26 set. 2018

logo


Jornada 1 - 02-09-2018

31-08-2018 21:30 Alcarràs B 3 - 1 Artesa Lleida
01-09-2018 17:00 Aitona 2 - 0 Puigvertenc
02-09-2018 12:00 Benavent 2 - 3 Soses
02-09-2018 16:00 At Alpicat B 1 - 3 Sp. Pinyana
02-09-2018 17:15 At. Almacelles 5 - 0 Les
02-09-2018 17:30 Vilanova de la Barca 0 - 4 Sudanell
02-09-2018 18:30 Alguaire 4 - 2 Golmés
02-09-2018 18:30 Arbeca 2 - 4 Rosselló
02-09-2018 19:00 Pardinyes 3 - 0 La Granja

Jornada 2 - 09-09-2018

08-09-2018 17:00 Les 0 - 3 Alcarràs B
08-09-2018 18:00 Soses 4 - 1 At Alpicat B
09-09-2018 12:00 Artesa Lleida 0 - 2 Pardinyes
09-09-2018 16:00 Rosselló 2 - 3 Benavent
09-09-2018 16:00 Sp. Pinyana 1 - 0 Aitona
09-09-2018 17:00 Puigvertenc 1 - 0 At. Almacelles
09-09-2018 17:15 La Granja 1 - 3 Alguaire
09-09-2018 17:30 Golmés 2 - 3 Vilanova de la Barca
12-10-2018 17:00 Sudanell Arbeca

Jornada 3 - 16-09-2018

15-09-2018 17:00 Alcarràs B 2 - 5 Puigvertenc
16-09-2018 12:00 Benavent 2 - 3 Sudanell
16-09-2018 16:00 At Alpicat B 3 - 1 Rosselló
16-09-2018 17:00 At. Almacelles 1 - 2 Sp. Pinyana
16-09-2018 17:00 La Granja 2 - 1 Artesa Lleida
16-09-2018 17:30 Arbeca 0 - 1 Golmés
16-09-2018 18:00 Pardinyes 5 - 1 Les
16-09-2018 18:30 Soses 3 - 0 Aitona
16-09-2018 18:30 Alguaire 3 - 2 Vilanova de la Barca

Jornada 4 - 23-09-2018

22-09-2018 16:00 Soses 0 - 0 At. Almacelles
22-09-2018 17:00 Les 2 - 0 La Granja
23-09-2018 16:00 Rosselló 1 - 2 Aitona
23-09-2018 16:30 Vilanova de la Barca 3 - 1 Arbeca
23-09-2018 17:00 Artesa Lleida 0 - 2 Alguaire
23-09-2018 17:00 Puigvertenc 2 - 2 Pardinyes
23-09-2018 17:00 Sp. Pinyana 2 - 1 Alcarràs B
23-09-2018 17:00 Sudanell 3 - 0 At Alpicat B
23-09-2018 17:30 Golmés 2 - 2 Benavent

Jornada 5 - 30-09-2018

29-09-2018 16:00 At Alpicat B Golmés
29-09-2018 17:00 Aitona Sudanell
29-09-2018 17:00 Alcarràs B Soses
30-09-2018 12:00 Benavent Vilanova de la Barca
30-09-2018 16:00 Alguaire Arbeca
30-09-2018 16:00 La Granja Puigvertenc
30-09-2018 16:30 At. Almacelles Rosselló
30-09-2018 17:00 Artesa Lleida Les
30-09-2018 18:00 Pardinyes Sp. Pinyana

Jornada 6 - 07-10-2018

06-10-2018 16:00 Les Alguaire
06-10-2018 18:00 Soses Pardinyes
07-10-2018 15:30 Vilanova de la Barca At Alpicat B
07-10-2018 16:00 Arbeca Benavent
07-10-2018 16:00 Golmés Aitona
07-10-2018 16:00 Rosselló Alcarràs B
07-10-2018 16:00 Puigvertenc Artesa Lleida
07-10-2018 16:00 Sp. Pinyana La Granja
07-10-2018 17:00 Sudanell At. Almacelles

