27 març 2019

logo


Jornada 1 - 02-09-2018

31-08-2018 21:30 Alcarràs B 3 - 1 Artesa Lleida
01-09-2018 17:00 Aitona 2 - 0 Puigvertenc
02-09-2018 12:00 Benavent 2 - 3 Soses
02-09-2018 16:00 At Alpicat B 1 - 3 Sp. Pinyana
02-09-2018 17:15 At. Almacelles 5 - 0 Les
02-09-2018 17:30 Vilanova de la Barca 0 - 4 Sudanell
02-09-2018 18:30 Alguaire 4 - 2 Golmés
02-09-2018 18:30 Arbeca 2 - 4 Rosselló
02-09-2018 19:00 Pardinyes 3 - 0 La Granja

Jornada 2 - 09-09-2018

08-09-2018 17:00 Les 0 - 3 Alcarràs B
08-09-2018 18:00 Soses 4 - 1 At Alpicat B
09-09-2018 12:00 Artesa Lleida 0 - 2 Pardinyes
09-09-2018 16:00 Rosselló 2 - 3 Benavent
09-09-2018 16:00 Sp. Pinyana 1 - 0 Aitona
09-09-2018 17:00 Puigvertenc 1 - 0 At. Almacelles
09-09-2018 17:15 La Granja 1 - 3 Alguaire
09-09-2018 17:30 Golmés 2 - 3 Vilanova de la Barca
24-10-2018 22:00 Sudanell 2 - 1 Arbeca

Jornada 3 - 16-09-2018

15-09-2018 17:00 Alcarràs B 2 - 5 Puigvertenc
16-09-2018 12:00 Benavent 2 - 3 Sudanell
16-09-2018 16:00 At Alpicat B 3 - 1 Rosselló
16-09-2018 17:00 At. Almacelles 1 - 2 Sp. Pinyana
16-09-2018 17:00 La Granja 2 - 1 Artesa Lleida
16-09-2018 17:30 Arbeca 0 - 1 Golmés
16-09-2018 18:00 Pardinyes 5 - 1 Les
16-09-2018 18:30 Soses 3 - 0 Aitona
16-09-2018 18:30 Alguaire 3 - 2 Vilanova de la Barca

Jornada 4 - 23-09-2018

22-09-2018 16:00 Soses 0 - 0 At. Almacelles
22-09-2018 17:00 Les 2 - 0 La Granja
23-09-2018 16:00 Rosselló 1 - 2 Aitona
23-09-2018 16:30 Vilanova de la Barca 3 - 1 Arbeca
23-09-2018 17:00 Artesa Lleida 0 - 2 Alguaire
23-09-2018 17:00 Puigvertenc 2 - 2 Pardinyes
23-09-2018 17:00 Sp. Pinyana 2 - 1 Alcarràs B
23-09-2018 17:00 Sudanell 3 - 0 At Alpicat B
23-09-2018 17:30 Golmés 2 - 2 Benavent

Jornada 5 - 30-09-2018

29-09-2018 17:00 Alcarràs B 1 - 2 Soses
29-09-2018 17:00 Aitona 0 - 3 Sudanell
29-09-2018 18:00 Vilanova de la Barca 2 - 2 Benavent
30-09-2018 16:00 At Alpicat B 1 - 2 Golmés
30-09-2018 16:30 At. Almacelles 3 - 0 Rosselló
30-09-2018 17:00 Artesa Lleida 2 - 1 Les
30-09-2018 17:00 La Granja 2 - 3 Puigvertenc
30-09-2018 17:00 Alguaire 4 - 2 Arbeca
30-09-2018 18:00 Pardinyes 1 - 2 Sp. Pinyana

Jornada 6 - 07-10-2018

06-10-2018 16:00 Soses 2 - 0 Pardinyes
06-10-2018 16:15 Les 1 - 5 Alguaire
06-10-2018 17:00 Rosselló 1 - 4 Alcarràs B
07-10-2018 16:00 Golmés 3 - 2 Aitona
07-10-2018 16:00 Arbeca 1 - 3 Benavent
07-10-2018 16:45 Sudanell 5 - 1 At. Almacelles
07-10-2018 17:00 Vilanova de la Barca 2 - 4 At Alpicat B
07-10-2018 18:00 Puigvertenc 3 - 2 Artesa Lleida
07-10-2018 18:00 Sp. Pinyana 4 - 0 La Granja

Jornada 7 - 14-10-2018

12-10-2018 12:00 Alcarràs B 1 - 6 Sudanell
13-10-2018 16:00 At Alpicat B 2 - 0 Arbeca
13-10-2018 17:15 Les 1 - 5 Puigvertenc
14-10-2018 12:00 Alguaire 1 - 1 Benavent
14-10-2018 16:00 La Granja 1 - 7 Soses
14-10-2018 16:00 Rosselló 2 - 1 Pardinyes
14-10-2018 17:00 Artesa Lleida 4 - 2 Sp. Pinyana
18-10-2018 21:30 Vilanova de la Barca 2 - 3 Aitona
01-11-2018 16:30 At. Almacelles 1 - 0 Golmés

Jornada 8 - 21-10-2018

20-10-2018 16:00 Soses 3 - 1 Artesa Lleida
20-10-2018 18:30 At Alpicat B 1 - 2 Benavent
21-10-2018 16:00 Arbeca 5 - 1 Aitona
21-10-2018 16:00 Golmés 4 - 3 Alcarràs B
21-10-2018 16:00 Rosselló 2 - 2 La Granja
21-10-2018 16:00 Puigvertenc 1 - 1 Alguaire
21-10-2018 16:00 Sp. Pinyana 3 - 1 Les
21-10-2018 16:30 Vilanova de la Barca 0 - 2 At. Almacelles
21-10-2018 17:15 Sudanell 5 - 1 Pardinyes

Jornada 9 - 28-10-2018

27-10-2018 16:00 Puigvertenc 2 - 0 Sp. Pinyana
27-10-2018 16:15 Les 0 - 2 Soses
27-10-2018 17:00 Alcarràs B 1 - 1 Vilanova de la Barca
27-10-2018 18:00 At. Almacelles 3 - 2 Arbeca
28-10-2018 12:00 Alguaire 3 - 2 At Alpicat B
28-10-2018 12:30 Artesa Lleida 2 - 1 Rosselló
28-10-2018 16:00 La Granja 0 - 2 Sudanell
28-10-2018 17:00 Pardinyes 3 - 0 Golmés
22-11-2018 21:30 Aitona 1 - 1 Benavent

Jornada 10 - 04-11-2018

03-11-2018 16:00 Soses 1 - 0 Puigvertenc
03-11-2018 16:00 At Alpicat B 1 - 2 Aitona
04-11-2018 12:00 Benavent 3 - 2 At. Almacelles
04-11-2018 16:00 Sp. Pinyana 0 - 1 Alguaire
04-11-2018 16:00 Rosselló 1 - 0 Les
04-11-2018 16:00 Sudanell 1 - 0 Artesa Lleida
04-11-2018 16:00 Golmés 0 - 1 La Granja
04-11-2018 16:00 Vilanova de la Barca 1 - 1 Pardinyes
04-11-2018 16:00 Arbeca 2 - 1 Alcarràs B

Jornada 11 - 11-11-2018

10-11-2018 16:00 Les 0 - 6 Sudanell
10-11-2018 16:30 Alcarràs B 1 - 3 Benavent
11-11-2018 16:00 Puigvertenc 1 - 1 Rosselló
11-11-2018 16:00 Artesa Lleida 1 - 0 Golmés
11-11-2018 16:00 La Granja 3 - 5 Vilanova de la Barca
11-11-2018 16:00 Alguaire 2 - 0 Aitona
11-11-2018 16:30 Pardinyes 5 - 2 Arbeca
11-11-2018 16:30 Sp. Pinyana 2 - 1 Soses
11-11-2018 16:30 At. Almacelles 2 - 4 At Alpicat B

