Copa Catalunya Absoluta 2019

Campió

CE L'HOSPITALET

FINAL

Data - Hora
Camp
Partit
Res.
Incidències
09/10/2020 18h.
Olímpic Terrassa
Llagostera
0-0
3-4 (p.p.)

SEMIFINALS

Data - Hora
Camp
Partit
Res.
Incidències
27/11/2019 20h.
Municipal Llagostera
Llagostera - Prat
2 - 1
Sascha (68') i Sergio Cortés (75') / Pedro Bravo (57')
27/11/2019 18h.
Estadi de L'H
L'Hospitalet - Badalona
2 - 2
Salinas (36') i (46') / Hugo (11') i Abel Suárez (18'). 4-5 Per penaltis

QUARTS DE FINAL

Data - Hora
Camp
Partit
Res.
Incidències
30/10/2019 12h.
Sagnier
Prat - Nàstic
1 - 0
Arjona (83')
h.
LLAGOSTERA, L'HOSPITALET I BADALONA, EXEMPTS

TERCERA ELIMINATÒRIA - VUITENS DE FINAL

Data - Hora
Camp
Partit
Res.
Incidències
17/08/2019 19h.
Xexi Ramon
Vilassar - Llagostera
1 - 2
Eloi Pena (48') / Kuku (P. 18') i Sascha (85')
17/08/2019 20h.
Les Grases
Santfeliuenc - L'Hospitalet
0 - 1
Soler (29')
18/08/2019 19h.
Prada de Moles
Andorra - Prat
0 - 1
Raíllo (49')
18/08/2019 20h.
Feliu i Codina
Horta - Badalona
0 - 2
Robert Simón (51') i Chema Moreno (92')

SEGONA ELIMINATÒRIA - 16ens DE FINAL

Data - Hora
Camp
Partit
Res.
Incidències
10/08/2019 19h.
Sagnier
Prat - Cornellà
1 - 1
Moha (64') / Leo Ramírez (67' P) // 4-1 als penaltis
10/08/2019 20h.
Les Grases
Santfeliuenc - Sabadell
1 - 1
Joserra (65' P) / Adri Cuevas (29') // 6-5 als penaltis
10/08/2019 20h.
Nou Municipal
FE Grama - Badalona
1 - 1
Óscar Muñoz (75') / Robusté (90'+3) // 4-5 als penaltis
11/08/2019 19h.
Prada de Moles
Andorra - Lleida Esportiu
1 - 0
Ernest Forgas (77')
11/08/2019 19h.
Xevi Ramon
Vilassar - Espanyol B
1 - 0
Javi Eslava (49')
11/08/2019 19h.
Municipal Llagostera
Llagostera - Sant Andreu
1 - 0
Kuku (89' P)
11/08/2019 20h.
Estadi de L'H
L'Hospitalet - Castelldefels
5 - 0
Christian Alfonso (14' i 43' P), Méndez Canario (36' P), Miquel Ripoll (48' P i 73')
13/10/2020 18h.
-
HORTA, EXEMPT

PRIMERA ELIMINATÒRIA - 32ens DE FINAL

Data - Hora
Camp
Partit
Res.
Incidències
02/08/2019 20h.
Guinardó
Martinenc - Espanyol B
0 - 2
Moha (11' i 34'), Damià (90'+2)
03/08/2019 19h.
Municipal Ascó
Ascó - Sabadell
0 - 2
Jurgi (28') i Édgar Hernández (86')
03/08/2019 20h.
Nou Municipal
FE Grama - Figueres
0 - 0
3-0 als penaltis
03/08/2019 20h.
Estadi de L'H
L'Hospitalet - Barcelona B
0 - 0
4-3 als penaltis
04/08/2019 19h.
Xevi Ramon
Vilassar - Granollers
1 - 0
Granero (92')
04/08/2019 19h.
Nou Sardenya
Europa - Llagostera
1 - 1
Josa (84') / Eric (51') // 2-4 als penaltis
04/08/2019 19h.
Fontetes
Cerdanyola - Lleida Esportiu
1 - 3
David (37') / César Soriano (20'), Eneko (83') i Joanet (86')
04/08/2019 19h.
Els Canyars
Castelldefels - Santboià
2 - 0
Pedro Bilbao (4') i Alan (29')
04/08/2019 20h.
Feliu i Codina
Horta - Olot
3 - 1
Brian López (34'), Mateo (42'), Xavi Manrique (74') / Blázquez (79')
04/08/2019 20h.
Ca N'Anglada
San Cristóbal - Santfeliuenc
0 - 0
6-7 als penaltis
04/08/2019 20h.
Narcís Sala
Sant Andreu - Peralada
0 - 0
8-7 als penaltis
06/08/2019 19h.
Prada de Moles
Andorra - Terrassa
2 - 1
Adrià Vilanova (45'), Moha Keita (62') / Pelegrín (56')
07/08/2019 19h.
L'Energia
Sants - Badalona
1 - 1
Juli (51') / Hugo (45') // 6-7 als penaltis
07/08/2019 19h.
Municipal Vilafranca
Vilafranca - Cornellà
0 - 0
4-5 als penaltis