Jornada 7 - 14-10-2018

13-10-2018 16:00 Les Puigvertenc
13-10-2018 16:00 At Alpicat B Arbeca
13-10-2018 17:00 Alcarràs B Sudanell
13-10-2018 17:00 Aitona Vilanova de la Barca
14-10-2018 16:00 Alguaire Benavent
14-10-2018 16:00 La Granja Soses
14-10-2018 16:30 At. Almacelles Golmés
14-10-2018 17:00 Artesa Lleida Sp. Pinyana
14-10-2018 18:00 Pardinyes Rosselló

Jornada 8 - 21-10-2018

20-10-2018 18:00 Soses Artesa Lleida
21-10-2018 12:00 Benavent At Alpicat B
21-10-2018 15:30 Vilanova de la Barca At. Almacelles
21-10-2018 16:00 Arbeca Aitona
21-10-2018 16:00 Golmés Alcarràs B
21-10-2018 16:00 Rosselló La Granja
21-10-2018 16:00 Puigvertenc Alguaire
21-10-2018 16:00 Sp. Pinyana Les
21-10-2018 17:00 Sudanell Pardinyes

Jornada 9 - 28-10-2018

27-10-2018 16:00 Les Soses
27-10-2018 17:00 Alcarràs B Vilanova de la Barca
27-10-2018 17:00 Aitona Benavent
28-10-2018 16:00 Alguaire At Alpicat B
28-10-2018 16:00 La Granja Sudanell
28-10-2018 16:00 Puigvertenc Sp. Pinyana
28-10-2018 16:30 At. Almacelles Arbeca
28-10-2018 17:00 Artesa Lleida Rosselló
28-10-2018 18:00 Pardinyes Golmés

Jornada 10 - 04-11-2018

03-11-2018 16:00 At Alpicat B Aitona
03-11-2018 18:00 Soses Puigvertenc
04-11-2018 12:00 Benavent At. Almacelles
04-11-2018 15:30 Vilanova de la Barca Pardinyes
04-11-2018 16:00 Arbeca Alcarràs B
04-11-2018 16:00 Rosselló Les
04-11-2018 16:00 Sp. Pinyana Alguaire
04-11-2018 16:00 Golmés La Granja
04-11-2018 17:00 Sudanell Artesa Lleida

Jornada 11 - 11-11-2018

10-11-2018 16:00 Les Sudanell
10-11-2018 17:00 Alcarràs B Benavent
11-11-2018 16:00 La Granja Vilanova de la Barca
11-11-2018 16:00 Sp. Pinyana Soses
11-11-2018 16:00 Puigvertenc Rosselló
11-11-2018 16:00 Alguaire Aitona
11-11-2018 16:30 At. Almacelles At Alpicat B
11-11-2018 17:00 Artesa Lleida Golmés
11-11-2018 18:00 Pardinyes Arbeca

Jornada 12 - 18-11-2018

17-11-2018 16:00 At Alpicat B Alcarràs B
17-11-2018 17:00 Aitona At. Almacelles
17-11-2018 18:00 Soses Alguaire
18-11-2018 12:00 Benavent Pardinyes
18-11-2018 15:30 Vilanova de la Barca Artesa Lleida
18-11-2018 16:00 Arbeca La Granja
18-11-2018 16:00 Rosselló Sp. Pinyana
18-11-2018 16:00 Golmés Les
18-11-2018 17:00 Sudanell Puigvertenc

Jornada 13 - 25-11-2018

24-11-2018 16:00 Les Vilanova de la Barca
24-11-2018 17:00 Alcarràs B Aitona
24-11-2018 18:00 Soses Rosselló
25-11-2018 16:00 Sp. Pinyana Sudanell
25-11-2018 16:00 Puigvertenc Golmés
25-11-2018 16:00 Alguaire At. Almacelles
25-11-2018 16:00 La Granja Benavent
25-11-2018 17:00 Artesa Lleida Arbeca
25-11-2018 18:00 Pardinyes At Alpicat B

