Mercat Primera Catalana 2022-2023

PRIMERA CATALANA 2022-2023

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 28 juny 2022


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

NOTA: Es presenten tots els equips de la categoria, a l’espera de la divisió oficial en tres grups.

CLUBTÈCNICALTESBAIXESSEGUEIXEN
ASCÓ
4
Josep Maria Ferré ‘Coco’
(sense equip)
Port.: –

Def.: Arnau Cervelló (Atlètics Móra la Nova)

Mig.: –

Dav.: Gerard Roigé (Atlètics Móra la Nova)
Alberto Rabassó (Valls), Gerard Badia (Aldeana), Albert Miravent (Reus FC Reddis), Enric Bernat (Cerdanyola)Port.: –

Def.: –

Mig.: Ferran Messeguer, Marc Blanch

Dav.:
AT. ALPICAT
5
Edgar Tornero Port.: Pau Mora (At. Lleida)

Def.: –

Mig.: –

Dav.:
Port.: –

Def.: Rubén Egea

Mig.: Éric Alfageme, Toni Ciruela

Dav.: Xavi Gomà
AT. LLEIDA
11
Josep Maria TurullPort.: –

Def.: Joan Domingo (Valls)

Mig.: –

Dav.: Cristian Valcárcel (Benicarló)
Pau Mora (At. Alpicat)Port.: –

Def.: Genís Morera ‘Niso’, Joel Chiné, Genís Cases, Albert Masegosa ‘Mase’, Marcel Ormo

Mig.: Ramonet Nicolau, Marc Álvarez ‘Quini’

Dav.: Dani Vargas, Marc Soldevila ‘Solde’
AT. SANT JUST
4
Joan Romero
(Rubí)
Port.: Álex Túnez (sense equip, ex FE Grama)

Def.: –

Mig.: –

Dav.: Alejandro Avilés (Sant Ildefons)
Taiju Watanabe (Sants), Iker Camacho i David Picón (Rubí), Gerard Pedrol (Castelldefels), Daniel Palomeque (FE Grama) Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.: Jan González, Pau Mateo
BALAGUER
15
David Biosca Port.: –

Def.: Kevin Jiménez (Igualada Juv.), Ramon Garcia (At, Monzón), Ramon Sans (Borges Blanques)

Mig.: –

Dav.: Iker Cortés (Alcarràs)
Port.: Alfred Peguero

Def.: David Traguany, Aleix Llusà, Marc Grau

Mig.: Mikel del Águila, Pau Solanes, Jordi Porta, Sergi Surroca, Marcos López

Dav.: David Cabezas, Pere Galcerán
BANYOLES
13
Roger Vidal
(Olot Juv.)
Port.: –

Def.: Lluc Vilanova (Sant Jaume Llierca), Argi (Bescanó)

Mig.: Joel Cat i Lluc Coll (La Jonquera), Mateu Graboleda (Juvenil), Marc Viadé (Bescanó)

Dav.: Marc Pagès (Manlleu), Genís Puigdemont (Juvenil), Baba Kanuteh (EF Garrotxa)
Carles Puig (Peralada), Sergi Ferrusola (Figueres), Pepu Soler (torna Figueres), Roger Cunill (Vic), Quimo Rodríguez (L’Escala), Pol Llubera (Horta), Ignasi Gómez (Granollers)Port.: Martí Bartrina

Def.: Jordi Pàmies

Mig.: Jordi Sala

Dav.: Dembo Batchilly
BESCANÓ
21
Óscar PrietoPort.: Eloy Amoedo (Figueres), Aleix Manzano (Vic)

Def.: Mario Jiménez (Lloret), Losilla (Juvenil), Pau Salvà (Figueres Juv.)

Mig.: Fran Pérez (Lloret), Pau Cornellà (Figueres Juv.)

Dav.: Biel Gasca (Cassà), Aleix Feixas (Tona), Esiaka Touray (Juvenil)
Argi i Marc Viadé (Banyoles), Gerard Más, Uri Sala, Jordi Duran, Marc Feixas, Roger ComasPort.: –

Def.: Jordi Turón, Sergi González ‘Zema’, Raúl Gómez, Andreu Paneque

Mig.: Alexis Sánchez, Jaume Solé ‘Met’, Ferran Nierga, Aleix Velasco

Dav.: Brice Keumanga, Pep Piany, Gerard Muñoz
CALDES
24
José Luis DuquePort.: –

Def.: Ilias Karach i Marwan el Hayadi (Les Franqueses), Xavi Ferrer (Solsona), Rubén Gómez (Legends LH)

Mig.: Maude Balde i Omar Qanni (Les Franqueses)

Dav.: Marc Estrada (Castellar), Enric Vega (Sabadell Nord)
Álex Vega, Dani Amante, Juan de Jesús Beltrán, Guillem González, Aleix Segura, Ferran Tacón, Dani Torrecillas, Josep AlsinaPort.: Edu Morte, Carlos Rodríguez

Def.: Guillem Cabot, Ferran Roca, Guille Resina, Oriol Gayolà ‘Gayo’

Mig.: Pol Anaya, Aarón Parra, Albert Camí, Héctor Alcañiz, Carles Valls, Édgar Fernández, Marc Angelet

Dav.: Jordi Camí, Chema Aznar, Marc Ortega
CAMBRILS UNIÓ
12
Jesús Benito
(carnet reglamentari, Elías Santiago)
Port.: –

Def.: Aleix Llobet i Álvaro Ortal (Reus FC Reddis), Adrián Morales (Riudoms)

Mig.: –

Dav.: Joel Marigot (Tortosa)
Port.: Édgar Serrano

Def.: Marcelo David Agüero

Mig.: Sergi Rubio, Ángel Menacho, Pau Prados

Dav.: Marc Benito, Miki Torodel, Ramon Lladó
CAN GIBERT
22
Gerard LechugaPort.: Roger Garcia (Palafrugell)

Def.: Simó Ribas (Unió Girona)

Mig.: Àlex Devia i Roger Coris (Cassà)

Dav.: Nacho Juan (Unió Girona), Moussa Touray (Porqueres)
Cristian Gómez, Sulay Kaloga, Samu BugalloPort.: Pau Valeros

Def.: Arnau Gallardo, Sergi Guinó, Xavier Francés ‘Patxi’, Pau Garcia, Arouna Biaye, Lamin Nyabally

Mig.: Joan Antoni Socias ‘Joanto’, Rubén Jiménez, Carlos Salva, Gabri Díaz, Moro

Dav.: José Flores, Raúl Arjona, Jordi Marqués, Felipe Ignacio Delgado
CAN VIDALET
13
César del PozoPort.: –

Def.: Víctor Rodríguez Jiménez (Martinenc)

Mig.: Pau Celma ‘Michu’ (Sants)

Dav.: Roger Valenzuela (Sant Andreu Juv.)
Aleix Soler (Horta), Khalid Bouadid (Mataró), Víctor Rodríguez García (Viladecans), Aidan García i Dani Ramírez (Igualada)Port.: Iván Casado

Def.: Marc Sabaté, Domi García, Albert, Michel Owono, Adri Guillén

Mig.: Pol Reñé, Carlos González, Marc Bru

Dav.: Raúl Capi, Rodri
EF BOSC DE TOSCA
0
Joan Miquel SalavedraPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.:
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.:
EL CATLLAR
14
Álex GonzálezPort.: –

Def.: Pau Eguiluz (Vila-seca)

Mig.: Hugo Sánchez (Gavà)

Dav.: Ramon Miranda (Valls)
Port.: Gonzo

Def.: Arnau Ollé, Marc Tarragón

Mig.: Erik Barroso, Lucas Ribeiro

Dav.: Jordi Prades, Rafa Ribeiro, Albert Rull, Óscar Pérez, Sergio Rodríguez, Franco de Marco
EUROPA B
4
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.:
León Rodríguez (Horta)Port.: Pau Ruiz

Def.: Shinnosuke Kawaguchi ‘Shinn’, Manel Lozano, Pol Morlans

Mig.: –

Dav.:
FIGUERES
18
Gregorio ‘Yoyo’ Gálvez
(Juvenil)
Port.: Quinti (L’Escala)

Def.: Albert Genís i Ayoub Jaaidi (L’Escala), Ángel Blanco (Palamós), Gabi Rusu (Juvenil)

