Mercat Primera Catalana 24-25

PRIMERA CATALANA 2024-2025

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 23 juny 2024


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

NOTA: En aquest quadre hi apareixen tots els equips de la categoria, a l’espera de l’aprovació dels grups.

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
ARGENTONA
15
Rafa GarroPort.: –

Def.: Gerard León (Montcada)

Mig.: Roger Pascual (Argentona B)

Dav.: Omaru Dambelleh (Cirera)
Héctor Marín, Andrés González, Adrià PachecoPort.: Pol Rabassa, Joan Guillamat

Def.: Daniel Olmeda ‘Peque’, Víctor Yustos

Mig.: Aitor Hernández, Francesc Fortí ‘Kuki’, Albert Groult ‘Cachorro’, Sergi Sánchez

Dav.: Badre Dahbi, David Yustos, Álvaro Yustos, Kevin González
ARTESA DE LLEIDA
0

Port
.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Dani Ibars, Álex Pagu i Marc Rubió (Borges Blanques), Marc Rius (Ascó)Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
ARTESA DE SEGRE
0

Port
.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
ASCÓ
18
Arnau AlcoverroPort.: –

Def.: Roger Ribes i Èric Escoda (Juvenil), Marc Rius (Artesa Lleida)

Mig.: Armand Fuster (Juvenil), Albert Miravent (Reus FC Reddis)

Dav.: Javi Dilla (Gandesa)
Port.: Pol Pros

Def.: Sergio Cáliz, Èric Roda, Albert Roca, Humbert Mallafré, Álex Fernández

Mig.: Marcel Meseguer, Enric Cubells, Marc Blanch, Modest Notario

Dav.: Jani Roca, Raúl López ‘Figo’
BALAGUER
0
Josete Valdovinos (posa carnet Joel Borbalba)Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
BANYOLES
12
Adam Fontes
(sense equip, ex Tordera)
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Ignasi Massó, Pep Roca, Anouar Ezzaouia, Iburahima CeesayPort.: Martí Bartrina, Martí Vila

Def.: Arnau Congost, Gabriel Rusu, Sergi Ferrusola ‘Ferru’, Quim Rigau

Mig.: Joel Cat, Jordi Sala, Mateu Graboleda, Andreu Moreno ‘More’

Dav.: Dembo Batchilly, Baba Kanuteh
BESCANÓ
16
Vicenç Fernández Port.: Narcís Genoher (Juvenil)

Def.: Joel Salas (Lloret)

Mig.: Aleix Velasco (Lloret)

Dav.: Édgar Almendros (La Jonquera), Ansu Sanneh Camara (Vilablareix)
Lluc Guiteras, Zakaria el Idrissi, Andreu PanequePort.: Mario Mendoza

Def.: Sergi González ‘Zema’, Carles Puig

Mig.: Esiaka Touray, Biel Gasca, Gaby Artero, Jordi Turón, Iván Pérez, Jordi Pàmies, Alexis Sánchez

Dav.: Aleix Feixas
BORGES BLANQUES
8
Sergi Reig
(Artesa Lleida)

Port
.: –

Def.: Dani Ibars (Artesa Lleida)

Mig.: Álex Pagu (Artesa Lleida)

Dav.: Marc Rubió (Artesa Lleida)
Joel CasalsPort.: –

Def.: Eloi Gras, Sergi Quintillà

Mig.: Marc García ‘Caño’, Pau Suñol

Dav.: Joel Guitart
CALDES MONTBUI
16
Joan Garcia
(Puig-reig)
Port.: –

Def.: Aleix Monleón (Juvenil)

Mig.: Yarech Leiva (Sabadell Juv.)

Dav.: Eric Ambrosio (Caldes B)
Port.: Oriol Ciurans

Def.: Guillem González, Ferran Roca, Guillem Cabot, Marc Pujol, Guille Resina

Mig.: Carles Valls, Marc Angelet, Aarón Parra, Marco Rubio, Albert Guiteras

Dav.: Albert Camí, Marc Estrada
CAMARLESCarlos GilabertPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
CAN GIBERT
17
Gerard LechugaPort.: Guillem Costa (Palafrugell)

Def.: Eppy Magalhaes (EF Gironès Sàbat), Bilal Hamzaoui (Calonge)

Mig.: Xavier Gabasa (Calonge)

Dav.: Xavi Camacho (Calonge)
José Flores (retirat), Pau Diouf i Jon Arrieta (Tossa)Port.: Pau Valeros

Def.: Arnau Gallardo, Pau Salvà, Simó Ribas, Xavier Francés ‘Patxi’

Mig.: Roger Coris, Joanto Socías, Albert Julià, Gabri Díaz

Dav.: Raúl Arjona, Nil Moyano, Lamin Nyabally
CANONJA
0
Víctor Quiñones (posa carnet Rubén Gómez)Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
CASTELLAR
22
Juan Antonio Roldán
Port
.: Chema Queró (Unif. Llefià)

Def.: Aitor Deza (Mercantil)

Mig.: Fran Borrego (Mercantil), Édgar García (Can Rull)

Dav.: Pau Fernández (Mercantil), Kilian Merino (Sant Cugat)
Víctor Moreno (Martorell), Alejandro García (Rubí)Port.: Pablo Martín

Def.: Gerard Silvestre, Joel Castilla, Íker Álvarez, Íker Roldán, David Ibáñez

Mig.: Marc Sánchez, Víctor Léon, Jan Marc Roldán, Alejandro Luque, Iván Sánchez

Dav.: Carlos Saavedra, Martín Cabrero, Marc Ruano, Xavi Moreno, Óscar Arias
CIUDAD COOPERATIVA
8
Javi Calvo
(posa carnet José Luis Márquez)
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: Izan Reloba, Izan Rodrñiguez ‘Peri’, Kilian García

Mig.: Daniel Gallego, Toni Colom, Venya Kadochnikov

Dav.: Pedro Bravo, Bryan de Sokolow
EE GUINEUETA
0
José Manuel Martín ‘Pinti’
(sense equip, ex Rocafonda)
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Maha Tunkara (Granollers), Anouar Ibrahman (Montañesa), Ferran Sánchez, Sergi AyllónPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
EL CATLLAR
11
Raúl Salguero i Marc Vela
(FFB Reus Juv.)
Port.: Aleix Alcañiz (FFB Reus Juv.)

Def.: Magí Solé (Morell)

Mig.: Lluc Valldepérez (FFB Reus Juv.), Cesc Martínez (Reus FC Reddis), Yago Sánchez (Vila-seca)

Dav.: Carlos Cardaba (Morell)
Alfonso García ‘Gonzo’ (Rapitenca)Port.: –

Def.: Marc Vadillo, Arnau Ollé

Mig.: Aleix Pérez

Dav.: Albert Rull, Sergio Rodríguez
FE AT. VILAFRANCA
8
Josep Atsarà ‘Parchi’Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Nil Castell (Vilafranca), Éric Roca, Fran VilaPort.: Sergi Vives

Def.: Marc González, Joan Montserrat, Marc Clivillé ‘Clivi’, Nil Torner

Mig.: Xavi Arjona, Xavi Pujó

Dav.: Dani Pérez
GRANOLLERS
15
Albert Cámara
(sense equip, ex Mollet)
Port.: Iván Capurro (Rubí)

Def.: Pol Moya (Vilassar Mar Juv.), Ferran Giménez i Roger Castellvell (Mollet)

Mig.: Maha Tunkara (EE Guineueta), Guillem Bonet (Santfeliuenc)

Dav.: Ale Gaitán (EF Bosc de Tosca)
Port.: –

Def.: Pau Luna, Oriol Bordas

Mig.: Joel Brey, Roger García, César Paredes

Dav.: David Reyes. Miki Poveda, Pol Vallès
IGUALADA
15
Edu BerrocalPort.: Nil Serra (Juvenil), Adri Rojas (Prat)

Def.: Arnau Cuadras (Vilafranca), Matías Sempé (Mollerussa), Valentín Merchán (Prat), Leo Márquez (At. Monzón)

Mig.: Víctor Borrell (Juvenil), Cristian Mulero (Rubí)

Dav.: Aleix Marí (Juvenil), Sergio Sandoval (Taverne)
Arnau Villanueva (Sitges), Óscar Oliver (Júpiter)Port.: –

Def.: Sergi Solernou, Gerard Cuadras

Mig.: Èric Pérez

Dav.: Franc Samaniego, Dani Etido
JUNEDAXavier GabernetPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
JÚPITER
16
Juanjo GarcíaPort.: –

Def.: Sergio Peña (Sants). Óscar Oliver (Igualada), Rubén Samaniego ‘Sama’ (Prat B)

Mig.: Iker Vaquera (Horta)

Dav.: Albert Gurrea (Viladecans)
Isma Quiñones, Félix Javier Fuentes, Marc Plaza, Ao Kishimoto, Albert InglésPort.: Xavi Betran

Def.: Cristian Becerra, Adrià Bassols, Iker Lolo

Mig.: Patrick Chico, Álex García, Riki López

Dav.: Josep Cañete, Adri Barón, Sergi Monsó, Llur Genescà
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRERichard Giménez
(posa carnet Rafael Saavedra)
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
JUVENTUS LLORET
8
Skender SheshiPort.: –

Def.: Marc Muntal (Figueres Juv.)

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: Maycol Lisboa

Mig.: Dylan Traoré, Juan Cruz Kulak, Lucas di Fortuna, Guilherme Pessoa

Dav.: Luciano Uran, Aurel Gjuzi
LA SÉNIA
2
Albert BelPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Iván Gasparín i Dani Gasparín (Tortosa Ebre)Port.: –

Def.: –

Mig.: Iván Escala

Dav.: David Callarisa
MARTINENC
17
Toni Carrillo
Port
.: –

Def.: –

Mig.: Albert Aragonès i Marc Creixell (Juvenil)

Dav.: –
Miguel Sanvidal (Viladecans), Cristian Fabregat (Sants), Dani Maldonado, Marc AguilarPort.: Toni Casamayor, Víctor Montoya

Def.: Adrià Saro, Max Espígol, Álex Torres, Iván Romano, Roc Piferrer, Éric Gaspa

Mig.: Juan Sosa, Pitu Plazuelo, Édgar Tejada, Sergio Mulero, Álex Garriga, Carlos González

Dav.: Bubacar Njie ‘Bacari’
MARTORELL
16
Raúl de Amo
(Gornal)
Port.: Marc Priego (San Cristóbal)

Def.: Víctor Moreno (Castellar), Carlos Serrano (Mercantil), Tomás Cobo (US Terre Sainte), Martí Mañé (Sitges), Gerard Nieto (Sant Cugat)

Mig.: Ian Álvarez (Vilanova), Albert Garrido (Viladecans)

Dav.: –
Marc Casares (Santfeliuenc), Pau Otero (Viladecans), Toni Domínguez, Víctor García, Éric García, Unai Fernández, Carles Serván, Kanta Maeda, Víctor Edo, Jaume AparicioPort.: Javi Dueñas

Def.: Carles Caballería

Mig.: Marc Torres, Marcos Ibáñez, Ross Willox, Denis M. González

Dav.: Xavi Marco, Roger Gorrea
MOLLET
7
Juanjo CarricondoPort.:-

Def.: Uri Mestres (Martorelles)

Mig.: Cristian Poyatos (Sants)

Dav.: Yeray Jodar (Juvenil)
Ferran Giménez i Roger Castellvell (Granollers)Port.: Sito Medina

Def.: –

Mig.: Eder Santiago, Abel Fàbregas

Dav.: Christian Rueda
MONTCADA
0
Miki CorominasPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
NATACIÓ TERRASSA
0
Vicente DíazPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
PARC
0
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
PARETS
10
Viri Álvarez
(posa carnet Alejandro Cano)

Port
.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –

Sergio Jiménez ‘Jota’, José González

Port
.: Víctor Vilarrasa

Def.: Marc Arroyo, Sergi Llavaneras ‘Llava’, Amirou Diallo

Mig.: Aleix Colom, Ilyas Karach, Álex Aznar ‘Parri’, Ousmane Doumbia

Dav.: Pedro Lino Makuba, Dani Rodríguez
PIRINAICA
1
Romans Carrillo
(Vilanova del Camí)
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Rubén Epitié (retirat, segon entrenador)Port.: Dani del Río

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
RACING VALLBONA
0
Marc RodríguezPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
ROSES
0
Ramon Pérez Bernardo
(segon)
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
SAN JUAN AT. MONTCADA
1
Daniel SánchezPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: Marc Montejo
SANT CUGAT
0
Joel Bravo
(Juvenil A)
Gerard Nieto (Martorell), Kilian Merino (Castellar)
SANT ILDEFONS
10
Miguel García VillarejoPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Juka Danelia (Viladecans), Pablo Saborido, Karim Moya, Aleix Díaz, Víctor Fernández, Diego CallizoPort.: –

Def.: Toni Maestre, Aitor Palomino, Pol Melero, David Monfort, Paco López

Mig.: Arnau Alonso, Éric Ceprián

Dav.: Sergi Cardona, Giancarlo Vásquez, Marc Gris
SANTBOIÀ
6
Juan Romero
(Santfeliuenc)
Port.: –

Def.: –

Mig.: Jonathan Ferreira (Castelldefels)

Dav.: Jordi Gala (Juvenil), Ángel Ramos ‘Lillo’ (Santboià B)
Sergio Herrero (Sitges)Port.: David Aragón

Def.: Álex Peñas

Mig.: Óscar Manchado

Dav.: –
SANTFELIUENC
16
David Rebollo
(Juvenil)
Port.: Sergi Félez (Juvenil)

Def.: Xavi Olaechea (Sarrià), Daniel Jiménez (Juvenil), Marc Casares (Martorell)

Mig.: César Valero (sense equip, ex Martinenc)

Dav.: Pablo Blasco (Santfeliuenc B), Dominique Colón (CE Espanya), José Javier Fernández ‘Jota’ i Josele Avellaneda (Sitges)
Guillem Bonet (Granollers), Elhadji Thiam (Montañesa)Port.: Marc Vilà

Def.: Albert Villegas, Marki Carbonell

Mig.: Christian Rodríguez

Dav.: Iván Méndez, Lluís Viñas, Rodri Vranken
SANTS
6
Joan Carles Morales
(Juvenil)
Port.: –

Def.: Guillem Viñas (Sarrià), Cristian Fabregat (Martinenc)

Mig.: –

Dav.: Ángel Carrascosa (Golmayo Camaretas)
Sergio Peña (Júpiter), Cristian Poyatos (Mollet), Adri Prado (Rubí)Port.: –

Def.: David Cura

Mig.: Óscar Fernández

Dav.: Oriol Badia
SINGUERLÍN
0
Ángel GálvezPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Dani SantosPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
SITGES
18
Álex VillaPort.: –

Def.: Ian Mateo (Cubelles), Carlos Barrios (Vilanova), Sergio Herrero (Santboià)

Mig.: Arnau Villanueva (Igualada), Oriol Gutiérrez (Cubelles)

Dav.: Omar Bouzzi (Vilanova), Javi Aroca (Sitges B)
Martí Mañé (Martorell), Serigne Saliou (Can Vidalet), José Javier Fernández ‘Jota’ i Josele Avellaneda (Santfeliuenc), Marc Martínez, Shinn KawaguchiPort.: Lucas Cajes, Miquel Mata

Def.: Álvaro Montesinos, Víctor Lebrero

Mig.: Alefandro Sacristán ‘Sacris’, Manu Ábalos, Alejandro Pascua, Carlos Martínez

Dav.: Joan Serra, Over Ramos, Geri Durany
TORELLÓMiquel MuñozPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
TORROELLADavid BonmatíPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: –
TORTOSA EBRE
16
Pepe BalartPort.: –

Def.: Iván Gasparín i Dani Gasparín (La Sénia)

Mig.: Roger Solà (Jesus i Maria)

Dav.: Marc Barragán (Rapitenca), Nacho Nuez (Aldeana)
Arnau Beltran, Uri Gatell i Aleix Alumbreros ‘Peke’ (Rapitenca), Maxi Castilla, Marc Bernardo, Hugo Gómez, Carlos GilabertPort.: Aleix Reolid, Marco Pino

Def.: Marc Ayuso, Joan Sancho, Roger Armengol, Marc Fabregat, Marc Aspa

Mig.: Domènech Estorach, Ferran Buera

Dav.: Roger Royo, Dani Quesada
TOSSA
17
Edu UrdialesPort.: Roger Vera (Quart)

Def.: Jon Arrieta (Can Gibert)

Mig.: Pau Diouf (Can Gibert)

Dav.: Sebas Coris (sense equip), David Bustos ‘Pipa’ (Tordera)
Miki Flores, Álex Lobo i Alejandro Fernández Mañas (Lloret), Lamine BarroPort.: –

Def.: Èric Massó, Iván Rodríguez, Iker Santaren, Dídac Gordils

Mig.: José López, Moha Assabri, Juan Romero, Souley Sidibe

Dav.: Narcís Caballero, Joan Moncusí, Marco Gordón, Max Moncusí
TURÓ PEIRA
12
Marc GràciaPort.: Rafa Leva (Rubí)

Def.: –

Mig.: –

Dav.: Joan Camacho ‘Mello’ (Periso FC)
Iván Cortés i Joni Paredes (retirats), Nico Cuevas, Oscar Mateos ‘Mayer’, Ryuji Miyamatsu, Evgenyi PolezhaevPort.: –

Def.: Xavi Ramírez, Joaquín Fedele, Toni Calvo

Mig.: José Ocampo, Adri Veguín

Dav.: Antonio García, Aleix Plans, Bacary Touré, Álex Torres, Adri López
VILADECANS
16
Alberto TrigueroPort.: Juka Danelia (Sant Ildefons)

Def.: Dani Sánchez (Castelldefels)

Mig.: Rubén Migueles (Viladecans B), Pau Otero (Martorell), Miguel Sanvidal (Martinenc)

Dav.: Álex Cano (Terracina 1925)
Albert Gurrea (Júpiter), Víctor García (Rubí), Hugo del Chicca (Castelldefels), Albert Garrido (Martorell), Pedro Jiménez, Álex SeguraPort.: Adri Sánchez

Def.: Albert Lara, Javi Gallardo ‘Gallo’, Adrià Espinosa ‘Espi’

Mig.: David Cepeda, Biel Fornés, Víctor Rodríguez

Dav.: Joan Vázquez, Xavi Galán, Édgar Parra, Erik Pérez