Jornada 14 - 02-12-2018

01-12-2018 16:00 At Alpicat B La Granja
01-12-2018 17:00 Aitona Pardinyes
02-12-2018 12:00 Benavent Artesa Lleida
02-12-2018 15:30 Vilanova de la Barca Puigvertenc
02-12-2018 16:00 Arbeca Les
02-12-2018 16:00 Rosselló Alguaire
02-12-2018 16:00 Golmés Sp. Pinyana
02-12-2018 16:30 At. Almacelles Alcarràs B
02-12-2018 17:00 Sudanell Soses

Jornada 15 - 16-12-2018

15-12-2018 16:00 Les Benavent
15-12-2018 18:00 Soses Golmés
16-12-2018 16:00 Sp. Pinyana Vilanova de la Barca
16-12-2018 16:00 Puigvertenc Arbeca
16-12-2018 16:00 La Granja Aitona
16-12-2018 16:00 Rosselló Sudanell
16-12-2018 16:00 Alguaire Alcarràs B
16-12-2018 17:00 Artesa Lleida At Alpicat B
16-12-2018 18:00 Pardinyes At. Almacelles

Jornada 16 - 23-12-2018

22-12-2018 16:00 At Alpicat B Les
22-12-2018 17:00 Aitona Artesa Lleida
22-12-2018 17:00 Alcarràs B Pardinyes
23-12-2018 12:00 Benavent Puigvertenc
23-12-2018 15:30 Vilanova de la Barca Soses
23-12-2018 16:00 Arbeca Sp. Pinyana
23-12-2018 16:00 Alguaire Sudanell
23-12-2018 16:00 Golmés Rosselló
23-12-2018 16:30 At. Almacelles La Granja

Jornada 17 - 13-01-2019

12-01-2019 16:00 Les Aitona
12-01-2019 18:00 Soses Arbeca
13-01-2019 16:00 Sp. Pinyana Benavent
13-01-2019 16:00 Puigvertenc At Alpicat B
13-01-2019 16:00 Rosselló Vilanova de la Barca
13-01-2019 16:00 La Granja Alcarràs B
13-01-2019 17:00 Artesa Lleida At. Almacelles
13-01-2019 17:00 Sudanell Golmés
13-01-2019 18:00 Pardinyes Alguaire

Jornada 18 - 20-01-2019

19-01-2019 16:00 Les At. Almacelles
19-01-2019 18:00 Soses Benavent
20-01-2019 16:00 Rosselló Arbeca
20-01-2019 16:00 Golmés Alguaire
20-01-2019 16:00 Puigvertenc Aitona
20-01-2019 16:00 Sp. Pinyana At Alpicat B
20-01-2019 16:00 La Granja Pardinyes
20-01-2019 17:00 Artesa Lleida Alcarràs B
20-01-2019 17:00 Sudanell Vilanova de la Barca

Jornada 19 - 27-01-2019

26-01-2019 16:00 At Alpicat B Soses
26-01-2019 17:00 Aitona Sp. Pinyana
26-01-2019 17:00 Alcarràs B Les
27-01-2019 12:00 Benavent Rosselló
27-01-2019 15:30 Vilanova de la Barca Golmés
27-01-2019 16:00 Arbeca Sudanell
27-01-2019 16:00 Alguaire La Granja
27-01-2019 16:30 At. Almacelles Puigvertenc
27-01-2019 18:00 Pardinyes Artesa Lleida

Jornada 20 - 03-02-2019

02-02-2019 16:00 Les Pardinyes
02-02-2019 18:00 Soses Aitona
03-02-2019 15:30 Vilanova de la Barca Alguaire
03-02-2019 16:00 Golmés Arbeca
03-02-2019 16:00 Rosselló At Alpicat B
03-02-2019 16:00 Puigvertenc Alcarràs B
03-02-2019 16:00 Sp. Pinyana At. Almacelles
03-02-2019 17:00 Sudanell Benavent
03-02-2019 17:00 Artesa Lleida La Granja