Mig.: Josu Currais (Peralada), Sergi Ferrusola (Banyoles), Xavi Ferron (Olot), Joan Tubert (Palamós), Iker Díaz (Eibar B)

Dav.: Éric Pimentel (Vilassar Mar), Pepu Soler (torna Banyoles), Jam Baldeh (L’Escala)
Jaime González i Gerard Pouget ‘Pugi’ (Sant Andreu), José Alberto Germán (Tona), Nil Congost i Pol Bastidas (L’Escala), Eloy Amoedo (Bescanó), Suaibo Sanneh (Montañesa), Albert Oriiols ‘Urri’ (Olot), Dani Gómez (Peralada), Carlos García (Vilassar Mar), Joel Arimany, Pere EspuñaPort.: Mario Mendoza

Def.: Pau Tubert, Pol Tarrenchs

Mig.: Pol Blai, Jorge Torres

Dav.:
GRANOLLERS
5
David Vilajoana
(sense equip, exEuropa)
Port.: –

Def.: Ignasi Gómez (Banyoles), Pau Ruiz (Parets)

Mig.: Joel Sánchez Brey (Vic)

Dav.: Guillem Ruiz (Parets), David Castro (Tona)
Carlos Cano (Castelldefels), Hamza Bakali (FE Grama), Juli Serrano (Vilassar Mar), Aitor García (Mollet), Mauro Rabelo (Montañesa), Jandro Sánchez (torna Girona B), Víctor Díaz (Vic)Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.:
GUINEUETA
19
Luis GallegoPort.: –

Def.: Aleix Notivoli (cedit Montañesa), Eric Paratore (torna Gavà), Álex Torres (Montañesa)

Mig.: Álex Sánchez (Sabadell Nord), Froy Villanueva (San Juan At. Montcada), Álex Ortega (Rubí)

Dav.: Edu Esteban (Sporting Gavà), Álex Pompido (Montañesa), Anouar (Cerdanyola B), Éric Simó (Vic), Carlos Gracia ‘Kuele’ (Vista Alegre), Akram Mechehoud (Unificació Llefià)
Xavi Betrán (Júpiter), Godbless (FE Grama), Omar Ruiz (Vista Alegre), Javi Aldana (Mollet), Max Espígol (Martinenc), Pepe Ollé, Óscar Muñoz, Grimau, GraneroPort.: Yan Carlo, Éric

Def.: Joshua Ortiz (segueix cedit Montañesa), Ayllón, Carmona

Mig.: Ferran Sánchez

Dav.: Abde
HORTA
20 + 3
Adam FontesPort.: Aleix Ruiz (Rubí), León Rodríguez (Europa B)

Def.: Aleix Soler (Can Vidalet), Pol llubera (Banyoles), Yago Lahoz (Juvenil, pretemporada)

Mig.: Iñaki Villalba (Sant Cugat), Iker Vaquera (Sabadell Nord), Biel Blanco (Santboià), Bru Casadevall (Juvenil, pretemporada)

Dav.: David García (Juvenil, pretemporada)
Dani Muela (Rubí), Arnau Fortuny (Mataró), Aarón García (Molins de Rei), Pablo Romero (Prat B), Edu Domingo, Gerard Beltrán, Álex LoboPort.: Masibo

Def.: Samu Homedes, Guillem Josa, Adrià Bassols

Mig.: Marc Colomer, Carles Güell, Joan Vives, Andrés Varese, Éric Bezis

Dav.: Sergi Monsó, Albert Corzo, Jordi López ‘Brown’, Ao Kishimoto
IGUALADA
19
Pedro MillaPort.: Agustín Mora (Solsona), David Martos (Linares Juv.)

