Twitter Facebook 20 jul. 2019

logo

Futbol d’Estiu Agost 2019 (1 al 15)

Publicat per: redaccio 8 de juliol de 2019


FutbolCatalunya us ofereix l’agenda de partits de futbol de pretemporada, ja sigui amistosos o corresponents a tornejos. No s’inclouen els partits oficials, com ara Copa Catalunya o la Lliga, que podeu consultar a les seccions corresponents del nostre web.

Per evitar una massificació de partits, es contemplen només aquells en què hi intervinguin clubs de Segona B (catalans), Tercera Divisió i Primera Catalana.

Si ens voleu ajudar en la confecció d’aquesta secció (esmenant errades, donant resultats, informant de golejadors...), ens podeu enviar un correu electrònic a redaccio@futbolcatalunya.com i ho farem constar quan ens arribi.

Moltes gràcies per la vostra col·laboració!

FUTBOL D'ESTIU- 2019 AGOST (1 al 15)
Data - Hora Partit Res. Gols / Incidencies
1 (18.00) Martinenc - Granollers - XXXIV Torneig d'Històrics - Grup 4 (a 45')
1 (19.00) Perdedor - L'Hospitalet - XXXIV Torneig d'Històrics - Grup 4 (a 45')
1 (20.00) Guanyador - L'Hospitalet - XXXIV Torneig d'Històrics - Grup 4 (a 45')
3 (17.00) Campió G. 1 - Campió G. 2 - XXXIV Torneig d'Històrics - Semifinal
3 (19.00) Campió G. 3 - Campió G. 4 - XXXIV Torneig d'Històrics - Semifinal
3 (19.00) Ascó - Sabadell - -
3 (19.00) Vilanova - Prat - -
3 (20.00) Palamós - Llagostera - -
3 (20.30) Nàstic - Zaragoza - XI Trofeu Ciutat de Tarragona
3 Farners - Lloret - -
3 Valls - Pobla Mafumet - -
3 Cadaqués - Banyoles - -
4 (18.00) Guanyadors semifinals - XXXIV Torneig d'Històrics -Final
4 (18.30) Tona - Prat - -
4 (19.00) Sant Miquel de Fluvià - La Jonquera - -
4 (20.30) San Cristóbal - Santfeliuenc - -
5 (18.30) Tona - Prat - -
7 (19.30) San Cristóbal - Santboià - -
7 (20.00) Palamós - Olot - -
7 (20.00) Granollers - Europa - -
7 (20.00) Llagostera - Sabadell - -
7 (20.00) Cornellà - Horta - -
7 (20.00) Prat - Castelldefels - -
7 Manlleu - EF Bosc de Tosca - -
7 Pobla Mafumet B - Valls - -
7 Sant Jaume Llierca - Banyoles - -
7 Cerdanyola - Viladecans - -
8 (19.30) Olot - Huesca - -
9 (20.00) Nàstic - Girona - -
10 (19.00) Parets . Manresa - -
10 (20.00) Palamós - Terrassa - -
10 (20.00) Guineueta - Vista Alegre - -
10 (20.00) L'Hospitalet - Can Vidalet - -
10 (20.00) Sant Ildefons - Júpiter - -
10 (20.30) Tossa - Figueres - XXXVI Trofeu Vila de Tossa
10 Sants - Europa - -
10 Can Gibert - Lloret - -
10 Sant Julià de Vilatorta - Manlleu - -
10 Cardedeu - Montañesa - -
10 Vilafranca - Valls - -
10 Argentona - Vic - -
10 Igualada - Pobla Mafumet - -
11 (18.30) La Jonquera - Figueres Juv. A - -
11 (19.30) San Cristóbal - Montañesa - Pendent Copa Catalunya
11 (20.00) Gavà - Mataró - -
11 Castelldefels - FE Grama - -
11 Martorell - Manresa - -
11 Calafell - Rubí - -
11 Artesa de Segre - Lleida Esportiu B - Copa Lleida - Quarts de final, anada
11 Balaguer - EFAC Almacelles - Copa Lleida - Quarts de final, anada
11 Alcarràs - Borges Blanques - Copa Lleida - Quarts de final, anada
11 Tàrrega - Mollerussa - Copa Lleida - Quarts de final, anada
13 Olot - Figueres - XLVI Torneig de l'Estany
13 Banyoles - Barcelona B - XLVI Torneig de l'Estany
14 (20.00) L'Hospitalet - Cornellà - -
14 (20.00) Gavà - Llagostera - Trofeu Ciutat de Gavà
14 (20.00) Cardedeu - Tona - -
14 (20.30) Tàrrega - Andorra - XXII Trofeu Ciutat de Tàrrega
14 Consolació - XLVI Torneig de l'Estany
14 Final - XLVI Torneig de l'Estany
14 Terrassa - Jàbac Juv. A - (per confirmar)
14 Junior - Granollers - -
14 Martorell - Sants - Trofeu Festa Major
14 Viladecans - Guineueta - -
14 Nàstic Juv. A - Valls - -
14 Júpiter - Santboià - -
15 (19.00) Manlleu - Manresa . Presentació AEC Manlleu
15 Vista Alegre - Castelldefels - Trofeu Festa Major
15 Europa - Prat - Trofeu Vila de Gràcia
15 Vilanova - Rubí - -
15 Borges Blanques - Igualada - -
15 Cerdanyola - FE Grama - -

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies