Twitter Facebook 20 jul. 2019

logo
Fiatc BarnaPorters Campus GoalKeepers


Jornada 1 - 02-09-2018

01-09-2018 17:00 Remolins Bítem 1 - 0 Rapitenca B
01-09-2018 17:00 L'Ametlla de Mar 0 - 2 Santa Bàrbara
01-09-2018 17:00 Jesús i Maria 4 - 0 Masdenverge
01-09-2018 19:00 Roquetenc 5 - 2 Sant Jaume d'Enveja
02-09-2018 16:00 Alcanar 0 - 4 Batea
02-09-2018 17:30 Corbera d'Ebre 3 - 4 Perelló
02-09-2018 18:00 La Cava 1 - 1 Flix
02-09-2018 18:00 Olímpic Móra d'Ebre 1 - 1 Godall
02-09-2018 19:00 Jesús Catalònia 2 - 1 Aldeana

Jornada 2 - 09-09-2018

08-09-2018 17:00 Santa Bàrbara 2 - 1 Remolins Bítem
08-09-2018 19:00 Rapitenca B 5 - 1 La Cava
09-09-2018 12:00 Aldeana 2 - 0 L'Ametlla de Mar
09-09-2018 17:00 Batea 1 - 0 Roquetenc
09-09-2018 17:00 Godall 4 - 0 Alcanar
09-09-2018 17:30 Corbera d'Ebre 3 - 3 Olímpic Móra d'Ebre
09-09-2018 18:00 Jesús i Maria 0 - 1 Perelló
09-09-2018 18:00 Sant Jaume d'Enveja 0 - 1 Jesús Catalònia
09-09-2018 19:00 Flix 3 - 1 Masdenverge

Jornada 3 - 16-09-2018

15-09-2018 16:30 Roquetenc 3 - 0 Godall
15-09-2018 18:00 Flix 4 - 2 Rapitenca B
15-09-2018 18:00 Jesús Catalònia 1 - 0 Batea
16-09-2018 17:00 La Cava 1 - 1 Santa Bàrbara
16-09-2018 17:00 Remolins Bítem 2 - 2 Aldeana
16-09-2018 17:00 Sant Jaume d'Enveja 2 - 3 L'Ametlla de Mar
16-09-2018 17:00 Alcanar 0 - 12 Corbera d'Ebre
16-09-2018 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 2 - 3 Jesús i Maria
16-09-2018 17:30 Perelló 3 - 2 Masdenverge

Jornada 4 - 23-09-2018

20-09-2018 21:00 Jesús i Maria 5 - 0 Alcanar
22-09-2018 17:00 Rapitenca B 4 - 2 Masdenverge
22-09-2018 18:30 Santa Bàrbara 3 - 1 Flix
23-09-2018 12:00 Aldeana 2 - 0 La Cava
23-09-2018 17:00 Sant Jaume d'Enveja 0 - 3 Remolins Bítem
23-09-2018 17:00 Batea 0 - 0 L'Ametlla de Mar
23-09-2018 17:00 Godall 2 - 1 Jesús Catalònia
23-09-2018 17:30 Corbera d'Ebre 1 - 0 Roquetenc
23-09-2018 17:30 Perelló 0 - 1 Olímpic Móra d'Ebre

Jornada 5 - 30-09-2018

29-09-2018 16:30 Roquetenc 2 - 2 Jesús i Maria
29-09-2018 17:00 L'Ametlla de Mar 0 - 0 Godall
29-09-2018 17:00 Rapitenca B 2 - 0 Santa Bàrbara
29-09-2018 18:15 Flix 2 - 2 Aldeana
29-09-2018 18:30 Jesús Catalònia 1 - 1 Corbera d'Ebre
30-09-2018 17:00 Alcanar 0 - 7 Perelló
30-09-2018 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 6 - 0 Masdenverge
30-09-2018 17:00 La Cava 2 - 1 Sant Jaume d'Enveja
30-09-2018 17:00 Remolins Bítem 1 - 2 Batea

Jornada 6 - 07-10-2018

06-10-2018 17:30 Masdenverge 0 - 2 Santa Bàrbara
07-10-2018 12:00 Aldeana 4 - 2 Rapitenca B
07-10-2018 16:30 Godall 2 - 1 Remolins Bítem
07-10-2018 17:00 Jesús i Maria 1 - 0 Jesús Catalònia
07-10-2018 17:00 Sant Jaume d'Enveja 1 - 1 Flix
07-10-2018 17:00 Batea 3 - 2 La Cava
07-10-2018 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 5 - 0 Alcanar
07-10-2018 17:30 Perelló 5 - 0 Roquetenc
07-10-2018 17:30 Corbera d'Ebre 1 - 0 L'Ametlla de Mar

Jornada 7 - 14-10-2018

12-10-2018 18:00 Rapitenca B 1 - 0 Sant Jaume d'Enveja
13-10-2018 16:30 Jesús Catalònia 4 - 1 Perelló
13-10-2018 16:30 Roquetenc 2 - 1 Olímpic Móra d'Ebre
13-10-2018 17:00 Santa Bàrbara 0 - 0 Aldeana
14-10-2018 12:00 L'Ametlla de Mar 3 - 0 Jesús i Maria
01-11-2018 16:00 Remolins Bítem 1 - 2 Corbera d'Ebre
01-11-2018 18:00 Flix 0 - 1 Batea
05-12-2018 20:30 La Cava 4 - 1 Godall
09-12-2018 12:00 Masdenverge 3 - 0 Alcanar

Jornada 8 - 21-10-2018

20-10-2018 16:00 Jesús i Maria 2 - 2 Remolins Bítem
21-10-2018 12:00 Aldeana 0 - 0 Masdenverge
21-10-2018 16:00 Perelló 3 - 0 L'Ametlla de Mar
21-10-2018 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 0 - 0 Jesús Catalònia
21-10-2018 17:00 Alcanar 1 - 3 Roquetenc
21-10-2018 17:00 Sant Jaume d'Enveja 0 - 0 Santa Bàrbara
21-10-2018 17:00 Batea 2 - 5 Rapitenca B
21-10-2018 17:00 Flix 3 - 1 Godall
05-01-2019 12:00 Corbera d'Ebre 1 - 1 La Cava

Jornada 9 - 28-10-2018

27-10-2018 16:30 Jesús Catalònia 3 - 0 Alcanar
27-10-2018 17:00 Remolins Bítem 1 - 2 Perelló
27-10-2018 17:00 L'Ametlla de Mar 0 - 3 Olímpic Móra d'Ebre
27-10-2018 17:00 Flix 4 - 3 Corbera d'Ebre
27-10-2018 17:15 Rapitenca B 7 - 1 Godall
27-10-2018 18:00 Santa Bàrbara 1 - 1 Batea
28-10-2018 12:00 Aldeana 4 - 1 Sant Jaume d'Enveja
28-10-2018 12:00 La Cava 3 - 2 Jesús i Maria
28-10-2018 12:00 Masdenverge 2 - 3 Roquetenc

Jornada 10 - 04-11-2018

04-11-2018 15:30 Perelló 2 - 2 La Cava
04-11-2018 15:45 Godall 2 - 2 Santa Bàrbara
04-11-2018 16:00 Sant Jaume d'Enveja 2 - 1 Masdenverge
04-11-2018 16:00 Batea 1 - 4 Aldeana
04-11-2018 16:00 Alcanar 2 - 5 L'Ametlla de Mar
04-11-2018 16:30 Corbera d'Ebre 3 - 3 Rapitenca B
04-11-2018 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 2 - 1 Remolins Bítem
04-11-2018 17:30 Jesús i Maria 4 - 0 Flix
04-11-2018 18:30 Jesús Catalònia 0 - 1 Roquetenc

Jornada 11 - 11-11-2018

10-11-2018 16:00 Flix 3 - 0 Perelló
10-11-2018 16:00 Masdenverge 1 - 2 Jesús Catalònia
10-11-2018 16:30 Rapitenca B 2 - 2 Jesús i Maria
10-11-2018 17:00 Santa Bàrbara 1 - 1 Corbera d'Ebre
10-11-2018 17:00 L'Ametlla de Mar 1 - 0 Roquetenc
11-11-2018 12:00 Aldeana 1 - 0 Godall
11-11-2018 16:00 Sant Jaume d'Enveja 4 - 0 Batea
11-11-2018 16:00 Remolins Bítem 14 - 1 Alcanar
11-11-2018 18:00 La Cava 7 - 1 Olímpic Móra d'Ebre

Jornada 12 - 18-11-2018

17-11-2018 16:00 Remolins Bítem 1 - 1 Roquetenc
17-11-2018 16:30 Jesús Catalònia 3 - 1 L'Ametlla de Mar
17-11-2018 17:00 Santa Bàrbara 1 - 3 Jesús i Maria
17-11-2018 17:15 Rapitenca B 4 - 2 Perelló
18-11-2018 12:00 Aldeana 0 - 0 Corbera d'Ebre
18-11-2018 16:00 Alcanar 1 - 9 La Cava
18-11-2018 16:00 Batea 4 - 1 Masdenverge
18-11-2018 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 4 - 1 Flix
18-11-2018 18:00 Sant Jaume d'Enveja 1 - 4 Godall

Jornada 13 - 25-11-2018

24-11-2018 16:00 Flix 8 - 0 Alcanar
24-11-2018 17:00 Santa Bàrbara 1 - 5 Perelló
24-11-2018 17:30 Rapitenca B 3 - 3 Olímpic Móra d'Ebre
25-11-2018 12:00 Aldeana 1 - 0 Jesús i Maria
25-11-2018 15:45 Sant Jaume d'Enveja 4 - 1 Corbera d'Ebre
25-11-2018 16:00 Batea 6 - 0 Godall
25-11-2018 16:00 Remolins Bítem 2 - 1 Jesús Catalònia
25-11-2018 16:00 Masdenverge 3 - 1 L'Ametlla de Mar
25-11-2018 16:30 La Cava 0 - 2 Roquetenc

Jornada 14 - 02-12-2018

01-12-2018 16:30 Roquetenc 1 - 5 Flix
01-12-2018 16:30 Jesús Catalònia 1 - 2 La Cava
01-12-2018 17:30 L'Ametlla de Mar 3 - 1 Remolins Bítem
02-12-2018 15:30 Godall 4 - 2 Masdenverge
02-12-2018 15:30 Perelló 1 - 1 Aldeana
02-12-2018 16:00 Jesús i Maria 5 - 1 Sant Jaume d'Enveja
02-12-2018 16:00 Alcanar 1 - 9 Rapitenca B
02-12-2018 16:30 Corbera d'Ebre 2 - 1 Batea
02-12-2018 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 1 - 1 Santa Bàrbara

Jornada 15 - 16-12-2018

15-12-2018 16:00 La Cava 1 - 0 L'Ametlla de Mar
15-12-2018 16:30 Flix 2 - 0 Jesús Catalònia
15-12-2018 17:00 Aldeana 2 - 2 Olímpic Móra d'Ebre
15-12-2018 17:00 Santa Bàrbara 5 - 1 Alcanar
15-12-2018 17:15 Rapitenca B 2 - 1 Roquetenc
16-12-2018 15:00 Masdenverge 0 - 3 Remolins Bítem
16-12-2018 15:30 Sant Jaume d'Enveja 1 - 1 Perelló
16-12-2018 16:00 Batea 3 - 0 Jesús i Maria
16-12-2018 17:00 Godall 0 - 2 Corbera d'Ebre

Jornada 16 - 23-12-2018

22-12-2018 16:00 Jesús i Maria 5 - 0 Godall
22-12-2018 16:00 Jesús Catalònia 1 - 0 Rapitenca B
22-12-2018 17:00 Roquetenc 0 - 1 Santa Bàrbara
22-12-2018 17:30 Olímpic Móra d'Ebre 1 - 1 Sant Jaume d'Enveja
22-12-2018 19:30 L'Ametlla de Mar 0 - 1 Flix
23-12-2018 11:30 Remolins Bítem 3 - 0 La Cava
23-12-2018 15:30 Masdenverge 1 - 3 Corbera d'Ebre
23-12-2018 16:00 Alcanar 1 - 5 Aldeana
23-12-2018 16:00 Perelló 4 - 1 Batea

Jornada 17 - 13-01-2019

12-01-2019 16:30 Flix 4 - 0 Remolins Bítem
12-01-2019 17:00 Santa Bàrbara 3 - 1 Jesús Catalònia
12-01-2019 17:30 Rapitenca B 1 - 3 L'Ametlla de Mar
13-01-2019 12:00 Aldeana 2 - 2 Roquetenc
13-01-2019 15:30 Sant Jaume d'Enveja 5 - 1 Alcanar
13-01-2019 15:45 Godall 1 - 3 Perelló
13-01-2019 16:00 Batea 1 - 1 Olímpic Móra d'Ebre
13-01-2019 16:00 La Cava 4 - 0 Masdenverge
13-01-2019 16:30 Corbera d'Ebre 0 - 2 Jesús i Maria

Jornada 18 - 20-01-2019

19-01-2019 16:00 Santa Bàrbara 0 - 0 L'Ametlla de Mar
19-01-2019 16:30 Flix 0 - 2 La Cava
19-01-2019 17:30 Rapitenca B 3 - 3 Remolins Bítem
20-01-2019 12:00 Aldeana 0 - 0 Jesús Catalònia
20-01-2019 15:45 Sant Jaume d'Enveja 4 - 2 Roquetenc
20-01-2019 15:45 Godall 2 - 3 Olímpic Móra d'Ebre
20-01-2019 16:00 Batea 12 - 1 Alcanar
20-01-2019 16:00 Masdenverge 1 - 3 Jesús i Maria
20-01-2019 16:30 Perelló 6 - 3 Corbera d'Ebre

Jornada 19 - 27-01-2019

26-01-2019 15:30 L'Ametlla de Mar 1 - 1 Aldeana
26-01-2019 16:30 Jesús Catalònia 4 - 2 Sant Jaume d'Enveja
26-01-2019 16:30 Roquetenc 0 - 1 Batea
27-01-2019 12:00 Masdenverge 5 - 0 Flix
27-01-2019 12:00 La Cava 0 - 1 Rapitenca B
27-01-2019 12:00 Remolins Bítem 0 - 3 Santa Bàrbara
27-01-2019 12:00 Perelló 3 - 3 Jesús i Maria
27-01-2019 12:15 Alcanar 2 - 5 Godall
27-01-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 2 - 1 Corbera d'Ebre

Jornada 20 - 03-02-2019

02-02-2019 16:30 L'Ametlla de Mar 4 - 0 Sant Jaume d'Enveja
02-02-2019 17:30 Rapitenca B 1 - 1 Flix
03-02-2019 12:00 Aldeana 0 - 4 Remolins Bítem
03-02-2019 16:00 Jesús i Maria 3 - 1 Olímpic Móra d'Ebre
03-02-2019 16:00 Masdenverge 0 - 0 Perelló
03-02-2019 16:00 Batea 2 - 0 Jesús Catalònia
03-02-2019 16:00 Godall 1 - 2 Roquetenc
28-02-2019 20:30 Santa Bàrbara 2 - 2 La Cava
03-03-2019 16:30 Corbera d'Ebre 8 - 0 Alcanar

Jornada 21 - 10-02-2019

09-02-2019 16:00 L'Ametlla de Mar 0 - 3 Batea
09-02-2019 16:30 Jesús Catalònia 1 - 0 Godall
09-02-2019 16:30 Flix 2 - 1 Santa Bàrbara
10-02-2019 12:00 Masdenverge 1 - 3 Rapitenca B
10-02-2019 16:00 Remolins Bítem 0 - 0 Sant Jaume d'Enveja
10-02-2019 16:00 Alcanar 0 - 7 Jesús i Maria
10-02-2019 16:30 Roquetenc 1 - 0 Corbera d'Ebre
10-02-2019 16:30 La Cava 1 - 1 Aldeana
10-02-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 0 - 1 Perelló

Jornada 22 - 17-02-2019

16-02-2019 17:00 Santa Bàrbara 0 - 0 Rapitenca B
17-02-2019 12:00 Aldeana 0 - 1 Flix
17-02-2019 12:00 Sant Jaume d'Enveja 2 - 2 La Cava
17-02-2019 16:00 Jesús i Maria 2 - 0 Roquetenc
17-02-2019 16:00 Perelló 9 - 0 Alcanar
17-02-2019 16:00 Masdenverge 2 - 1 Olímpic Móra d'Ebre
17-02-2019 16:15 Godall 0 - 3 L'Ametlla de Mar
17-02-2019 16:30 Corbera d'Ebre 1 - 1 Jesús Catalònia
17-02-2019 16:30 Batea 3 - 1 Remolins Bítem

Jornada 23 - 24-02-2019

23-02-2019 16:30 Flix 2 - 0 Sant Jaume d'Enveja
23-02-2019 16:30 Roquetenc 3 - 0 Perelló
23-02-2019 17:30 Rapitenca B 3 - 3 Aldeana
23-02-2019 17:45 L'Ametlla de Mar 2 - 2 Corbera d'Ebre
24-02-2019 16:00 Alcanar 0 - 5 Olímpic Móra d'Ebre
24-02-2019 16:00 Remolins Bítem 2 - 0 Godall
24-02-2019 17:00 Jesús Catalònia 2 - 0 Jesús i Maria
24-02-2019 17:00 Santa Bàrbara 1 - 0 Masdenverge
24-02-2019 17:00 La Cava 1 - 1 Batea

