12 des. 2018

logo

Futbol d'Estiu Agost 2018 (16 al 31)

Publicat per: redaccio 16 de juliol de 2018


FUTBOL D'ESTIU - AGOST 2018 (16 al 31)
Dia i hora Partit Res. Gols / Incidències
16 (18.00) LA CAVA- Gavà 1-1 Pol Marruget 79' - Junior 64'. 5-4 als penaltis / Trofeu Festa Major La Cava
16 (20.00) Martorell - MONTAÑESA 0-0 1-2 als penaltis / Trofeu Festa Major Martorell
16 (20.00) San Juan At. Montcada - Viladecans 1-3 Diego 49' - Martí 44', Ferri 51' i Borja Esteve 85' (p)
16 (20.00) Sant Jaume Llierca - Olot 1-7 Eric Latorre 59' - Héctor Simon 8' (p), Marc Mas 40', Masó 44', Nierga 49' i 68', Barnils 74' i 88'
16 (20.00) Pobla Mafumet B - Borges Blanques 1-4 Joel 22' - Gomis 3', Joan Torné 54' i 87', Aitor Serrano 62'
16 (20.00) Argentona - Young Talent 2-2 Àlex Bautista 76', Puig 89' - Cristian 11', Josué 68'
16 (20.00) Masnou - Sant Ildefons 1-4 Marc Masip 80' - Adri Ruiz 26', Over 38', Cepeda 72' i Iker Latre 88'
16 (20.45) Guíxols - Lloret 2-2 Marc Feixas i Xavi Mora - Feliu Torrus i Roger Cunill
17 (20.30) Base Roses - Banyoles 1-5 Donat 54' - Bonevantura 30' i 60', Ferusola 31', Sala 75' i Trulls 82'
18 (18.00) Sabadell Nord - Sant Quirze 1-1 Fernández 34' - Raúl Rubio 88'
18 (18.30) EF Bosc de Tosca - Manlleu 2-1 De Cruz 40' i  Alex Darnés 58' - Juanes 26'
18 (19.00) Cambrils Unió -Barcelona Juv. 2-1 Jiménez 23' i 75' - Nils Mortimer 80'
18 (19.00) Torelló - Vic 0-6 Sadurní 20' i 32',  Verdaguer 22',  Caballé 53',  Abraham 69' i Max Morell 85'
18 (19.00) Can Vidalet . Juan XXIII 4-1 Rabanal 38', Capitán 41' i 53' i Aidan García 69' - Román 15'
18 (19.00) Vista Alegre - Marianao Poblet 2-0 Muñoz 26' i Peñas 30'
18 (19.00) Gavà - Rubí 1-3 Pau Mañé 78' - Vicente 30', Durán 62' i Estrada (p.) 68' . Segons CF Gavà, SUSPÈS Minut 83: "Final del partit després d’una baralla"
18 (19.00) Sant Ildefons - At. Vilafranca 4-0 Younes 3', Alabau 48' i 88' i Ruiz 53'
18 (19.30) Castellar - Sant Cugat 1-1 Estrada 59' - Fernández 9'
18 (19.30) At. Prat Delta - Montañesa 0-2 Calamardo 62' i Pedro García 89'
18 (19.30) Llançà - La Jonquera 1-5 Vargas 6' - Crespo 48', Masó 57', Müller 59', Barco 60' i Nech 67'
18 (19.45) Manlleu - Sabadell 3-3 Maideu 46' - Moreno 15' , Palmbaum 26' 39' i Bauta 68' i 77'
18 (20.00) Júpiter - Badalona 0-2 Chacopino 43' i Padilla 85'
18 (20.00) San Juan At. Montcada - Unif. Llefià 0-1 Isra 70'
18 (20.00) Barcelona B - Cornellà 3-1 Mújica 2' i 13' i Cucurella 43' - Medina 57'
18 (20.00) Palamós - Manresa - SUSPÈS
18 (20.30) Tossa - Llagostera B 0-1 Mario 44'
19 (17.00) Palafrugell - Llagostera B 0-1 Monsif 42'
19 (17.00) Sant Andreu At. - Gavà 2-5 Mello 62' i  70' - Euge 11', Robert Ferrer 58', Junior 71' i 76' Morata 87'
19 (17.30) Tona - Viladecans 0-2  Martí Ramos 13' i Iván García 92'
19 (18.00) Vic - L'Hospitalet 0-1 Cristian Alfonso 81' / Es juga a l'Estadi Torras i Bages
19 (18.00) Unif. Bellvitge - Vilanova 0-5 Morillas 10', Valldosera 12', Vall 16', Pujol 72' i Sarrias 80'
19 (18.30) Lloret - Premià 6-0 Serralunga 3', Aparicio 20', 62' i 89', Cunilla 39' i Majó 85'
19 (19.00) Argentona - Parets 0-1 Pol Collado 82'
19 (19.00) Martorell - Sant Cugat 0-0 -
19 (19.00) Mataró - Vilassar Mar 2-2 4-5 als penaltis/ Trofeu Lluró
19 (19.00) Tàrrega - Lleida Esp. Juv. 0-1 Eneko 65'
19 (19.00) Mollet - Guineueta 0-2 Yossef 7' i Andy 18' / Trofeu Ciutat de Mollet
19 (19.00) Badalona - Peralada 2-2 Isaac Padilla 23' i Boniquet 30' - Arimany 47' i Sony 59'
19 (19.00) Guissona - Igualada 1-3 Pablo 53' - Martí Just 29', 30'  i 50'
19 (19.30) Castellar - Júpiter 0-1 Corominas 25'
19 (20.00) Espanyol B -Sabadell 1-2 Sabater 10' - Angel Martínez 23' i Gato 54'
19 (20.00) EFAC Almacelles - Borges Blanques 1-2 Llobet (p.p) 85' - Torné 46' i Llobet 75' Copa Lleida, semifinal a partit únic
19 (20.00) Mollerussa- Linyola 3-0 Puigros 19', Raya 80' i Clivillé 86' - Copa Lleida, semifinal a partit únic
20 (21.00) Joanenc - Manresa 0-2 Copa Cor de Catalunya
22 (20.00) Lleida Esportiu - Andorra 4-1 Marc Martínez 38' i (p.) 40', Adrià Gené 71' i Pedro Martín (p.) 85' / Aláez 65' / II Trofeu Emili Vicente
22 (20.00) L'Escala- Sant Andreu 3-1 Jam 91' i Carlos Martínez 68' -
22 (20.00) Viladecans - Martorell 3-1 Rober 2', Eric Pérez 4' i Roger García (p.) 83' -
22 (20.00) Sabadell Nord - Santfeliuenc 3-6 Dani Muela 8', 23' i Jairo 39' - Valdés 15', Josele 34', Ferran (2, 1 p.) 46' i 57, Paredes 53' i David 69'
22 (20.00) Can Vidalet - Gavà 4-0 Wilder 55', Rabanal  57' i 89' i Eslava 87'
22 (20.30) Sant Cugat - Sant Ildefons 0-2 Víctor García 60' i Younes 74'
22 (20.30) Guineueta - Ripollet 1-3 Ferran Sánchez 89'- Amate 27', Silvestre 58' i 81'
22 (20.30) Tossa - Palamós 0-1 Raúl Alvarez 85'
23 (19.30) Rapitenca- Reus juvenil 1-0 Dilla 18'
23 (20.00) Rubí - Montañesa 0-0 -
23 (20.30) Lleida juvenil- Almacelles 2-1 Iago Díaz 13' i Armero 28' - Amine 35' / 3 x 1
23 (20.30) Juneda- EFAC Almacelles 1-4 Masbernat 12' - Canadell (p.) 35' i Enric Bosch 9', 32' i 43' /  3 x 1
23 (20.30) Juneda- Lleida juvenil 1-0 Oriol Masbernat 36' /  3 x 1
23 (21.00) Agramunt- Tàrrega 2-4 Figuera 37' i Ribera 81' - Vargas 2', Cayola 18', Rius 21' i Jofre Graells 60'
23 (21.00) Solsona- Manresa 2-1 ??? - / Copa Cor de Catalunya
25 (16.30) Manresa - EF Tàrrega 10-0 Kande 4', Alex 6' i 52', Quevedo 7', 13', 16' i 31', Muñoz 37' i Zafra 56' i 57'
25 (18.00) Sant Jaume Llierca - La Jonquera 1-1 Mohamed 15' - Joel Crespo 81'
25 (19.00) Andorra - Mataró 2-2 -
25 (20.00) Vista Alegre - Sant Cugat 1-0 Fran Orellana 24'
25 (20.00) Vilassar Mar - Malgrat 2-3 Martín 13' i Marc 30' -  Esqueu 4', Mohamed 62' i Waggeh 86'
25 (20.00) Unificació Bellvitge - Montañesa 1-2 Amador 6' - Eric 83' i Omar Balde 87'
25 (18.00) Girona Juv. A - Lloret 0-0
26 (18.00) Igualada - Vic 1-1 Martí Just - Max Morell 52'
26 (19.00) Sant Cugat - Sant Quirze 0-1 -
26 (19.00) Gavà - Montcada 1-0 Juan Diego 67' / Amistós a Can Torelló
26 (19.00) Guineueta - Viladecans 0-2 Ivan Peralta 51' i Roger García 67'
26 (19.00) Vilassar Mar - Unif. Bellvitge 1-1 -
26 (20.00) Can Vidalet - Martorell 2-1 Aidan García 40' i Capitán 78' - Abdallahi 10'
26 (20.00) Manresa - Sant Julià 0-0 Festa Major Manresa
26 (20.00) Ripollet - Montañesa 0-0 -
26 (20.00) Rubí - Castellar 7-1 Bermúdez 25' i 60', Estrada 38', López 41', Gurrea 48', Campos 55' i 76' - Arias 87'
28 (19.00) Besòs Baró Viver - FE  Grama 3-3 - Llorenç Genesca, Sergi Duarte i Alex Campos
28 (20.00) Can Vidalet - Europa 1-0 Aniol 59'
29 (20.30) Marianao Poblet- Martinenc 0-1 Javi Sánchez 9'
29 (20.30) Vidrerenca - Lloret 0-4 -

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com