26 set. 2018

logo


Jornada 1 - 02-09-2018

01-09-2018 17:00 Remolins Bítem 1 - 0 Rapitenca B
01-09-2018 17:00 L'Ametlla de Mar 0 - 2 Santa Bàrbara
01-09-2018 17:00 Jesús i Maria 4 - 0 Masdenverge
01-09-2018 19:00 Roquetenc 5 - 2 Sant Jaume d'Enveja
02-09-2018 16:00 Alcanar 0 - 4 Batea
02-09-2018 17:30 Corbera d'Ebre 3 - 4 Perelló
02-09-2018 18:00 La Cava 1 - 1 Flix
02-09-2018 18:00 Olímpic Móra d'Ebre 1 - 1 Godall
02-09-2018 19:00 Jesús Catalònia 2 - 1 Aldeana

Jornada 2 - 09-09-2018

08-09-2018 17:00 Santa Bàrbara 2 - 1 Remolins Bítem
08-09-2018 19:00 Rapitenca B 5 - 1 La Cava
09-09-2018 12:00 Aldeana 2 - 0 L'Ametlla de Mar
09-09-2018 17:00 Batea 1 - 0 Roquetenc
09-09-2018 17:00 Godall 4 - 0 Alcanar
09-09-2018 17:30 Corbera d'Ebre 3 - 3 Olímpic Móra d'Ebre
09-09-2018 18:00 Jesús i Maria 0 - 1 Perelló
09-09-2018 18:00 Sant Jaume d'Enveja 0 - 1 Jesús Catalònia
09-09-2018 19:00 Flix 3 - 1 Masdenverge

Jornada 3 - 16-09-2018

15-09-2018 16:30 Roquetenc 3 - 0 Godall
15-09-2018 18:00 Flix 4 - 2 Rapitenca B
15-09-2018 18:00 Jesús Catalònia 1 - 0 Batea
16-09-2018 17:00 La Cava 1 - 1 Santa Bàrbara
16-09-2018 17:00 Remolins Bítem 2 - 2 Aldeana
16-09-2018 17:00 Sant Jaume d'Enveja 2 - 3 L'Ametlla de Mar
16-09-2018 17:00 Alcanar 0 - 12 Corbera d'Ebre
16-09-2018 17:00 Olímpic Móra d'Ebre 2 - 3 Jesús i Maria
16-09-2018 17:30 Perelló 3 - 2 Masdenverge

Jornada 4 - 23-09-2018

20-09-2018 21:00 Jesús i Maria 5 - 0 Alcanar
22-09-2018 17:00 Rapitenca B 4 - 2 Masdenverge
22-09-2018 18:30 Santa Bàrbara 3 - 1 Flix
23-09-2018 12:00 Aldeana 2 - 0 La Cava
23-09-2018 17:00 Sant Jaume d'Enveja 0 - 3 Remolins Bítem
23-09-2018 17:00 Batea 0 - 0 L'Ametlla de Mar
23-09-2018 17:00 Godall 2 - 1 Jesús Catalònia
23-09-2018 17:30 Corbera d'Ebre 1 - 0 Roquetenc
23-09-2018 17:30 Perelló 0 - 1 Olímpic Móra d'Ebre

Jornada 5 - 30-09-2018

29-09-2018 16:30 Jesús Catalònia Corbera d'Ebre
29-09-2018 16:30 Roquetenc Jesús i Maria
29-09-2018 17:00 L'Ametlla de Mar Godall
29-09-2018 18:00 Masdenverge Olímpic Móra d'Ebre
29-09-2018 19:00 Rapitenca B Santa Bàrbara
30-09-2018 16:00 Flix Aldeana
30-09-2018 16:00 La Cava Sant Jaume d'Enveja
30-09-2018 16:00 Alcanar Perelló
30-09-2018 17:00 Remolins Bítem Batea

Jornada 6 - 07-10-2018

06-10-2018 17:00 Godall Remolins Bítem
06-10-2018 17:00 Santa Bàrbara Masdenverge
07-10-2018 12:00 Aldeana Rapitenca B
07-10-2018 16:00 Batea La Cava
07-10-2018 16:00 Corbera d'Ebre L'Ametlla de Mar
07-10-2018 16:00 Jesús i Maria Jesús Catalònia
07-10-2018 16:30 Perelló Roquetenc
07-10-2018 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Alcanar
07-10-2018 17:00 Sant Jaume d'Enveja Flix