Jornada 12 - 18-11-2018

17-11-2018 16:00 Soses 1 - 2 Alguaire
17-11-2018 16:00 At Alpicat B 3 - 1 Alcarràs B
17-11-2018 17:00 Aitona 1 - 2 At. Almacelles
18-11-2018 12:00 Benavent 2 - 0 Pardinyes
18-11-2018 15:30 Sudanell 4 - 0 Puigvertenc
18-11-2018 16:00 Golmés 3 - 1 Les
18-11-2018 16:00 Vilanova de la Barca 2 - 1 Artesa Lleida
18-11-2018 16:00 Arbeca 6 - 3 La Granja
18-11-2018 16:00 Rosselló 0 - 0 Sp. Pinyana

Jornada 13 - 25-11-2018

24-11-2018 15:30 Les 3 - 2 Vilanova de la Barca
24-11-2018 16:00 Rosselló 1 - 4 Soses
24-11-2018 16:30 Alcarràs B 3 - 2 Aitona
25-11-2018 16:00 Alguaire 2 - 0 At. Almacelles
25-11-2018 16:00 Sp. Pinyana 0 - 2 Sudanell
25-11-2018 16:00 Puigvertenc 2 - 0 Golmés
25-11-2018 16:00 Artesa Lleida 2 - 1 Arbeca
25-11-2018 16:00 La Granja 0 - 5 Benavent
25-11-2018 18:00 Pardinyes 0 - 0 At Alpicat B

Jornada 14 - 02-12-2018

01-12-2018 16:00 At Alpicat B 6 - 0 La Granja
01-12-2018 16:00 Aitona 1 - 1 Pardinyes
02-12-2018 12:00 Benavent 3 - 0 Artesa Lleida
02-12-2018 15:30 Sudanell 2 - 0 Soses
02-12-2018 15:30 Arbeca 1 - 1 Les
02-12-2018 16:00 Rosselló 1 - 3 Alguaire
02-12-2018 16:00 Golmés 4 - 0 Sp. Pinyana
02-12-2018 16:00 Vilanova de la Barca 0 - 2 Puigvertenc
02-12-2018 16:00 At. Almacelles 1 - 3 Alcarràs B

Jornada 15 - 16-12-2018

15-12-2018 16:00 Soses 3 - 0 Golmés
16-12-2018 12:00 Alguaire 2 - 3 Alcarràs B
16-12-2018 12:10 Benavent 8 - 1 Les
16-12-2018 15:30 La Granja 0 - 5 Aitona
16-12-2018 16:00 Pardinyes 3 - 2 At. Almacelles
16-12-2018 16:00 Rosselló 1 - 2 Sudanell
16-12-2018 16:00 Artesa Lleida 0 - 2 At Alpicat B
16-12-2018 16:00 Sp. Pinyana 2 - 1 Vilanova de la Barca
16-12-2018 16:00 Puigvertenc 2 - 2 Arbeca

Jornada 16 - 23-12-2018

22-12-2018 16:00 At Alpicat B 3 - 0 Les
22-12-2018 16:00 Aitona 2 - 2 Artesa Lleida
22-12-2018 16:30 Alcarràs B 3 - 5 Pardinyes
23-12-2018 12:00 Benavent 1 - 1 Puigvertenc
23-12-2018 15:30 Arbeca 3 - 2 Sp. Pinyana
23-12-2018 16:00 Alguaire 4 - 2 Sudanell
23-12-2018 16:00 Golmés 3 - 4 Rosselló
23-12-2018 16:00 Vilanova de la Barca 2 - 1 Soses
25-01-2019 21:00 At. Almacelles 4 - 0 La Granja

Jornada 17 - 13-01-2019

12-01-2019 16:00 Soses 4 - 2 Arbeca
13-01-2019 15:30 Sudanell 3 - 0 Golmés
13-01-2019 16:00 Rosselló 3 - 3 Vilanova de la Barca
13-01-2019 16:00 Artesa Lleida 1 - 0 At. Almacelles
13-01-2019 16:00 La Granja 1 - 4 Alcarràs B
13-01-2019 16:00 Pardinyes 2 - 1 Alguaire
13-01-2019 16:00 Sp. Pinyana 0 - 2 Benavent
13-01-2019 16:00 Puigvertenc 5 - 1 At Alpicat B
13-01-2019 17:00 Aitona 5 - 1 Les

Jornada 18 - 20-01-2019

19-01-2019 15:30 Les 1 - 3 At. Almacelles
19-01-2019 16:00 Soses 0 - 1 Benavent
20-01-2019 15:30 Sudanell 1 - 0 Vilanova de la Barca
20-01-2019 16:00 Golmés 1 - 2 Alguaire
20-01-2019 16:00 Rosselló 2 - 0 Arbeca
20-01-2019 16:00 Puigvertenc 3 - 3 Aitona
20-01-2019 16:00 Sp. Pinyana 3 - 2 At Alpicat B
20-01-2019 16:00 La Granja 0 - 4 Pardinyes
20-01-2019 16:00 Artesa Lleida 1 - 4 Alcarràs B

Jornada 19 - 27-01-2019

26-01-2019 16:00 Aitona 1 - 1 Sp. Pinyana
26-01-2019 16:00 At Alpicat B 2 - 0 Soses
26-01-2019 16:10 Benavent 1 - 2 Rosselló
26-01-2019 16:30 Alcarràs B 2 - 2 Les
27-01-2019 12:00 Alguaire 3 - 0 La Granja
27-01-2019 15:30 Arbeca 1 - 3 Sudanell
27-01-2019 16:00 Vilanova de la Barca 3 - 0 Golmés
27-01-2019 16:00 Pardinyes 0 - 0 Artesa Lleida
27-01-2019 16:00 At. Almacelles 1 - 1 Puigvertenc

Jornada 20 - 03-02-2019

02-02-2019 16:00 Aitona 0 - 1 Soses
03-02-2019 16:00 Rosselló 0 - 2 At Alpicat B
03-02-2019 16:00 Sudanell 2 - 1 Benavent
03-02-2019 16:00 Golmés 0 - 0 Arbeca
03-02-2019 16:00 Vilanova de la Barca 3 - 4 Alguaire
03-02-2019 16:00 Artesa Lleida 3 - 0 La Granja
03-02-2019 16:00 Puigvertenc 3 - 1 Alcarràs B
03-02-2019 16:00 Sp. Pinyana 0 - 0 At. Almacelles
02-03-2019 15:45 Les 2 - 3 Pardinyes

Jornada 21 - 10-02-2019

09-02-2019 16:00 Aitona 1 - 0 Rosselló
09-02-2019 16:00 At Alpicat B 2 - 3 Sudanell
09-02-2019 16:30 Alcarràs B 1 - 2 Sp. Pinyana
10-02-2019 12:00 Alguaire 2 - 2 Artesa Lleida
10-02-2019 12:00 Benavent 2 - 0 Golmés
10-02-2019 16:00 Arbeca 2 - 2 Vilanova de la Barca
10-02-2019 16:00 La Granja 5 - 3 Les
10-02-2019 16:15 At. Almacelles 0 - 2 Soses
10-02-2019 18:00 Pardinyes 2 - 1 Puigvertenc

Jornada 22 - 17-02-2019

16-02-2019 15:30 Les 0 - 2 Artesa Lleida
16-02-2019 16:00 Soses 2 - 1 Alcarràs B
17-02-2019 12:00 Benavent 1 - 1 Vilanova de la Barca
17-02-2019 16:00 Arbeca 0 - 3 Alguaire
17-02-2019 16:00 Puigvertenc 6 - 0 La Granja
17-02-2019 16:00 Sp. Pinyana 2 - 2 Pardinyes
17-02-2019 16:00 Rosselló 2 - 3 At. Almacelles
17-02-2019 16:00 Sudanell 4 - 3 Aitona
17-02-2019 16:00 Golmés 3 - 7 At Alpicat B

Jornada 23 - 24-02-2019

23-02-2019 16:00 Aitona 2 - 1 Golmés
23-02-2019 16:00 At Alpicat B 6 - 2 Vilanova de la Barca
23-02-2019 16:30 Alcarràs B 3 - 1 Rosselló
24-02-2019 12:00 Benavent 5 - 2 Arbeca
24-02-2019 12:00 Alguaire 2 - 0 Les
24-02-2019 16:00 La Granja 1 - 6 Sp. Pinyana
24-02-2019 16:30 Artesa Lleida 1 - 0 Puigvertenc
24-02-2019 16:30 At. Almacelles 0 - 2 Sudanell
24-02-2019 18:00 Pardinyes 1 - 0 Soses

Jornada 24 - 10-03-2019

09-03-2019 12:00 Arbeca 3 - 1 At Alpicat B
09-03-2019 15:30 Soses 4 - 0 La Granja
09-03-2019 17:45 Aitona 0 - 0 Vilanova de la Barca
10-03-2019 12:10 Benavent 1 - 0 Alguaire
10-03-2019 16:00 Golmés 3 - 4 At. Almacelles
10-03-2019 16:00 Sp. Pinyana 0 - 2 Artesa Lleida
10-03-2019 16:15 Sudanell 8 - 0 Alcarràs B
10-03-2019 16:30 Puigvertenc 2 - 1 Les
10-03-2019 16:30 Pardinyes 2 - 1 Rosselló

Jornada 25 - 17-03-2019

16-03-2019 16:00 Les 2 - 0 Sp. Pinyana
16-03-2019 17:00 Alcarràs B 0 - 7 Golmés
17-03-2019 16:00 Alguaire 3 - 0 Puigvertenc
17-03-2019 16:30 Benavent 2 - 3 At Alpicat B
17-03-2019 16:30 At. Almacelles 4 - 1 Vilanova de la Barca
17-03-2019 17:00 Aitona 1 - 1 Arbeca
17-03-2019 17:00 Artesa Lleida 1 - 3 Soses
17-03-2019 17:00 La Granja 2 - 3 Rosselló
17-03-2019 18:30 Pardinyes 0 - 2 Sudanell

Jornada 26 - 24-03-2019

23-03-2019 16:00 Soses 7 - 1 Les
23-03-2019 16:00 At Alpicat B 1 - 2 Alguaire
24-03-2019 12:00 Benavent 2 - 2 Aitona
24-03-2019 16:00 Sp. Pinyana 4 - 1 Puigvertenc
24-03-2019 16:00 Arbeca 2 - 0 At. Almacelles
24-03-2019 16:00 Rosselló 1 - 1 Artesa Lleida
24-03-2019 16:00 Golmés 5 - 1 Pardinyes
24-03-2019 16:15 Sudanell 7 - 0 La Granja
24-03-2019 16:30 Vilanova de la Barca 0 - 1 Alcarràs B

Jornada 27 - 31-03-2019

30-03-2019 16:00 Les Rosselló
30-03-2019 17:00 Alcarràs B Arbeca
30-03-2019 17:00 Aitona At Alpicat B
31-03-2019 16:00 La Granja Golmés
31-03-2019 16:00 Alguaire Sp. Pinyana
31-03-2019 16:00 Puigvertenc Soses
31-03-2019 16:30 At. Almacelles Benavent
31-03-2019 17:00 Artesa Lleida Sudanell
31-03-2019 18:00 Pardinyes Vilanova de la Barca

Jornada 28 - 07-04-2019

06-04-2019 16:00 At Alpicat B At. Almacelles
06-04-2019 17:00 Aitona Alguaire
06-04-2019 18:00 Soses Sp. Pinyana
07-04-2019 12:00 Benavent Alcarràs B
07-04-2019 15:30 Vilanova de la Barca La Granja
07-04-2019 16:00 Arbeca Pardinyes
07-04-2019 16:00 Rosselló Puigvertenc
07-04-2019 16:00 Golmés Artesa Lleida
07-04-2019 17:00 Sudanell Les

Jornada 29 - 14-04-2019

13-04-2019 16:00 Les Golmés
13-04-2019 17:00 Alcarràs B At Alpicat B
14-04-2019 16:00 La Granja Arbeca
14-04-2019 16:00 Alguaire Soses
14-04-2019 16:00 Sp. Pinyana Rosselló
14-04-2019 16:00 Puigvertenc Sudanell
14-04-2019 16:30 At. Almacelles Aitona
14-04-2019 17:00 Artesa Lleida Vilanova de la Barca
14-04-2019 18:00 Pardinyes Benavent

Jornada 30 - 28-04-2019

27-04-2019 16:00 At Alpicat B Pardinyes
27-04-2019 17:00 Aitona Alcarràs B
28-04-2019 12:00 Benavent La Granja
28-04-2019 15:30 Vilanova de la Barca Les
28-04-2019 16:00 Arbeca Artesa Lleida
28-04-2019 16:00 Rosselló Soses
28-04-2019 16:00 Golmés Puigvertenc
28-04-2019 16:30 At. Almacelles Alguaire
28-04-2019 17:00 Sudanell Sp. Pinyana

Jornada 31 - 05-05-2019

04-05-2019 16:00 Les Arbeca
04-05-2019 17:00 Alcarràs B At. Almacelles
04-05-2019 18:00 Soses Sudanell
05-05-2019 16:00 Sp. Pinyana Golmés
05-05-2019 16:00 Puigvertenc Vilanova de la Barca
05-05-2019 16:00 Alguaire Rosselló
05-05-2019 16:00 La Granja At Alpicat B
05-05-2019 17:00 Artesa Lleida Benavent
05-05-2019 18:00 Pardinyes Aitona

Jornada 32 - 12-05-2019

11-05-2019 16:00 At Alpicat B Artesa Lleida
11-05-2019 17:00 Aitona La Granja
11-05-2019 17:00 Alcarràs B Alguaire
12-05-2019 12:00 Benavent Les
12-05-2019 15:30 Vilanova de la Barca Sp. Pinyana
12-05-2019 16:00 Arbeca Puigvertenc
12-05-2019 16:00 Golmés Soses
12-05-2019 16:30 At. Almacelles Pardinyes
12-05-2019 17:00 Sudanell Rosselló

Jornada 33 - 19-05-2019

18-05-2019 16:00 Les At Alpicat B
18-05-2019 18:00 Soses Vilanova de la Barca
19-05-2019 16:00 Sp. Pinyana Arbeca
19-05-2019 16:00 Puigvertenc Benavent
19-05-2019 16:00 Rosselló Golmés
19-05-2019 16:00 La Granja At. Almacelles
19-05-2019 17:00 Artesa Lleida Aitona
19-05-2019 17:00 Sudanell Alguaire
19-05-2019 18:00 Pardinyes Alcarràs B

Jornada 34 - 26-05-2019

25-05-2019 16:00 At Alpicat B Puigvertenc
25-05-2019 17:00 Aitona Les
25-05-2019 17:00 Alcarràs B La Granja
26-05-2019 12:00 Benavent Sp. Pinyana
26-05-2019 15:30 Vilanova de la Barca Rosselló
26-05-2019 16:00 Arbeca Soses
26-05-2019 16:00 Golmés Sudanell
26-05-2019 16:00 Alguaire Pardinyes
26-05-2019 16:30 At. Almacelles Artesa Lleida

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com