Def.: Dani Arroyo, Joan Almirall i Gerard Cuadras (Juvenil)

Mig.: Kader Guetaff (Avià), Aidan García i Dani Ramírez (Cam Vidalet), Manel Valls (Juvenil)

Dav.:
Rafel Pérez (Manlleu), Cristian Mulero (Rubí), Arturo Picaseño (Martinenc), Romans Carrillo i Franco Nántez (San Mauro), Max Morell (Vic), Joel MéndezPort.: –

Def.: Joan Altimira, Guillem Vilà, Érik Sarmiento, Sergi Solernou, Òscar Oliver, Arnau Cuadras

Mig.: Pedro Calvo, Franc Samaniego, Sardor Yusupov

Dav.: Thommy Bejarano
L’ESCALA
17
Arnau Sala (sense equip)Port.: Nacho Ferretti (Cristinenc Costa Brava)

Def.: Nil Congost i Pol Bastidas (Figueres), Quimo Rodríguez (Banyoles), Abde Haidour (Palamós)

Mig.: Peter Valencia (Palamós)

Dav.: Roger Fortuny (Fornells)
Quinti, Jam Baldeh, Ayoub Jaaidi i Albert Genís (Figueres), Sergi Resta (Palamós)Port.: Isac Lucas

Def.: Zou Moustakim, Álex Sánchez

Mig.: Marçal Sáenz, Pep Vergara, Nfamoussa Sangare, Marc Bech

Dav.: Maha Konteh, Henry Gilham, Ignasi Massó
LLORET
12
Albert BatlloseraPort.: –

Def.: –

Mig.: Ousuman Sillah (Tossa)

Dav.: Narcís Caballero (Tossa)
Mario Jiménez i Fran Pérez (Bescanó), Arnau Terradas (Tossa)Port.: Jordi Tuscà, Albert Sánchez

Def.: Fran Chamizo, Albert Massegú ‘Massa’, Joel Salas

Mig.: Álex Fajardo, Ramon Blanco ‘Monchi’, Álex Bautista

Dav.: Adrián Expósito, Marc Vilà
MANLLEU
21
Manel SalaPort.: –

Def.: –

Mig.: Martí Barniol i Adam Rovira (Juvenil), Veli Noguera (Tona), Rafel Pérez (Igualada)

Dav.: Erik Castillo (Joanenc), Roger Alsina i Marc Vilajosana (Solsona), Omar Bouloum (Voltregà)
Marc Roquet (Tona), Marc Pagès (Banyoles), Mixi Vilasís i Pau Franquesa (Torelló),’Ignasi QuerPort.: Charly Zorrilla, Iván González

Def.: Joel Puntí, Jordi Costa, Aitor Cárdenas, Isaac Aguilar, Pol Pous

Mig.: Pius Quer, Marc Grifell, Marc Llobet, Rafel Roger

Dav.: Martí Soler, Albert Julià
MARTINENC
(pendent FCF, que el considera club de Segona Catalana)
13
Tito Lossio
(Sants)
Port.: Arturo Picaseño (Igualada)

Def.: Max Espígol (Guineueta), Cristian Fabregat (Castelldefels), Adrián Navarro ‘Picolo’ (At. Iberia)

Mig.: Carlos Martínez (Santfeliuenc), Luis Gaudioso (Castelldefels)

Dav.: Juanlu Estévez i Pedro Bravo (Santfeliuenc)
Víctor Rodríguez (Can Vidalet), Marc Ahufinger (retirat), Brian Canalejo i Omar Balde (San Juan At. Montcada), Joel Martínez (Les Franqueses), Izan Espinosa (Martorell), Gerard del Río (Parets), Adrián Canelada, Alberto Sánchez, Martí Alba, Jaime Hernández, Badri, Iván Fuentes, Cristóbal León, Dani ErenciaPort.: Roy Zambrano

Def.: Adrià Saro

Mig.: Santi González

Dav.: Dani Suárez, Aleix Plans
MARTORELL
21 + 3
Javi CuestaPort.: Marcos Hurtado (Sant Ildefons)

Def.: Víctor García (Gavà), Izan Espinosa (Martinenc), Roger Peña (Vilanova), Gerard Gómez (Manresa Juv.), Ayoub Yahya (Juvenil, pretemporada)

Mig.: Albert Garrido i Marc Torres (Solsona), Carlos Prinz (Juvenil, pretemporada)

Dav.: Dani Martín (Juvenil, pretemporada)
Christian Alarcón (Mataró), David Olid (Les Franqueses), Martí Rafanell, Óscar Peña, Jesús Peñarrubia, Álex TorresPort.: Toni Domínguez, Souleiman Touray

Def.: Carles Caballería, Marc Carbonell, Enric Soriano, Bernat Sansano

Mig.: Ross Willox, Martí Ramos, Éric Arévalo, Pau Nández, Xavi Torres, Alfredo Trejo

Dav.: Xavi Marco, Pol Francitorra
MATARÓ
15
Raúl MonroyPort.: Khalid Bouadid (Can Vidalet)

Def.: Fran Fuentes (Castelldefels), Christian Alarcón (Martorell), Alberto Vázauez (Vilassar Mar B)

Mig.: Miki García (Juvenil)

Dav.: Soufiane el Maymouni (Vilassar Mar), Arnau Fortuny (Horta)
Toni Paredes (Vilassar Mar), Joan Gual (Montañesa), Uri Martínez (Unificació Llefià), Pol Almellones (Tordera), Dani Prieto (Argentona), Kilian Cabrero (Palamós), Sergio Cano, Tamba Kanteh, Sergio MedinaPort.: Joan Guillamat

Def.: Jordi Mola, Álex Cordón, Sagar Escoto, Joel Bañuls

Mig.: Roger Castellvell, Marc Pascual

Dav.: Lluís Bargalló
MOLINS DE REI
19
Eloy MartínezPort.: Calle (Juvenil)

Def.: Aaron García (Horta)

Mig.: Carlos Riera (Atlètic Junior)

Dav.: Català (Juvenil)
Carles Capella (retirat), Jordi Sánchez, Ferran de Palol, Jaume MonjePort.: Montaño

Def.: Marc Méndez, Oleguer Pujol, Marc Arroyo, Server, Mario

Mig.: Hugo Ruiz, Eitan, Dani García, Rafa, Adri, Venegas

Dav.: Josele Avellaneda, Maíllo, Dani Hernández
MOLLERUSSA
17
Jordi CortésPort.: –

Def.: Jordi Bernat (Alcarràs)

Mig.: Jaafar Baha i Joel Garrofé (Juvenil)

Dav.:
Edu Barón (Palau FS), Éric Trota, Franky Purtí, Marc Mòdol, Joan MartíPort.: Pau Bosch

Def.: Kiko Tàpies, Jordi Pedrós ‘Pedri’, Jordi Fabregat ‘Fabre’, Roger Aleu, Rockson Okyere ‘Rocky’

Mig.: Xavier Puiggròs ‘Putxi’, Sasha Litwin, Jordi Ars, Toni Martí ‘Totti’, Guillem Porta

Dav.: Adri Fernández, Albert Delgado, Patrice Sousia
MOLLET
21
David ParraPort.: Joan Canet (Jàbac)

Def.: Adrián Vico (Les Franqueses)

Mig.: Maha Tunkara i Lars Carrillo (Les Franqueses), Javi Aldana (Guineueta), Andoni Molina (Badalona Juv.)

Dav.: Joel Navas (Racing Vallbona), Óscar Mejías (Les Franqueses), Omar Kanteh (Sabadell B), Aitor García (Granollers)
Óscar Reche i Alexis García (Vilafranca), José González (Parets)Port.: Sito Medina

Def.: Gerard Nieto, Alejandro Suárez, Sergio Jiménez ‘Jota’, Alkaba Diallo

Mig.: Alejandro Varón ‘Pesky’, Sergio Sánchez ‘Pellas’, Édgar Velasco, Noel López

Dav.: David Reyes, Marc Pilar
PALAMÓS
14
Joan Bayona
(exporter Sant Feliu de Guíxols)
Port.: Bernat Sanllehy (Cristinenc Costa Brava Juv.), Marwane (Juveniil)

Def.: Josep Rodrigo ‘Rodri’ (Cristinenc Costa Brava), Gerard Davesa (La Jonquera)

Mig.: Sergi Resta (L’Escala), Gerard Palau (Cristinenc Costa Brava)

Dav.: Oriol Moll (Cristinenc Costa Brava) , Moha Touray i Alpha Brahim Barry ‘Enrike’ (Premià de Mar), Kilian Cabrero (Mataró)
Abde Haidour i Peter Valencia (L’Escala), Ángel Blanco i Joan Tubert (Figueres)Port.: –

Def.: David Cano, Marc Lloret, Sergio García

Mig.: –

Dav.: Gerard Mercader ‘Merca’
PARETS
16
Álex Rodríguez i Javier LópezPort.: –

Def.: Jordi Vallcorba (Tona)

Mig.: –

Dav.: Gerard del Río (Martinenc), José González (Mollet)
Guillem Ruiz i Pau Ruiz (Granollers) Port.: Víctor Vilarrasa, Álvaro Guzmán

Def.: Armando Irigoyen, Marc Gràcia, Albert Alcoba, Sergi Llavaneras ‘Llava’, Manu Vílchez

Mig.: Álex Aznar ‘Parri’, Pol Montpart, Pedro Lino Makuba

Dav.: Litus Ferrés, Oriol Alsina , Nico Aradilla
PIRINAICA
16
Eladiio GallegoPort.: –

Def.: Marcos Garrido (Vic Riuprimer)

Mig.: Pau Quintana (Calaf)

Dav.: Marc Fíaz (Solsona)
Port.: Dani del Río, Marc Armengol

Def.: Rubén, David Cabezas, Marc Ávila, Matthew

Mig.: David Duque, Toni Castaño, José María Zájara, Ignasi Carmona

Dav.: Baptiiste, Felipe Guerrero, Sergi Vilalta
PRAT B
17
Miguel MotosoPort.: Pablo Romero (Horta)

Def.: David Monfort (Marianao Poblet), Dai (procedència desconeguda)

Mig.: –

Dav.: Galderic Hugué (Santboià)
Álex Carrillo (Marianao Poblet), Aleix Chaparro (Espluguenc)Port.: Yari Toporkov

Def.: Oriol Cruz, Daniel García, Adrián Prieto, Aleix Manel, Tomàs Peñalba

Mig.: Yusef Lasgaa, Tomás Cobo, David Jiménez, Alejandro Pino, Álex Parrilla

Dav.: Rubén Samaniego, Luis Sánchez
REUS FC REDDIS
14
Marc CarrascoPort.: –

Def.: Dani Argilaga (Reus TC Reddis), Raúl Melo (Juvenil)

Mig.: Hugo Moreno i Maikel Jiménez (Juvenil), Albert Miravent (Ascó), Modest Notario (Binéfar)

Dav.:
Aleix Llobet i Álvaro Ortal (Cambrils Unio), Pepo González, Jorge Granado, Raúl García, Marc Blasi, Unai Borrero, MohamedPort.: Àlex Ródenas, Eudald Brull

Def.: Álex Fernández, Jordi Estivill

Mig.: Uri Benito, Nico Díaz, Xavi Jaime

Dav.: Josep Ramon Sardà
RUBÍ
19
Jordi Peris
(Cardedeu)
Port.: Iker Camacho (At. Sant Just), Jordi Carmona (Mercantil)

Def.: Nacho Langarita (Júpiter), David Picón (At. Sant Just), Oriol Tenorio (Sabadell Juv.)

Mig.: Pau Albelda (Terrassa), Álex de la Rubia (Jàbac Juv.), Marc Marruecos (Sabadell Nord), Cristian Mulero (Igualada)

Dav.: Alejandro Muñoz ‘Muñi’ (Sant Cugat), Dani Muela (Horta)
Aleix Ruiz (Horta), Adrià López Padillo (Cerdanyola), Álex Ortega (Guineueta), Iván Caballero (Castellar), Joel Luna (Vilafranca), Roger Gorrea, Michael Stalin Picó, Ruy Gama, Migue, Gerard Guitart, Mamadou Sidibé, Albert VillegasPort.: –

Def.: Álex Ruiz, Aitor Torres, Iván Rodríguez

Mig.: Jordi Masip, Juanjo Navarro, Miraash Imthiyaz

Dav.: Iván Méndez, Álex Berlanga
SABADELL B
0
Jordi LópezPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.:
Omar Kanteh (Mollet)Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.:
SAN MAURO
17
Jesús MilánPort.: Romans Carrillo (Igualada)

Def.: Roger Martínez Valls (Damm)

Mig.: Pau Yáñez (Sant Andreu Juv.), Xavi Pujó (At. Vilafranca)