Jornada 24 - 10-03-2019

09-03-2019 16:00 Alcanar 2 - 5 Masdenverge
10-03-2019 12:00 Aldeana 0 - 3 Santa Bàrbara
10-03-2019 12:00 Sant Jaume d'Enveja 1 - 4 Rapitenca B
10-03-2019 16:00 Jesús i Maria 2 - 0 L'Ametlla de Mar
10-03-2019 16:00 Perelló 4 - 4 Jesús Catalònia
10-03-2019 16:00 Olímpic Móra d'Ebre 3 - 0 Roquetenc
10-03-2019 16:15 Godall 1 - 0 La Cava
10-03-2019 16:30 Corbera d'Ebre 3 - 1 Remolins Bítem
10-03-2019 17:00 Batea 2 - 1 Flix

Jornada 25 - 17-03-2019

16-03-2019 16:30 Jesús Catalònia 3 - 0 Olímpic Móra d'Ebre
16-03-2019 17:00 L'Ametlla de Mar 2 - 1 Perelló
16-03-2019 18:00 Santa Bàrbara 1 - 1 Sant Jaume d'Enveja
17-03-2019 12:00 Roquetenc 2 - 0 Alcanar
17-03-2019 16:00 Remolins Bítem 3 - 2 Jesús i Maria
17-03-2019 16:00 Godall 0 - 0 Flix
17-03-2019 16:30 Masdenverge 2 - 4 Aldeana
17-03-2019 17:00 Rapitenca B 0 - 3 Batea
01-05-2019 17:00 La Cava 0 - 3 Corbera d'Ebre

Jornada 26 - 24-03-2019

23-03-2019 16:30 Roquetenc 2 - 1 Masdenverge
24-03-2019 12:00 Sant Jaume d'Enveja 0 - 2 Aldeana
24-03-2019 16:00 Alcanar 0 - 5 Jesús Catalònia
24-03-2019 16:00 Perelló 3 - 1 Remolins Bítem
24-03-2019 16:30 Godall 2 - 1 Rapitenca B
24-03-2019 16:30 Corbera d'Ebre 3 - 1 Flix
24-03-2019 17:00 Jesús i Maria 4 - 0 La Cava
24-03-2019 17:00 Batea 1 - 2 Santa Bàrbara
24-03-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 4 - 2 L'Ametlla de Mar

Jornada 27 - 31-03-2019

30-03-2019 17:30 Rapitenca B 2 - 1 Corbera d'Ebre
30-03-2019 18:15 Roquetenc 1 - 1 Jesús Catalònia
30-03-2019 18:30 Flix 6 - 0 Jesús i Maria
30-03-2019 18:30 Santa Bàrbara 2 - 4 Godall
30-03-2019 18:30 L'Ametlla de Mar 5 - 0 Alcanar
31-03-2019 12:00 Aldeana 4 - 1 Batea
31-03-2019 17:00 Masdenverge 1 - 1 Sant Jaume d'Enveja
31-03-2019 17:00 La Cava 3 - 3 Perelló
31-03-2019 17:00 Remolins Bítem 0 - 4 Olímpic Móra d'Ebre

Jornada 28 - 07-04-2019

06-04-2019 16:30 Roquetenc 0 - 0 L'Ametlla de Mar
06-04-2019 16:30 Jesús Catalònia 4 - 2 Masdenverge
07-04-2019 16:30 Godall 0 - 3 Aldeana
07-04-2019 17:00 Jesús i Maria 1 - 1 Rapitenca B
07-04-2019 17:00 Perelló 0 - 0 Flix
07-04-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 3 - 2 La Cava
07-04-2019 17:00 Alcanar 1 - 5 Remolins Bítem
07-04-2019 18:00 Batea 2 - 0 Sant Jaume d'Enveja
07-04-2019 18:30 Corbera d'Ebre 4 - 5 Santa Bàrbara

