logo

Futbol d’Estiu Agost 2019 (1 al 15)

Publicat per: redaccio 8 de juliol de 2019


FutbolCatalunya us ofereix l’agenda de partits de futbol de pretemporada, ja sigui amistosos o corresponents a tornejos. No s’inclouen els partits oficials, com ara Copa Catalunya o la Lliga, que podeu consultar a les seccions corresponents del nostre web.

Per evitar una massificació de partits, es contemplen només aquells en què hi intervinguin clubs de Segona B (catalans), Tercera Divisió i Primera Catalana.

 

Si ens voleu ajudar en la confecció d’aquesta secció (esmenant errades, donant resultats, informant de golejadors...), ens podeu enviar un correu electrònic a redaccio@futbolcatalunya.com i ho farem constar quan ens arribi.

Moltes gràcies per la vostra col·laboració!

PARTITS DE L'1 AL 15 D'AGOST
Data - Hora Partit Res. Gols / Incidencies
1 (18.00) Granollers - Martinenc 0-0 XXXIV Torneig d'Històrics - Grup 4 (a 45') // Penaltis 0-3
1 (19.00) L'Hospitalet - Granollers 0-1 XXXIV Torneig d'Històrics - Grup 4 (a 45') // Oriol Molins (24')
1 (20.00) L'Hospitalet - MARTINENC 1-2 XXXIV Torneig d'Històrics - Grup 4 (a 45') // Steve (29') / Jan Lladó (19' P) i Steve (24' en pròpia porta)
3 (16.30) BADALONA - Vilafranca 3-1 XXXIV Torneig d'Històrics - Semifinal // Hugo Esteban (1' i 39'), Chema Moreno (15') / Xavi Civil (63').
3 (18.30) TERRASSA - Martinenc 1-1 XXXIV Torneig d'Històrics - Semifinal // Sergi Arranz (25' / Lucas Viña (12' PP) - Penaltis 4-2
3 (19.00) Vilassar Mar - Sants 2-0 Roger Ligero (33' i 50')
3 (19.00) Vilanova - PRAT 2-3 Trofeu Festa Major // Ivan Torres (29'), Adri Alonso (42' P) / Pedro Bravo (18'), Moha (44') i Raíllo (76' P)
3 (19.00) Esplais - L'Escala 0-14 Jam Baldeh (9', 19' i 44'), Ayoub (25' i 42') Óscar Pedroza (30'), Ignasi Massó (48', 51' i 85'), Uri Sala (58'), Chami (64' ,68' i 78') i Lluis Baldeh (65')
3 (19.00) Mercantil Juv. A - Sabadell Nord 3-1 Gerbolés (19'), Keita (69'), Aitor (81' P) / Álex Sánchez (75' P)
3 (19.00) FARNERS - Lloret 4-3 XL Torneig La Selva // Carballal (30'), Òscar Parcet (35'), Riki Solà (45'), Xavi Martínez (89') / Fran Chamizo (3'), Marc Vilà (41') i Peke (64')
3 (19.30) Cornellà Juv. A - Viladecans 0-0 -
3 (19.30) Valls - Pobla Mafumet 0-1 Bernat Guiu (78')
3 (19.30) El Catllar - At. Valls 6-0 Rabassó (12' i 42'), Marc Vadillo (21'), Jaime Pedra (34' i 39') i aaron Oruj (79')
3 (20.30) Nàstic - ZARAGOZA 2-3 XI Trofeu Ciutat de Tarragona // Pol Ballesteros (71') i Roger Brugué (76') / Luis Suárez (74'), Javi Ros (86') i Lasure (90')
3 (20.30) Cadaqués - Banyoles 0-3 Marc Bech (18'), Marc Viadé (31') i Adrià Casanova (65')
3 (20.30) Tossa - Llagostera B 1-2 Ivan Molina (2') / Alberto (34') i Ousmane (68')
4 (10.45) Girona B - Sant Jaume Llierca 2-0 Noah (3') i Guillem Naranjo (65')
4 (18.00) Badalona - TERRASSA 1-2 XXXIV Torneig d'Històrics -Final // Robert Simon (55') / David Virgili (82') i Lucas Viña (89')
4 (18.30) Tona - Prat 0-1 Trofeu Festa Major // Raíllo (73')
4 (19.00) Sant Miquel de Fluvià - La Jonquera Susp. No es juga per manca d'efectius de l'equip local
4 (19.00) Cervera - Mollerussa 0-8 Albert Belgado (5'), Álvaro Muñoz (35'), Òscar Canadell (59'), Marc Soldevila (62'), Jofre Graells (73' i 88'), Putxi (86') i Edu Barón (87').
4 (20.00) Alcarràs - Lleida Esportiu Juv. A 1-1 Joel Jané (88') / Enric (40' P)
4 (20.00) El Catllar - Segur 2-2 Jordi Prades (24' P), Rabassó (35') / Ferrín (50') i Rafa Ribeiro (81')
6 (19.00) Espanyol B - Nàstic 2-1 Moha (37' P i 47) / Roger Brugué (39')
7 (19.00) Gandesa - Pobla Mafumet 0-3 Cissé (29'), Óscar Sanz (42') i Sergio Montero (69')
7 (19.30) San Cristóbal - Santboià 3-2 Ruy Gama (14'), Tom Diawara (28', Éric Zárate (67') / Edu Esteban (77') i Olid (78')
7 (19.30) L'Escala - Barcelona B 0-3 Mingueza (10'), Kike Saverio (44') i Vilarrasa (85')
7 (19.30) Granollers - Europa 4-1 Muñoz (1', 69' i 71'), Castillo (38') / Albert Martí (62')
7 (20.00) Palamós - Olot 2-1 Adri Salas (19' i 58') / Xumetra (27' P)
7 (20.00) Llagostera - Sabadell 1-2 Kuku (3') / Édgar Hernández (52' i 63')
7 (20.00) Prat - Castelldefels 3-1 Jon (8'), Toni Larrosa (30'), Pedro Bravo (81') / Isaac Padilla (66')
7 (20.00) Santfeliuenc - Can Vidalet 1-1 Romo (76¡ P) / Pau Guardia (56')
7 (20.00) Mollerussa - Andorra 0-0 Amistós al camp Ramon Farrús (Lleida)
7 (20.00) Llagostera B - Bescanó 2-4 Amistós a Santa Cristina d'Aro // Monsif (50' i 76') / Noah (16'), Tarifa (65'), Arnau Vilaró (66') i Gerard Muñoz (80')
7 (20.00) La Jonquera - Navata 6-1 Sergio Moreno (4', 35' i 40'), Lucas Ruiz (26'), Steven García (42'), Carlos Salva (88') / Ismail (15')
7 (20.00) Manlleu - EF Bosc de Tosca 1-0 Raúl Campayo (76')
7 (20.00) Cerdanyola - Viladecans 2-2 Javi López (13' i 22') / Sergi Serés (28' i 29')
7 (20.00) Pobla Mafumet B - Valls 2-5 Navarrete (23'), Álex López (36') / Figo (11' i 39'), Albert Plana (27'), Ramon Miranda (67¡) i Éric Martí (78')
7 (20.00) Roses - Figueres 0-3 Sergio Álvarez (10') i César Bicker (46' i 59')
7 (20.00) Nàstic Juv. A - Horta 3-2 Roman Grygoriv (8'), Marc Grau (44'), Óscar Grela (70') / Luis Gaudioso (35' P) i David Bauli (46')
7 (20.30) Sant Jaume Llierca - Banyoles 2-1 Roger Cervera (51'), Oriol Puignau (82') / Pol Bastidas (2')
7 (20.30) Fraga - EFAC Almacelles 4-2 César (16', 37' i 81'), Quibus (76') / Adrián Luna (33') i Gauso (86')
7 (20.30) Lloret - Llagostera Juv. A 3-1 Peke (46' P), Raúl Álvarez (52'), Marc Vilà (81') / Joan Arxer (24')
8 (19.30) Olot - Huesca 0-0 Partit a benefici de Càritas Garrotxa
8 (20.00) Sant Cugat Sesgarrigues - Vilafranca 0-6 Oriol Boada (17' i 27'), Ramon Sardà (23' i 59'), Adrià Parra (34') i Juan Felipe (40')
9 (20.00) Nàstic - Girona 1-1 Lolo Pla (89') / Choco Lozano (17')
10 (18.30) Vilafranca - Valls 3-1 Civil (4'), Carlos Barrios (70'), Oriol Boada (80') / Albert Plana (58')
10 (18.30) Vilanova - Sants 2-2 Sebas (32'), Totti (76') / Pau Gené (44') i Marçal (71')
10 (18.45) Figueres Juv. A - La Jonquera 0-0 -
10 (19.00) Parets . Manresa 2-1 Carles Ferrés (29'), Sergio Sánchez (37') / Joel Méndez (67')
10 (19.00) Llagostera B - Cassà 4-1 Monsif (53', 73' i 86'), David López (79') / Àlex Devia (16')
10 (19.00) Sant Julià de Vilatorta - Manlleu 1-1 Partit jugat sense àrbitres per un problema amb les mutualitats federatives dels jugadors // ?????? / David López
10 (19.00) Can Gibert - Lloret 1-2 Gabriel Díaz (23') / Raúl Álvarez (5') i Peque (75')
10 (19.00) Igualada - Pobla Mafumet 3-2 Franco (27'), Martí Just (61' i 62') / Sergi Caballero (25') i Sergio Montero (27')
10 (19.00) Vilassar Mar - LLAGOSTERA 1-2 XXIV Memorial Tèfano // Soufiane (37') / Gil Muntadas (24' P) i Abel (69')
10 (19.00) Ascó - Lleida Esportiu B 4-0 Marcel Messeguer (9' i 16'), Ricky Nogueira (40') i Ñoño (63')
10 (19.00) Nàstic Juv. A - El Catllar 3-1 Óscar Grela (15' i 39'), Marcel (29') / Denis Coch (36')
10 (19.30) Argentona - Vic 2-5 Edu Benedito (21') Cristian (30' / Ignasi Armengou (13'), Jairo Torné (17'), Marc Vilajosana (60'), Marc Pilar (80') i Peque (88' P)
10 (19.30) Cardedeu - Montañesa 2-3 Óscar (12'), Fermín (88') / Álex Alba (1'), Maldonado (21') i Arimany (90'+1)
10 (20.00) Palamós - Terrassa 2-3 Toni Rosell (40'), Pere Espuña (49') / Jordi López (15'), Jaume Pascual (42') i Albert López (50')
10 (20.00) Guineueta - Vista Alegre 3-2 Eric Díaz (17' i 26'), Froy (67') / Iván Peralta (66' i 77')
10 (20.00) L'Hospitalet - Can Vidalet 1-1 Salinas (53') / Marc Marbà (38')
10 (20.00) Sant Ildefons - Júpiter 1-0 Antonio García (70')
10 (20.00) Balaguer - EFAC Almacelles 0-3 Copa Lleida - Quarts de final, anada // Juclà (23'), Adri Luna (40') i Simo (70')
10 (20.00) Alcarràs - Borges Blanques 0-0 Copa Lleida - Quarts de final, anada
10 (20.00) L'Escala - Peralada 2-4 Argi (11'), Moha Chami (21') / Iván Amoedo (34'), Xavi Ferron (44' P i 88') i Pep Piany (84')
10 (20.30) Tossa - FIGUERES 1-1 XXXVI Trofeu Vila de Tossa // Narcís Caballero (36') / Sergio Álvarez (82') // 0-2 als penaltis
11 (18.00) Llagostera B - Marca de l'Ham 3-1 Gerard Davesa (56'), Abel (76'), Sergi Resta (87') / Raúl Blanco (41')
11 (18.00) Calafell - Rubí 0-3 Héctor García (8'), Raúl Pérez (35') i Kiki (89')
11 (19.00) Artesa de Segre - Lleida Esportiu B 1-1 Copa Lleida - Quarts de final, anada // Sergi Planes (89') / Iker Cortés (18')
11 (19.00) Tàrrega - Mollerussa 2-0 Copa Lleida - Quarts de final, anada // Jony (35') i Roger Escamilla (65')
11 (19.00) Granollers - Horta 1-1 Pau Darbra (48') / Eric Rafael (12')
11 (19.00) Santboià - Girona B 1-3 Ferran Roca (70' P) / Miki Poveda (10'), Guillem Naranjo (34') i Ferran López (61')
11 (19.30) San Cristóbal - Montañesa 3-0 Junior (7'), Ruy Gama (47') i Óscar Sierra (66')
11 (19.30) Martorell - Manresa 0-2 Fran Orellana (65') i Joel Méndez (69')
11 (19.30) Sants - Europa 2-2 Sergio Navarro (6' i 40') / David Jiménez (43') i Miki Puerto (70')
11 (19.30) Vila-seca - El Catllar 1-2 Arnau Ollé (80') / Rabassó (35') i John Manrique (73')
11 (20.00) Gavà - Mataró 0-0  
11 (20.00) Viladecans - Santfeliuenc 4-2 Benja (20'), Triguero (34'), Favio Osorio (74'), Sergi Serés (88') / Jota (16' i 37')
13 (19.30) Banyoles - Barcelona B 1-3 L Torneig de l'Estany // Pol Bastidas (1') / Chumi (16'), Bena (54' PP) i Peque (59')