Dav.: Éric González (Vilanova), Franco Nántez (Igualada)
Port.: José García

Def.: Javi García, David Baraldés, Álex Rivero, Iñaki

Mig.:Martí Lliró, Jordi Aribau, Éric Zamora

Dav.: José Navarro, Éric Copoví ‘Copo’, Sergi Adarve
SANT CUGAT
9
Oriol AlcázarPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.:
Iñaki Villalba (Horta), Alejandro Muñoz ‘Muñi’ (Rubí)Port.: Guillem Nadal, Manel Martí

Def.: Marc Capel, Raúl Manso, Jordi Rodríguez

Mig.: Martí García, Sergi Mas ‘Xexi’, Guillem Benet

Dav.: Ferran Roca
SANTBOIÀ
8
Raül de Amo (segon)Port.: Adrián Valle (Castelldefels)

Def.: –

Mig.: –

Dav.: Cristian Libón (Unificació Bellvitge)
Álex Peláez (Marianao Poblet), Marc Gabaldón (torna Sants), Biel Blanco (Horta), Ferri Vega (Viladecans), Dani Martínez (Marianao Poblet), Pau López (Gavà), Galderic Hugué (Prat B), Adri Felius, Rubén HernánPort.: –

Def.: Serigne Saliou, Marcos Guerrero, David Adán, Joan Álvarez

Mig.: –

Dav.: Adri Toro, Guille Marín
SANTFELIUENC
0
Andrés GonzálezPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.:
Jonathan Linares (torna FE Grama), Vitalie Pentelei (torna L’Hospitalet), Marcos Olmo (FE Grama), Carlos Martínez, Pedro Bravo i Juanlu Estévez (Martinenc), JoserraPort.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.:
SANTS
10
Borja López (segon)Port.: –

Def.: Álex Ruiz (Terlenka)

Mig.: Taiju Watanabe (At. Sant Just), Sergi Cadena (Terlenka), Marc Gabaldón (torna Santboià)

Dav.: Pau Caresia (Espluguenc)
Nico Junior i Favio Osorio (Montañesa), Uri Antonell (Castelldefels), Iván Julián Jareño i Raúl Martínez (L’Hospitalet), Pau Celma ‘Michu’ (Can Vidalet), Guillermo Torres i Marc Rayo (Vilafranca), Carlos PorteroPort.: Pau Llasera

Def.: Sergio Paz, David Cura

Mig.: Iván García

Dav.: Àxel Subias
SARRIÀ
7
José Andrés Vargas
(Valldoreix)
Port.: –

Def.: –

Mig.: –

Dav.:
Port.: Adrià Mir

Def.: Carlos Vall, Marc Moya

Mig.: Parra, Víctor Lacambra

Dav.: Viñas, Joel Mateo
TÀRREGA
7
Port.: Yerai Martín (UD Montserrat)

Def.: Mikel Martín (Juvenil)

Mig.: Fran Selva (Artesa de Segre)

Dav.:
Josep Maria Marcé (retirat), Oriol CeperoPort.: David Oliveros

Def.: Adrià Martínez

Mig.: Ramon Verdés, Pau Viladrich

Dav.:
TORELLÓ
17 + 3
Carles ArjonaPort.: –

Def.: Mixi Vilasís i Pau Franquesa (Manlleu), Aitor Reinon i Sergi Abad (Vic Riuprimer)

Mig.: Aleix Puigdesens (Vic Riuprimer), Andreu Bové, Toni Cao i Édgar Olmo (en dinàmica primer equip i Torelló B)

Dav.: Marc Viver (Vic Riuprimer), Aaron Reinon (Vic)
Omar Pérez, Ferran Martín, Éric Mateu, Moha Mousaui, Adam Ferrer, Sergi Suárez ‘Súa’, Amine Rammou, David García, Marc Gorgals, Roger JiménezPort.: Adrià Torrejón

Def.: Roger Casals, Bernat Torres, Pol Berenguer

Mig.: Abdel Rezzouk, Pol Coll, Fredi Juanes, Ernest Roura, Nil Coll

Dav.: Amadou Diao
TURÓ PEIRA
8
Manu GraciaPort.: Gabri Padrós (sense equip, ex Unificació Llefià)

Def.: –

Mig.: –

Dav.:
David Bauli (retirat)Port.: Iván Cortés

Def.: Xavi Ramírez, Álex Vázquez, Edu Rabell, Marc Muñoz

Mig.: Adri Veguín

Dav.: José Villegas
UNIFICACIÓ LLEFIÀ
21
Toni Centella
(Juvenil)
Port.: Chema Queró (Jàbac)

Def.: Sergio Peña (Singuerlín), Éric Hernández (Sant Andreu Juv.)