Jornada 7 - 14-10-2018

13-10-2018 16:30 Jesús Catalònia Perelló
13-10-2018 16:30 Roquetenc Olímpic Móra d'Ebre
13-10-2018 17:00 L'Ametlla de Mar Jesús i Maria
13-10-2018 17:00 Santa Bàrbara Aldeana
13-10-2018 18:00 Masdenverge Alcanar
13-10-2018 19:00 Rapitenca B Sant Jaume d'Enveja
14-10-2018 16:00 Flix Batea
14-10-2018 16:00 La Cava Godall
14-10-2018 17:00 Remolins Bítem Corbera d'Ebre

Jornada 8 - 21-10-2018

20-10-2018 17:00 Godall Flix
21-10-2018 12:00 Aldeana Masdenverge
21-10-2018 16:00 Batea Rapitenca B
21-10-2018 16:00 Alcanar Roquetenc
21-10-2018 16:00 Corbera d'Ebre La Cava
21-10-2018 16:00 Jesús i Maria Remolins Bítem
21-10-2018 16:30 Perelló L'Ametlla de Mar
21-10-2018 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Jesús Catalònia
21-10-2018 17:00 Sant Jaume d'Enveja Santa Bàrbara

Jornada 9 - 28-10-2018

27-10-2018 16:30 Jesús Catalònia Alcanar
27-10-2018 17:00 L'Ametlla de Mar Olímpic Móra d'Ebre
27-10-2018 17:00 Santa Bàrbara Batea
27-10-2018 18:00 Masdenverge Roquetenc
27-10-2018 19:00 Rapitenca B Godall
28-10-2018 12:00 Aldeana Sant Jaume d'Enveja
28-10-2018 16:00 Flix Corbera d'Ebre
28-10-2018 16:00 La Cava Jesús i Maria
28-10-2018 17:00 Remolins Bítem Perelló

Jornada 10 - 04-11-2018

03-11-2018 16:30 Roquetenc Jesús Catalònia
03-11-2018 17:00 Godall Santa Bàrbara
04-11-2018 16:00 Corbera d'Ebre Rapitenca B
04-11-2018 16:00 Jesús i Maria Flix
04-11-2018 16:00 Alcanar L'Ametlla de Mar
04-11-2018 16:00 Batea Aldeana
04-11-2018 16:30 Perelló La Cava
04-11-2018 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Remolins Bítem
04-11-2018 17:00 Sant Jaume d'Enveja Masdenverge

Jornada 11 - 11-11-2018

10-11-2018 17:00 Santa Bàrbara Corbera d'Ebre
10-11-2018 17:00 L'Ametlla de Mar Roquetenc
10-11-2018 18:00 Masdenverge Jesús Catalònia
10-11-2018 19:00 Rapitenca B Jesús i Maria
11-11-2018 12:00 Aldeana Godall
11-11-2018 16:00 Flix Perelló
11-11-2018 16:00 La Cava Olímpic Móra d'Ebre
11-11-2018 17:00 Remolins Bítem Alcanar
11-11-2018 17:00 Sant Jaume d'Enveja Batea

Jornada 12 - 18-11-2018

17-11-2018 16:30 Roquetenc Remolins Bítem
17-11-2018 16:30 Jesús Catalònia L'Ametlla de Mar
17-11-2018 17:00 Godall Sant Jaume d'Enveja
18-11-2018 16:00 Corbera d'Ebre Aldeana
18-11-2018 16:00 Jesús i Maria Santa Bàrbara
18-11-2018 16:00 Batea Masdenverge
18-11-2018 16:00 Alcanar La Cava
18-11-2018 16:30 Perelló Rapitenca B
18-11-2018 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Flix

Jornada 13 - 25-11-2018

24-11-2018 17:00 Santa Bàrbara Perelló
24-11-2018 18:00 Masdenverge L'Ametlla de Mar
24-11-2018 19:00 Rapitenca B Olímpic Móra d'Ebre
25-11-2018 12:00 Aldeana Jesús i Maria
25-11-2018 16:00 Batea Godall
25-11-2018 16:00 Flix Alcanar
25-11-2018 16:00 La Cava Roquetenc
25-11-2018 17:00 Remolins Bítem Jesús Catalònia
25-11-2018 17:00 Sant Jaume d'Enveja Corbera d'Ebre

Jornada 14 - 02-12-2018

01-12-2018 16:30 Roquetenc Flix
01-12-2018 16:30 Jesús Catalònia La Cava
01-12-2018 17:00 L'Ametlla de Mar Remolins Bítem
01-12-2018 17:00 Godall Masdenverge
02-12-2018 16:00 Corbera d'Ebre Batea
02-12-2018 16:00 Jesús i Maria Sant Jaume d'Enveja
02-12-2018 16:00 Alcanar Rapitenca B
02-12-2018 16:30 Perelló Aldeana
02-12-2018 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Santa Bàrbara

Jornada 15 - 16-12-2018

15-12-2018 17:00 Santa Bàrbara Alcanar
15-12-2018 17:00 Godall Corbera d'Ebre
15-12-2018 18:00 Masdenverge Remolins Bítem
15-12-2018 19:00 Rapitenca B Roquetenc
16-12-2018 12:00 Aldeana Olímpic Móra d'Ebre
16-12-2018 16:00 Batea Jesús i Maria
16-12-2018 16:00 Flix Jesús Catalònia
16-12-2018 16:00 La Cava L'Ametlla de Mar
16-12-2018 17:00 Sant Jaume d'Enveja Perelló

Jornada 16 - 23-12-2018

22-12-2018 16:30 Roquetenc Santa Bàrbara
22-12-2018 16:30 Jesús Catalònia Rapitenca B
22-12-2018 17:00 L'Ametlla de Mar Flix
22-12-2018 18:00 Masdenverge Corbera d'Ebre
23-12-2018 16:00 Jesús i Maria Godall
23-12-2018 16:00 Alcanar Aldeana
23-12-2018 16:30 Perelló Batea
23-12-2018 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Sant Jaume d'Enveja
23-12-2018 17:00 Remolins Bítem La Cava

Jornada 17 - 13-01-2019

12-01-2019 17:00 Godall Perelló
12-01-2019 17:00 Santa Bàrbara Jesús Catalònia
12-01-2019 19:00 Rapitenca B L'Ametlla de Mar
13-01-2019 12:00 Aldeana Roquetenc
13-01-2019 16:00 Corbera d'Ebre Jesús i Maria
13-01-2019 16:00 Batea Olímpic Móra d'Ebre
13-01-2019 16:00 Flix Remolins Bítem
13-01-2019 16:00 La Cava Masdenverge
13-01-2019 17:00 Sant Jaume d'Enveja Alcanar

Jornada 18 - 20-01-2019

19-01-2019 17:00 Santa Bàrbara L'Ametlla de Mar
19-01-2019 17:00 Godall Olímpic Móra d'Ebre
19-01-2019 19:00 Rapitenca B Remolins Bítem
20-01-2019 12:00 Aldeana Jesús Catalònia
20-01-2019 16:00 Flix La Cava
20-01-2019 16:00 Corbera d'Ebre Perelló
20-01-2019 16:00 Jesús i Maria Masdenverge
20-01-2019 16:00 Batea Alcanar
20-01-2019 17:00 Sant Jaume d'Enveja Roquetenc

Jornada 19 - 27-01-2019

26-01-2019 16:30 Jesús Catalònia Sant Jaume d'Enveja
26-01-2019 16:30 Roquetenc Batea
26-01-2019 17:00 L'Ametlla de Mar Aldeana
26-01-2019 18:00 Masdenverge Flix
27-01-2019 16:00 La Cava Rapitenca B
27-01-2019 16:00 Alcanar Godall
27-01-2019 16:30 Perelló Jesús i Maria
27-01-2019 17:00 Remolins Bítem Santa Bàrbara
27-01-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Corbera d'Ebre

Jornada 20 - 03-02-2019

02-02-2019 17:00 Santa Bàrbara La Cava
02-02-2019 17:00 Godall Roquetenc
02-02-2019 19:00 Rapitenca B Flix
03-02-2019 12:00 Aldeana Remolins Bítem
03-02-2019 16:00 Batea Jesús Catalònia
03-02-2019 16:00 Corbera d'Ebre Alcanar
03-02-2019 16:00 Jesús i Maria Olímpic Móra d'Ebre
03-02-2019 16:30 Perelló Masdenverge
03-02-2019 17:00 Sant Jaume d'Enveja L'Ametlla de Mar

Jornada 21 - 10-02-2019

09-02-2019 16:30 Jesús Catalònia Godall
09-02-2019 16:30 Roquetenc Corbera d'Ebre
09-02-2019 17:00 L'Ametlla de Mar Batea
09-02-2019 18:00 Masdenverge Rapitenca B
10-02-2019 16:00 Flix Santa Bàrbara
10-02-2019 16:00 La Cava Aldeana
10-02-2019 16:00 Alcanar Jesús i Maria
10-02-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Perelló
10-02-2019 17:00 Remolins Bítem Sant Jaume d'Enveja

Jornada 22 - 17-02-2019

16-02-2019 17:00 Godall L'Ametlla de Mar
16-02-2019 17:00 Santa Bàrbara Rapitenca B
17-02-2019 12:00 Aldeana Flix
17-02-2019 16:00 Batea Remolins Bítem
17-02-2019 16:00 Corbera d'Ebre Jesús Catalònia
17-02-2019 16:00 Jesús i Maria Roquetenc
17-02-2019 16:30 Perelló Alcanar
17-02-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Masdenverge
17-02-2019 17:00 Sant Jaume d'Enveja La Cava

Jornada 23 - 24-02-2019

23-02-2019 16:30 Jesús Catalònia Jesús i Maria
23-02-2019 16:30 Roquetenc Perelló
23-02-2019 17:00 L'Ametlla de Mar Corbera d'Ebre
23-02-2019 18:00 Masdenverge Santa Bàrbara
23-02-2019 19:00 Rapitenca B Aldeana
24-02-2019 16:00 Flix Sant Jaume d'Enveja
24-02-2019 16:00 La Cava Batea
24-02-2019 16:00 Alcanar Olímpic Móra d'Ebre
24-02-2019 17:00 Remolins Bítem Godall

Jornada 24 - 10-03-2019

09-03-2019 17:00 Godall La Cava
10-03-2019 12:00 Aldeana Santa Bàrbara
10-03-2019 16:00 Batea Flix
10-03-2019 16:00 Alcanar Masdenverge
10-03-2019 16:00 Corbera d'Ebre Remolins Bítem
10-03-2019 16:00 Jesús i Maria L'Ametlla de Mar
10-03-2019 16:30 Perelló Jesús Catalònia
10-03-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Roquetenc
10-03-2019 17:00 Sant Jaume d'Enveja Rapitenca B

Jornada 25 - 17-03-2019

16-03-2019 16:30 Jesús Catalònia Olímpic Móra d'Ebre
16-03-2019 16:30 Roquetenc Alcanar
16-03-2019 17:00 L'Ametlla de Mar Perelló
16-03-2019 17:00 Santa Bàrbara Sant Jaume d'Enveja
16-03-2019 18:00 Masdenverge Aldeana
16-03-2019 19:00 Rapitenca B Batea
17-03-2019 16:00 Flix Godall
17-03-2019 16:00 La Cava Corbera d'Ebre
17-03-2019 17:00 Remolins Bítem Jesús i Maria

Jornada 26 - 24-03-2019

23-03-2019 16:30 Roquetenc Masdenverge
23-03-2019 17:00 Godall Rapitenca B
24-03-2019 16:00 Corbera d'Ebre Flix
24-03-2019 16:00 Jesús i Maria La Cava
24-03-2019 16:00 Alcanar Jesús Catalònia
24-03-2019 16:00 Batea Santa Bàrbara
24-03-2019 16:30 Perelló Remolins Bítem
24-03-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre L'Ametlla de Mar
24-03-2019 17:00 Sant Jaume d'Enveja Aldeana

Jornada 27 - 31-03-2019

30-03-2019 16:30 Jesús Catalònia Roquetenc
30-03-2019 17:00 L'Ametlla de Mar Alcanar
30-03-2019 17:00 Santa Bàrbara Godall
30-03-2019 18:00 Masdenverge Sant Jaume d'Enveja
30-03-2019 19:00 Rapitenca B Corbera d'Ebre
31-03-2019 12:00 Aldeana Batea
31-03-2019 16:00 Flix Jesús i Maria
31-03-2019 16:00 La Cava Perelló
31-03-2019 17:00 Remolins Bítem Olímpic Móra d'Ebre

Jornada 28 - 07-04-2019

06-04-2019 16:30 Roquetenc L'Ametlla de Mar
06-04-2019 16:30 Jesús Catalònia Masdenverge
06-04-2019 17:00 Godall Aldeana
07-04-2019 16:00 Corbera d'Ebre Santa Bàrbara
07-04-2019 16:00 Jesús i Maria Rapitenca B
07-04-2019 16:00 Batea Sant Jaume d'Enveja
07-04-2019 16:00 Alcanar Remolins Bítem
07-04-2019 16:30 Perelló Flix
07-04-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre La Cava

Jornada 29 - 14-04-2019

13-04-2019 17:00 Santa Bàrbara Jesús i Maria
13-04-2019 17:00 L'Ametlla de Mar Jesús Catalònia
13-04-2019 18:00 Masdenverge Batea
13-04-2019 19:00 Rapitenca B Perelló
14-04-2019 12:00 Aldeana Corbera d'Ebre
14-04-2019 16:00 Flix Olímpic Móra d'Ebre
14-04-2019 16:00 La Cava Alcanar
14-04-2019 17:00 Remolins Bítem Roquetenc
14-04-2019 17:00 Sant Jaume d'Enveja Godall

Jornada 30 - 28-04-2019

27-04-2019 16:30 Roquetenc La Cava
27-04-2019 16:30 Jesús Catalònia Remolins Bítem
27-04-2019 17:00 L'Ametlla de Mar Masdenverge
27-04-2019 17:00 Godall Batea
28-04-2019 16:00 Corbera d'Ebre Sant Jaume d'Enveja
28-04-2019 16:00 Jesús i Maria Aldeana
28-04-2019 16:00 Alcanar Flix
28-04-2019 16:30 Perelló Santa Bàrbara
28-04-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Rapitenca B

Jornada 31 - 05-05-2019

04-05-2019 17:00 Santa Bàrbara Olímpic Móra d'Ebre
04-05-2019 18:00 Masdenverge Godall
04-05-2019 19:00 Rapitenca B Alcanar
05-05-2019 12:00 Aldeana Perelló
05-05-2019 16:00 Batea Corbera d'Ebre
05-05-2019 16:00 Flix Roquetenc
05-05-2019 16:00 La Cava Jesús Catalònia
05-05-2019 17:00 Remolins Bítem L'Ametlla de Mar
05-05-2019 17:00 Sant Jaume d'Enveja Jesús i Maria

Jornada 32 - 12-05-2019

11-05-2019 16:30 Roquetenc Rapitenca B
11-05-2019 16:30 Jesús Catalònia Flix
11-05-2019 17:00 L'Ametlla de Mar La Cava
12-05-2019 16:00 Corbera d'Ebre Godall
12-05-2019 16:00 Jesús i Maria Batea
12-05-2019 16:00 Alcanar Santa Bàrbara
12-05-2019 16:30 Perelló Sant Jaume d'Enveja
12-05-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Aldeana
12-05-2019 17:00 Remolins Bítem Masdenverge

Jornada 33 - 19-05-2019

18-05-2019 17:00 Godall Jesús i Maria
18-05-2019 17:00 Santa Bàrbara Roquetenc
18-05-2019 19:00 Rapitenca B Jesús Catalònia
19-05-2019 12:00 Aldeana Alcanar
19-05-2019 16:00 Corbera d'Ebre Masdenverge
19-05-2019 16:00 Batea Perelló
19-05-2019 16:00 Flix L'Ametlla de Mar
19-05-2019 16:00 La Cava Remolins Bítem
19-05-2019 17:00 Sant Jaume d'Enveja Olímpic Móra d'Ebre

Jornada 34 - 26-05-2019

25-05-2019 16:30 Roquetenc Aldeana
25-05-2019 16:30 Jesús Catalònia Santa Bàrbara
25-05-2019 17:00 L'Ametlla de Mar Rapitenca B
25-05-2019 18:00 Masdenverge La Cava
26-05-2019 16:00 Alcanar Sant Jaume d'Enveja
26-05-2019 16:00 Jesús i Maria Corbera d'Ebre
26-05-2019 16:30 Perelló Godall
26-05-2019 17:00 Olímpic Móra d'Ebre Batea
26-05-2019 17:00 Remolins Bítem Flix

futbolcatalunya.com Copyright @ 2010-2015 // redaccio@futbolcatalunya.com