Jornada 21 - 10-02-2019

09-02-2019 16:00 At Alpicat B Sudanell
09-02-2019 17:00 Aitona Rosselló
09-02-2019 17:00 Alcarràs B Sp. Pinyana
10-02-2019 12:00 Benavent Golmés
10-02-2019 16:00 Arbeca Vilanova de la Barca
10-02-2019 16:00 Alguaire Artesa Lleida
10-02-2019 16:00 La Granja Les
10-02-2019 16:30 At. Almacelles Soses
10-02-2019 18:00 Pardinyes Puigvertenc

Jornada 22 - 17-02-2019

16-02-2019 16:00 Les Artesa Lleida
16-02-2019 18:00 Soses Alcarràs B
17-02-2019 15:30 Vilanova de la Barca Benavent
17-02-2019 16:00 Arbeca Alguaire
17-02-2019 16:00 Golmés At Alpicat B
17-02-2019 16:00 Rosselló At. Almacelles
17-02-2019 16:00 Puigvertenc La Granja
17-02-2019 16:00 Sp. Pinyana Pardinyes
17-02-2019 17:00 Sudanell Aitona

Jornada 23 - 24-02-2019

23-02-2019 16:00 At Alpicat B Vilanova de la Barca
23-02-2019 17:00 Alcarràs B Rosselló
23-02-2019 17:00 Aitona Golmés
24-02-2019 12:00 Benavent Arbeca
24-02-2019 16:00 Alguaire Les
24-02-2019 16:00 La Granja Sp. Pinyana
24-02-2019 16:30 At. Almacelles Sudanell
24-02-2019 17:00 Artesa Lleida Puigvertenc
24-02-2019 18:00 Pardinyes Soses

Jornada 24 - 10-03-2019

09-03-2019 18:00 Soses La Granja
10-03-2019 12:00 Benavent Alguaire
10-03-2019 15:30 Vilanova de la Barca Aitona
10-03-2019 16:00 Arbeca At Alpicat B
10-03-2019 16:00 Golmés At. Almacelles
10-03-2019 16:00 Rosselló Pardinyes
10-03-2019 16:00 Puigvertenc Les
10-03-2019 16:00 Sp. Pinyana Artesa Lleida
10-03-2019 17:00 Sudanell Alcarràs B

Jornada 25 - 17-03-2019

16-03-2019 16:00 Les Sp. Pinyana
16-03-2019 16:00 At Alpicat B Benavent
16-03-2019 17:00 Alcarràs B Golmés
16-03-2019 17:00 Aitona Arbeca
17-03-2019 16:00 Alguaire Puigvertenc
17-03-2019 16:00 La Granja Rosselló
17-03-2019 16:30 At. Almacelles Vilanova de la Barca
17-03-2019 17:00 Artesa Lleida Soses
17-03-2019 18:00 Pardinyes Sudanell

Jornada 26 - 24-03-2019

23-03-2019 16:00 At Alpicat B Alguaire
23-03-2019 18:00 Soses Les
24-03-2019 12:00 Benavent Aitona
24-03-2019 15:30 Vilanova de la Barca Alcarràs B
24-03-2019 16:00 Arbeca At. Almacelles
24-03-2019 16:00 Rosselló Artesa Lleida
24-03-2019 16:00 Sp. Pinyana Puigvertenc
24-03-2019 16:00 Golmés Pardinyes
24-03-2019 17:00 Sudanell La Granja

Jornada 27 - 31-03-2019

30-03-2019 16:00 Les Rosselló
30-03-2019 17:00 Alcarràs B Arbeca
30-03-2019 17:00 Aitona At Alpicat B
31-03-2019 16:00 La Granja Golmés
31-03-2019 16:00 Alguaire Sp. Pinyana
31-03-2019 16:00 Puigvertenc Soses
31-03-2019 16:30 At. Almacelles Benavent
31-03-2019 17:00 Artesa Lleida Sudanell
31-03-2019 18:00 Pardinyes Vilanova de la Barca

Jornada 28 - 07-04-2019

06-04-2019 16:00 At Alpicat B At. Almacelles
06-04-2019 17:00 Aitona Alguaire
06-04-2019 18:00 Soses Sp. Pinyana
07-04-2019 12:00 Benavent Alcarràs B
07-04-2019 15:30 Vilanova de la Barca La Granja
07-04-2019 16:00 Arbeca Pardinyes
07-04-2019 16:00 Rosselló Puigvertenc
07-04-2019 16:00 Golmés Artesa Lleida
07-04-2019 17:00 Sudanell Les

Jornada 29 - 14-04-2019

13-04-2019 16:00 Les Golmés
13-04-2019 17:00 Alcarràs B At Alpicat B
14-04-2019 16:00 La Granja Arbeca
14-04-2019 16:00 Alguaire Soses
14-04-2019 16:00 Sp. Pinyana Rosselló
14-04-2019 16:00 Puigvertenc Sudanell
14-04-2019 16:30 At. Almacelles Aitona
14-04-2019 17:00 Artesa Lleida Vilanova de la Barca
14-04-2019 18:00 Pardinyes Benavent

Jornada 30 - 28-04-2019

27-04-2019 16:00 At Alpicat B Pardinyes
27-04-2019 17:00 Aitona Alcarràs B
28-04-2019 12:00 Benavent La Granja
28-04-2019 15:30 Vilanova de la Barca Les
28-04-2019 16:00 Arbeca Artesa Lleida
28-04-2019 16:00 Rosselló Soses
28-04-2019 16:00 Golmés Puigvertenc
28-04-2019 16:30 At. Almacelles Alguaire
28-04-2019 17:00 Sudanell Sp. Pinyana

Jornada 31 - 05-05-2019

04-05-2019 16:00 Les Arbeca
04-05-2019 17:00 Alcarràs B At. Almacelles
04-05-2019 18:00 Soses Sudanell
05-05-2019 16:00 Sp. Pinyana Golmés
05-05-2019 16:00 Puigvertenc Vilanova de la Barca
05-05-2019 16:00 Alguaire Rosselló
05-05-2019 16:00 La Granja At Alpicat B
05-05-2019 17:00 Artesa Lleida Benavent
05-05-2019 18:00 Pardinyes Aitona

Jornada 32 - 12-05-2019

11-05-2019 16:00 At Alpicat B Artesa Lleida
11-05-2019 17:00 Aitona La Granja
11-05-2019 17:00 Alcarràs B Alguaire
12-05-2019 12:00 Benavent Les
12-05-2019 15:30 Vilanova de la Barca Sp. Pinyana
12-05-2019 16:00 Arbeca Puigvertenc
12-05-2019 16:00 Golmés Soses
12-05-2019 16:30 At. Almacelles Pardinyes
12-05-2019 17:00 Sudanell Rosselló

Jornada 33 - 19-05-2019

18-05-2019 16:00 Les At Alpicat B
18-05-2019 18:00 Soses Vilanova de la Barca
19-05-2019 16:00 Sp. Pinyana Arbeca
19-05-2019 16:00 Puigvertenc Benavent
19-05-2019 16:00 Rosselló Golmés
19-05-2019 16:00 La Granja At. Almacelles
19-05-2019 17:00 Artesa Lleida Aitona
19-05-2019 17:00 Sudanell Alguaire
19-05-2019 18:00 Pardinyes Alcarràs B

Jornada 34 - 26-05-2019

25-05-2019 16:00 At Alpicat B Puigvertenc
25-05-2019 17:00 Aitona Les
25-05-2019 17:00 Alcarràs B La Granja
26-05-2019 12:00 Benavent Sp. Pinyana
26-05-2019 15:30 Vilanova de la Barca Rosselló
26-05-2019 16:00 Arbeca Soses
26-05-2019 16:00 Golmés Sudanell
26-05-2019 16:00 Alguaire Pardinyes
26-05-2019 16:30 At. Almacelles Artesa Lleida

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com