Mig.: Álex Martínez ‘Crous’ (Juvenil), Borja Montejo (At. Sant Pol)

Dav.: Marc Anguera (Montañesa), Uri Martínez (Mataró)
Álex Saumell (Júpiter), Akram Mechehoud (Guineueta), Carlos Nadal (Les Franqueses), Leo Cobas, Tomàs TerratsPort.: Éric Fernández

Def.: Alexis Monterde ‘Monty’, Sergi Lobo, Javi Guerrero, Sergi Duarte

Mig.: Pol Juárez, Carlos Naya, Miquel Porta, Marcelo, Xavi Pérez, Cristian Poyatos

Dav.: Óscar Jiménez, Moha Keita, Demba Traoré
VALLS
11
Manel CazorlaPort.: –

Def.: –

Mig.: Joel Coch (Castelldefels)

Dav.: Aumatell (Montañesa), Alberto Rabassó (Ascó)
Albert Alfonso (Vilanova), Ramon Miranda (El Catllar), Joan Domingo (At. Lleida)Port.: –

Def.: Èric Martí, Arnau Miró, Riki de Antonio, Óscar Torre, Gerard Batista

Mig.: –

Dav.: Albert Plana, Xavi Toldrà, Xavi Fabra
VIC
17
Ramon Carrascal (sense equip)Port.: –

Def.: Bernat Casadevall (Vic Riuprimer), Roger Cunill (Banyoles), Ot Bofill (Tona), Víctor Díaz (Granollers)

Mig.: –

Dav.: Biel Rodríguez Arnaus (cedit Manresa), Max Morell (Igualada)
Ferran Generó (Tona), Éric Simó (Guineueta), Aleix Manzano (Bescanó), Aaron Reinon (Torelló), Joel Sánchez Brey (Granollers)Port.: Sergi Solanich

Def.: David Busquets, Juli Berenguer, Gil Bertrana, Ferran Giménez

Mig.: Flavio André Ribeiro, Adrià Caballé

Dav.: Ignasi Armengou, Raúl Campayo, Adrià Balagué, Sergi Estrada
VILADECANS
19
Alberto TrigueroPort.: –

Def.: Víctor Rodríguez García (Can Vidalet)

Mig.: –

Dav.: Ferri Vega (Santboià)
Ismael Cabello i Xavi Galán (Terlenka), Sergio Preciado, Marc CasaresPort.: Javi Martínez, Adri Sánchez, Francesc Patau

Def.: Albert Lara, Marc Martínez, Javi Gallardo, Eloy Pizarro, Adri Espinosa

Mig.: Albert Gurrea, David Cepeda, Javi Santolalla, Biel Fornés, Sergi Cabré, Álex Castilla

Dav.: Joan Vázquez, Érik Pérez, Víctor García
VILANOVA
20
Luri Sorroche
(sense equip, exSitges)
Port.: Albert Alfonso (Valls), Héctor Fernández (Juvenil)

Def.: Javi Boza (Gavà), Dani Gutiérrez (Cerdanyola Juv.), Ivan Torres (At. Vilanova), Arlès Gordillo (Juvenil), Manu Muñoz (Penya Jove)

Mig.: Álex Frutos i Adam Maftouh (Sitges), Víctor Fernández (At. Vilafranca)

Dav.: Jan Casas (At. Vilafranca), Jean Marco Mormeneo (Sitges), Marc López (Juvenil), Sergio Ximénez (At. Vilanova), Marcel Álvaro (torna a jugar)
Édgar Doblas, Alejandro Pascua i David Gómez (Sitges), Éric González (San Mauro), Roger Peña (Martorell), Víctor Miranda, Mario Méndez, Alexander Pacheco, Toni Escribano, Amir González, Dani AntolínezPort.: –

Def.: Àlex Saldaña, Aleix Semur

Mig.: Oriol Codina, Matty Clewley

Dav.: Jair Fernández