13 (21.30) Olot - Figueres 2-2 L Torneig de l'Estany // Xumetra (27'), Kilian (60')/ Treviño (30') i Ivan Vidal (37') // 1-3 als penaltis
14 (19.00) Villarreal B - Nàstic 0-0 -
14 (19.00) Mollerussa - LLEIDA ESPORTIU 0-3 XXII Trofeu Ciutat de Mollerussa // Pedro Martín (2' i 17') i Raúl (47')
14 (19.30) Banyoles - Olot 1-1 L Torneig de l'Estany (tercer lloc) // Moha (84') / Natalio (37') // 4-2 als penaltis
14 (19.30) Martorell - Sants 2-1 Trofeu Festa Major // Abde (38'), Balada (55') / Josele (39')
14 (19.30) Sallent - San Cristóbal 1-2 Gómez (58') / Ruy Gama (69') i Joel Sánchez (72')
14 (19.30) Nàstic Juv. A - Valls 0-0 -
14 (20.00) Sabadell - Sant Andreu 2-1 Boniquet (55'), Édgar Hernández (85') / Elhadji (15')
14 (20.00) Viladecans - Guineueta 1-3 Favio Osorio (43') / Pardo (23'), Youssef (76') i Ferran (87')
14 (20.00) Mollet - Europa Juv. A 0-2 Batalla 40') i Torrodà (52')
14 (20.00) L'Hospitalet - Cornellà 3-0 Salinas (25' i 45') i Cristian Gómez (53')
14 (20.00) Gavà - LLAGOSTERA 2-2 Trofeu Ciutat de Gavà // Joan Vázquez (17'), Ferran Esteve (32') / Sascha (47') i Pasquina (59') // 2-3 als penaltis
14 (20.00) Cardedeu - Tona 1-1 Tayeda (82') / Aleix Feixas (47')
14 (20.00) Balaguer - Ascó 0-0 -
14 (20.00) Llagostera B - Malgrat 2-2 Amistós a Santa Cristina d'Aro // Monsif (82'), Bautista (85') / Sergi García (1') i Benito (54')
14 (20.00) Caldes Montbui - Parets 2-1 Adama Sissoko (42'), Carlos Martínez (67') / Álex Calatrava (23')
14 (20.00) At. Junior - Granollers 0-1 Arnau Fortuny (32')
14 (20.00) Júpiter - Santboià Susp. -
14 (20.00) Terrassa - Jàbac Juv. A 1-0 Kilian Villaverde (5')
14 (20.30) TÀRREGA - Andorra 1-1 XXII Trofeu Ciutat de Tàrrega // Roger Escamilla (63') / Iker Goujón (22') // 5-3 als penaltis
14 (20.30) Altafulla - El Catllar 1-7 Albert (37') / Rabassó (26'), John (29', 32' i 73'), Erik (53'), Tomàs (59') i Ignasi (89')
14 (20.30) Empuriabrava - Peralada 0-4 II Memorial Iñaki Fernández Orjales 'Búfalo' // Arnau Ortiz (23'), Xavi Ferron (39'), Pime 845') i Pep Piany (49')
14 (21.00) Alcarràs - Balàfia 5-2 Pere Galcerán (36'), Edu Raya (54' P), Edu Estany (73'), Yeray (76' i 81') / Hèctor Badia (34' P i 46')
14 (21.30) BARCELONA B - Figueres 4-0 L Torneig de l'Estany (Final) // Ansu Fati (8') i Alejandro Marqués (12',. 22' i 58')
15 (17.00) Damm - Can Vidalter 0-1 Jesús (60')
15 (17.45) Agullana - LA JONQUERA 0-6 Trofeu Festa Major // Vinicius (35' i 80'), Arnau (38'), Nico Ortega (64' i 68') i Juan Simón (89')
15 (18.00) Amposta - POBLA MAFUMET 2-4 Trofeu Festa Major // Miki Torondel (67' i 80') / Vally Cissé (17'), Karim (22'), Guillermo Martí (46') i Barroso (89')
15 (18.30) Vilanova - Rubí 3-0 Adri Alonso (13'), Carlos Contreras (23') i Víctor Morillas (78')
15 (19.00) Cerdanyola - FE Grama 0-0 -
15 (19.00) MANLLEU - Manresa 1-0 Trofeu Vila de Manlleu // John Moreno (58')
15 (19.00) EUROPA - Prat 1-0 XXIV Trofeu Vila de Gràcia // David Jiménez (27')
15 (19.30) Vista Alegre - CASTELLDEFELS 0-2 Trofeu Festa Major // Kike Ramírez (2') i Padilla (69')
15 (19.30) Borges Blanques - Igualada 0-2 Pol Jato (13') i Simón (89')

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies