14 des. 2018

logo

Futbol d'Estiu Agost 2018 (1 al 15)

Publicat per: redaccio 16 de juliol de 2018


FUTBOL D'ESTIU - AGOST 2018 (1 al 15)
Dia i hora Partit Res. Gols / Incidències
01 (18.00) Vilafranca - Manlleu 0-1 Pelegrín (p.p.) 19' / 3-1, als penaltis/ Torneig d'Històrics, grup 3 (a 45')
01 (18.00) Barcelona B - Riudoms 7-1 Zacarías 2', Jardí 7' i 43', Soldevila 56', Iker 67', Axel Pérez 67' i Marc Alegre 89' - Pedro López 60' / Amistós a Prades
01 (19.00) Sant Andreu - Vilafranca 1-2 Ferran 19' / Oribe 25' i Aday 27' / Torneig d'Històrics, grup 3 (a 45')
01 (19.00) Gimn. Manresa Juv. - Santfeliuenc 2-0 Jordi García (2)
01 (19.30) Santboià - Sants 1-2 Moya 32'- Cantí 77' i Afazaz 85'
01 (19.30) Olot - Nàstic 0-1 Ike Uche 60'
01 (20.00) SANT ANDREU - Manlleu 2-0 David López 36' i Jaume Villar 46'/ Torneig d'Històrics, grup 3 (a 45')
01 (20.00) Cornellà Juv. - San Cristóbal 1-4 Portas 11'- Cabrera 6' i 15' , Vilajosana 20' i Linares 62'
01 (20.00) Europa - Granollers 1-3 Eric López 11' - Molins 4', Darbra 34' i Ruiz 57'
01 (20.00) Llagostera - Palamós 4-0 Díaz 9', Touray 23', Fàbregas 41' i Sidibé 52'
01 (20.00) Marca de l'Ham - Figueres 0-2 Eric Pimentel 2' i Eric Vilanova 44'
01 (20.00) EFAC Almacelles - Almudévar 1-1 Ara 13' - Canadell 52'
01 (20.15) Prat - Sabadell Nord 5-0 Zárate 36' , Toni Larrosa 42', Guiu 58', Carlos Munt 65' i Guille 89'
01 (20.30) Mollerussa - Lleida Esportiu Juv. 4-0 Putxi 6' i 86', Delgado 32' i Clivillé 34'
02 (18.00) Martinenc - Montañesa 1-0 Marçal Lladó 13' / 3-1, als penaltis / Torneig d'Històrics, grup 4 (a 45')
02 (18.00) Pobla Mafumet - Ascó 1-1 Ivan Vidal 63' - Josep Ramon 12'
02 (19.00) L'Hospitalet - Montañesa 0-0 Torneig d'Històrics, grup 4 (a 45')
02 (20.00) L'Hospitalet - MARTINENC 1-1 Ton Ripoll 38' - Roland Garros 21' / Torneig d'Històrics, grup 4 (a 45')
02 (20.00) Sabadell - Girona 0-1 Portu 70' (p.) / Presentació CE Sabadell
02 (20.00) Nàstic Juv. - Cambrils Unió 4-1 De las Heras 2' i 18', Guzmán 10', Caballé 20' - Josu Rigal 48'
02 (20.00) Cerdanyola - Gimn. Manresa 2-0 Vaca 16' i 50'
02 (20.00) Borges Blanques - Reus B 0-2 Rafa Ribeiro 44' i Álex Fernández 81'
03 (20.30) Lloret - Malgrat 5-1 Adrián Expósito, Sergi Caimel, Marc Vilà, Sergio García i Josep Velis - Achraf
04 (17.00) Sants - Badalona 0-0 4-5 als penaltis / Torneig d'Històrics, Semifinal
04 (17.30) Manlleu - Vilassar Dalt 3-0 Martí Soler 21', Sancho 23' i Adrià Balaguer 44' / 3 x1 a Santa Pau (a 45')
04 (18.00) Girona Juv. - Llagostera B 1-2 Jonathan Dubasin 60' - Alos 20' i Mossa 49' / Amistós a Riudarenes
04 (18.30) Nàstic - Espanyol B 3-0 Montolio (pp) 71', Luis López (pp.) 80' i Omar 82' / Amistós a la Vall d'en Bas
04 (18.30) UE Caldes - Llagostera 0-5 Chico Díaz 17' i 53', Pol 62', Eric Jiménez 72' i El Harrak 88'-/ Festa Major
04 (18.30) Tona- Figueres 1-3 Nil Salarich 13' - Dan Coll 40', Romero 51 i Eric Pimentel 76' / Festa Major Tona
04 (18.30) Mercantil - Sabadell Nord 0-1 Alegría 62'
04 (18.30) Santa Pau - MANLLEU 0-1 Joan Mallart / 3 x1 a Santa Pau (a 45')
04 (18.30) Cambrils Unió - Reus B 1-0 Nico 30' / Triangular benèfic a Cambrils (a 45')
04 (19.00) Sant Andreu - Martinenc 2-1 Josu 2' i 51' - Joel 80' / Torneig d'Històrics, Semifinal
04 (19.00) Santboià - Prat 1-3 Carlos 53' - Pla 45', Pedro Bravo 61' i Guillem 90'
04 (19.00) Peralada - Granollers 1-1 Valery 25' (p) - Oriol Molins 33' / XXXIX Torneig de La Selva (a 45')
04 (19.00) Vilanova - Sabadell 0-2 Migue 60' i Edgar 92' / Festa Major Vilanova i la Geltrú
04 (19.30) Vilassar Mar - Europa 0-2 Oumar 15' i Alberto (p) 81'
04 (19.30) Viladecans - Castelldefels 0-2 Eric González 4' i Jordi Cano 62'
04 (19.30) Lloret - L'Escala 6-0 Massegú 5' i 12', Expósito 17' i 23', Poza 27' i Puntí 55'
04 (19.30) Banyoles - EF Bosc de Tosca 4-1 Henry, Èric Gispert, Turon, (pp) - Alex Gaitán 77'
04 (19.30) Reus - Cambrils Unió 2-0 Ernest Forgas 27', Moore 29' / Triangular benèfic a Cambrils (a 45')
04 (19.30) Santa Pau - Vilassar Dalt 2-1 Vizern, Berga - Sotillo / 3 x1 a Santa Pau (a 45')
04 (19.30) Nàstic Juv. - Igualada 2-2 López 75' i Marc Alvarez 89' - Martí Just 36' i 55'
04 (20.00) Farners - PERALADA 3-6 Litus 3', G. Cornellà 24' i 44' - Pachón 19', Garzón 28', Ylias 30', Paco López 34', Serrano 37 i Arimany 39'/ XXXIX Torneig de La Selva (a 45')
04 (20.00) Montañesa - Gavà 0-4 Adri Pérez 1', Cunha 18' i Quiles 58' i 63'
04 (20.00) Manresa - Sant Andreu Juv. 1-1 Bellido 2' - Joel Jurado 41'
04 (20.30) REUS - Reus B 2-0 Fran Carbia 20' i Linares 41' / Triangular benèfic a Cambrils (a 45')
04 (20.30) Balaguer - Mollerussa 0-2 Putxi 3' i Edu Raya 44' / Copa Lleida, quarts de final (anada)
04 (21.00) Farners - Granollers 0-2 Pau 21' i Civil 35' / XXXIX Torneig de La Selva (a 45')
05 (17.30) At. Móra la Nova - Reus B 1-2 Iker i Xavi Fabra / Copa Festa Major de Móra La Nova
05 (19.00) BADALONA - Sant Andreu 1-1 Boniquet 59' - Kuku 45'+ i 3-2 als penaltis / Torneig d'Històrics, Final
05 (19.00) Llagostera - Girona C 2-1 Sascha 30' i 57' - Aleix Feixas 69'
05 (19.00) Europa - Horta 3-0 Jordi Martínez 20', Eloi Pena 52' i Gabi 67'
05 (19.30) Prat - Santfeliuenc 1-0 Padilla 47'
05 (19.30) Borges Blanques - Tàrrega 2-1 Eric Tió 64' i Torné 77' / Rius 84' / Copa Lleida, quarts de final (anada)
05 (19.30) Lleida Esp. B - EFAC Almacelles 0-1 Canadell 89' / Copa Lleida, quarts de final (anada)
05 (19.30) Linyola - At. Alpicat 2-2 Barbero 33' i Barry 50' / Gracia 59' i Barberan 89' / Copa Lleida, quarts de final (anada)
05 (19.30) Cerdanyola - Castelldefels 0-1 Juanlu 12'
05 (20.00) Palamós - Peralada 0-3 Miguélez 35', Muri 64' i Arimany 72'
07 (20.45) Can Gibert - Banyoles 1-2 Andreu Moreno (pp) - Dani Ruviriola i Éric Gispert
08 (18.15) Pobla Mafumet - Nàstic Juv. 4-0 Moha 30'i 55', Arturo Osuna 59' i Koné 73'
08 (19.00) Riudoms - Ascó 2-1 Saddik 38' i Garrido 75' - Héctor García 65'
08 (19.30) Osasuna - LLEIDA ESPORTIU 0-0 4-5 als penaltis / I Trofeo Castillo de Marcilla
08 (19.30) L'Escala - Barcelona B 0-6 McGuane 16’, Abel Ruiz 17’, Guillem 38’, Mujica 58', Carles Pérez 67' i Monchu 87'
08 (19.30) Igualada - Santboià 2-2 Alejandro 9' i Llobet 16' - Márquez 18' i Cano 86'
08 (19.30) Granollers - Palamós 4-0 Albert Ruiz 19', Marc García 66', Pau Darbra 73' i Alex Castillo 86'
08 (20.00) Vilafranca - Reus Juv. 5-0 Braima 24, Oribe 27' i 35', Pelegrín 39' i Escofet 53'
08 (20.00) Viladecans - Europa Juv. 2-0 Ferran Vega 11' i Ivan Garcia (p.) 24'
08 (20.00) Can Vidalet - Martinenc 1-2 Aidán 54' - Javi Sánchez 49' i Gonzalo 63'
08 (20.00) Manlleu - Llagostera 1-0 Adrià Balagué 37'
08 (20.00) Santfeliuenc - Gavà 1-0 Roger 55'
08 (20.00) Fund. Grama - Europa 2-2 Lolo 71' i Alfi 83' - Alfons Serra 43' i Eloi Pena 85'
08 (20.00) Vic - Sallent 2-1 Casanovas 36' i Carles Roca 61' - Arnau Ruiz 5'
08 (20.00) Cornellà - Reus B 0-0 -
08 (20.00) Mataró - Montañesa 2-3 Kike Amador, Uri Martínez - Badre, David Baulí i Fortuny
08 (20.30) San Cristóbal - Manresa 0-0 -
08 (20.30) Guineueta - Singuerlín 1-0 Yossef 14'
08 (20.30) Júpiter - Vilassar Mar 0-2 Cristian Pérez 38' i Fernando González
08 (20.30) Mollerussa - Palau d'Anglesola 6-1 Esteve 5' i 32', Clivillé 11' , Muñoz 37', Pocurull 42' i Cervelló 83' - Serrano 16'
08 (20.30) Rapitenca - Camarles 7-1 Nacho 40', Xavi Marqués 50' Felipe 55', Dilla 56' i 72', Raul 74' i Bryan (p.) 83' - Kalib 89'
08 (20.30) Tossa - Girona C 1-2 Marcos 20' - Assabri 60' i Reinon 80'
09 (19.00) Cambrils Unió - Cabrini University 2-0 Joel Quero i Erik
09 (20.00) Figueres - Olot 0-1 Marc Pagès 27' / Torneig de l'Estany (a 45')
09 (20.45) Borges Blanques - Binéfar 3-1 Valero 10', Ciruela 15' i Nicalau 76' - Fran Suárez
09 (21.00) Banyoles - Figueres 0-0 Torneig de l'Estany (a 45')
09 (21.00) Sant Ponç - Lloret 1-3 Camaño 78' - Fili (2) i Adri Expósito
09 (21.00) Tàrrega - Cervera 1-0 Maikel (p.) 87'
09 (22.00) Banyoles - OLOT 0-5 Moha 10', Masó 15', Marc Nierga 18', Xumetra 37'i Ibra 45'/ Torneig de l'Estany (a 45')
11 (10.00) Sabadell - Sant Ildefons 2-1 Édgar 14', Ángel 17' - Ferran Alabau 48'
11 (17.30) Cornellà Juv. - Guineueta 2-1 Javi López 44' i Pablo Ufano 53' - Baldeh 53'
11 (18.30) Manlleu - Gimn. Manresa Juv. 0-1 Adrià Pladevall 68'
11 (19.00) Reddis - Pobla Mafumet 0-4 Chabboura 42', 43' i 71' Kone 64' -
11 (19.00) Vilassar Mar - Sants 1-0 El Harrak 44' / XXIIIè Memorial Tèfano
11 (19.00) San Cristóbal - Girona C 0-2 Poveda 44' i Aleix Feixas 80'
11 (19.00) Tossa - Blanes 0-0 Als penaltis, guanyador el Blanes / Triangular Selva Marítima, a Lloret (a 45')
11 (19.00) Guíxols - La Jonquera 2-2 Mora 80' i Callicó 85' - - Müller 54' i Arnau García 76'
11 (19.00) La Sénia - Rapitenca 2-2 Callarisa 26' i Zaragoza 52' - Dilla 32' i Ferran Buera 55'
11 (19.00) Argentona - Vilassar Dalt 6-1 Albet 15', González 52' i 61', Carvera 56', Villanueva 75' i Coca 80' - Cámara 85'
11 (19.00) Santboià - Santfeliuenc 0-2 David López 49' i Avellaneda 57' / Trofeu Vila de Sant Boi
11 (19.30) Castelldefels - Europa 0-2 Javi Prats 37' i Fernández 73' / Trofeu 70 Aniversari
11 (19.30) Vilanova - Fund. Grama 0-1 Buba 24'
11 (19.30) Martorell - Rubí 1-0 Guillem Gámez 85'
11 (19.30) Palamós - Olot 0-3 Jordi 12', Marc Mas 51' i 57' / Trofeu Vila de Palamós
11 (19.30) Ascó - Reus Juv. 3-0 Sardà 33', Bernat 36' i Torres 60'
11 (20.00) Montañesa - Prat 1-1 Joshua Ortiz - Carlos García
11 (20.00) Manresa - Tona 1-0 Manel Sala 9'
11 (20.00) Can Vidalet - Sabadell B 0-1 Xavi Cencillo 63'
11 (20.00) Llagostera - Farners 2-1 Sergi Arimany 6' i Medina 67' - Guillem Cornellà 71'
11 (20.00) Figueres - Barcelona B 1-2 Ritxi 40' - Moha 51' i Collado 87'
11 (20.00) Tossa - Lloret 2-4 Triangular Selva Marítima, a Lloret (a 45')
11 (20.15) Cornellà - Peralada 1-0 Jaume Pascual 37'
11 (21.00) Blanes - Lloret 0-2 Triangular Selva Marítima, a Lloret (a 45')/ Els amfitrions, campions
12 (18.00) Santa Pau - Vic 1-1 Suspès 45'
12 (18.30) Girona C - EF Bosc Tosca 4-2 Ferrón 40' - Megías 22' i 32', Uri Santos 66', 73' i 87'
12 (19.00) El Catllar - Cambrils Unió 0-0 -
12 (19.00) Nàstic - Ascó 3-0 Omar 28', Luis Suárez 39' i M. Barreriro 78'
12 (19.00) Júpiter - Cerdanyola 0-1 Albert López 62'
12 (19.00) Santfeliuenc - Viladecans 3-3 Joel 25', Ferran 66' (p.) i Orhan 83' - Peralta 42', Cunillera 74' i Ivan 88'
12 (19.00) Vilanova - Reus Juv. 3-3 Oscar 21, Morillas 44' i Pagán 89'- Vilariño 6', Ribeiro 64' i Reyes 88'
12 (19.00) Damm - Horta 0-0 -
12 (19.00) Bescanó - Figueres 6-1 Robert 8', Garriga 37', Muñoz 39' i 52' Tarifa 57' i Velasco 75'- Serra 13'
12 (19.00) Gavà - Martinenc 2-1 Joan Vázquez 15' i Pau Mañé 79' - Felius 66'
12 (19.00) Igualada - Prat 0-1 Padilla 16'
12 (19.00) Masnou - Vista Alegre 0-2 Leandro 16' i López 64'
12 (19.30) Amposta - Reus B 1-2 Calsina 61' - Vilà 7' i Enri García 75'
12 (19.30) Tàrrega - BORGES BLANQUES 2-1 Sans 17' i Jofre 57' - Soriano 3'/ 4-5 als penaltis / Copa Lleida, quarts de final (tornada)
12 (19.30) EFAC ALMACELLES - Lleida Esp. B 5-0 Canadell 66' , Enric Bosch 77', 83' i 86¡ i Juclà 89' / Copa Lleida, quarts de final (tornada)
12 (19.30) At. Alpicat - LINYOLA 3-3 Riart 17', Gracia 89' i Kelly 89' - Ogando 5', Barbero 27' i Gamero 33' / Copa Lleida, quarts de final (tornada)
12 (20.00) MOLLERUSSA - Balaguer 4-1 Pocurull 10', Cervelló 16', Surroca 73' i Muñoz 89' - Galcerán 23' / Copa Lleida, quarts de final (tornada)
12 (20.00) Llagostera - Peralada 2-1 Gil Muntadas 49' i Moussa 66' - Joel Arimany 33'
12 (20.00) Cornellà - L'Hospitalet 1-0 Gaspar 89'
13 (20.30) Quart - Banyoles 1-0 David Pinto 38'
14 (19.00) Europa - Lleida Esportiu 1-1 Sergi Monsó 87' - Huertas 89' / 4-3 als penaltis / XXIII Trofeu Vila de Gràcia
14 (19.30) La Jonquera - Canet 4-2 Pol Compte (3) i Arnau García - X
14 (20.00) Barcelona B - Bengaluru 3-0 Ramón Rodríguez 54', Carfles Pérez 67' i 72'
15 (11.00) Barcelona Juv. A - Vilafranca 0-2 Gestí 34' i Oribe 73'
15 (18.00) Agullana - La Jonquera 0-6 Joel Crespo 19', 43' i 87', Pol Compte 67¡ , 68' i 72'
15 (18.30) Organyà - Andorra 0-3 Betriu 33', Balletbó 47' i Castelló 88'
15 (19.00) Manlleu - Igualada 2-0 Roura 7' i Moreno 24' / Trofeu Vila de Manlleu
15 (19.00) Amer - Farners 1-2 Sánchez 20' - Kande 8' i Castelló 58'
15 (19.15) Vilanova de la Barca - Balaguer 0-4 Fernández 10', 53' i 63' i Galcerán 31'
15 (19.30) CASTELLDEFELS - Vista Alegre 3-2 Tudela 22', Alonso 40' i Gibert 82' / Peñas 18' i Muñoz 60' / Trofeu Festa Major Castelldefels
15 (19.30) Vilanova - Rubí 1-1 Pinilla 72' - Bermúdez 81'
15 (19.30) Manresa - Can Vidalet 0-1 Cabré 85'
15 (19.30) Rapitenca - Pobla Mafumet 0-0 3 x 1 a Sant Carles (a 45')
15 (19.30) Cassà - Palamós 1-3 Jubert 56' - Soler 6' i 13' i Roca 89'
15 (20.00) Nàstic Juv- Cambrils Unió 3-1 Caballé 63' i 68' i Moreno 78' - Ollé 66'
15 (20.00) Navata - Figueres 2-1 Díaz 29' i 32' - Coll 56'
15 (20.00) Torregrossa - Mollerussa 0-6 Albert Delgado 2', Álvaro 15', Clivillé 79', 81' i 89' i Ricky Cervelló 87'
15 (20.00) Empuriabrava - Banyoles 1-1 Fageda 13' - Bastides 45' / 3 x 1 Sant Jaume Llierca (a 45')
15 (20.30) Malgrat - Llagostera B 0-4 El Harrak 18', 21' i 88' i Busquets 52'
15 (20.30) Pobla Mafumet - Amposta 0-1 Corella 41' / 3 x 1 a Sant Carles (a 45')
15 (21.00) Sant Andreu At. - Guineueta 0-2 Marc Fernández 9' i Ferran Sánchez 34'
15 (21.00) Sant Jaume Llierca - Banyoles 2-2 Aisa 16', Sucarrats 28' - Jordi Sala 11', Bona 36' / 3 x 1 Sant Jaume Llierca (a 45')
15 (21.30) RAPITENCA - Amposta 2-0 Nacho 3' i 13' / 3 x 1 a Sant Carles (a 45')
15 (22.00) SANT JAUME LLIERCA - Empuriabrava 2-2 Sucarrats 20', Lluc Mora 25' - Nelson 10', Iñaki 15' / 3 x 1 Sant Jaume Llierca (a 45')

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com