Jornada 29 - 14-04-2019

13-04-2019 16:30 Roquetenc 0 - 1 Remolins Bítem
13-04-2019 18:15 L'Ametlla de Mar 1 - 2 Jesús Catalònia
13-04-2019 18:30 Flix 1 - 2 Olímpic Móra d'Ebre
14-04-2019 17:00 La Cava 2 - 0 Alcanar
14-04-2019 17:00 Masdenverge 3 - 2 Batea
14-04-2019 17:00 Godall 2 - 2 Sant Jaume d'Enveja
14-04-2019 17:00 Jesús i Maria 0 - 1 Santa Bàrbara
14-04-2019 17:30 Perelló 5 - 2 Rapitenca B
14-04-2019 17:30 Corbera d'Ebre 0 - 1 Aldeana

Jornada 30 - 28-04-2019

27-04-2019 16:30 Jesús Catalònia 1 - 3 Remolins Bítem
27-04-2019 17:00 L'Ametlla de Mar 5 - 0 Masdenverge
27-04-2019 17:30 Roquetenc 0 - 3 La Cava
28-04-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 0 - 1 Rapitenca B
28-04-2019 17:00 Alcanar 1 - 4 Flix
28-04-2019 17:00 Godall 6 - 3 Batea
28-04-2019 17:00 Jesús i Maria 1 - 0 Aldeana
28-04-2019 17:30 Perelló 3 - 0 Santa Bàrbara
28-04-2019 18:00 Corbera d'Ebre 0 - 1 Sant Jaume d'Enveja

Jornada 31 - 05-05-2019

04-05-2019 18:00 Santa Bàrbara 1 - 3 Olímpic Móra d'Ebre
04-05-2019 18:00 La Cava 4 - 2 Jesús Catalònia
04-05-2019 18:30 Rapitenca B 9 - 0 Alcanar
04-05-2019 19:30 Flix 3 - 1 Roquetenc
05-05-2019 11:00 Aldeana 1 - 1 Perelló
05-05-2019 12:00 Sant Jaume d'Enveja 0 - 1 Jesús i Maria
05-05-2019 17:00 Masdenverge 3 - 2 Godall
05-05-2019 17:00 Batea 5 - 2 Corbera d'Ebre
05-05-2019 17:00 Remolins Bítem 4 - 0 L'Ametlla de Mar

Jornada 32 - 12-05-2019

10-05-2019 20:30 Alcanar 2 - 5 Santa Bàrbara
11-05-2019 16:30 Jesús Catalònia 1 - 0 Flix
11-05-2019 17:00 L'Ametlla de Mar 3 - 1 La Cava
11-05-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 1 - 1 Aldeana
11-05-2019 18:00 Roquetenc 3 - 0 Rapitenca B
12-05-2019 17:00 Remolins Bítem 6 - 1 Masdenverge
12-05-2019 17:00 Jesús i Maria 3 - 1 Batea
12-05-2019 17:30 Perelló 2 - 1 Sant Jaume d'Enveja
12-05-2019 17:30 Corbera d'Ebre 4 - 2 Godall

Jornada 33 - 19-05-2019

18-05-2019 17:30 Rapitenca B 1 - 2 Jesús Catalònia
18-05-2019 18:00 Aldeana 9 - 0 Alcanar
18-05-2019 18:00 Santa Bàrbara 2 - 1 Roquetenc
18-05-2019 18:00 Corbera d'Ebre 2 - 1 Masdenverge
18-05-2019 19:30 Flix 6 - 1 L'Ametlla de Mar
19-05-2019 17:00 Godall 2 - 5 Jesús i Maria
19-05-2019 17:00 Batea 1 - 1 Perelló
19-05-2019 17:00 Sant Jaume d'Enveja 0 - 4 Olímpic Móra d'Ebre
19-05-2019 18:00 La Cava 2 - 0 Remolins Bítem

Jornada 34 - 26-05-2019

25-05-2019 17:00 L'Ametlla de Mar 5 - 1 Rapitenca B
25-05-2019 18:00 Masdenverge 0 - 3 La Cava
26-05-2019 17:00 Remolins Bítem 6 - 3 Flix
26-05-2019 17:00 Jesús i Maria 3 - 2 Corbera d'Ebre
26-05-2019 17:00 Perelló 0 - 0 Godall
26-05-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 0 - 3 Batea
26-05-2019 17:00 Alcanar 1 - 2 Sant Jaume d'Enveja
26-05-2019 17:00 Roquetenc 1 - 4 Aldeana
26-05-2019 17:00 Jesús Catalònia 5 - 0 Santa Bàrbara

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2019
redaccio@futbolcatalunya.com

Avis Legal Política de Privacitat Politica de Cookies