Iván Torres (Prat), Hugo del Chicca (Viladecans), Carlos Contreras (futbol 7), Luis Pozzo* (Can Vidalet), Arles Gordillo (Igualada), Moha El Khayati (Espluguenc), Jair Fernández i Xavi Fernández (Cubelles), Valentín Rizzo (baixa disciplinària, torna Montcada), Xavi Marco (Martorell), Víctor Fernández, Javi Arenas, Héctor Fernández, Dani Gutiérrez, Mouad Tadili ‘Magu’, Papabaye Diop, Alex Campuzano, Marcos Sinobas, Rolando Joel Sanabria, Ibrahima SeckPort.: Albert Alfonso

Def.: Aleix Semur, Àlex Saldaña

Mig.: Oriol Codina, Valentín Volpi, Matty Clewley, Òscar Garcia

Dav.: Marc López ‘Pulga’